Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
miissa
22. dub 2009
ahoj tak se hlásim, že nic jen sem nateklá a nesvá a malá je akční jinak nic bříško dole,ale porodně se necítim anio trochu
jirik.k
22. dub 2009
miisso takovy problemy jsem tady pred 6 tydny psala taky.ten konec je fakt nejhorsi a nejdelsi. a chces uklidnit-az se mimco narodi-hodne dlouho si neodpocines 🙂

ess a znas pribram,nebo je to tady po tebe vsechno novy?azbude horsi pocasi mohli by jsme se se sejit s prckma na skalce ve snecku.jirik je tam stastnej jako blecha
miissa
22. dub 2009
tak vana nic jen mám návaly, ale to mám od včera jinak nic nic nic a to sem ted měla dost vážnou promluvu s malou a k ničemu určo
sokolka
22. dub 2009
Tak D dostal teplotu, asi ve 3 hodiny si jí změřil a 38 😞 Malej už je lepší, zatím bez teploty, rýma teda je ale už bych řekla, že je to lepší 😉
miissa
22. dub 2009
Petul 😃
esssi
22. dub 2009
Jirik bydlíme naprotidruhý poliklinice...to hřiště známe že je cestou z vlakáče 🙂¨dnes jsme tam byli až do půl pátý🙂
jirik.k
22. dub 2009
ess-my jsme na tom hristi skoro denne.jen dneska jsme se byly podivat na tom novym v dlouhy ulici.to se tam urcite nekdy potkame.meli by jsme si dat naky poznavaci znameni,aby jsme se nasli,jestli o to stojis.a jinak znas,nebo neznas pribram?
miissa
22. dub 2009
holky si tady domlouváte randíčka jo 😃
esssi
22. dub 2009
Jirik neznám ani oumylem 🙂poznávací znamení hm to nevím, nosím dva copánky a mám fialový brejle 🙂a černo-béžovo-oranžovej sporťák 🙂 zítra tam jdem zase...
miissa
22. dub 2009
holky copánky je dobré poznávací znamení mě poznáte taky mám pupek a nosim černé kalhogty a triko a zelené boty 😃
esssi
22. dub 2009
Míšo a vypadáš jako holčička,jen krapet těhotná 😃
miissa
22. dub 2009
😃 jo mám jen trochu faldík na bříšku 😃
luccii
22. dub 2009
ahoj holky 🙂

sokolko, u nas se dnes taky "umira" - manzu boli hlavicka, takze s nim neni vubec rec :-|

zany, jindul, ja se dnes ptala na tu masaz hraze na gynde a litovala jsem, ze jsem ten drahy olejicek koupila, protoze MUDra mi rekla, ze kdyz mi to neni prijemny, ze masirovat nemam, ze nastrizeni/ natrzeni stejne zavisi na elasticite tkane a tu clovek nezmeni 😞 tak teda nevim, ja ji verim, mozna to zitra jeste zkusime a uvidim... mozna ten olejicek vyuzijeme jinak 😉

zany a lnene seminko jsi jedla?

holky, vysetreni na gynde: vse OK, cipek stale nezmenen, takze u nas predcasny porod nehrozi...
zany, ta boule pod pupkem je zadecek, predstav si to :-N ja myslela, ze bude vys... a to na boku bude rucicka ci nozicka, ja myslim, ze nozicka, ale nechapu, jak je tam stocenej, hlavicku ma totiz dole a je zadickama ke mne (takze kouka k pateri)
uaaa, pribrala jsem uz 13 kg :-N

dneska jsme byli s manzou poprve v solne jeskyni - libilo se mi tam, manza usnul 😃

jo a musim se "pochlubit", jaka jsem spatna kucharka - delala jsem kynute knedliky a zdrcly se mi ]-( nema nekdo recept na nezdrcnutelne? 😉

sokolko, to je pech, ze je Kubik zase nastydlej 😞
jirik.k
22. dub 2009
miisso jen trosku faldik na brisku.to jsi na tom dobre.japorodila a zuslalmi hodne velky faldik,kterymi vysi pres kalhoty a museli by mi odoperovat kuzi,aby me toho zbavili.

moje poznavaci znameni-to nejzlobivejsi dite ze vsech.zitra nevim jestli pujdeme na hriste.podle pocasi.asi vyvencit se musime,protoze tatka bude spat mezi nocnima,tak aby jsme ho nerusili a potrebuju na postu.

ess jak jsi dopadlas tim detskym doktorem?nevim jestli jsi to tady nepsala.docitala jsem jen tak na jedno oko.tak kdyby jsi tady v pribrami neco hledala,dej vedet.poradime kde co koupit za levno,kam chodit nakupovat a kam zase ne.

danielka spinka a jirik uz taky usina u pohadky.tak do 10min spinka,tak budu mit chvilku klidek.v patek jdu s malou na kontrolu v 6nedeli,tak jsem zvedava jak se nam ta nase mala vytahla. a ja si skocim o patro vys na gyndu.a kdyz bude vse v poradku,udelame si s tatkou pekny vikend.
miissa
22. dub 2009
Marti no viděla si fotku jakej mám faldík 😃
miissa
22. dub 2009
Luci od kdy chceš pít ten čaj
luccii
22. dub 2009
miso, podle toho jak to popisujes, tak uz to dlouho trvat nebude... alespon ti to moc prejeme x-)

jo a ty kynute knedliky byly sladke - se svestkama (par jich dokonce opustilo knedlik ]-( )
luccii
22. dub 2009
miso uz ho piju - muze se zacit v 34.tt 😉
luccii
22. dub 2009
on nema urychlit prichod porodu, ale ma delohu na porod pripravit
esssi
22. dub 2009
Jirik prima, tak si bude konkurovat s mejma klukama.Byli jsme v tý dolní části, jak je ta prolejzka s klouzajdama velká...dr jsemještě neřešila....a rady berem, já byla zatím v Hyperalbertu dnes, včera v Lekomarketu, jak je před kruháčem, než je Tesco a spol...
miissa
22. dub 2009
Luci ten čaj podporuje akci dělohy a je možné, že po něm začneš poslíčkovat doporučuje se pít o chvilku dýl.
sokolka
22. dub 2009
Tak malej leží, velkej taky 😃 . Kubík je bez teploty s dobrou náladou a s rýmou, velkej je s teplotou 37,2 a bez rými 😃 :-p Tak teď jsem se nasmála. D má puštěný zprávy na primě a říkali, že Jaromír Jágr je nemocen. Prý má těžkou chlapskou nemoc. Virozu 😃 😃 😃
sokolka
22. dub 2009
Jo a zapomněla jsem dodat, že velkej je se špatnou náladou :-p
luccii
22. dub 2009
miso nam rekla PA, ze ve 34.tt =-)
jirik.k
22. dub 2009
starsi deticky mame skoro stejne stary,to by si rozumeli.kdyby jsi od leka popojela jeste kousek dal tak je novak.tak je to super pro deticky.jak na koupani v lete,tak na hrani,spousty prolejzacek,pisek.tak se mi to hrozne libi.v patek jdu k doktorce smalou,jak jsem psala,muzu seti zeptat,jestli berou.

miso-tvoje brislo jsem videla a ani trosku neprehanim a nevymyslim si,ze takovy brislo co mas ty par dni pred porodem jsemja mela v 6mesici.jak u prvniho prcka tak ted u maly.ja jsem takova maimina co je tehotna a tlusta cely zivot.takze u me se nepozna jestli jde o tehotenstvi,nebo jestli jsem tak od prirody.

ess ted ctu ze pises v leku predkruhacem nez je tesko,ja asi myslim jiny leko,tak jsem psala,ze je poblis novak.ja myslim leko pod plavecakem.

holky kdo pujde s prckama do divadla na majdu a frantiska z kouzelny skolky.jeto myslim 15.5 v divadle.
sokolka
22. dub 2009
Jo a holky malej na to že má rýmu tak chuť k jídlu naštěstí má. K obídku měl bram. kaši s řízkem, ke svačině se mi pudink paulu vykašlal a dal si opět kaši s řízkem a k večeři rohlík s paštikou 😃
zanyautor
22. dub 2009
Já jsem odpo vyrazila na masáž a zase jsem tam skoro usnula 😃 Ale bylo to super x-) Paní říkala, že čím je tělo blíž spánku, tak tím se i líp uvolní 😉 Když jsem přijela domů, tak jsme pak šli do hospody na nějakou mňamku a Honzík baštil těstoviny a vypil hruškovej džus x-) Pak to pil i z flašky a šlo mu to 😉 Já pak šla s dětmi domů a manža se si dá ještě jedno pivo! No a pil ho jako hodinu!!! ]-( Takže já zatím doma koupala děti, do toho když jsem dělala Honzíkovi mlíko, tak Eliška pěkně řvala, protože jsem si dovolila jí nechovat 8-( Teď manža čte Honzíkovi pohádku a já mám klid 😉 Na to žehlení fakt házím bobek 😃 Třeba zítra dopo, Honzík bude rád, že vytáhnu žehličku a Eli to přežije 🙂

Luci - já nevím, ale my tu hráz masírovali a nastřižení bylo minimální... Nevím jak by to bylo, kdyby jsme nemasírovali, ale vím, že třeba švagrová byla daleko víc nastřižená než já a nemasírovali...
Lněný semínko jsem nejedla, jen jsem pila ten maliník 😉 A já ho pila až od 36tt 😉

HAHA, špek mám taky 😃 Budeme měřit kdo má větší, jo? 😃

Marti - kam ti vzali Jiříka? =-) =-)
No tak ať je na kontrole u obou dr. vše OK a můžete na to hupsnout 😃

Luci - to asi soudruzi z NDR udělali někde chybu 😃 Já kynutý knedlíky nikdy nedělala, takže nevím... Ale zkusila bych recept z kuchařky 😉 A dělala jsi asi těsto v pekárně, co? =-)
sokolka
22. dub 2009
Marti mi bysme šli. Kubík to v poslední době úplně miluje a je to to jediný u čeho vydrží. Zkusit to můžeš a při nejhoršim se sebereme a půjdeme domů. Jen by to chtělo zjistit, kdy to přesně je a asi abysme si koupili předem lístky viď? No aby pak byli. 😉
esssi
22. dub 2009
jiriku spletla jsem to,před hypernovou...
miissa
22. dub 2009
Luci citlivé maminy si tim můžou klidně vyvolat porod.A doporučuje se od toho 36.tt,.Tak já svůj porod vzdávám ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli