• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Čauky maminy i snažilko :wink: ,

počasí mě fakt pěkně ser... :angry: Nikam se nedá jít, takže jezdíme autem. No ale zase nezmoknem. :sweat_smile: Malej už začíná více chodit než lézt tak je to celkem prča. :grinning: Poslední 2 noci byli lepší tak uvidíme, jak bude pokračovat. Ale moc nadějí si nedávám :pensive: .

Jinak botky jsem si v deichmanu koupila. Jsou to vyloženě sportovní, ale jsou fakt pohodĺný.

Luci víš že mě to ani nepřekvapuje?! :confounded: Ono to naše zdravotnictví jde od desíti k pěti. :angry: A to si za to musíme i platit. Ale držím ti palečky ať to těhotenství brzy přijde. :wink:

Zany nesmutni, já už to taky jaksi s tím očkováním nestíhám. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to zdravotnictví je fakt hrůza :angry: :angry: :angry:
Tak držíme pěstičky, ať se Vám brzy podaří to mimi :slight_smile:

Sokolko, Kubík už chodí ? :confused:

Holky, ale ta dr.mi řekla, že se to může očkovat i po 26 letech, mě bude 27 let v červenci, takže už se taky do té věkové hranice nevejdu, ale tvrdila, že to vůbec nevadí, že se to může očkovat v kterém koliv věku a že to funguje, tak já fakt nevim.
4. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jenze problem je v tom, ze jestli je to endometrioza, tak se nam to prirozenou cestou vubec nemusi podarit, protoze v tele dochazi k nejake imunologicke reakci, ktera zabranuje otehotneni... takze se muzeme snazit a zbytecne... poradim se s gynekoozkou, ale moc pomoci od ni necekam... stve me poradne, ze mi v nemocnici: a) ty cerne tecky neodstranili (vetsinou se to odstranuje), b) nejsou schopni rict, zda tu nemoc mam, c) o lecbe nepadlo ani slovo...

papa a hezky vikend! :slight_smile:
5. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik jj. Už běhá :grinning: :grinning: Je to zvíře. Už dělal krůčky asi před měsícem a něco, ale poslední týden už toho víc nachodí než naleze. :grinning: Dneska jsme byli u ségry a jejího přítelíka na vesnici a šli jsme se trošku projít. No a Kubíka jsme vzali za ručičky a jak hezky ťapkal :slight_smile:
5. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Luci, to je fakt síla, že ti nikdo pořádně nic neřekne!!!
Zrovna včera jsem jsem četla o té endometrioze v březnové Betynce a psali, že léčit se to dá a že se na to mimo jiné specializují u Apolináře.... :wink: Třeba by ti poradili tam... Nevím jestli tam byl kontakt, ale kdyby tě to zajímalo, tak písni a kouknu tam :slight_smile:

Sokolko, tak to je Kubík šikula :dizzy_face: Hlavně když chodí za ručičku, protože ten náš lump prostě za ruce chodit nebude!!! :angry: Doma ještě jo, když jdeme do pokoje nebo někam, tak ho vezmu za ruku, ale venku ani náhodou :unamused: :unamused: :unamused:

Dneska jdeme na oběd k mamce, tak mám pohodičku a nemusím vařit :dizzy_face: Snad odpo přestane pršet a budeme moct na chvíli ven :wink:
6. dub 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: no endometrioza se vetsinou stejne vrati, je to poradna mrcha :frowning2: o Apolinari vim, poradim se s gynekolozkou... holky, vy se tak mate, ze uz mate capartika! :slight_smile:

ted me napadlo - nevite o levnejsim ubytovani blizko Bohutina, kde bysme mohli ubytovat hosty po svatbe?

papa a snad nam vysvitne slunicko, ted se to venku jen mraci
6. dub 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, no psali tam, že vyléčení je těhotenství, ale že je to zapeklité, protože právě otěhotnět nejde a když, tak asistovanou reprodukcí...

O ubytování blízko Bohutína fakt nevím... Nejblíž bude asi něco v PB. My měli ubytované hosty v Minerálu. Sice nic moc, ale není to drahé!!! :slight_smile:

My byli pak odpo nakrmit ovečky a tak se to dětem líbilo :dizzy_face: Ještě jsme koukli na koníčky a šli jsme domů. Brácha se synovcem se tu ještě zastavili na kafe a kluci si pohráli :dizzy_face: Byla to docela zábava je pak pozorovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: no vidis, mne o asistov.reprodukci nic nerekli... :frowning2: uz vidim, jak me bud nechaji takhle ci mi nasadi antikoncepci, coz se mi fakt nechce...
a Mineral je kde v PB?
6. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

to je hnus to počasí co?! By mě fakt kleplo. :angry: To vypadá, že budeme celej den zavřený doma. A ty Kubíka narozeninky asi posuneme, jestli budou na víkend hlásit taky tohle. Zatím jsem četla, že má být sice 17 stupňů, ale má pršet. Tak uvidíme ještě ke konci týdne.

Lucii to jsem zvědavá, co s tebou provedou. ale jak tak čtu co píšeš, tak asi oni sami nevědí, jestli ti něco je nebo ne. :angry:

No nic vzbudilo se mi dítko, tak mu jdu dát svačinku. Zatím pááááá :slight_smile:
7. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes se vazne hnusne! myslela jsem, ze pujdu ven, kdyz mam ty vychazky, ale takhle ani za nic...
sokolko: no pro jistotu jsem rekla priteli, ze musime trosku setrit, kdybysme museli na umele oplodneni - to je totiz sakramentsky drahy :unamused:
ja jsem se pustila o vikendu do velkeho uklidu - prochazim vsechny veci a vyhazuju nepotrebny... objevuju prach a likviduju a likviduju :wink: prece si nezaplnim novy bytecek zbytecnostmi :wink:
7. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky normálně jedna mamina z dubnovek je těhu. To je mazec co?! Já bych teda teď druhý nezvládla. Stačí mi jeden s těma nocema. Fakt jí obdivuji.
7. dub 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, Minerál je na Březových Horách, kousek od restaurace Klub (pizzerie - červený domek). Je to přes silnici do takového dvorku :slight_smile:
No děláš dobře, že uklízíš a likviduješ! :dizzy_face: Přeci nebudeš mít nový byteček plný nepotřebných krámů :rolling_eyes: :slight_smile: :slight_smile:

Sokolko, třeba změníš názor až Kubík začne hezky spinkat :dizzy_face: No a po dvou letech se to podle mě zvládnout dá :wink: Kamarádka má taky děti po roce a 3/4 a zatím pohoda :slight_smile:

My jsme byli dopo v Sokolíku a Honzík se tam unavil, že usnul cestou domů. Tak jsem ho nechala spát, ale spal jen 45 minut a pak konec! :angry: Jenže vstával zadkem napřed, takže byl protivnej, nechtěl jíst a když tak sám a rukama!!!! :angry: No ani náhodou!!!! Tak tu byl slušnej řev! :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Teď jsme byli ve městě něco vyřídit a tak jsme byli aspoň chvíli venku :slight_smile: Ale bobíšek cestou usnul, tak ho chvilku nechám, ale za chvíli ho vzbudím, aby spal pacholek večer :slight_smile:
7. dub 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to já chci druhý, ale tak za 2 roky. Možná o něco dýl. Uvidíme. Chci si ty dětičky užít a mít na ně čas. Takhle si to tolik neužiješ.
7. dub 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je věc názoru :dizzy_face:
Já myslím, že někdy si děti neužiješ ani když je máš 6 let od sebe... Vidím to na švagrový! Věčně má nějaký problém s tím, co a jak s dětma... Jeden chodí do školy a vyzvedává ho po obědě a mladší spí už jen po obědě, takže věčný problémy co s nimi...
Myslím, že rozdíl dvou let se dá zvládnout! Sice je to záhul, ale asi to půjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych chtela aspon dve, ale ne s moc velkymi vekovymi rozestupy, protoze pak by to nebyli sourozenci, ale jedinacci a to nechci... idelane bych chtela rozestup 3 let :wink: jenze vse naplanovat nejde, to uz vim az moc dobre...
7. dub 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a kdy ty teda plánuješ druhý? :confused:
7. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, nevím... :slight_smile: Asi tomu necháme volný průběh a uvidí se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To pak bude to správné kongo :grinning:
7. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany :slight_smile: :wink:
7. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

já jsem odvezla Honzíka ráno k babičce, ta s ním šla s tetou (tchýně švagrová) ven :slight_smile: Já vyrazila na technickou a přede mnou 5 aut a já byla šestá!!!! :angry: :angry: :angry: Takže jsem tam strávila 2 hodiny!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: No jen než jsem si došla vyřídit ty papíry a zaplatit to, tak za mnou stála 2 auta a během chvilky za mnou bylo aut 6!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Naštěstí je Feluška OK a můžeme zase hezky jezdit dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Když jsem přijela ke tchýni, tak Honzík akorát obědval. Krmila ho teta a baštil hezky :dizzy_face: No bodejť by ne, když měl rajskou, že? :sweat_smile:
Pak jsme se najedli my a s kamarádkou jsem byla domluvená, že půjdeme na procházku Bylo krásně a přitom byla ráno zima jak v Rusku, že jsem dala i fusak do kočáru!!! :unamused:
Když jsme se vrátili z prochajdy, tak Honzík chodil po zahrádce a hlavně za starším synovcem který tam taky byl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pak jsme šli domů, dali jsme si kafe, dortík co jsem koupila a jeli jsme domů za tatínkem :slight_smile:
8. dub 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde je vůbec Jadik? :confused: Dlouho se tu neukázala, tak snad jsou doma zdravý a nic je netrápí!!! :wink:
8. dub 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, už jsem zase tady :slight_smile: , nějak jsem nestíhala se sem dostat :frowning2: .
Už jsme docela v poho, ale Adélka má ještě trochu rýmu a já kašel, tak ještě doberu prášky a snad se nám to už nevrátí. Manžel už chodí taky do práce.
Dnes bylo venku krásně, tak jsme šly na prochajdu, ale jen na chvilku prvně po nemoci.

Luci, tak jak jsi dopadla na gyndě ? :confused: Řekla ti něco víc, než v té nemocnici ? :confused:

Sokolko, tak to je Kubík opravdu šikulka, když už chodí :slight_smile:

Zany, vy už přemýšlíte o druhém mimču ?
8. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, posledne jsem byla v nemocnici pro propousteci zpravu a MUDr. rekl, at se snazime hned po MS... ted jsem hledala na netu info u laznich, kam se jezdi po slepaku - a mam radost, pry to skutecne pomaha na otehotneni, tak snad budeme mit taky stesti - potrebuju v neco doufat :slight_smile: takze v cervnu po svatbe bych chtela jet, gynekolozka me tam pry posle
8. dub 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Luci, do lázní určitě jeď!!! Mamka byla ve Františkových Lázních (ale byla tam se zády) a byla tam s ní jedna paní která měla problémy s otěhotněním a představ si, že jí to pomohlo a pak se jim zadařilo a narodila se jim holčička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My musíme vyrazit do Hypernovy pro pleny. Mají je tam v akci a my doma máme poslední balík! :unamused: Takže musíme dokoupit zásoby :dizzy_face:
Počasí zatím nevypadá dobře, ale je ještě brzy a tak se to snad vybere :dizzy_face:

Tak zatím hezký den :slight_smile:
9. dub 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

zany jaký plenky maj v akci? My potřebujem taky dokoupit. O víkendu jsem rozdělala poslední balík tak musím tento týden něco pokoupit.

Jinak zoubky pořád nic. Má to tam nateklý snad 2 měsíce a nic z toho. Chudinečka. Pořád si tam něco rve a ty sviňuše ne a ne vyrašit. :angry:

Včera jsem koupila malýmu k narozkám hračky do vany i s tím pytlíkem s přísavkama a lacláče džínový. Jsou fakt hezký. Ještě se chci zajet podívat do staráku ke Špínovi. Chtěla bych ještě nějakou hračku od fisher price s těma kostičkama. Myslím, že jsem někde viděla nějaký zvířátko a ty kostičky se mu házeli do tlamičky :grinning: . To by se mi líbilo. Mamka mu chce koupit tříkolku s tím držákem pro rodiče tak se tam na ní chci taky juknout. Tady na námku mají jednu za dvojku. Ale je fakt, že má kovovou konstrukci takže to není nějakej plastovej šmejd. Na takovej sme totiž koukali v hypernově a to by měl opravdu na chvilku.

Luci určo tam jeď do těch lázních. Odpočineš si, nabereš nové síly a když ti to pomůže k otěhotnění tak to bude super :wink: .

Jadik jsem moc ráda, že už jste v pořádku.

Teď se udělalo venku celkem hezky, ale ta malá potvůrka usnula až teď. Takže se vyhrabeme ven asi až odpo. :confounded:

Zatím se mějte a užívejte :dizzy_face:
9. dub 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, mají tam Pampersky Active baby za 359,- a jsou to ty s těma gumičkama :slight_smile:
9. dub 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a je to to větší balení - GIANT Pack... těch 4 je tam asi něco přes 80... :wink:
9. dub 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany to je super zprava, uz se moc tesim a doufam, ze bude mit take takove stesti jako ta pani :wink: :slight_smile:
9. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, mě operovali slepák v roce 1992 a to mě do lázní neposlali :unamused: Asi to nepovažovali za důůežité, ale prý se holky po slepácích raději posílají, aby bylo vše OK!
No u nás naštěstí bylo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek