• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany díky. Zítra tam jsedeme. Dneska to asi nezvládnem. To je dobrá cena tak to zase nakoupíme do zásoby. :grinning:

Já teda slepák ještě mám tak snad mě to už nechytne. :confounded:
9. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši co jsem to napsala? Samozřejmě že tam sjedeme ne jsedeme :sweat_smile:
9. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to je super, že pojedeš do lázní, odpočineš si a přijdeš tam na jiné myšlenky.Mě teda do lázní po slepáku neposlali, ale všichni co znám, si to užívali a moc se jim líbilo.Ale hlavně držíme palečky, aby ti to pomohlo.

Sokolko, téda, Kubík dostane věcí :slight_smile: No, nás tohle shánění k narozkám čeká za chvilku.

Zany, ty plenky jsou fakt za dobrou cenu :dizzy_face:
10. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chtěla jsem se zeptat, posazovaly jste kluky i když ještě sami neseděli ? :confused: My si malou posazujem na klín už docela dlouho, ale prý se to nemá.Známá má holčičiku, ta si sama taky ještě nesedne, ale když jí posadí, tak už hačá krásně, a dává jí sedět i do kočárku a podpírá jí dekou.My jí posazujem jen na chvilku ve vaničce a tam sedí krásně sama a posazujem jí na sebe na chilku, jinak v kočárku ještě ne, ale sama si ještě nesedne. Myslíte si, že jí ničime záda ? :confused:
A ještě se chci zeptat, kdy jste začaly na nočník ? :confused:
Děkuji za rady :slight_smile:
10. dub 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, tak jak jste uspěli s plenkama? Ještě je měli? :confused:
Těch 4 je tam 84 :slight_smile:

Jadiku, my jsme Honzíka posazovali jen na chvíli na klín a nebo když jsme chtěli udělat nějakou fotku... Jinak ne!!! V kočárku byl spíš v poloze ležmo a nebo v první poloze - nadzvednutý, aby trochu viděl!!!
Jinak jsme ho neposazovali i když vydržel sedět i sám, abychom mu nezničili zádíčka!!! :pensive: Honzík si pak sedl sám asi v 8 měsících :dizzy_face:
A s nočníkem jsme začali když už umě sedět :dizzy_face: Dávali jsme ho tam každé ráno a někdy se mu podařilo vyčůrat, někdy i bobek! Za to teď se tam nevykadil ani nepamatuju! Většinou se tu pak někde přikrčí a tlačí :unamused: Ale je ještě malej na to, aby to pochopil... Budeme trénovat přes léto :dizzy_face:
10. dub 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Honzík jí sám a hlavně rukama :unamused: :grinning: Lžičku má jen jako doplněk a mlátí s ní do mističky :grinning:
Ale hlavně, že je spokojenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Snad nebude vadit, že písnu.

Jsem mamina skoro 6timěsíční Natálky a jsem z Příbrami. Nějak všechny kamarádky jsem ztratila, neb jsem šla pracovat do Prahy. No a po sedmi letech, jsem zase jen a jen v Příbrami a kamarádky mám v Praze. Jenže tam se s malou nedostanu. Tak jsem doufala, že zase nějaké kamarádky v Příbrami najdu. Hlavně kvůli malé. Sice nějaké kamarádky mám, ale ty nějak nemají na mě čas :frowning2:

Tak jsem doufala, že bych našla někoho takhle? :wink:

hezký večer Jindula
10. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, děkuju, tak to je snad v pohodě, v kočarku leží a na klíně a ve vaničce jí máme vždy jen chvilku, tak jí tim snad neškodíme.A na nočník máme teda ještě dost času.Moc děkuju.
To jedení rukama nás nejspíš taky brzy čeká, ale nějak ty dětičky začít musej :wink: :grinning:

Teď jsem se dočetla na netu, že do roka má dítě pít 600ml mléka + jogurt atd.to malá nemá, ale dr.nám řekla, že jí mám dávat mlíčko už jen ráno, že to stačí, tak nevim, kdo má teda pravdu :angry:

Zany, kolik vážil Honzík v roce ?
10. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

vítej Jindul. :dizzy_face: Jasně že tě bereme. Čím víc nás bude tím líp. A kde bydlíš?

Zany dnes jsme byli v hypošce a plenky teda máme, ale i když jsou to 4 tak je jich tam 78. :confused: Jsou to ty v rozmezí od 9-20 kilo. Ty od 7-18 kg už neměli. Ale stejně je to dobrá cena. Ještě jsme pak jeli do kaufu a tam měli 72 ks za 444,- :angry:

My jsme s nočníkem začali ještě o něco dříve než si sám začal sedat. Ale asi tak 14 dní před tím. Už se mu to totiž párkrát podařilo, posadit se, ale naostro začal až dýl. Každopádně do nočníku se skoro pokaždé vyčura, ale bobika ne a ne. :angry: Vždycky ho udělá hned po ránu tak do 10 minut, ale když ho dám na nočník tak kaká až za 2 hodiny. :sweat_smile: Potvůrka jedna. Ale ono je to teď spíš o tom, že si na ten nočníček zvyknou, protože si stejně ještě říct nedokážou. Kubík mi to sice občas řekl, že udělal ee, ale to už bylo vykonáno v plence :sweat_smile: :grinning:
10. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééé, ahoj Jindulo :slight_smile:
10. dub 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindulino, vítej mezi námi :slight_smile:

No to je škoda, že jsi kamarádky ztratila :frowning2: Ale třeba tu nějaké opravdu najdeš :slight_smile:
Až bude hezky, tak bychom si mohly naplánovat srazíka a nebo se případně sejít i dřív :slight_smile:

Jadiku, Honzík vážil v roce 10,29 kg :dizzy_face:
Ale já si myslím, že 1x mlíčko jí na pokrytí nestačí. Sice dostává jogurt a kaši, ale co v tom je? :confused:
Honzík vypije večer 150 ml, k ránu taky a pak když vstaneme, tak taky. Takže dostane za den 450 ml mlíčka a něco málo z jogurtů, který mu teď moc nejedou... :unamused:
Jadik tak to mi určo nesplňujem limit s mlíčkem. Ale je fakt, že je to něco jiného když já ještě kojím.
Zany zkošela jsi dát Honzíkovi pudink? Ten Kubíkovi moc chutná.
10. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, dokonce jsem mu koupila i Lipoše :grinning: No dlabal to, ale každý den ho teda nedostane :wink:
Ještě mu chutná vanilková tvarohová Activie :slight_smile:

Jo, já když kojila, tak jsme mlíčko taky nesplňovali :confused: :slight_smile:

No my máme ten Giant pack, tam jich je 84 a jsou to 4 (7-18 kg). To vy máte asi ty 4+, co? Ale rozdíl mezi nimi není, jen v počtu v balení :angry:
10. dub 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Honzík se někdy ráno vyčůrá! Ale pacholek sleze, tak ho tam dám znova a pak se vyčůrá :slight_smile:
A bobek dělá až pak do pleny a ví, že ho udělal a pak si něco brblá jako že to ví :grinning: Skoro se omlouvá :grinning:

Ale podle mě to ještě neovládají!!!
10. dub 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, také moc děkuju za odpověď :slight_smile:
Tak to fakt nevim. Malá ho pije ráno kolem 250 ml a pak ten jogurt , ale ne každý den, a večer tu kaši, ale tu dělám do vody, tak nevim kolik v tom toho mlíčka je :confused: Takže 600ml určitě nemá!!!!
10. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, já taky fakt nevím :rolling_eyes:
A proč si doktorka myslí, že je kaše lepší než mlíčko? :confused:
10. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se chystám do hajan :dizzy_face:

Dobrou, holky :slight_smile:
10. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem chtěla, kdy jste začaly dávat jáhly, ovesné vločky, kuskus atd.? :confused:
10. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, Adélce už jen mlíčko na noc nestačí, tak dáváme kaši, takže mlíčko má jen ráno k snídani.
10. dub 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik já bych to asi tak moc neřešila. Co vypije to vypije a ještě jogurt a kaše. Zase nemá cenu to do ní rvát i přes den, když bys jí pak nemohla dát zase normoš příkrm. Známí klučina byl na UM a nevím jak je to dlouho, ale určitě měsíc i víc jí ho začal odmítat a nepije ho vůbec. No a taky s tím nic neuděláš. Násilím to do něj rvát nemůže, takže to fakt taky nesplňují. Ale podle mě je to jen orientační množství mléka. Každý dítko je jiný a jiné množství toho vypije. :wink:

Jinak jáhly ani kuskus jsem vůbec nedávala a ovesné vločky jsem zkusila až nedavno a to v přesnídávce, kterou jsem koupila. :sweat_smile:

Zany tak jo. šla jsem se podívat a jsou to ty 4+. Klidně bych mu vzala ty druhý, ale už jsem je tam neviděla. :unamused:
11. dub 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata.

Moc díky za přivítání.

My bydlíme na Sabáku, bohužel u manžových rodičů. Kdo zažil, pochopí:slight_smile: Ale každý máme nějaký chyby že?
Jinak často chodíme na sídlák. Tam jsem i bydlela s maminou a 3 sourozencema :slight_smile: Jsme početná rodina,no.
Začínáme pořádně s příkrmy, protože malá měla problémy s vitamínem B12. Takže už o víkendu dostane v zelenině masíko.

Vy jste tu samé zkušené maminky. Hrozně to utíká, co? Já si ještě pamatuji, jako by to bylo včera, jak jsem koukala na pozitivní těhu test.

Tak já utíkám za těma mýma raubířema - malou a manžou:slight_smile: Mějte se krásně.

Jindula
11. dub 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Holky, tak už jsem zase o dost chytřejší :wink: Teď jsem volala dr. a zeptala jsem se na to přímo jí, a řekla mi, že když malá ráno má 250ml mlíčka, odpoledne jogurt a večer kaši, že to bohatě stačí , že by pak nepapala ostatní příkrm, tak jak píše Sokolka.
Ptala jsem se i na ty oves.vločky atd. to už by pry papat mohla, ale prý je mam dávat tak jednou nebo dvakrát za týden, protože je malá docela cvalda a prý by po tom přibírala ještě víc , takže jí je dam jen občas.

Jindul, my taky bydlíme u manžových rodičů, ale jsem celkem spokojená, snášíme se fajn, ale pravda je, že je asi lepší, když je každý ve svém :dizzy_face:, ale ne vždy je ta možnost.
11. dub 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jindul sice jsem s tchánovejma nebydlela, ale soucítím s tebou. Není nad to, když mladí bydlí samy. Máš pak soukromí a svůj klídek :wink: Jinak máš pravdu, zrovna jsme se o tom nedávno bavili, že to není dlouho, co jsem měla ještě břicho a zítra je tomu raubíři rok. :slight_smile: Já bydlím taky na sídlišti. Určo se někdy musíme domluvit a dáme si srazík i s ostatníma holkama. Samozřejmě až bude lepšejší počasí, jinak by to bylo na prd.
11. dub 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslela, že to bude dobré, ale když není pořádné soukromí,nosí sem i poštu a kolikrát vejdou bez zaklepání, tak mi to už fakt vadí. Manža v tom žije už přes 30 let, tak mu to příjde normální. Ale mě to fakt občas leze na nervy. No dost mého naříkání :wink:

Můžeme si dát někdy srazík na nějakém hřišti:slight_smile: Vaše dětičky už si budou hrát na písku, naše malá bude v kočárku chrupkat a my můžeme trošku pokecat.

Holčiny, já vám závidím, že můžete dávat dětičkém mléčné výrobky. U nás to vypadá na alergii na kravské mléko, takže ani já je teď nesmím, neb prý přes MM jí to jde také.

Chodíte plavat s dětičkama??? My zatím máme vaničky, jsem zvědavá, jak budeme plavat v bazénku.

Jéé, holčiny a kolik vám je? Mě už táhne na 29 :slight_smile: Chodila jsem nejdříve na pátou, pak na šestou a pak na obchodku.
11. dub 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ahoj jindulino :slight_smile: tak jsem sem zase po nějakém čase zavítala, k tématu nahoře - mě odoperovali slepák ve třinácti letech a kousek tenkého střeva k tomu a nikam do lázní mě neposlali. :confounded: Chci se Vás taky zeptat, jestli chodíte s prckama plavat do bazénu? Jestli jo, nevíte jestli je tam nějaké cvičení pro těhule? Já chodím na jógu pro těhotné, ale docela bych ještě něco přidala, doma se celkem nudím.. :unamused: Jinak Jindulino, s rodičema bych bydlet nechtěla ani náhodou ( ani s mojima ani s manželovo). Né že by byli špatný, ale každý má to svoje, že... :wink: :sweat_smile:
A ještě k tomu porodu, co jsem se tenkrát ptala vyhrává porodnice Příbram. :wink: Pa a krásný den, všem
11. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. tak jenom pro corynu: Tady je plavání jednak kojenců, pod dospělíma je i cvičení ve vodě pro těhulky. http://amalka.info/plavani+kojencu+do+6ti+mesicu
A ještě cvíčo v Příbrami dělá paní Brůčková - za 8 základní školou.
A tady v té posilce mají mít taky cvíčo http://www.fitandwell.cz/kurz6.html

Tak utíkám, nakojíme, oblíkneme a vyrazíme na trhy:slight_smile:
11. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info :slight_smile:
11. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :dizzy_face:

Jé Jindulino, kousek od Sabáku jsem taky bydlela a to docela dlouho :slight_smile:
No řeknu ti, že bydlení s rodiči máme za sebou (bydleli jsme s tátovými rodiči) a vím, že to nedělá dobrotu!!! :angry: Já bych nešla bydlet ani s jednou mámou a to spolu vycházíme v pohodě!!! :wink: Ale prostě by to nešlo a jsme s manžou za jednou, že by to nedělalo dobrotu :unamused:

Jadiku, vločky, kuskus a jáhly Honzík ještě ani neměl :grinning: Nějak nemám odvahu mu to udělat... Čočka mu taky moc nejela... :unamused: Tak to do něj násilím necpu :wink:
No vidíš jak jsi to vymyslela s mlíčkem :slight_smile: Nejlepší je se zeptat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No teď už to vypadá na hezké počasí, tak se klidně můžeme sejít :slight_smile: Pro nás to není problém kdykoliv dojet do PB :slight_smile: Bydlíme v Orlově :wink:

Coryno, plavčo je fakt jak psala Jindulina :slight_smile: My tam chodíme i plavat a už třetí kurz :dizzy_face: Zrovna dneska jsme byli a bylo to fajn :dizzy_face:
Cvíčo a předporodní kurz dělá paní Brůčková a bylo to tam fajn :slight_smile: Kdyby jsi chtěla číslo, písnu ti ho do IP!

Po plavču jsme jeli ke kamarádce, dali jsme si oběd a šli jsme ven. Nakonec bylo hezky :slight_smile: ale ráno to tak nevypadalo :unamused: Zjistili jsme, že v Riu už mají na terásce židličky, tak jsme pak zasedly, daly kafčo a dortík a kluci hezky spinkali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak mě je 27, v září 28 :slight_smile:
11. dub 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul a Coryna, my plavat zatim nechodíme, ale snad se tam taky někdy dostanem :slight_smile:
Mě je 26, v červenci 27let :slight_smile:

Zany a Sokolko, já myslela, že se tyhle věci dávaj normálně, to jste mě docela zaskočily, tak já to někdy ukuchtim a písnu, jak to Adélce chutnalo :dizzy_face:

Na kurz co dělá pani Brůčková jsem chodila a bylo to fajn, doporučuju.

Já jdu uspat malou a ještě se ukážu :slight_smile:
11. dub 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek