• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miso tak nevim, co si mám o tom myslet :sweat_smile: . Ale jestli se necítíš ve své kůži tak bych svým pocitům věřila. :wink: Myslím si, že už fakt musíš co nevidět porodit. Vždyť ty poslíky co jsi pořád měla to není jen tak. :wink:
23. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je pánům oboum lépe. Odpo jsem jim dělala kaši a řízky a teď si poručili hamburgry. :angry: No a matka aby lítala :sweat_smile: . Už aby zase spali. Oba. :grinning:
23. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ty je rozmazlujes :wink:
23. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jo necítim se ve své kůži, ale už sem ti to řikala.Jinak holky u nás se rodit nebude :angry: ne.
23. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
matky kde se flákáte :sunglasses:
23. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

já měla dneska hektický den a jsem docela vzpruzelá :confounded:
Dopoledne jsem vyluxovala, uvařila a když Eliška usnula, tak jsem šla žehlit. Honzík byl nadšenej a asistoval u toho :grinning: Ale Eli spala jen 45 minut, takže jsem to pochopitelně nedodělala :confounded: Pak jsme si dali oběd, oblíkla jsem nás a frčeli jsme na vítání občánků, kde na nás čekal manža :wink: Dostali jsme pamětní list, kytičku a dudlík, kde je stříbrný řetízek s přívěskem města PB :wink: Zpívaly nám děti z MŠ kam chodí synovec a ten taky zpíval :dizzy_face: No i slza by mi ukápla...
Pak jsme šli k doktorce na kontrolu a na druhou hexu. Eliška jen trochu natahovala a to ke konci než sestra vytáhla injekci... Jinak byla moc statečná :dizzy_face: Naše váha je 6,94 kg :dizzy_face: Honzík tam vysomroval bonbony :grinning: Odtamtud jsme jeli ještě koupit synovci dárek, protože jsme nic neměli a manža se se švagrovou domluvil na dnešek! Doma se manža teprve najedl a pak jsme šli. Děti byly protivné jak nevím co :angry: No a když jsme přišli, tak švagr se synovcem byli venku, protože dostal nějaký luk a šípy a tak to zkoušeli. Švagrová šla pak ven, protože jim přijel řezník. Ráno zjistila, že jim něco velkého zakouslo 3 ovce a jedno jehně, ale pr dost brutálně! Ani neví co to bylo. Takže jsem tam zůstala akorát já, tchýně a děti. Do toho se pak tchýně sebrala a šla za švagrovou a já tam byla sama s dětmi!!! :angry: :angry: :angry: Měla jsem sto chutí se sebrat a jít domů!!! Pak teda přišli, za chvíli za nimi přišli manža, švagr a synovec, tak jsme mu popřáli. No z dárků nadšený nebyl, tričko a čokoláda a šipky od tchýně nepřebyli tu radost z luku... Domů jsme přišli v půl 7, Elina protivná jak nevím co, protože za celý den naspala hodinu a kousek. Vytuhla u prsa a teď tam vříská a manža šel vysávat ještě rýmu... Ach jo, to je fakt den!!!!!!!!!!!!
A to zítra hned po obědě pojedu do Plzně. Dneska volali, že zítra tam bude technik od Jané a my potřebujeme opravit nožní brzdu, která spadává. Tak Honzík půjde k mamce a já tam pojedu s Eliškou :wink: To zase budu vyřízená!!! :unamused:
23. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - já vím, že už ti není dobře a chtěla bys porodit, ale co mají říkat ty co přenášejí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba chudák Petul nebo Martina si to užily ještě dýl :unamused:
Neboj, jednou porodit musíš :grinning:
23. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu dožehlit u Ordinace a pak padnu!!!

Pááááááááá
23. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky budu čučet na ordiinaci, jo a když si malej usmyslel, že nebude už jíst ten hambáč tak pro změnu chtěl pribiňáka. Toho zdlábnul a že chce ještě jednoho, tak jsem mu ho přihřála v mikrovlně, aby to nebylo ledový z ledničky a on že už ho jíst nebude. Je fakt vykostim :grinning: . tak ho snědl velkej. To jsem se divila, protože to moc nejí a zrovna čokoládový nejí nikdy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zany tak ty žehlíš jo? :grinning:

Miso už je líp na náladičce? :fearful: :wink:
23. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko je fakt, že nepřenášíš, ale myslím si že u tebe je to něco jiného. Tím že už máš dlouho bolesti tak je to jak kdybys přenášela. :wink:
23. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim holky, že nepřenášim, ale sem hotová opravdu.Petul jo jo začala sem uklízet a dalasi sklenku vína :sweat_smile: je mi líp, ale vim, že musim něco dělat tak peru sušim věšim , zametám a to by v tom byl čert aby to nešlo :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - abys takhle neuklízela 14 dní :grinning:
Ne, přeju ti, aby jsi porodila co nejdřív :slight_smile:

Sokolko - žehlit by tu měl někdo jinej!!!!!! :angry:
23. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já? :confused: :confused: :grinning:
23. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - né, manža :grinning:

Vložila jsem fotky :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak občas nakukuji a Míša je ještě pořád celá, jo? Kočendo, snad se to brzy rozjede do poslední fáze těhulkovstí - tedy porodu :wink:

Holky, tedy nevím jak vy, ale já mám vyžehlíno :grinning: :grinning: :grinning: Manža šel do hospy, tak jsem se na to vrhla. Dneska jsem uklidila postýlku a kočárek. Manža si toho ani nevšiml :frowning2: No, co jsem mohla čekat.

Ani nevím, co psát, neb mám opět depku a jsem prostě vygumovaná. Hlavně se brzy všichni uzdravte, i manžílkové :wink: a opatrujte se a mějte se krásně.

Jindul

PS: Jdu kouknout všem na fotky - takový malý šmírák budu :grinning:
23. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem koukla na fotečky. Všem Vám to moc sluší.

Zany - tak my tedy na vítání občánků kolébku neměli, neb nás tam bylo plno a asi by se to nevešlo. Nikdo nám nezpíval. Ale zase jsme tam měli přímo pana starostu :grinning:

Sokolko - jste si oslavu Kubíčka pěkně užili. A malej je nádhernej. Jsem ti zapomněla říct, že jsem tě včera (myslím,že to bylo včera) potkala. Tedy jela jsi v autě u gymplu, ale byla si to ty :grinning: V takovým to zeleným.

Míšo, Lucií - máte moc krásné pupíčky. Sluší Vám to těhulky.

A už utíkám do postele. Krásné sny a dobrou noc :wink:
23. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky,

tak dnešní noc zase o něco lepší, rýma už je skoro pryč, táta už je taky snad fit, aspoň tak vypadá, tak to dneska asi vyrazí už do práce. My už půjdeme taky ven, ale asi až odpolko. Musím taky uklidit ten borde, co tu stačili v době nemocí udělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JIndul jj to jsem byla já. Jsem odvážela D balíky na poštu ve staráku. :grinning:
24. dub 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany krásný fotečky. :slight_smile: Jsem koukala jak i Monča vyrostla, ty jsem je neviděla. :sweat_smile:
24. dub 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré raníčko!!!
24. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se hlásim.Snad vám ani nebudu psát jak se cítim :fearful: já hlásim, že sem si myslela, že mám hodně nateklé nohy ha ha neměla sem až do dnešní noci přes noc mi natekli tapky hnusně až sem z toho nespala do toho mě bolí bříško a záda a sem nervozní stav na hov.. Nohy mám nateklé tak, že to vypadá, že prsty tam mám napíchané na špendlíku chudinky nožičky
24. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám uklizeno, vypráno a malej už leží v postýlce. Takže chvilka klidu s kávičkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso už ani nevim, co ti na to napsat. :pensive: Snad je vydrž, prťka, vydrž :grinning: :wink:
24. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky napisu vic vecer ted nestiham.jen v rychlosti.byly jsme na kontrole v 6tydnech a mala ma 59cm a 5kg

ESS ptala jsem se ti jestli berou a ze ne.ale doporucuje ti mudru prevratilovou na druhy poliklinice.ta pry bere a je to primo naproti vam.
24. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapomela jsem na tel 318629877
24. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiriku díky jsi zlato :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

jen vás v rychlosti zdravím :slight_smile: Máme to dneska rozlítané... Ještě valíme na nákup a já jdu večer s holkama na dáminec :dizzy_face:

Hezký zbytek dne a i víkendu :dizzy_face:
24. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
K dr. Převrátilové - kamarádka s ní měla nedávno výstup, protože jí napsala do přihlášky do školky, že je nepřizpůsobivá nebo něco takového... A to jen proto, že malá u ní vždycky bulí :confounded: No asi holt nemá ráda doktory a bojí se jich... To tak děti občas mají...
24. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim

tak malou uz mam vykoupanou a ted se koupe jrik.dneska vstaval v 6h a pry uz je moc unavenej,tak aledo 7 ho musim udrzet.kdyby sel driv,tak by to bral jako odpoledni spani a jeste by se probudil a ja si s nim do pulnoci hrat nebudu.

skoro cely den se k nam sjizdi gratulanti,nestacim delat kafe,chlebicky a dobroty pro deti.a tak to bude cely vikend.
danielka se uz tak krasne smeje,kdyz nani mluvil.je to moje holka sikovna.
ESS kdyby vas vzala ta prevratilova,tak to mate pres ulici.uz jste poradne zabydleny?

furt mame jeste volny stene,kdyby jste o nekom vedeli,nevahejte a ozvete se.

musim jit vylovit toho naseho potapku,aby se nerozpustil.vecer jeste kouknu jak drbete
24. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no vidíš to mě to vůbec nedošlo. :sweat_smile: Přejeme Jiříkovi vše nej nej k jeho dnešnímu svátku, hodně štěstíčka a zdravíčka a také hodně dárečků :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

D se dal do vaření zapečených těstovin, já dělám malýmu ještě brambory k dušený mrkvi, co dopo přivezl děda a malej se kouká na 5 proti 5. To má rád a hraje si přitom. Pak půjde do vany a hurá do postýlky. :slight_smile: Odpo jsme šli jen do krámu a ven sundat prádlo. Docela to fičelo, tak jsem to hned první den nechtěla přehnat.

Miso co je s tebou? :confused: Od dopo tě vyhlížím na Icq a nikde nikdo :confounded:
24. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já sem dneska uklízela a spala nohy mám jak kdybych je dala do úlu hnus.Je tady někdo??
24. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jiříkovi vše nej k svátku :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek