• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Já jsem na masáže chodila před těhu pravidelně každý měsíc, v těhu jsem je nemohla mít, protože se mi dělalo nevolno až na omdlení a teď jaksi nejsem schopna zavolat a objednat se. :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany dik za odkaz
22. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaké je dneska téma co dáme nějaké co mě donutí porodit
22. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
téma sex? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
viz Pratele vid, sokolko? :wink:
22. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já je dneska neviděla :sweat_smile:

Jdu čučet na krimošky. pá :wink:
22. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda ženský, to jste toho napovídaly hafo, ani nedočítám. :wink: Jinak Vás zdravím.
U nás vše při starém, Sabinka už má 5 zoubků a roste jako z vody. Nesedí, zato jakmile má možnost, chytí se čehokoliv a stoupá na nožičky. -- včera manželovi vypadla z kočárku, já myslela že ho přetrhnu, jak jsem se lekla. Ale je v pořádku, má jen trochu odřené čelíčko. Hold je to ještěrka mrštná.
Jinak se chystám v sobotu na kukandu na MVP do ČB. Jedeme celá rodina plus pes - samozřejmě, tak si alespoň uděláme pěkný výlet a utratíme taťkovi nějaký penízky :wink: :grinning:
Doufám že jste všechny o.k. :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miiso ja neverim ze neco pomuze k tomu abys porodila.ja zkousela uplne vsechno a s detickama to neudelalo nic a obe jsem mela navyvolani.skakala jsem,behala,sex,malinik,jahodnik,chuze po schodech a dalsi a dalsi a nezabralo ni.holt az to prijde,takto prijde.

zany budes davat honzika na celodenni dochazku?jirikami vzali do MŠ v ulici bri capku je to pod namestim vedle jesli.zitra musim zavolat do te druhe skolky a zrusit tu prihlasku.

deticky chrni,tatka v praci a ja jdu asi taky zalehnout.

sokolko pratele dneskadobry,zase jsem se pobavila.zitra ti to opakujou.myslim,ze v 8rano a pak jde hned skolka.

ess jak se jmenujes jmenem,az te uvidim na hristi,at vim jak te oslovit.

nak mi blbne mezernik

zitra se dostanu na net az odpo.tatka tady v pokoji bude chrapat.

jo sokolko a ty dve osoby manza zna.

tak holky dobrou noc.
22. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Přátele dneska super, tenhle seriál já můžu vidět pořád dokola :grinning: :grinning: jj ráno opakujou
22. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory ahojky :slight_smile: ja Pratele muzu taky :slight_smile: behem tehu jsem je videla vsechny :grinning: a ted si je sem tam pustim pred osmou v TV :wink: dneska jsem zrovna kousek videla :slight_smile:

manza uz chrni skoro 3 h, to jsem zvedava, zda vydrzi celou noc :confused: to je jako bych uvazovala o spani mimca :wink: :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiriku kluci budou chodit do stejné školky, my nastupujem už teď v květnu :grinning: a jsem Dáša :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárekvšem, dnes jsem PRVNÍ???
23. dub 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

dneska první :dizzy_face: , noc vcelku šla. Už jsem zažila horší. Sice malej kňučet, ale docela to šlo. Vstávali jsme před sedmou a teď tu zase řádí jak černá ruka :grinning: . Teplotu nemá, rýma je, ale už ne taková, odkašlává, ale vypadá to v poho. Dneska zůstane ještě doma. Já si asi zajedu nakoupit do kaufu. Už jsem tam dlouho nebyla, maj v akci krabicový mlíko a to už mi dochází tak si tam sjedu. Kluci budou válčit chvíli sami. To to tady zase bude jak po výbuchu atomovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je tu teď taky :grinning:
23. dub 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nestihla, Ess mě předběhla :grinning:
23. dub 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

ess-tak to se budeme po ceste potkavat,az budeme vodit prcky do skolky.my ale az od zari.
asi dopo vyrazime na hriste,jen tak na chvili.aby si mala pospala v kocarku.

tatka jeste neni doma,to jsem zvedava co se v kriminale deje.kouknu sem po 1h.
23. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol já se divila,že jsem první, to jsem cejtila, jak mi dejcháš na záda :grinning:
23. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my měli pohodovou noc :slight_smile: Elinka se vzbudila až v půl 5 :dizzy_face: a vstávali jsme před 8 a kdyby si nepřišel manža pro věci, tak by jsme spali o něco déle :dizzy_face:

Včera mě Honzík dostal. Zapínala jsem pračku a lila jsem tam aviváž a on mi povídá: "Na co je to dobrý?" :grinning: Nevím kde to slyšel :confused: :sweat_smile:
A jak jsme byli v hospodě, tak se ho ptali co si dá, tak povídá: "Honzík si dá džusík" :grinning: a potom když mu přinesli jídlo, tak si to obejmul a povídá: "To je moje jídlo" :grinning:
23. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - kam jsi chodila na masáž? :confused:

Marti - Honzík začne chodit od prosince, ale mohl by už od září, tím, že jsem doma na rodičáku s Eliškou :wink: Ale domluvila jsem se s ředitelkou na prosinci a nechtěla jsem to měnit. V tom prosinci bude Honzík chodit na dopoledne a pokud to bude v pohodě, tak tam začne i spát. Jinak od ledna bych určitě chtěla celodenní docházku. Myslím, že mu to prospěje :wink:
23. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já chodila taky na 3. pol. , ale k pani Kraťkové. :wink:
23. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha :wink: Nic mi to neříká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jdu něco dělat. Musím uvařit vyluxovat a chtěla bych něco vyžehlit :wink:
Dneska jdeme na vítání občánků a odpoledne pak popřát synovci k svátku :slight_smile: No jo, ale domlouval to manža a my nemáme dárek, tak musíme něco koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý nějaké tričko, tak asi zajedeme do Tesca a něco vybereme tam :wink:
23. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se hlásim nic nic nic, jen mám nějak divně naplej pupek a sem dost nateklá :frowning2: v noci sem moc nespala byla sem nějaká neklidná, ale nevim proč tak sem to dospala ted
23. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to vypadá, že se něco chystá :grinning: :wink: Jsem zvědavá jak dopadneš odpo na tom monitoru. :wink:

Tak já jsem vyrazila do kaufu, velkej teď už spí a čekám až usne malej a pojedu na rychlí kafčo ke kamarádce. Odpo snad přijede děda s babí, tak bude zase o zábavu postaráno. Velkej už teplotu taky nemá, ale je nějakej unavenej tak snad se z toho vyspí a bude už taky v poho. :slight_smile:
23. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Míšo, to už přijde brzy podle toho, co píšeš si myslím, že to bude určo tenhle týden :slight_smile: držíme palce :dizzy_face:

Gratulace všem dětem k přijetí do školek :dizzy_face:

Ess, tak už jste ve svém :confused: A jak si zvykáte na Přibram :confused: Možná, že jsi to už psala, ale já ted nějak nestíhám dočítat :pensive:

Zany, komentáře Honzíka jsou fakt super, je to šikula :dizzy_face: Naše Adélka má období "Co to je " ale zatim je to docela v pohodě, občas se jí snažíme předběhnout a ptáme se první my :grinning:
23. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme v neděli byli z manžou v divadle, bylo to moc hezký, pak sme ještě zajeli na večeři, byl to moc hezký večer. Adélku prvně hlídala v noci babička, malá to zvládla uplně na jedničku, byla prý moc hodná, akorat prý plakala, že nechce koupat, tak šla spinkat bez mytí, několikrát se prý ptala kde jsme a když jí babička řekla, že za chvilku přijedem, tak byla spokojená a i ´prý hezky v klidu usnula bez pláče, moc nás potěšila šikulka naše malá, fakt nám udělala velkou radost, já jsem se toho pořád bála jí nechat na noc babičkám a ona to zvládla uplně perfektně.
Od včera má malá chudinka rýmu, tak si moc přeju, aby jí to brzy přešlo a nebyla z toho nějaká chřipka.
Ještě, co se mi včera stalo :angry: , malá se vykakala do nočníku a já ho šla odnést, nevim co sem dělala, ale o nočník sem zavadila nohou a celej obsah se vylil na koberec v prostřed obýváku :rolling_eyes: :angry: fakt šikulka co :sweat_smile: :angry: ,tak jsem to trochu vzala vlhčenýma ubrouskama a hadrem a šly jsme z malou ven a čekaly jsme až se nám vráti tatka z práce on má totiž ten stroj na čištění koberců, takže vzal rovnou celej koberec už byl špinavej jak čuně, akorát to tu bylo trochu vlhký, takže sme tu chodili v pantoflích,ale dnes už je to krásně proschlé, tak máme zase na chvylku čistej koberec :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, nehtíky máš moc hezké :dizzy_face: v dobrém ti je závidim :wink: :dizzy_face:
Jinak přeju, at jsou kluci brzy fit :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, maliník jsem taky pila, ale už si nepamatuju od kdy sem ho začala pít, ale možná taky až od toho 36 týdne, Miša má pravdu, že u některých mamin může vyvolat předčasný porod. Hráz jsme nemasírovali a ani jsme to nezkoušeli a nastřižená jsem byla taky jen trošku, takže nedokážu říct, zda to masírování k něčemu je nebo nee, ale maliník bych doporučila.
Stejně teda koukám, jak to hrozně rychle uteklo, nedavno jste tu holky psaly, že jste těhotné a vy už jdete skoro rodit, to je až neuvěřitelné, jak ten čas letí .
23. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik díky :wink: , doufám, že bude Adélka taky v pořádku. :wink:

Já jsem si dala u kamarádky kafčo a teď čekám, že přijede děda s babí. Malej se tam už nějak vrtí, ale zatím se k vstávání nemá, tak uvidíme.
23. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,asi radi naka viroza.nejdriv sokolky malej a nas jirik se rano probudil poblil celou chodku a ma prujem.od rana byl tak 20x na zachode.sedne si a jde kakat,oblece sedne si a jde zase.doufam,ze to nebude spojeny i s teplotou a rymou.to by bylo sileny.u nas je ryma nejhorsi.
nahriste jsme nesli.dopo byla pekna zima.dosli jsme jen do kramu a mazali jsme domu.dali jsme si k obedu rybicku a pochutnali jsme si vsichni.jdu si dat hodku na rotopedu a pak sprchu.zatim se mejte
23. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jen v rychlosti monitor prý dobrý, ale moc jim nevěřim nebyla tam moje dr tak na to koukal někdo jinej, ale snad by se nepodepsali pod něco co by nebylo ok.Tak jim věřit musim v pondělí jdu zase jinak tam byli vidět slabé ale přece stahy ale nic významného jinak sem furt nateklá a necítim se ve své kůži.Tak se jdiu věnovat manželovi.Pa pa
23. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek