• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj holky, mi asi upadne ruka, zase mne berou šlachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K Lunetikům, i kdyby tam hrál sám Got, bylo mi to jedno, hlavně že jsem vypadla ze stereotypu :grinning: stejně jsme celý večer s holkama trávili v Oldiesu na baru :grinning: :grinning:
Holky ona je někde v Pb III.poliklinika? Pokud ano, tak kde? :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Cory 3. pol. je jako když jedeš od hypernovy na kruháč a hned prvním výjezdem ven, jedeš dolu a je to po levé straně před kruháčem co je dole u albertu. Takže vlastně nad albertem. Nebo taky je naproti penny market :wink:
27. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, ja si dneska zacvicila, konecne mi nekdo rekl, ze mam velke brisko (porodní asistentka) :grinning: pak jsem sla nakoupit az do Billy, tim dnesni vychazka skoncila :grinning: odpo jsem ucila Aj a pak jsme sli do solny jeskyne - manza tam pozadal o pohadky a oni nam tam soupli Vilu Amalku :grinning: :grinning: :grinning: nastesti jen jeden pribeh, pak sla relax.hudba... vnimala jsem prcka a predstavte si, ze bouchal tam dole, az mi zadek nadskakoval :sweat_smile: jen parkrat, kazdopadne ted uz kope vsude mozne, asi je mu tam fakt tesno :wink:
27. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, preju ti brzke uzdraveni, snad to neni chripka :unamused:
27. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci díky, spíš to bude jen viroza, protože je mi lépe :wink:
27. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsem rada, chripka by byla nemila
27. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokol no to víš,na můj názor nedej, já to tu neznám :sunglasses:

Zany novák to je zase kdee???? u rybníka???nespadnou děti do vody??
28. dub 2009 v 00:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré raníčko všem!!!
28. dub 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré raníčko,

teda já jsem si hezky přispala :slight_smile: . Vstávala jsem v osm. :slight_smile: Ale zatím je mi dobře tak snad to vydrží. Děda říkala, že malej se v noci vzbudil jen jednou, ale před šestou ho vytáhl z pelechu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dorazí prý někdy dopo, takže si skočim do vany umeju si hlavu, abych vypadala zase jako člověk a půjdu vyřit. Nakonec to vyhrála koprovka. :slight_smile:

Ess to bylo myšleno v dobrym, mě set o hřiště taky moc líbilo, ale je fakt, že na nováku je to veliky a je tam více prostoru na všechno. :wink: Hele novák je jako když bys šla od alberta jak je kruháč dolu, pod podjezdem jak jezdí vlaky a hned do prava. Tam je rybník nebo nádrž či co tak tam. :wink:
28. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokol v pohodě :sunglasses: ..akorát z malýho lítaj zelený nudle, tak dneska byste nás asi nechěli....
28. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

jen v rychlosti nakukuji, abych vás pozdravila :slight_smile: V půl 10 máme sraz s kamarádkou a tak se jdu zkulturnit a zpacifikovat děti a razíme :wink:

Ess - ten rybník je dostatečně vzdálenej a jako bys za dětmi běhala jen na samotném hřišti, tak bys musela i tady :wink: Je tam fakt hodně místa a pro piknik ideální :dizzy_face:
A Novák je když bys šla od Agipu a Leka rovně pod viadukt, tak tam je takový areál, kterému se říká Novák :wink:
28. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ess - to je míněno na hromadný srazík nás všech :dizzy_face:
28. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ess to mi se tam dneskka taky nechystáme, to až na ten srazík. :wink:

Zany užij si srazík s kamarádkou. :wink:
28. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,jdu vas v rychlosti pozdravit.mam pul hodku na poklizeni,nez skonci kouzelna skolka.
musim vzit dneska jirika nekam do hrackarny.dostala jsem pro nej k svatku penize,tak aby si neco vybral.asi koukneme do ty pultanely na skalce,tam jsem jeste nebyla.
ani nevim co budeme dneska varit.vyndala jsem sice kureci,alenevim co z toho,jestli cinu,nebo jen smetana a zampiony.musim se poradit s jirikem.
mate pravdunanovaku je to pekny,je to tak 14dni co jsme tam s jirou byly a nemohli jsme ho dostat domu.
od vcera nefunguje signalizace na zelez.prejezdu.jsou tady znacky,ale jak jsou ridici nauceny,tak se na znacku nikdo nepodiva.cekam kdy se taky neco semele.vlaky sice houkaji jako kr...,ale...
a to jejich houkani v 5rano nam pod oknama,no super.
28. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
A kdy že bude ten srazík?????
28. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tady to zas dneska jede :rolling_eyes:

Tak my jsme vyrazili na srazík s kamarádkou, byli jsme chvíli venku a pak jsme si daly kafčo u Dvořáčka a Honzík si chvíli pohrál :wink: Honzík byl šikula, krásně si říkal na čůrání a dokonce jsme zmákli i bobek :dizzy_face: :grinning:
Doma si dal oběd a dala jsem ho spát, ale pořád tam povídal. Eliška taky pořád ječela, tak dostala znovu prso, u toho vytuhla, tak jsem jí jen přenesla :slight_smile: No a musela jsem si lehnout k Honzíkovi, protože jinak by snad neusnul :unamused:
Až pak bude doma manža, tak ho pošlu s dětmi ven, abych mohla vyluxovat. Máme tu zase spoustu vlasů :angry:

Ess - srazík ještě naplánovaný není... Musíme to nějak domluvit až bude teplo a bude se moct být hezky venku :wink:

Marti - o tom, že nefunguje ta signalizace mi říkala kamarádka a dokonce jsme slyšeli jak to pěkně houká! Ale bydlet bych u toho fakt nechtěla! :confounded:
28. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jo zany to houkani vlaku je sileny.houkaji pomalu od nastupiste az za prejezd a v 5rano prvni vlaky,no fakt k nasrani.
byli jsme na hristi.ess kde jste se courali.porad jsem vyhlizena a nenasla.ale stalo to za prbyl hroznej vitr a co me vytocil,tak pam prisli tri skupinky druzin.rekla bych dobre 70deti.jecely,litali a ty maly nemeli sanci se dostat na nakou prolejzacku.maminky tam nadavali.jira sel na klouzajdu.skoro hoshodili dolu a nic se nedelo.ucitelky kecali na lavickach a mi cekalali nez pujdou domu.pak jsme se jednou sjeli na klouzajde a sli,protoze se danielka budila.

za chvili jde jirovi skolka tak koukneme a pak zacneme s koupanim,at mame hotovo,nez se vrati tatka z prace.pak si s nim jira pohraje a pujde chnet.ja si dam jizdu na rotopedu,sprchu a dalsi den je za nami.
28. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak mám vyluxováno a zmákla jsem i vytřít :slight_smile:
To jsem zvědavá jak dlouho tu zas vydrží být uklizeno :confused: :rolling_eyes: No a za odměnu jsem si dala čekuládu :grinning:

Marti - to je teda síla s tou družinou! :angry:
28. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci - ty máš bříško jako nic :grinning: Takovejhle břuch jsem měla tak v 5. měsíci :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
zany kuš! :grinning:
28. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jsem měla roupy a zkoumala jsem, kam ve státní správě bych se v rámci Příbrami příští rok vlezla do poměru..na odboru životního prostředí maj plno...psala jsem na místní personální odd. policie, a napsali mi, že když mám bacila, tak že bych mohla k nim rovnou na kriminálku :sunglasses:
28. dub 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja dnes vyprala prvni pracku miminkovskych oblecku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bohuzel je nemam kam dat, az to vyzehlim (stale nemame vyresenou tu podlahu v detskym pokoji), takze to budu muset soupnout do nejakeho pytle :pensive:
28. dub 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ess jakyho bacila? :sweat_smile:
28. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bakaláře :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci Bc. :grinning:
28. dub 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ess - ty už se teda fakt nudíš :grinning: Já práci neřeším, mám na to tak dva roky a kousek čas :wink:

Luci - já ti dám kuš, vždyť je to pravda :wink: Míša proti tobě měla v téhle době větší pupík :grinning:
28. dub 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany to jo, už mi z dětiček hrabe :sunglasses:
28. dub 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To mě taky :grinning:
28. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dneska mě Honzík točil jak nechtěl jít za ruku :angry: Šli jsme kolem silnice a já mám prostě strach, aby neskočil pod auto a on nechce jít za ruku! Přitom ví, že když to jde, tak chodí sám a za ruku nemusí...
28. dub 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ess mame tam pribuzneho :wink:
28. dub 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek