• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
to ti to teda pěkně pokračovalo, ale zase si se aspoň pobavila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

zase první :grinning: To se teď tak často nestávalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík vstával v půl 7, ale ještě se mnou vydržel do 7 ležet, tak aspoň něco :slight_smile: Eliška byla v noci vzhůru jen jednou, kolem třetí hodiny a to jsem stěhovala Honzíka do pokoje, protože ve 2 přišel.
Teď si Honzík vyprosil Krtka, tak kouká a pak nějak udělám oběd a vyrazíme na chvíli ven :wink: Snad už tam bude tepleji než těch 7 st. :unamused:
21. dub 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
my vstvávaliv 6:45...teď tu hledám jednu tašku,kde jsem mělapapírydo školky, jinak tam sakra dnes nedojdem...ještě plánuju nákup v albertu,v železářství, v knihkupectví a na hřištěnad šraňkama chvíli..nejdete tamdnes dopol někdo???
21. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

my vstávali v půl osmé :astonished: :slight_smile: , docela nářez u nás. V noci sem tam kníkal, ale bylo to lepší než na včerejšek. Teď snídá a akorát volal děda, že dělal polívku kuřecí tak že nám přiveze. :slight_smile: Jí dám asi Kubíkovi k obídku, když nebude mít průjmík. NO uvidíme. Včera už to bylo dobrý.
21. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši mi jdeme akorát na poštu, ale až po školce, tak třeba se tam potkáme na námku :slight_smile:
21. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musím něco vymyslet k tomu jídlu... Pak uvidíme jestli se nám bude chtít do PB :wink:

Ess - a kam bude Ondra chodit do školky? :confused:

Sokolko - ten žaludek je v pořádku! Naštěstí!!!
21. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to je dobře. :slight_smile: Doufám, že bude v pořádku i fontanela :wink:

Já jsem včera vařila šleh, ale to pro Kubíka není. Myslela jsem, že bych mu udělala jen plátek s kaší, ale když měl ten průjmík, tak jsem to maso zdělala všechno. Tak se mi to i hodí, že děda přiveze polévku. :grinning:
21. dub 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tady do bratří čapků....máme to kousínek :slight_smile:

Sokol jo pošta, tam musím časem taky, odeslat golfáček, co jsem prodala přes mimiaukci...
21. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A v pohodě ti ho přeřadili, jo?
No to máte fakt kousek :wink:

Já furt nevím co vařit :rolling_eyes:
21. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to je asi jediná školka v celý PB, která má volno a vezme nás:slight_smile: nevař:grinning:
21. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eliška spinká, až se produbí, napapá se a vyrazíme ven :wink:
Nakonec jsem udělala špagety s nějakou novou omáčkou :wink: Omáčku máme hotovou, pak uvařím jen špagety a jsem zvědavá jak to bude chutnat :confused: :sweat_smile:

Ess - to bychom umřeli hlady :grinning:
21. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma. Dneska bych řekla, že je tam snad líp. Tolik nefouká a vůbec :slight_smile: Když jsme byli na poště tak mi volal D, že místo zítřka se nám bude čistit auto už dnes. No a budeme ho mít až zítra takže nemůžeme večer přijet pro Kubíka na hausbot. Tak jsem volala dědovi, že buď bude malej doma, nebo ho bude muset přivézt a nebo tam bude muset spát. No tak vyhrála třetí možnost. No a zítra ráno ho přiveze. Tak jsem zvědavá jak bude u dědy spinkat. Ještě tam nespal. Včera akorat když jsme pro něj dorazili tak mi děda povídá, že mi chtěl volat, že by si ho nechal přes noc :grinning: . tak si to vyzkoušej dnes.
21. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak dnešní monitor zase hnus začátek pěknej po 10min hnus tak sem šla na utz na placentární průtok tam vše ok malá má 2490g :grinning: ale puls se jim nelíbí jdu zase na monitor odpolčo ve čtvrtek tak sem zvědavá a pak se uvidí co dál zase.Prej se jí tam asi fakt už nelíbí.Jinak děloha oproti včerejšu mrtvej homolka max 34 asi klid před bouří no uvidíme jinak nic nového
21. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tam malej teď kakal a to bylo teda hovno :grinning: . Pořádnej tuhoň takže vše ok., snad :sweat_smile:
Miso ty to ve čtvrtek ani nestihneš ´když už budeš rodit zítra :grinning: :wink:
21. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chystám se na to zítra, ale zatim to tak nevypadá :sweat_smile: :pensive:
21. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - vždyť máš rodit zítra, tak jim máš rovnou říct, že jim na čtvrtek dlabeš :grinning:
Já když byla jednou jedinkrát na monitoru v nemocnici a odcházela mi hlenová zátka a říkali mi, že mám přijít ve středu, tak jsem si myslela svoje :grinning: No a v noci nad ránem jsem rodila a ta PA co mi dělala monitor, tak říkala: "Tak přece jenom jste tady" :slight_smile: Snad vim kdy budu rodit, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsme po obědě a Honzík jde spát :slight_smile:
Až pak přijede manža, tak vyrazím za mamkou :slight_smile: Půjdeme ven, aspoň se vyvětrá :wink:
21. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - to budeš mít havaj :grinning: Ty jo, vy byste měli zadělat na druhý :grinning:

Jinak zítra dopo budeme v PB, jedeme do školky pro to vyjádření, tak pak můžeme na hřiště. Kdo se k nám přidá? :confused: :sweat_smile: Míša ne, ta bude rodit :grinning:
21. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany klidně myyy :slight_smile: od 4.května nastupuje Ondra do školičky :slight_smile: všechno jsme vyřídili a nejvíc jsem vyřízená já :grinning:
21. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Essi - tak my bychom mohli být kolem půl 11 na tom hřišti nad šraňkama :wink:
Zaběhneme do školky a pak pofrčíme na hřiště :wink:

Dneska volala tchýně a kdy že by mohli popřát manžovi. Tož bude oslavovací víkend :dizzy_face: V sobotu máme oslavu s bráchou, protože synovec má narozky jako manža a v neděli asi spojíme manžovi narozky, synovcův svátek a tchýnin svátek :slight_smile:
Škoda, že nemůžu chlastat :grinning:
21. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a nechce se vám trochu pozdějc? On Štěpán chrnívá přes poledne a to jámusím využít na uklízení teďkonc...
21. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, jenže my pak pofrčíme zase na oběd domů a na spinkání...
21. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale možná tam budeme i dřív... Takže oběd bez problémů stihnete :wink: a spinkání a úklid taky :grinning:
21. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to by šlo.....dřív...třeba po devátý???
21. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nehtíčky hotový, paty vohoblovaný :grinning: a dítě v tahu. :grinning:
Zany to jako aby jsme si udělali druhý, abych nezlenivěla jo? :grinning:
21. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevim kdy mi zítra přiveze děda Kubíka a taky budeme muset vařit takže to zítra asi nezklapne. Ale kdyby se něco změnilo tak dám vědět. :wink:
21. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, Zany já se dneska cítim moc dobře až je to divné :sweat_smile: na porod se fakt necítim :rolling_eyes:
21. dub 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Essi - my máme být v 10 pro to rozhodnutí ve školce, tak bychom dorazili až potom...
Tak to asi necháme na jindy, však bude ještě hezky :slight_smile:

Sokolko - přesně tak, aby jsi nezlanivěla :grinning:

Míšo - klid před bouří :grinning:
21. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to řikám já, ale myslim, že zítra nic nebude :frowning2:
21. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek