• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Tak mi jsme se nechali odvézt odpo na střelnici do Kovohutí a bylo to tam dobrý. Jsem tam ještě nebyla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Volal děda že s Kubíkem uklízej a že snědl párek s hořticí :grinning: . No a na maminnku si ani nevzpomene, to zase až bude muset jít spát tak to mu budu dobrá :sweat_smile:

Miso třeba to zítra fakt klapne, co ty víš :wink:
21. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany má švagrovka icq? :confused:
21. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko, nemá...
21. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Honzík spal po obědě hodinu a čtvrt, pak nám přijel manža, dali jsme si kafčo a větrník a já pak vyrazila za mamčou do nemocnice. Chvilku jsme byly venku, ale pak tam nesvítilo sluníčko, tak byla zima :unamused: Tak jsme pak kecaly vevnitř :wink:
Manža byl zatím s dětmi venku :slight_smile: Doma pak vykoupal Honzíka a frčel na spinning. Já pak nakojila Elišku a šla spinkat a šla jsem uspat Honzíka :slight_smile: No chvíli jsem dáchala asi s ním :grinning: Mám nějaký spánkový deficit, takže půjdu po Ordinaci spát :wink: Na žehlení kašlu, jsem nějaká zmožená :confounded:
21. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kéž by
21. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
zany ok, já stejně před chvílí zjistila,že zítra dopolko musím být doma....

tak kdyby se někomu chtělo odpoledne na hřiště nad šraňkama,budem tam :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, dnesni predporodni kurz trval temer 3,5 h! Pak jsem letela domu, udelala si testoviny s varenou zeleninou a kuretem a upekla chleba. Kdyz prisel manzel, sla jsem jeste do lekarny pro malinikovy caj (udajne pripravuje delohu na porod) a olej na masaz hraze (pekne drahej a vubec to neni prijemny :frowning2: ), pak jeste pro syr, jablka, banany a kefir. Dneska me potesila jedna mlada maminka v kramu - pustila me pred sebe! :slight_smile:

Zitra jdu na tu do poradny. Chtela bych, aby mi MUDra udelala ultrazvuk, protoze jsem zvedava, jak tam mimco lezi - porad to nedokazu vykoumat :wink:.
21. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ess - já jdu v 5 na masáž, tak nám to určitě neklapne...

Luci - já s Honzíkem maliník nepila, s Eliškou jo :wink: Takže nedokážu posoudit jestli to mělo vliv nebo ne, protože se říká, že druhý porody jsou rychlejší a u nás to tak bylo :slight_smile:
Hráz jsme taky masírovali, teda manža :grinning: No nic příjemnýho to není, ale je pravda, že jsem byla nastřižená minimálně :wink:
A mimčo je určo hlavou dolů, když už jsi ho měla :wink: Ono jak mlátí všude, tak nevíš čím tě zrovna mlátí :grinning:
21. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já maliník nepila vůbec. Jsem ani nevěděla, že něco takový je :sweat_smile: .

Luci to zítra určo písni jak jsi dopadla. :wink:

Zany no na masáž se chystám objednat už dlouho, ale nějak jsem se k tomu ještě nedostala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zany mne to dnes taky masiroval manza a bylo to fakt desne neprijemny :frowning2: zitra to zkusim sama... jak casto jste masirovali?
a co se polohy mimca tyce - ja vim, ze je hlavickou dolu, casto skyta a to skytani citim dole... ale pod pupikem napravo mam porad takovou velkou bouli, co sem tam prejde nalevo (nevim, co to je) a napravo od ni temer na boku malou boulicku (ruka?)
jeste pry pomaha na porod lnene seminko - to musim koupit... nic vic zkouset nebudu, treba homeopatikum ja neverim, takze pro me nemaji smysl...
21. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
taky piju čaj a nic :grinning: Jinak holky došel posel až sem se orosila no fuj to bylo ee, ale už je mi zase fajn
21. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

zase první :grinning:

Honzík dneska před půlnocí ječel jako siréna :unamused: Asi se mu něco zdálo! Tak pak spal s námi, protože jsme neměli sílu ho odnést :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno se mu chtělo čůrat, tak pak už byl bez plenky a v pohodě :slight_smile: Já jsem vstávala s Eli v 7, Honzík vylezl později :wink:
Musím něco uvařit a pak vyrazíme do školky a někde jukneme na hřiště a nebo se projdeme :wink:
22. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci - lněný semínko by taky mělo působit jako maliník :wink:
No ono to první masírování bylo nepříjemný, ale pak to bylo snesitelnější :wink: Já bych si tam sama ani nedosáhla :grinning: A masírovali jsme vždycky večer :wink:

Poloha mi byla taky záhadou. Vždycky mě někde něco bouchlo a já jen tak tušila co asi :wink:

Míšo - říkám ti dneska!!! :grinning:
22. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré raníčko všem!!!Tak co dneska to hřiště nad šraňkama, fakt tam nikdo nebude? :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Odpo tam určitě nebudeme...
22. dub 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A s námi je to do konce týdne špatný... Zítra se jdeme vítat a pátek máme dopo plavčo, odpo AJ :wink:
22. dub 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany to neva, tak příští týden :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý raníčko,

tak mi jsme vstávali v 7 a to jsme nemuseli :grinning: . Malej vstával prý taky tak, v noci byl asi 10x vzhůru, ale jen kníknul a spal dál. Prý měl ucpanej noc, má rýmu a ráno pokašlával. Ale mě ta rýma už včera přišla spíš jako alergická :frowning2: . No uvidíme. Včera jí měl jen dopo a pak prý večer. To kašlání bude mít ale od rýmy, jak mu tam v noci slezla, tak snad nebude nemocný. Děda říkal, že přijedou kolem devátý tak si půjdu připavit řízky k obědu a pak zaběhnem do krámu pro brambory. Venku opět krásně tak asi odpo vyrazíme na hausbot. No uvidíme. My s tím hřištěm jsme spíš na dopolko, když nebude něco jiného, protože odpolko jsme s taťkou a nebo jede malej s dědou. :wink:

Miso tak jak? :confused: Zpráva v noci žádná nedorazila tak ještě nerodí :grinning:
22. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
sokol to víš,náš táta odchází ráno v šest a vrací se večer v sedm, nám přes týden jeho společnost nehrozí :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ess tak to jo. My tím že D podniká a je v podstatě svým pánem ho máme k dispozici skoro pořád. :wink:
22. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ess - jen co začneme stavět, tak tatínka taky moc neuvidíme :frowning2: No ale zas budeme bydlet, takže je to obět něco za něco :wink:
Tak pak vám můžeme dělat společnost na hřištích, teda pokud nebudu zrovna dělat svačinářku :grinning:
22. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - taky už neumíš spát dlouho, co? :grinning: Já když jsme byli bez Honzíka, tak jsem taky vstávala brzy, prostě zvyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany no jo, síla zvyku. :wink: Ono i včera jak spal do těch půl osmý tak jsem se od půl sedmý pořád převalovala :sweat_smile: Prostě už je to tělo zvyklí na určitý režim a když se něco změný tak si to asi neumí přebrat. Samozřejmě jsem se budila i v noci že jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen info, Misa nic, je v poho, ale oteklá :sweat_smile:
22. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Do půlnoci času dost :grinning:

Jdeme se oblíkat a pofrčíme :wink:
22. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Moc Vás zdravíme. Naty řádí jako černá ruka. Teď naštěstí spí. Odpo jdeme k babi na sídlák a já pak cvičit. Zkoušíme nočník a je to tedy o nervy. Jeden den krása, se i vykakala do nočníku. A dneska :frowning2: síla Se jí zeptám, zda nechce čůrat. Řekne nene a za minutu je po.....
Venku se teď nějak zatahuje, snad ještě nebude pršet :frowning2:

Občas nakoukávám, zda se Míša už nerozrodila a ono nee :slight_smile:

Lucií - tedy na mě maliník žádný účinek neměl :slight_smile: Tedy možná jo, neb porod jsem měla hodně rychlý, jen poslové žádní nebyli. A co se týká masáže. Tak jsem myslela, že budeme masírovat, ale pak jsem četla, že pokud se dělá špatně, že může i uškodit (tedy nevím v čem), tak jsme to jednou zkusili a raději toho nechali. I manža si prý připadal blbě :grinning:

Nějak se okolo moc rodí a já pořád přemýšlím, zda jít do druhého nebo nee. Jak pořád mluví o krizi a o málo pracovních místech, tak nějak o tom fakt přemýšlím. K tomu předčasné volby a tak:frowning2: Nesmím asi koukat na zprávy a na net, aby se manža dočkal třeba toho kluka :grinning:

Malá se mrňouská. HOlčiny, moc se opatrujte, mějte se krásně a hlavně buďte všichni zdraví.

Jindula
22. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jdu Vas vsechny pozvat na akci: Medvedi stezka. Kona se 2.5. v Lesoparku. Start je mezi 9-11 hod. Je to i pro predskolni deti, ukoly kdyztak muzete plnit vy a proste jen tu trat s prckama projit. V cili budou pripravene nejake hry, ohen, takze si doneste burty :slight_smile:. Mozna jste uz treba byli vloni.
Jsme porad venku, takze moc nestiham psat, Sokolko, vcera nebo predevcirem jsme Vas videly za Sparem, sli jste smerem na namko :slight_smile:.
22. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Mjanca já jsem si říkala, že mi někoho ta pani připomíná :grinning: , no jo, když to sem musíš chodit častěji, abych si to lépe pamatovala :grinning: :wink: . :wink: Ale klidně si se měla přihlásit. :wink:

Tak mi jsme nastydlí, ale pěkně. :frowning2: Rýmu má pěknou, do toho odkašlává jak mu to stejká do krku a ke všemu měl dopo 37,2 teplotu. Se z toho picnu. Doufám, že z toho nic velkýho nebude. Uvidíme. Zatím budeme doma. Jinak je pěkně protivnej, do toho se ráno u dědy spálil na ručičce, ale docela to vypadá dobře a doma si přicvaknul palec do uložáku u rohové lavice v kuchyni. Tak má na kousku fialový nehet a to bylo řevu. Ještě jak je protivnej a není mu dobře tak to bylo. :cry: No a aby se to nepletlo tak dorazil D z práce a že ho všechno bolí a že jde psát závěť a že chce spopelnit a jestli mu koupim vozejk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže to budu mít veselo. Dva nemocný chlapy. Si to asi hodim. :angry:
22. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My jsme si teda dojeli pro to rozhodnutí, Elinka akorát spala, tak to bylo v pohodě :wink: Pak jsme byli ještě s bráchou a jednou známou venku a Honzík toho dost ušel a Eliška skoro celou dobu spala :dizzy_face: Pak jsme si doma dali obídek a Honzík fičel spát. Já jdu odpo na masáž, měla jsem jít až v 5, ale paní volala, že se jí uvolnila 2 místa přede mnou a jestli bych mohla dřív, tak půjdu v půl 4 :wink: No a pak si zajdeme asi na nějakou mňamku sem do hospody, když máme dnes to výročí svatby a manža narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už mě manža trápí 3 roky :grinning: :grinning: :grinning:

Jančo - díky za pozvání :wink: Třeba to klapne :wink:

Sokolko - no tak hlavně ať je Kubík brzy v pohodě a můžete zase ven :slight_smile:
No mít dva nemocný chlapy doma ti teda nezávidím :unamused: To je rovnou na mašli :grinning: Kdybys nemohla najít trám, my jich doma máme dost :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ess bydlite nekde nad srankama,ze pises o hristi?my to mame pak kroku.

vzali nas do skolky...hura

vecer napisu vic
22. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek