• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ahojky tak jen v rychlosti noc hnusná. Kolem druhé mě zbudilas bolest tak sem tady knučela jak postřelený prasátko pak to odešlo pak mě 2x zbudilo pálení žáhy taky super. A ted asi dostanu průjem ach jo.Ozvu se odpolčo
25. dub 2009 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
miissoto ze masprujem je dobry znameni.do je priznak bliziciho se porodu.ale nadruhou stranu ho muzes mit klidne tyden.vydrz holka,uz jsi skoro ve finale.a chces potesit?ty bolesti co mas ted nejsou nic oprpti tem co prijdou.odpocivej a nabirej sily.

jinak zdravim nasi drbarnu,ja jdu honem delat obed,nez se zacnou ritit dalsi gratulanti.kluky jsem poslala do lidlu pro vody a mensi nakup a k nasim pro jirikakolo,abyjsme mohli aspon na chvili ven,jestli nebudou navstevy zbytecne vysedavat.

ted jdu povesit povleceni a dat prat jeste jednu pracku.mala spinka,tak mam chvilku klidek.

uz jsem poslala k nasim na pudu zimni obleceni,tak je zase trosku mista.
25. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jen letmo zdravim, mame navstevy dnes i zitra, tak moc casu nemam

sokolko, my sli kolem vas a videli vam az do bytu :grinning: skoda, ze se tam nic zajimavyho nekonalo :grinning:

u nas vse OK, jen zase hure spim - takova 2 h pauza dnes v noci mi dala zabrat :sweat_smile:
miso drz se, uz jen chvilku :dizzy_face:
25. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

my dneska měli noc úplně na hov... :angry: Mlaďas řádil jak černá ruka, pořád kňoural, chtěl pít následně přebalovat, no fakt mazec. Ale je fakt, že mi takhle vždycky vyváděl po nemoci, tak snad už to dneska bude lepší. :sweat_smile: Ráno jsme vyrazili s D do Prahy, něco tam potřeboval a před chvilkou jsem šoupla malýho spát. Vypadal unaveně a zatím je klid tak snad spí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To já jsem ko. Nevim jestli si nemam jít nachvilku lehnout, abych pak nebyla ještě víc grogy. To já tak mívám. Nebo si udělám pořádný kafe. :grinning:

Miso takže noc zase na prd. Ty jo ty tvoje nohy mě strašili i v noci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci no ty už to maš taky za par. Je to masakr. :wink:

Marti tak ty gratulace přežijte ve zdraví a pohodě. :wink:
25. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci kudy, kuchyní? :grinning:
25. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, za par to nemam - radny termin za 6 tydnu, ale jinak to muze byt +- 2 tydny, takze jsem v klidu :wink: zatim :sunglasses:
ja myslim, ze jsme koukali do obyvaku - tam kde byly rampouchy :slight_smile:

dneska jsme meli hody - tunaka zapeceneho s listovym spenatem, cesnekem a smetanou, posypaneho syrem + brambory a k tomu jeste salat :dizzy_face: jenomze ted (ac jsem plna) mam chut na sladke a kde nic tu nic :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj díftky...Míšo to je fakt s tím průjmem!!!..a s těma bolestma taky....

Já byla dopolko sama v Tesku...teď jsem doma se Štěpíkem, manža s Ondrou jsouna hřišti nad šraňkama, malej má rýmu jak trám, proto jsme doma..

chytil mě pečící amok,upekla jsem chleba, spálila plech sušenek a ještě mámv lednici těstona štrúdl...
25. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky! Chceme s rodinkou navštívit v Příbrami nějakou šikovnou restauraci. Máme 9 měsíční holčičku. Kam by se dalo s ní zajít? Děkuji předem za odpovědi.
25. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak to si neviděla co mám místo nohy ted.Sem do nártu pícjla a měla sem tam dolík dost dlouho než sem se nafoukla no hustý, ale jinak se cítim dobře.Večer tady nebudud, ale enbojte rodit se nechystám malá bud čeká na čarodky nebo na svátek práce :grinning: :grinning:
25. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso nebo až vyhrajeme MS. Jenže to byste se nemuseli dočkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul to bych taky nemusela porodit nikdy :grinning:
25. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Dodatečně vše nej, nej ,nej Jiříkovi k svátku :slight_smile:

Míšo, ty jsi ještě celá :confused: sem myslela, že už tady budou od Sokolky napsané míry Aničky :wink: To si teda pěkně dlouho "užíváš "chudáku, to je mi tě líto :frowning2: , tak moc držím pěsti aby už to přišlo brzy, ale až budeš mít malou v náručí, tak na to všechno hned zapomeneš :dizzy_face: už to snad nebude trvat dlouho .

Adélka má ještě trochu rýmu, ale snad to brzy přejde, ale ted je docela hodně nemocných dětí, no, ani není moc divu, když je každý den jiné počasí :angry: Přemýšlím taky o té odsávačce na vysavač, řeknu asi manžovi, at ji v pondělí koupí, když jste jí tu všechny chválily :dizzy_face:

Tady nikdo dnes není, tak jdu čučet na telku a spát, dobrou noc :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě dopekla dva plechy štrůdlu, uf!!
Jejda bylo Jiřího, ahá, tak všem Jiříkům vše nej :sunglasses:
26. dub 2009 v 01:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
měla jsem v noci šílený rodící sny, Míšo, to určitě něco znamená!!!!
26. dub 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

včera jsem se neukázala, protože jaksi nebyl čas...
Ráno jsme si hezky pospali, Elinka nás nechala do půl 9 a Honzík byl u mojí mamky :slight_smile: Pak přijela kamarádka, tak jsme chvíli kecali, koukla na Eli a zase frčela. My jsme s manžou uklidili, dali si oběd a po obědě jsem udělala obloženou mísu a jak se Honzík vyspal, tak jsme ho i s mamkou nabrali a jeli jsme na oslavu k bráchovi :slight_smile: Tam jsme se nechutně přežrali :grinning: Dortík, obložená mísa, šneci z listového těsta,... No prostě jsme se jen cpali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mamka si pak vzala kluky na hřiště, tak jsme měli chvíli klid. Domů jsme dorazili po sedmé hodině, honem jsme vykoupali děti a Honzík byl během chvilky tuhoška, protože byl unavený. Jak řádili, tak se není čemu divit :wink:
Dneska jedeme na oběd ke tchýni a oslavíme její svátek a manžovi narozeniny. Měla by se tam objevit i švagrová s dětmi, ale nevím... Uvidíme :wink:
V pátek jsem to v té Plzni vyřídila, kočárek máme zase opravený a bylo to za chvilku. To ta cesta trvala dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nabírala jsem ještě kamarádku co tam bydlí, ale jinak je z PB a jela sem na víkend. Tak jsem jí ušetřila cestu busem :slight_smile: No a večer jsem byla s holkama na večeři :dizzy_face:
26. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - já čekala, že už se něco děje a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holka ty se s tím crcáš :grinning:

Ess - ty ses do toho pečení nějak dala :slight_smile:
Já včera dělala na dnešní oslavu tiramisu, tak se těším :dizzy_face:
26. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany přechodnej amok :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Dáčo třeba to něco znamená.
Jinak u nás noc hnus každou hosinu na záchod a bolení bříška.Moje nahy sou tak krásné, že by se opravdu a ni medvěd za ně stydět nemusel.Jinak se cítim tak všelijak.Zany já bych rodila a s jakym elánem, ale ta malá se courá a to už jí maminka i připravila pelíšek tak nevim na co čeká.
26. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek :slight_smile: tak jedna navsteva odjela a druha je ted s manzelem nekde v Brdech na kolech :sweat_smile: musim udelat nejake pohosteni, jenze nevim co a neni z ceho, takze asi budu nakoupit

miso, vyfot nam pelisek male :slight_smile:
26. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak mi noc nic moc. Ráno kolem deváté jsme vyrazili za dědou na hausbot, ale mě už od včera nebylo moc dobře a tam to na mě padlo úplně tak jsme se s D kolem jedenácté sebrali a jeli domu. Malýho jsme tam nechali a děda nám ho večer přiveze. Je mi teda ale pekně blbě. Bolí mě klouby, hlava, do toho rýmička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě kašel. Teplotu nemám ale snědla jsem ve dvanáct 2 panadoly extra a pěkně jsem se spotila. Dokonce jsem i spala a to je u mě co říct. Doufám, že už budu zítra fit.

Miso já měla včera taky průjem, ale rodit se nechystám, :grinning: no i když u tebe by to mohlo něco znamenat. Ale na druhou stranu toho už bylo a pořád nic :sweat_smile:

Luci tak to jste samá návštěva, ty jo :wink:
26. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

my jsme byli u tchýně na obědě a přijela i švagrová s dětmi. Kluci šli pak spát, ale Honzík musel jít se mnou a když jsem se zvedla, že půjdu, tak byl pláč! Máťa už spal, tak jsem nechtěla, aby ho vzbudil a musela jsem tam s ním být než zabral! My si zatím vypili v klidu kafe, protože Elinka taky usnula :slight_smile: Švagrová pak se starším synovcem odjela a když se Honzík vzbudil (resp. byl vzbuzen po hodině a půl), tak jsme došli na hřbitov a na zmrzlinku :slight_smile: U tchýně jsme si pak dali ještě chlebíčky a kluci si pohráli :slight_smile:

Eliška už teď spí a kluci čtou pohádku :wink:

Ess - no ještě že přechodnej :grinning:

Míšo - no jo, malá má ještě čas a holt nás pěkně napíná :sweat_smile:

Sokolko - ať je ti brzy líp :slight_smile:

Luci - teda, ty čekáš návštěvu a nemáš nakoupeno, ostudo :grinning: Co jsi nakonec dobrého připravila? :confused:
26. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, nakonec jsem uklohnila anglicky rohlicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: manzela jsem poslala pro slaninu, kterou nemeli, tak koupil spek a polican - taky to s tim slo :wink:

vecer jsme pak zasli k tchanovcum na tvarohovy rohlicky :dizzy_face:

koukam na Vymenu manzelek :slight_smile:
26. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jaký jste měli víkend? Já hezkej, včera jsem byla na dámské jízdě v Kozárovicích na Lunetikách a nemělo to chybu. :wink: :grinning: A dnes jsme byli celý den u tchánů, také pohodička. Hlavně jsem nemusela vařit :wink:
26. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem!!!Coryno týjo kozárovice, tam jezdil manža pařit zamlada :grinning:
27. dub 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
...btw odpolko jdem na hřiště nad šraňkamaaa:slight_smile:
27. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak mi dneska spali rozhodně lépe, malej měl asi v 1 hodinu nějaký divoký sny, ale pak se vzbudil až po šesté a to jsme vstávali. :slight_smile: Mě už je lépe, ale bolí hlava pořád, rýma lepší a i klouby lepší ikdyž to ještě není ono. :confounded: Dneska to ještě vidím na postel, ale zítra už snad budu fit. :slight_smile:

cory tak Lunetici? :grinning: To je masakr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co aspoň jsi se odreagovala. :wink:

Ess tak jak už máte všechno v bytečku hotový? :confused:
27. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme si dneska pospali do 8,15 :dizzy_face: Honzík přišel v půl 5 k nám, Eli se akorát vzbudila na kojo, ale nemohla nějak zabrat a tak jsme v půl 6 kojili znovu. No a pak jsme vytuhli a spali takhle dlouho :dizzy_face: K obědu budou lívance, tak za chvíli vyrazíme ven, aby se Honzík trochu unavil :wink:
Odpo musí chlapci k holiči, protože manža to má pěkně dlouhé a Honzík už taky a když je teplo, tak to nevadí, že to bude mít kratší... :wink: Akorát půjdou spolu k holiči, protože moje kadeřnice je těsně před porodem :slight_smile:

Cory - Lunetic :grinning: No to jsi zavzpomínala na své mládí, co? :grinning:
27. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - ty jsi opečovávala kluky až to na tebe taky skočilo, co? :unamused:
27. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol no hotový, to je silný slovo :grinning:
27. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jde někdo na to hřiště takýý dneska??
27. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek