Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
21. dub 2009
Tak mi jsme se nechali odvézt odpo na střelnici do Kovohutí a bylo to tam dobrý. Jsem tam ještě nebyla. :-p Volal děda že s Kubíkem uklízej a že snědl párek s hořticí 😃 . No a na maminnku si ani nevzpomene, to zase až bude muset jít spát tak to mu budu dobrá :-N

Miso třeba to zítra fakt klapne, co ty víš 😉
sokolka
21. dub 2009
Zany má švagrovka icq? =-)
zanyautor
21. dub 2009
Sokolko, nemá...
zanyautor
21. dub 2009
Honzík spal po obědě hodinu a čtvrt, pak nám přijel manža, dali jsme si kafčo a větrník a já pak vyrazila za mamčou do nemocnice. Chvilku jsme byly venku, ale pak tam nesvítilo sluníčko, tak byla zima :-| Tak jsme pak kecaly vevnitř 😉
Manža byl zatím s dětmi venku 🙂 Doma pak vykoupal Honzíka a frčel na spinning. Já pak nakojila Elišku a šla spinkat a šla jsem uspat Honzíka 🙂 No chvíli jsem dáchala asi s ním 😃 Mám nějaký spánkový deficit, takže půjdu po Ordinaci spát 😉 Na žehlení kašlu, jsem nějaká zmožená :-S
miissa
21. dub 2009
holky kéž by
esssi
21. dub 2009
zany ok, já stejně před chvílí zjistila,že zítra dopolko musím být doma....

tak kdyby se někomu chtělo odpoledne na hřiště nad šraňkama,budem tam 🙂
luccii
21. dub 2009
ahoj holky, dnesni predporodni kurz trval temer 3,5 h! Pak jsem letela domu, udelala si testoviny s varenou zeleninou a kuretem a upekla chleba. Kdyz prisel manzel, sla jsem jeste do lekarny pro malinikovy caj (udajne pripravuje delohu na porod) a olej na masaz hraze (pekne drahej a vubec to neni prijemny 😞 ), pak jeste pro syr, jablka, banany a kefir. Dneska me potesila jedna mlada maminka v kramu - pustila me pred sebe! 🙂

Zitra jdu na tu do poradny. Chtela bych, aby mi MUDra udelala ultrazvuk, protoze jsem zvedava, jak tam mimco lezi - porad to nedokazu vykoumat 😉.
zanyautor
21. dub 2009
Ess - já jdu v 5 na masáž, tak nám to určitě neklapne...

Luci - já s Honzíkem maliník nepila, s Eliškou jo 😉 Takže nedokážu posoudit jestli to mělo vliv nebo ne, protože se říká, že druhý porody jsou rychlejší a u nás to tak bylo 🙂
Hráz jsme taky masírovali, teda manža 😃 No nic příjemnýho to není, ale je pravda, že jsem byla nastřižená minimálně 😉
A mimčo je určo hlavou dolů, když už jsi ho měla 😉 Ono jak mlátí všude, tak nevíš čím tě zrovna mlátí 😃
sokolka
21. dub 2009
Tak to já maliník nepila vůbec. Jsem ani nevěděla, že něco takový je :-N .

Luci to zítra určo písni jak jsi dopadla. 😉

Zany no na masáž se chystám objednat už dlouho, ale nějak jsem se k tomu ještě nedostala. :-p
luccii
21. dub 2009
zany mne to dnes taky masiroval manza a bylo to fakt desne neprijemny 😞 zitra to zkusim sama... jak casto jste masirovali?
a co se polohy mimca tyce - ja vim, ze je hlavickou dolu, casto skyta a to skytani citim dole... ale pod pupikem napravo mam porad takovou velkou bouli, co sem tam prejde nalevo (nevim, co to je) a napravo od ni temer na boku malou boulicku (ruka?)
jeste pry pomaha na porod lnene seminko - to musim koupit... nic vic zkouset nebudu, treba homeopatikum ja neverim, takze pro me nemaji smysl...
miissa
21. dub 2009
taky piju čaj a nic 😃 Jinak holky došel posel až sem se orosila no fuj to bylo ee, ale už je mi zase fajn
zanyautor
22. dub 2009
Dobré ráno,

zase první 😃

Honzík dneska před půlnocí ječel jako siréna :-| Asi se mu něco zdálo! Tak pak spal s námi, protože jsme neměli sílu ho odnést :-p Ráno se mu chtělo čůrat, tak pak už byl bez plenky a v pohodě 🙂 Já jsem vstávala s Eli v 7, Honzík vylezl později 😉
Musím něco uvařit a pak vyrazíme do školky a někde jukneme na hřiště a nebo se projdeme 😉
zanyautor
22. dub 2009
Luci - lněný semínko by taky mělo působit jako maliník 😉
No ono to první masírování bylo nepříjemný, ale pak to bylo snesitelnější 😉 Já bych si tam sama ani nedosáhla 😃 A masírovali jsme vždycky večer 😉

Poloha mi byla taky záhadou. Vždycky mě někde něco bouchlo a já jen tak tušila co asi 😉

Míšo - říkám ti dneska!!! 😃
esssi
22. dub 2009
Dobré raníčko všem!!!Tak co dneska to hřiště nad šraňkama, fakt tam nikdo nebude? 🙂
zanyautor
22. dub 2009
Odpo tam určitě nebudeme...
zanyautor
22. dub 2009
A s námi je to do konce týdne špatný... Zítra se jdeme vítat a pátek máme dopo plavčo, odpo AJ 😉
esssi
22. dub 2009
Zany to neva, tak příští týden 🙂
sokolka
22. dub 2009
Brý raníčko,

tak mi jsme vstávali v 7 a to jsme nemuseli 😃 . Malej vstával prý taky tak, v noci byl asi 10x vzhůru, ale jen kníknul a spal dál. Prý měl ucpanej noc, má rýmu a ráno pokašlával. Ale mě ta rýma už včera přišla spíš jako alergická 😞 . No uvidíme. Včera jí měl jen dopo a pak prý večer. To kašlání bude mít ale od rýmy, jak mu tam v noci slezla, tak snad nebude nemocný. Děda říkal, že přijedou kolem devátý tak si půjdu připavit řízky k obědu a pak zaběhnem do krámu pro brambory. Venku opět krásně tak asi odpo vyrazíme na hausbot. No uvidíme. My s tím hřištěm jsme spíš na dopolko, když nebude něco jiného, protože odpolko jsme s taťkou a nebo jede malej s dědou. 😉

Miso tak jak? =-) Zpráva v noci žádná nedorazila tak ještě nerodí 😃
esssi
22. dub 2009
sokol to víš,náš táta odchází ráno v šest a vrací se večer v sedm, nám přes týden jeho společnost nehrozí 🙂
sokolka
22. dub 2009
Ess tak to jo. My tím že D podniká a je v podstatě svým pánem ho máme k dispozici skoro pořád. 😉
zanyautor
22. dub 2009
Ess - jen co začneme stavět, tak tatínka taky moc neuvidíme 😞 No ale zas budeme bydlet, takže je to obět něco za něco 😉
Tak pak vám můžeme dělat společnost na hřištích, teda pokud nebudu zrovna dělat svačinářku 😃
zanyautor
22. dub 2009
Sokolko - taky už neumíš spát dlouho, co? 😃 Já když jsme byli bez Honzíka, tak jsem taky vstávala brzy, prostě zvyk :-p
sokolka
22. dub 2009
Zany no jo, síla zvyku. 😉 Ono i včera jak spal do těch půl osmý tak jsem se od půl sedmý pořád převalovala :-N Prostě už je to tělo zvyklí na určitý režim a když se něco změný tak si to asi neumí přebrat. Samozřejmě jsem se budila i v noci že jo. :-p
sokolka
22. dub 2009
Jen info, Misa nic, je v poho, ale oteklá :-N
zanyautor
22. dub 2009
Do půlnoci času dost 😃

Jdeme se oblíkat a pofrčíme 😉
jindulina
22. dub 2009
Ahoj holčiny.

Moc Vás zdravíme. Naty řádí jako černá ruka. Teď naštěstí spí. Odpo jdeme k babi na sídlák a já pak cvičit. Zkoušíme nočník a je to tedy o nervy. Jeden den krása, se i vykakala do nočníku. A dneska 😞 síla Se jí zeptám, zda nechce čůrat. Řekne nene a za minutu je po.....
Venku se teď nějak zatahuje, snad ještě nebude pršet 😞

Občas nakoukávám, zda se Míša už nerozrodila a ono nee 🙂

Lucií - tedy na mě maliník žádný účinek neměl 🙂 Tedy možná jo, neb porod jsem měla hodně rychlý, jen poslové žádní nebyli. A co se týká masáže. Tak jsem myslela, že budeme masírovat, ale pak jsem četla, že pokud se dělá špatně, že může i uškodit (tedy nevím v čem), tak jsme to jednou zkusili a raději toho nechali. I manža si prý připadal blbě 😃

Nějak se okolo moc rodí a já pořád přemýšlím, zda jít do druhého nebo nee. Jak pořád mluví o krizi a o málo pracovních místech, tak nějak o tom fakt přemýšlím. K tomu předčasné volby a tak😞 Nesmím asi koukat na zprávy a na net, aby se manža dočkal třeba toho kluka 😃

Malá se mrňouská. HOlčiny, moc se opatrujte, mějte se krásně a hlavně buďte všichni zdraví.

Jindula
mjanca
22. dub 2009
ahoj holky, jdu Vas vsechny pozvat na akci: Medvedi stezka. Kona se 2.5. v Lesoparku. Start je mezi 9-11 hod. Je to i pro predskolni deti, ukoly kdyztak muzete plnit vy a proste jen tu trat s prckama projit. V cili budou pripravene nejake hry, ohen, takze si doneste burty 🙂. Mozna jste uz treba byli vloni.
Jsme porad venku, takze moc nestiham psat, Sokolko, vcera nebo predevcirem jsme Vas videly za Sparem, sli jste smerem na namko 🙂.
sokolka
22. dub 2009
Mjanca já jsem si říkala, že mi někoho ta pani připomíná 😃 , no jo, když to sem musíš chodit častěji, abych si to lépe pamatovala 😃 😉 . 😉 Ale klidně si se měla přihlásit. 😉

Tak mi jsme nastydlí, ale pěkně. 😞 Rýmu má pěknou, do toho odkašlává jak mu to stejká do krku a ke všemu měl dopo 37,2 teplotu. Se z toho picnu. Doufám, že z toho nic velkýho nebude. Uvidíme. Zatím budeme doma. Jinak je pěkně protivnej, do toho se ráno u dědy spálil na ručičce, ale docela to vypadá dobře a doma si přicvaknul palec do uložáku u rohové lavice v kuchyni. Tak má na kousku fialový nehet a to bylo řevu. Ještě jak je protivnej a není mu dobře tak to bylo. 😢 No a aby se to nepletlo tak dorazil D z práce a že ho všechno bolí a že jde psát závěť a že chce spopelnit a jestli mu koupim vozejk 😃 :-p . Takže to budu mít veselo. Dva nemocný chlapy. Si to asi hodim. ]-(
zanyautor
22. dub 2009
My jsme si teda dojeli pro to rozhodnutí, Elinka akorát spala, tak to bylo v pohodě 😉 Pak jsme byli ještě s bráchou a jednou známou venku a Honzík toho dost ušel a Eliška skoro celou dobu spala x-) Pak jsme si doma dali obídek a Honzík fičel spát. Já jdu odpo na masáž, měla jsem jít až v 5, ale paní volala, že se jí uvolnila 2 místa přede mnou a jestli bych mohla dřív, tak půjdu v půl 4 😉 No a pak si zajdeme asi na nějakou mňamku sem do hospody, když máme dnes to výročí svatby a manža narozeniny x-) x-) x-)
Už mě manža trápí 3 roky 😃 😃 😃

Jančo - díky za pozvání 😉 Třeba to klapne 😉

Sokolko - no tak hlavně ať je Kubík brzy v pohodě a můžete zase ven 🙂
No mít dva nemocný chlapy doma ti teda nezávidím :-| To je rovnou na mašli 😃 Kdybys nemohla najít trám, my jich doma máme dost 😃 😃 😃
jirik.k
22. dub 2009
ess bydlite nekde nad srankama,ze pises o hristi?my to mame pak kroku.

vzali nas do skolky...hura

vecer napisu vic

Začni psát odpověď...

Odešli