• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miso já byla taky vynervovaná, když mě Matoušek poslaĺ do nemocnice. Ale já to měla hned ten den. Jo a mi měli přesně jako ty ze začátku dobrý a pak to lítalo :sweat_smile:
20. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele to abysme se tý fotky vůbec dočkaly. Já už to říkala včera a to pořád jak je vybitej foťák, ale nenabiješ si ho viď? :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany neee, v pohodě :slight_smile:

Tak jsem právě kleštěma dotáhla šroubování hadice navodu do pračky, kapalo to....dneska jsem teda hotovej Kutil Tim...
20. dub 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ted mě vyfotil táta sou tady na návštěvě a pošle mi to mejlem takže až pošle fotka bude ale vyfocená už sem
20. dub 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík si po obědě schrupnul 2 hodinky :slight_smile: Eliška šla pak taky spát, tak byla chvíle klidu, ale mohli by se sourozenci sladit a spát společně :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak se manža rozhodl, že mi konečně umyje auto. Za celou zimu jsem ho neměla umyté, tak to byla síla :rolling_eyes: No já si pak umyla skla a vnitřky a ještě jsem to vyluxovala a vzala jsem i manži auto :slight_smile:
Teď jsou děti vykoupané a Honzík koukl na večerníčka a večeří u toho :slight_smile: Elinka půjde spát :slight_smile:

Ess - no ty jsi teda holka šikovná :slight_smile:

Míšo - no hurá, ještě tě uvidíme aspoň na fotce s pupíkem :wink: Pak už s Aničkou :slight_smile:
20. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany on se táta bál, že už nebude fotka s pupíkem tak zajeli na návštěvu aby mě mohl vyfotit tak sem vyfocená a pupkatá :grinning:
20. dub 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to víš ,nouze naučila Dalibora...žehlíš,co??? :sunglasses: :grinning:

Míšo to je hezký :slight_smile:
20. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - kdepak, nežehlím :grinning:
No to víš, udělej si sám, co :grinning: No jo, manža mi kolikrát říká, že to a to udělá a když se dlouho nedočkám, tak jdu a udělám si to vzteky sama :angry: :grinning:
20. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany sice si to uděláš vzteky sama, ale zase ti to v tom vzteku jde rychle od ruky :grinning: Vlastní zkušenost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kubík už měl tuhoně, hurááááá :grinning: docela se ale divim, protože mu děda dal gulášovku :angry: , sice prý jenom brambory, ale podle toho co měl na tričku bych tomu moc nevěřila. :sweat_smile: Tak snad už to bude dobrý. Uvidíme zítra a jestl bude i ráno tuhoň tak už to asi řešit nebudu. :slight_smile: Děda říkal, že se zítra ozve a možná si zase veme Kubíčka tak jsem zvědavá. Aspoň je na čerstvém vzdoušku. Teď jsem ho šoupla do postýlky a kecá si tam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso hurááá bude foto s pupíkem. :grinning:

Já půjdu konečně žehlit. K telce. Jsem chtěla dopo, ale nějak jsem se k tomu nedostala, tak to vezmu jedním vrzem i s dnešním oblečením. :slight_smile:
20. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je pravda, že mi to jde rychleji od ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže skříň si fakt nedodělám :angry: :angry: :angry:

Já tam mám taky žehlení, ale nechce se mi, tak na to kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra je taky den, ne :grinning:

Jako Eliška usíná líp jak Honzík. Ten už asi 3x přišel a povídá: "něco se stalo" :grinning: Tak jsem mu řekla, že jestli nezalehne a nebude spát, tak se stane něco jemu :grinning:
20. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy ste nikdy nebyly v zoo :grinning:
20. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Letos ještě ne :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany my chcem do zoo až s malou :grinning: to už maminka bude jak gazela :grinning:
20. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tam máte holky.Ale nikde to neřikejte oni dělaj odchyt velké zvěře :grinning:
20. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou pěkný bříško, trochu hroch :grinning: :wink: , ale co bys chtěla před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak gazelko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už mám vyžehleno, ale byla to skoro hodinka. :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybys měla vyžehleno neměla bych ve skříni to jedno triko na žehlení :grinning:
20. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - spíš hrošátko :grinning:
Měla jsi vidět mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď jsem kecala půl hodiny se švagrovkou :wink:
20. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a co? Co Monča? :confused:

Miso tak se teda omlouvám, jestě mi jedno tričko chybí vyžehlit. :grinning:
20. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany ty neicquješ :grinning:
20. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - kdepak, dneska ne... Moc to nezapínám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko - jdou ještě na neurologii... Nějak se jí zmenšuje fontanela... :frowning2: Ale snad bude v pohodě :dizzy_face:

Jdu spát, tak dobrou s kobrou :grinning:
20. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ty si řikala, že žehlíš zítra vid :grinning:
20. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to jedno tričko přivez :grinning:
20. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to je v prd.... :pensive: Snad to bude dobrý. Já vim, že je M. na nervy viď?
20. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to já mám automaticky nastavený iCQ že když zapnu pc tak se zapne i icq
20. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele chcete říct jakej sem měla den
20. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a co ten žaludek? Nebo spíš to blinkání? :confused:
20. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chceme :grinning:
20. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ráno jak už Petul ví tak sem se nějak roztančila na zastávce no blázen ale ono samo.Pak sem dojela do špitálu a že projdu tu branku u očního a omyl zavřeno a to se mi chtělo děsně čůrat.Tak že půjdu přes magnetickou rezonanci a tam mají pěkný wc a tak tam jdu otevřu a tam někdo byl a byl to chlap co sra... a řikal to snad ne to snad ne a prděl tak sem řekla, že na to nemám čas ani žaludek tak sem se doplazila na gyn abych se vyčůrala a že sem měla na mále tak sem tam došla pak o patro níž na monitor tam mi řekli ten hnus pak zase nahoru tam tlak děsnej tak sem jim řekla, že mě vynervil monitor jinak vše ok dr mi dělala stěr na streptokoka asi a jak do mě dávala zrcadla tak to bolelo jako svina a když bylo hotov a já čekala tam rozcapená co dál mi poví dneska vás vaginálně vyšetřovat nebudu to mě bobavilo no den D
20. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek