Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
20. dub 2009
to ti to teda pěkně pokračovalo, ale zase si se aspoň pobavila 😃 :-p
miissa
20. dub 2009
😃
zanyautor
21. dub 2009
Dobré ráno,

zase první 😃 To se teď tak často nestávalo :-p

Honzík vstával v půl 7, ale ještě se mnou vydržel do 7 ležet, tak aspoň něco 🙂 Eliška byla v noci vzhůru jen jednou, kolem třetí hodiny a to jsem stěhovala Honzíka do pokoje, protože ve 2 přišel.
Teď si Honzík vyprosil Krtka, tak kouká a pak nějak udělám oběd a vyrazíme na chvíli ven 😉 Snad už tam bude tepleji než těch 7 st. :-|
esssi
21. dub 2009
Nazdárek,
my vstvávaliv 6:45...teď tu hledám jednu tašku,kde jsem mělapapírydo školky, jinak tam sakra dnes nedojdem...ještě plánuju nákup v albertu,v železářství, v knihkupectví a na hřištěnad šraňkama chvíli..nejdete tamdnes dopol někdo???
sokolka
21. dub 2009
Dobré ráno

my vstávali v půl osmé :-o 🙂 , docela nářez u nás. V noci sem tam kníkal, ale bylo to lepší než na včerejšek. Teď snídá a akorát volal děda, že dělal polívku kuřecí tak že nám přiveze. 🙂 Jí dám asi Kubíkovi k obídku, když nebude mít průjmík. NO uvidíme. Včera už to bylo dobrý.
sokolka
21. dub 2009
Daši mi jdeme akorát na poštu, ale až po školce, tak třeba se tam potkáme na námku 🙂
zanyautor
21. dub 2009
Musím něco vymyslet k tomu jídlu... Pak uvidíme jestli se nám bude chtít do PB 😉

Ess - a kam bude Ondra chodit do školky? =-)

Sokolko - ten žaludek je v pořádku! Naštěstí!!!
sokolka
21. dub 2009
Zany tak to je dobře. 🙂 Doufám, že bude v pořádku i fontanela 😉

Já jsem včera vařila šleh, ale to pro Kubíka není. Myslela jsem, že bych mu udělala jen plátek s kaší, ale když měl ten průjmík, tak jsem to maso zdělala všechno. Tak se mi to i hodí, že děda přiveze polévku. 😃
esssi
21. dub 2009
Zany tady do bratří čapků....máme to kousínek 🙂

Sokol jo pošta, tam musím časem taky, odeslat golfáček, co jsem prodala přes mimiaukci...
zanyautor
21. dub 2009
A v pohodě ti ho přeřadili, jo?
No to máte fakt kousek 😉

Já furt nevím co vařit 8-(
esssi
21. dub 2009
Zany to je asi jediná školka v celý PB, která má volno a vezme nás🙂 nevař😃
zanyautor
21. dub 2009
Eliška spinká, až se produbí, napapá se a vyrazíme ven 😉
Nakonec jsem udělala špagety s nějakou novou omáčkou 😉 Omáčku máme hotovou, pak uvařím jen špagety a jsem zvědavá jak to bude chutnat =-) :-N

Ess - to bychom umřeli hlady 😃
sokolka
21. dub 2009
tak jsme doma. Dneska bych řekla, že je tam snad líp. Tolik nefouká a vůbec 🙂 Když jsme byli na poště tak mi volal D, že místo zítřka se nám bude čistit auto už dnes. No a budeme ho mít až zítra takže nemůžeme večer přijet pro Kubíka na hausbot. Tak jsem volala dědovi, že buď bude malej doma, nebo ho bude muset přivézt a nebo tam bude muset spát. No tak vyhrála třetí možnost. No a zítra ráno ho přiveze. Tak jsem zvědavá jak bude u dědy spinkat. Ještě tam nespal. Včera akorat když jsme pro něj dorazili tak mi děda povídá, že mi chtěl volat, že by si ho nechal přes noc 😃 . tak si to vyzkoušej dnes.
miissa
21. dub 2009
ahojky holky tak dnešní monitor zase hnus začátek pěknej po 10min hnus tak sem šla na utz na placentární průtok tam vše ok malá má 2490g 😃 ale puls se jim nelíbí jdu zase na monitor odpolčo ve čtvrtek tak sem zvědavá a pak se uvidí co dál zase.Prej se jí tam asi fakt už nelíbí.Jinak děloha oproti včerejšu mrtvej homolka max 34 asi klid před bouří no uvidíme jinak nic nového
sokolka
21. dub 2009
Holky tam malej teď kakal a to bylo teda hovno 😃 . Pořádnej tuhoň takže vše ok., snad :-N
Miso ty to ve čtvrtek ani nestihneš ´když už budeš rodit zítra 😃 😉
miissa
21. dub 2009
chystám se na to zítra, ale zatim to tak nevypadá :-N |-|
zanyautor
21. dub 2009
Míšo - vždyť máš rodit zítra, tak jim máš rovnou říct, že jim na čtvrtek dlabeš 😃
Já když byla jednou jedinkrát na monitoru v nemocnici a odcházela mi hlenová zátka a říkali mi, že mám přijít ve středu, tak jsem si myslela svoje 😃 No a v noci nad ránem jsem rodila a ta PA co mi dělala monitor, tak říkala: "Tak přece jenom jste tady" 🙂 Snad vim kdy budu rodit, ne? 😃 😃 😃
zanyautor
21. dub 2009
Jsme po obědě a Honzík jde spát 🙂
Až pak přijede manža, tak vyrazím za mamkou 🙂 Půjdeme ven, aspoň se vyvětrá 😉
zanyautor
21. dub 2009
Sokolko - to budeš mít havaj 😃 Ty jo, vy byste měli zadělat na druhý 😃

Jinak zítra dopo budeme v PB, jedeme do školky pro to vyjádření, tak pak můžeme na hřiště. Kdo se k nám přidá? =-) :-N Míša ne, ta bude rodit 😃
esssi
21. dub 2009
Zany klidně myyy 🙂 od 4.května nastupuje Ondra do školičky 🙂 všechno jsme vyřídili a nejvíc jsem vyřízená já 😃
zanyautor
21. dub 2009
Essi - tak my bychom mohli být kolem půl 11 na tom hřišti nad šraňkama 😉
Zaběhneme do školky a pak pofrčíme na hřiště 😉

Dneska volala tchýně a kdy že by mohli popřát manžovi. Tož bude oslavovací víkend x-) V sobotu máme oslavu s bráchou, protože synovec má narozky jako manža a v neděli asi spojíme manžovi narozky, synovcův svátek a tchýnin svátek 🙂
Škoda, že nemůžu chlastat 😃
esssi
21. dub 2009
Zany a nechce se vám trochu pozdějc? On Štěpán chrnívá přes poledne a to jámusím využít na uklízení teďkonc...
zanyautor
21. dub 2009
No jo, jenže my pak pofrčíme zase na oběd domů a na spinkání...
zanyautor
21. dub 2009
Ale možná tam budeme i dřív... Takže oběd bez problémů stihnete 😉 a spinkání a úklid taky 😃
esssi
21. dub 2009
Zany to by šlo.....dřív...třeba po devátý???
sokolka
21. dub 2009
Nehtíčky hotový, paty vohoblovaný 😃 a dítě v tahu. 😃
Zany to jako aby jsme si udělali druhý, abych nezlenivěla jo? 😃
sokolka
21. dub 2009
Holky já nevim kdy mi zítra přiveze děda Kubíka a taky budeme muset vařit takže to zítra asi nezklapne. Ale kdyby se něco změnilo tak dám vědět. 😉
miissa
21. dub 2009
ahojky holky, Zany já se dneska cítim moc dobře až je to divné :-N na porod se fakt necítim 8-(
zanyautor
21. dub 2009
Essi - my máme být v 10 pro to rozhodnutí ve školce, tak bychom dorazili až potom...
Tak to asi necháme na jindy, však bude ještě hezky 🙂

Sokolko - přesně tak, aby jsi nezlanivěla 😃

Míšo - klid před bouří 😃
miissa
21. dub 2009
Zany to řikám já, ale myslim, že zítra nic nebude 😞

Začni psát odpověď...

Odešli