• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
zany tak vcera jsem se radovala, kdyz mi PA rekla, ze uz mam velky brisko a dneska ty prijdes s tim, ze je maly :sweat_smile: no hlavni je, ze veliky je dost, ma byt po kom, prospiva dobre dle MUDr. a aspon se vejdu do vytahu :wink:
28. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mluvila jsem o mimcu, kdyby to nebylo jasny :wink:
28. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - no větší ho máš, to jo, ale když to vezmu podle sebe, tak já byla jako sud :grinning:
Ale jsi vysoká a hubená :wink:
28. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - co ti chybí od tý Lanczovky za knížky? :confused: Uvědomila jsem si, že moje spolužačka z gymplu něco měla, tak třeba by ti to věnovala nebo prodala :wink:
28. dub 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany nevim, nevim, zda hubena, hadej, kolik kg jsem pribrala :wink:
28. dub 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

sokol díky za vysvětlivku :slight_smile:
luccii - no oproti mému pandírku v 34tt máš malé bříško :slight_smile: tím Tě nechci prudit, ale ono se jednoho rána probudíš a bude óbr velké :wink: :grinning:
Co děláte? Já poslouchám jedním uchem tv, večeřím a sedím u pc, manžel vykoupal Sabču a teď ji uspává :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak jsem odpo vyrazila aspoň na chvíli s klukama ven. Jen jsme zajeli něco pokoupit a pak jsme byli chvilku ještě před barákem. Sundali jsme prádlo, Kubík nám trhal kytičky :grinning: a pak jsme šli domu. Normálně snědl Kubík k obědu 2,5 knedlíku :grinning: . On má koprovku rád, tak mi udělal radost. Děda to okomentoval tak, že to vypadá, že u něj nedostal ani najíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už leží, sem tam něco kecne, ale dobrý.

Luci nahodou na to jak jsi hubená máš bříško celkem hezký. Hele proti mě se to taky nedá srovnávat. Jsem tuhle narazila na moje fotky s břichem a to je mazec :grinning: . Kam se na me hrabe Misa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zany to Kubík taky nechce za ruku, ale musím říct, že se teď sklidnil a že jak je silnice tak mu řeknu že tam jezdí auta a musí mi dát ruku a celkem to funguje. :wink:
28. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory není zač hlavně jestli jsi to pochopila. :sweat_smile: Ono to moje vysvětlování není nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo Zany já to mám asi zaškrtané v jedné knížce co jsem ti půjčovala, ale teď nevím, jestli tam mám odškrtané ty co mi přišli. :sweat_smile: Tak to budu muset pak dát zase dohromady
28. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.Luci to já sem slonice proti tobě :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
misso teď jsem Ti akorát koukala do alba a není to tak hrozný :wink: vždyť už se brzy dočkáš :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás se spí :dizzy_face: Teda doufám, že Honzík spí! Přečetli jsme pohádky a on by pak natahoval, že chce spinkat se mnou, ale vysvětlovala jsem mu, že všechny děti (jmenovala jsem) chodí spinkat samy a i on, že musí jít spinkat sám :slight_smile:

No a už je tady!!! :angry:
28. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak další fáze vysvětlování, proč má spinkat sám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak u nás se dneska spinká. Po půl osmé už byl tuhoň tak snad bude tak pohodová i noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak už přišel podruhé!!! :confounded: Ale prostě si musí zvyknout, že usíná sám!!!

Sokolko - v žádné knížce to zaškrtané není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A dneska jsem koukala na stránky Lanczovky a Mokrá louka vyšla znovu :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukala včera :grinning: . Hele já bych to tam měla mít otečkovaný. tužkou.
28. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak já to projedu znova, ale asi jsem slepá :grinning:

Jdu na Ordinaci :wink:
28. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne tak jsem to nemyslela, třeba to mám v nějaký knížce tady. To je v poho. :wink:
28. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou :wink:
28. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :grinning:
28. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory tak ja si na to pockam, az mi jednou pres noc vyroste :wink:

sokolko diky za chvalu briska :dizzy_face:

miso, slunatko nase, abys nemela vetsi brisko, kdyz ses o mesic prede mnou a jeste jsi mensi nez ja - to vis, muj pelisek neni tak videt, kdyz se rozklada na tak dlouhem brisku :sunglasses:

tak mam vyzehlenu polovinu pracky miminkovskych vecicek - ufff :slight_smile: zehlim to z obou stran - delaly jste to ze zacatku taky tak? a pleny se perou na 90 stupnu?

jeste mam na vas dotaz, co dat do kocarku - nejakou deku, nebo co se tam dava? diky :slight_smile:
28. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jak to myslíš z obou stran že to žehlíš? :confused: Jako i naruby? :confused: Jinak v kočárku jsem ho vozila v rychlozavinovačce a pak když bylo teplo tak jen v korbičce a pod pusinu plenku :wink: Jinak pleny jsem prala na 90 jen poprvé a pak už jsem to prala jen na 60 a snad i na 50. Už si to moc nepamatuju. Ale určo jsem to vyvařovala jen poprvé. :wink:
28. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,u nás se dnes vstávalov 5.36 :confounded: ...Luci u prvního jsem to taky žehlila, u druhýho asi už ne :sunglasses: jo příbuznýho, že by za rok protekcička? :grinning:
29. dub 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no to já dětem nevysvětluju,že musej spát samy, oni maj stejně oba postýlku u nás v ložnici, takže v noci putujou, jak se jim zachce :grinning:..a kojence já mám zásadně v posteli, vždycky jsem se vyspala i při nočním kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak ani dneska to nevypada,ze by se vitr uklidnil.ted jsme byly ze psem a docela zima.uvidime jak to bude odpoledne.dovezli jsme jirikovi od nasich kolo a nemuzeme ho z neho dostat chce byt cely den venku a furt jen jezdit.ale kdyz jedu s kocarem,nemuzu jeste hlidat jeho,tak se na me nastvanej,ze az pujdeme do kramu,tak nemuze na kole.
prijde se na nas podivat dneska moje segra,tak zase podrbeme co se da.mozna ze se s ni svezu k nasim,ale to bych musela varit uz ted a to se mi nechce.za chvili jdem jirovi skolka,to bude zase chvili klid.zrovna tam je nesvatba,toho ma nejradsi.aby ne,kdyz tam ze sebe dela nejvetsiho kasparka.
29. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

u nás byla pohodová noc :wink: Teď Honzík kouká na školku a pak vyrazíme ke kamarádce :slight_smile:

Luci - já jsem žehlila věcičky jen z jedné strany (jako líc, žádné naruby) a plenky peru na 90 st. pořád. Mají se tak prát :wink:

Ess - Honzík spí od 11 měsíců sám v pokoji a od loňského října spí na velké posteli. Jenže teď zas nechce usínat sám :unamused: Jednu dobu se v noci přestěhoval, my ho zase stěhovali zpátky, protože sebou mlel a my se nevyspali :unamused: Teď přichází až k ránu a to už se dá :wink:
Eliška ze začátku spala s námi, protože pak v postýlce řvala, ale zkoušela jsem jí tam dávat pořád a nakonec spí hezky tam :wink:
29. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

noc celkem v poho, vstávačka před půl sedmou. Venku je celkem hnusně, ale oni to hlásili, že bude i pršet tak uvidíme. Ale už se to tam kaboní. :frowning2: Nic jdu něco dělat. Vytřít a tak.
29. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Nějak nestíhám. Koukám, že Míša ještě mimi u sebe nemá. To jsem si říkala, že už bude držet Aničku v náručí :slight_smile:

Včera jsem byla s Naty na očkování a prohlídce. Tak vešla k mudře sama jako hrdinka, koukala všude. Ještě jsme ji v klidu zvážily a změřily (máme 9,82 kg a 81 cm - já si myslím, že 83:slight_smile: ). Ale jakmile na ní šáhla mudra, tak řev :frowning2: až se jí z toho spustila krev z nosu. Aspoň že byla hambatá, neb skoro všechno oblečení měla bílé. Tak jsem jí to utřela a držela u nosíku kapesník. Jenže jak se jí mudra dotkla, tak hned se jí to zase tím řevem spustilo. Tak jsme oblékly body a šly vedle na ORL k Dvořákovi, tam nám to pan doktor vyleptal a šly zpátky k mudře. Tam nám ještě píchly ten priorix a pak šly dom. No, jinak jsme tam byly od 1 do 14:30.Naty chudinka je hotová, často chce prso, pořád mami mami. K tomu já mám pěknou rýmu, nemůžu pořádně dýchat, takže dnesní cvíčo padá.

Lucií - já jsem tedy prala poprvé na 90 a pak na 60. Jinak do kočárku já jsem dávala rychlozavinku, fusak a zezpod deku. Ale Naty byla na zimu, vy budete na léto, tak to musí poradit ostatní holčiny :grinning: Jinak se ti to už hodně krátí, jen 4 týdny.

Snad Vás moc nemoce netrápí. Počasí je hrozný, ale odpolko půjdeme aspoň do krámečku pro pečivo.

Musím zase končit. Jdu uvařit poblívku. Moc se opatrujte a mějte se krásně. Snad se brzy zase ukážu. Pa
29. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my jsme doma a po obídku. Děti jsem dala spát, Eliška toho moc nenaspala :unamused: Cestou ke kamarádce spala 15 minut v autě a pak to samé cestou domů :unamused: Když jsem jí přendala ze sedačky do kočárku, aby spala tam, tak hned začala ječet :rolling_eyes: Pak jsem jí zkusila nakojit jestli by u toho neusnula, ale ani náhodou a tak jsem jí šoupla do postýlky a řvala jako tur :rolling_eyes: No ale spí. Honzíka jsem taky šoupla do postele a snad usne. Musím ho jít zkontrolovat, je tam podezřele brzy ticho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady se všichni vymlouvají, že je venku hezky a jsou pořád venku, ale když je ošklivě, tak tu stejně nikdo není :angry:
29. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pořád tam kecá!!! :angry:

Jindul - chudinka Naty :frowning2: Snad bude brzy líp!!! :slight_smile: A i dr. bude snášet lépe. Honzík na dr. reaguje v pohodě. Nakráčí si to tam, pak ví kde jsou bonbonky a že dostane :slight_smile:
Akorát jsem na něj zvědavá co bude za řev na dalším očkování :confused: :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek