• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
hm tady mi pšenka nepokvete dneska :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

ess mi na hriste asi zitra.dneska jedeme ke tchyni.to bude zase atmosfera.posledni dobou si nemame nak co rict.

dneska jsem byla nechat udelat par fotek stenatek pro babicku.ta jez nich nadsena,tak pry aby se mohla chlubit.

od zitra mame tatku zase v praci a budeme na vsechno sami.to zase vecer padnu jako zabita.
27. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jiriku chytil mě amok acídila jsem všechny hrnce drátěnkou a u toho přemejšlela, co všechno povím tchánům, až je zas uvidím a naštvou mě :grinning:
27. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Essi - my spíš vyrazíme zítra :wink: Dneska půjdou kluci na to stříhání :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No jo, tchýně je kapitola sama pro sebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
hm hm, tak zítra tam asi budem taky,když jinak nedáte :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak obě děti spí :dizzy_face:
Honzíkovi to teda trvalo než usnul, ale spí :dizzy_face: A Elišku jsem před chvílí taky uložila, protože byla už pěkně protivná :confounded:
27. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Už se tu dlouho neukázala Milky s Barculdou a Petula? :confused:
Kde jste, holky? :confused:
27. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak malýho si odvezl děda a prý nám ještě zavolá, jestli si ho tam nenechá přes noc. tak uvidíme. Jinak mě je líp, ale mohlo by to být i lepší. :sweat_smile: Misa se neozvala tak ani nevim, jestli šla dopo nebo je tam teď. Snad je vše v pořádku :pensive:
27. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme vyhajaný tak asi vyrazíme ven...
27. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Misa je v pohodě, mala taky, monitor dobry a dělohy maká. :slight_smile: To jen pro info. :wink: Jdu čučet na hokej :grinning:
27. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
uteklo mi neco,missa je v porodnici
27. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nene Marti, byla dneska na ko na monitoru :wink: . Zatim je doma. :wink:

Tak děda volal po páté hodině, že si tam malého nechá a přijedou ráno. Tak si ještě oddáchnu i když bych byla možná radši, kdyby byl doma. Přece jenom ještě pokašlává tak snad se mu to nevrátí :confounded: .
27. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme nakonec od Teska směrem doleva došli k božímuhřišti v kopci, bylo to tam moc príma, a zítra asi očíhnem to za teskem :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ess to je to co jsem říkala, že by bylo dobré na ten sraz a bylo mi upozorněno, že není jediné v Pb :confounded: :grinning:
27. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Honzíka jsem šla po třetí hodině vzbudit :wink: Pak jsme vyrazili na stříhání a Honzík by se snad nenechal ostříhat, kdyby nešel i manža :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak to tam neznal, tak ječel. Tak šel nejdřív manža a pak Honzík a zase mu koukají čerti z očí :grinning: Pak manža zašel zaplatit odvoz popelnic, ale mělo to být už zaplacené do konce března, ale což :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a manža si pak koupil v Alpine Pro nové kalhoty na ven. Dostal od babiček přidáno :wink: Honzíkovi jsme tam koupili batůžek za 199,- tak pak chodil po městě s batohem :dizzy_face:
Teď mám v troubě oběd na zítra. Máme sraz s kamarádkou, tak ať nemám hoňky :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ess - teď jsem přemýšlela které hřiště myslíš a konečně mi to docvaklo :grinning:
No já myslím, že ideální bude ten Novák. Byla jsem tam minulý týden a je tam dost prostoru jak pro deky, tak pro kočárky a i pro děti :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti - jak jste vyřešili dilema s náušničkami? :confused:
autor
A Elinka se dneska sama přetočila ze zad na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zany to je Eliška šikulinka :dizzy_face: :dizzy_face: Jo a hoď foto jak je Honzík ostříhanej :wink:
27. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To ho budu muset nejdřív vyfotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jj tak až ho vyfotíš tak to tam hoď. Já jsem totiž děsně zvedavá :grinning:
27. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Má to zkrácený jako to měl předtím :wink: Nic závratnýho :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se to po tom našem prďolovi normálně stejská :sweat_smile: , jsem prdlá místo abych si odpočala když mi není dobře tak tady přemejšlim nad blbostma :sweat_smile: . Už se na něj zítra těšim :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo já myslela, že jste udělali nějaký radikální změny :grinning: . To já mu to vemu strojkem a je to. Ale je fakt, že on nemá tolik vlásků jako Honzík tak by to asi vypadalo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyby to měl dlouhý. Koukam že jsem to nedopsal :grinning:
27. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty jsi prdlá :grinning:
Mě se taky stejská, ale když tu mám Elinku, tak je to jiný :wink:

Honzík se strojku bál, tak to vzali nůžkama... :wink:
27. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem viď já to vim, to asi i jak mi neni ještě úplně dobře a ležim tak mám roupy :grinning: . Ale zase už mám skoro přečtenou knížku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No Kubík se nejdříve také bál, ale teď se mu to líbí, tak jsem ráda. Zvládneme to doma a hotovo. :wink:
27. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdeme si dát vínko :slight_smile: Manža dostal k narozkám růžové, tak si dám sklenku :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dej si, my jsme si v sobotu k hokeji dali ledové :wink:
27. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek