• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ahoj tak se hlásim, že nic jen sem nateklá a nesvá a malá je akční jinak nic bříško dole,ale porodně se necítim anio trochu
22. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miisso takovy problemy jsem tady pred 6 tydny psala taky.ten konec je fakt nejhorsi a nejdelsi. a chces uklidnit-az se mimco narodi-hodne dlouho si neodpocines :slight_smile:

ess a znas pribram,nebo je to tady po tebe vsechno novy?azbude horsi pocasi mohli by jsme se se sejit s prckma na skalce ve snecku.jirik je tam stastnej jako blecha
22. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vana nic jen mám návaly, ale to mám od včera jinak nic nic nic a to sem ted měla dost vážnou promluvu s malou a k ničemu určo
22. dub 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak D dostal teplotu, asi ve 3 hodiny si jí změřil a 38 :frowning2: Malej už je lepší, zatím bez teploty, rýma teda je ale už bych řekla, že je to lepší :wink:
22. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul :grinning:
22. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirik bydlíme naprotidruhý poliklinice...to hřiště známe že je cestou z vlakáče :slight_smile:¨dnes jsme tam byli až do půl pátý:slight_smile:
22. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess-my jsme na tom hristi skoro denne.jen dneska jsme se byly podivat na tom novym v dlouhy ulici.to se tam urcite nekdy potkame.meli by jsme si dat naky poznavaci znameni,aby jsme se nasli,jestli o to stojis.a jinak znas,nebo neznas pribram?
22. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky si tady domlouváte randíčka jo :grinning:
22. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirik neznám ani oumylem :slight_smile:poznávací znamení hm to nevím, nosím dva copánky a mám fialový brejle :slight_smile:a černo-béžovo-oranžovej sporťák :slight_smile: zítra tam jdem zase...
22. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky copánky je dobré poznávací znamení mě poznáte taky mám pupek a nosim černé kalhogty a triko a zelené boty :grinning:
22. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo a vypadáš jako holčička,jen krapet těhotná :grinning:
22. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo mám jen trochu faldík na bříšku :grinning:
22. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

sokolko, u nas se dnes taky "umira" - manzu boli hlavicka, takze s nim neni vubec rec :unamused:

zany, jindul, ja se dnes ptala na tu masaz hraze na gynde a litovala jsem, ze jsem ten drahy olejicek koupila, protoze MUDra mi rekla, ze kdyz mi to neni prijemny, ze masirovat nemam, ze nastrizeni/ natrzeni stejne zavisi na elasticite tkane a tu clovek nezmeni :frowning2: tak teda nevim, ja ji verim, mozna to zitra jeste zkusime a uvidim... mozna ten olejicek vyuzijeme jinak :wink:

zany a lnene seminko jsi jedla?

holky, vysetreni na gynde: vse OK, cipek stale nezmenen, takze u nas predcasny porod nehrozi...
zany, ta boule pod pupkem je zadecek, predstav si to :sweat_smile: ja myslela, ze bude vys... a to na boku bude rucicka ci nozicka, ja myslim, ze nozicka, ale nechapu, jak je tam stocenej, hlavicku ma totiz dole a je zadickama ke mne (takze kouka k pateri)
uaaa, pribrala jsem uz 13 kg :sweat_smile:

dneska jsme byli s manzou poprve v solne jeskyni - libilo se mi tam, manza usnul :grinning:

jo a musim se "pochlubit", jaka jsem spatna kucharka - delala jsem kynute knedliky a zdrcly se mi :angry: nema nekdo recept na nezdrcnutelne? :wink:

sokolko, to je pech, ze je Kubik zase nastydlej :frowning2:
22. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miisso jen trosku faldik na brisku.to jsi na tom dobre.japorodila a zuslalmi hodne velky faldik,kterymi vysi pres kalhoty a museli by mi odoperovat kuzi,aby me toho zbavili.

moje poznavaci znameni-to nejzlobivejsi dite ze vsech.zitra nevim jestli pujdeme na hriste.podle pocasi.asi vyvencit se musime,protoze tatka bude spat mezi nocnima,tak aby jsme ho nerusili a potrebuju na postu.

ess jak jsi dopadlas tim detskym doktorem?nevim jestli jsi to tady nepsala.docitala jsem jen tak na jedno oko.tak kdyby jsi tady v pribrami neco hledala,dej vedet.poradime kde co koupit za levno,kam chodit nakupovat a kam zase ne.

danielka spinka a jirik uz taky usina u pohadky.tak do 10min spinka,tak budu mit chvilku klidek.v patek jdu s malou na kontrolu v 6nedeli,tak jsem zvedava jak se nam ta nase mala vytahla. a ja si skocim o patro vys na gyndu.a kdyz bude vse v poradku,udelame si s tatkou pekny vikend.
22. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no viděla si fotku jakej mám faldík :grinning:
22. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci od kdy chceš pít ten čaj
22. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, podle toho jak to popisujes, tak uz to dlouho trvat nebude... alespon ti to moc prejeme :dizzy_face:

jo a ty kynute knedliky byly sladke - se svestkama (par jich dokonce opustilo knedlik :angry: )
22. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso uz ho piju - muze se zacit v 34.tt :wink:
22. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
on nema urychlit prichod porodu, ale ma delohu na porod pripravit
22. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirik prima, tak si bude konkurovat s mejma klukama.Byli jsme v tý dolní části, jak je ta prolejzka s klouzajdama velká...dr jsemještě neřešila....a rady berem, já byla zatím v Hyperalbertu dnes, včera v Lekomarketu, jak je před kruháčem, než je Tesco a spol...
22. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ten čaj podporuje akci dělohy a je možné, že po něm začneš poslíčkovat doporučuje se pít o chvilku dýl.
22. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej leží, velkej taky :grinning: . Kubík je bez teploty s dobrou náladou a s rýmou, velkej je s teplotou 37,2 a bez rými :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak teď jsem se nasmála. D má puštěný zprávy na primě a říkali, že Jaromír Jágr je nemocen. Prý má těžkou chlapskou nemoc. Virozu :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomněla jsem dodat, že velkej je se špatnou náladou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso nam rekla PA, ze ve 34.tt :confused:
22. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
starsi deticky mame skoro stejne stary,to by si rozumeli.kdyby jsi od leka popojela jeste kousek dal tak je novak.tak je to super pro deticky.jak na koupani v lete,tak na hrani,spousty prolejzacek,pisek.tak se mi to hrozne libi.v patek jdu k doktorce smalou,jak jsem psala,muzu seti zeptat,jestli berou.

miso-tvoje brislo jsem videla a ani trosku neprehanim a nevymyslim si,ze takovy brislo co mas ty par dni pred porodem jsemja mela v 6mesici.jak u prvniho prcka tak ted u maly.ja jsem takova maimina co je tehotna a tlusta cely zivot.takze u me se nepozna jestli jde o tehotenstvi,nebo jestli jsem tak od prirody.

ess ted ctu ze pises v leku predkruhacem nez je tesko,ja asi myslim jiny leko,tak jsem psala,ze je poblis novak.ja myslim leko pod plavecakem.

holky kdo pujde s prckama do divadla na majdu a frantiska z kouzelny skolky.jeto myslim 15.5 v divadle.
22. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky malej na to že má rýmu tak chuť k jídlu naštěstí má. K obídku měl bram. kaši s řízkem, ke svačině se mi pudink paulu vykašlal a dal si opět kaši s řízkem a k večeři rohlík s paštikou :grinning:
22. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem odpo vyrazila na masáž a zase jsem tam skoro usnula :grinning: Ale bylo to super :dizzy_face: Paní říkala, že čím je tělo blíž spánku, tak tím se i líp uvolní :wink: Když jsem přijela domů, tak jsme pak šli do hospody na nějakou mňamku a Honzík baštil těstoviny a vypil hruškovej džus :dizzy_face: Pak to pil i z flašky a šlo mu to :wink: Já pak šla s dětmi domů a manža se si dá ještě jedno pivo! No a pil ho jako hodinu!!! :angry: Takže já zatím doma koupala děti, do toho když jsem dělala Honzíkovi mlíko, tak Eliška pěkně řvala, protože jsem si dovolila jí nechovat :rolling_eyes: Teď manža čte Honzíkovi pohádku a já mám klid :wink: Na to žehlení fakt házím bobek :grinning: Třeba zítra dopo, Honzík bude rád, že vytáhnu žehličku a Eli to přežije :slight_smile:

Luci - já nevím, ale my tu hráz masírovali a nastřižení bylo minimální... Nevím jak by to bylo, kdyby jsme nemasírovali, ale vím, že třeba švagrová byla daleko víc nastřižená než já a nemasírovali...
Lněný semínko jsem nejedla, jen jsem pila ten maliník :wink: A já ho pila až od 36tt :wink:

HAHA, špek mám taky :grinning: Budeme měřit kdo má větší, jo? :grinning:

Marti - kam ti vzali Jiříka? :confused: :confused:
No tak ať je na kontrole u obou dr. vše OK a můžete na to hupsnout :grinning:

Luci - to asi soudruzi z NDR udělali někde chybu :grinning: Já kynutý knedlíky nikdy nedělala, takže nevím... Ale zkusila bych recept z kuchařky :wink: A dělala jsi asi těsto v pekárně, co? :confused:
22. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mi bysme šli. Kubík to v poslední době úplně miluje a je to to jediný u čeho vydrží. Zkusit to můžeš a při nejhoršim se sebereme a půjdeme domů. Jen by to chtělo zjistit, kdy to přesně je a asi abysme si koupili předem lístky viď? No aby pak byli. :wink:
22. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiriku spletla jsem to,před hypernovou...
22. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci citlivé maminy si tim můžou klidně vyvolat porod.A doporučuje se od toho 36.tt,.Tak já svůj porod vzdávám :angry:
22. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek