• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Konečně nám zapsali pozemek, jupíííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže se hneme snad z místa :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honza ještě nespí, přišel, že chce kakat, ale už byl počůraný!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
Dostal na zadek, protože se tu vzteká, že chtěl mluvit s tatínkem, protože já s ním akorát mluvila!
29. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany máš nějakej bouřlivej den...:slight_smile: já furt makám na jednom blbým projektu do školy...
29. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to je dobrá buřina, že? :grinning: Aspoň se to hezky všechno spláchne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tady po obídku měla kamarádku na kafču, pak tady byla babička s bráchou a ségrou, to jsme ještě před tím byli chvilku venku a stejne jsme malinko zmokli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso tak co dneska rodíme, když je ta buřina? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já teď dělám smažák s hranolema. Jsem na něj dostala chuť tak snad mi nebude těžko. :sweat_smile:
29. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je mrtvo :unamused: , zato u nás je celkem živo :grinning: . Malej krafe v postýlce, ale už jsou pomlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad zabere dřív než začne hokej :grinning:

D s malym koukali z okna a přímo před barákem co je před náma tak uhodil blesk, D říkal že to bylo normálně červený, když to uhodilo. :confused: Já teda bouřky nemám ráda, ale je fakt, že se vzduch krásně vyčistil. :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé teď jsem si vzpomněla, že jsem vám zapomněla něco napsat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My teď máme období, kdy čůráme tátovi nebo dědovi na kolo od auta. No a včera doma se takhle ptám Kuby, jestli nechce čůrat a on že ano a kolo. Tak koukám a on si přitáhl tu dětskou motorku a že bude čůrat na kolo :grinning: :grinning:

Jinak ještě nespíme. :angry:
29. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany gratulace k zapsání :wink:

Daši ty děláš dálkově školu? :confused: Jo ty jsi to vlastně psala, že si něco doděláváš, viď :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, jj, zehlim to i naruby... pleny teda staci jen po 1. na 90 stupnu? :confused:

esssi, max. te seznamim :wink:

aha, zany pise, ze pleny na 90 stupnu porad :sweat_smile: zany a co mate v kocarku ted, kdyz je tepleji? (resp. az bude zase tepleji)
my rychlozavinovacku nemame, jen tu obycejnou bilou...

zany, ja bych na netu byla cely den a prave proto ho doma napevno nemame :grinning: jsem odkazana na manzeluv notebook :wink:

ja dneska byla na jedne navsteve a pak pozdeji odpo prisla naopak navsteva k nam - budouci teta :dizzy_face: a jinak jsem zase zehlila, jde mi to pomalu, nepospicham, zehlim o obou stran - ono je to i misto avivaze, ktere miminka stejne nesmeji (zehleni zmekcuje pradlo)
29. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany taky gratuluju k brzkemu posunu :slight_smile:

sokolko, to mate dobre curaci obdobi :grinning:
29. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem vyrazila na sociálku pro papíry a pak jsem ještě jukla po městě :wink: Koupila jsem si nové kalhoty na ven, tak mám radost :slight_smile: Mají kapes jak pro Krtka :grinning: Ale dají se z nich udělat 3/4 a i kraťasy :slight_smile:
Doma jsem pak vykoupala děti a manža jel něco odvézt kvůli elektrice na revizi :slight_smile: No a Honzík vytuhl rychle, protože odpoledne nespal :unamused: Nakonec neusnul nebo by usnul v půl 3 a to jsem nestála :angry:

Sokolko - díky :wink: Už bylo na čase, aby to zapsali a my se pohnuli o trochu dál, tudíž na stavevní úřad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No hezky, čůráte na kola :grinning: :grinning: :grinning:

Luci - ono je to na těch plenkách i napsané (resp. na tom balíku a nebo na těch barevných je i cedulka) a píše se tam na 90 nebo 95 st. :wink: Záleží na kolik máš pračku, já jen na 90 st.
Teď v kočárku nic nemáme, ale musím tam dát prostěradlo co máme od švagrové a ještě :wink: máme takový krajkový polštářek :slight_smile:

No buřina byla pěkná, tady padaly i kroupy :rolling_eyes: Nemám to ráda, ale aspoň se pročistil vzduch a mě se opláchlo auto. Měla jsem ho víc žluté než černé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany ja mam plenky po mne a manzelovi, na nich to napsane neni :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - aha, tak to jo, ale já je tak peru celou dobu a mělo by se to :wink: Ale záleží na každém :wink:
29. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, netusite, jestli je v patek v Kauflandu otevreno?
29. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to netušim. :sweat_smile: Hele já teda nevim, ale já jsem nikdy nežehlila dětské věci i po rubu a co vím, tak dětská aviváž se může dávat hned. Aspoň to tak prodávají a i sem to někde četla tak nevim. :sweat_smile:

Zany já jsem plenky ze začátku prala na víc, ale pak už jsem to tolik neřešila a prala jsem to s normoš prádlem. Já jsem teda hlavně tolik těch plen neměla, tak asi 20 +- tak jsem s tím tu pračku ani nezaplnila. :sweat_smile: Ale určo je to na každým jak si to udělá. My jsme s tím naštěstí žádný problém neměli tak jsem to neřešila. :wink: No jinak jsem teda zvědavá, jak dlouho vám to bude trvat na stavebním úřadě, protože co jsem tak slyšela, tak to taky není žádný fofr. :unamused:
29. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ja zase cetla, ze ze zacateku avivaz radsi ne

zany a vy cekate jeste na dalsi podpisy/ schvaleni?
29. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je ta misa? :confused:
29. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany ja si necham rada poradit, kdyz na 90, tak na 90 :wink:
29. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pracku plenami asi taky nenaplnim, pracku mame fakt velkou, ale da se tam pridat treba povleceni, ne? to jde taky na 90, co myslite?
29. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to teda nevim, já na 90 neperu nic, fakt jediný co jsem tak kdy prala byly pleny :sweat_smile: . S Misou jsem dneska nemluvila, moc jsem tu nebyla tak ani nevim, jestli se do zítra neozve tak jí ráno písnu. :wink:
29. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - to nevím jestli mají v pátek otevřeno...

Sokolko - tos je prala s aviváží? :confused: To jsem udělala jednou a ta plena byla na h... a blbě se s ní utíralo :rolling_eyes:

Já peru Elišce věci zatím zvlášť, jen s Lovelou a nebo Persilem sensitive (gel) a aviváž zatím nedávám :wink: Od půl roku nebo až spotřebuju ty prášky, tak začnu prát s našimi věcmi a s aviváží sensitive :slight_smile: Mě to voní, tak co :wink:
29. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míša by mohla dneska rodit, když byla bouřka a je změna tlaku :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - my jsme čekali až nám rozdělí pozemek. Byl to jeden velký a z nich vyčleňovali ty stavební na malé... No a tím, že ten pozemek nebyl zapsán v katastru, tak jsme nemohli zažádat o stavební povolení :angry:
Teď nám starosta Bohutína napíše souhlas, manža tam v pondělí jede a pak se doladí ta žádost o stavební povolení a zase budeme jako troubové čekat :rolling_eyes: Ale manža tam má nějakého spolužáka, tak by to snad popohnal :wink:
29. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty joudové to prohráli! :angry:

Jdu do hajan :wink:

Dobrou :wink:
29. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jj prala jsem to s aviváží a žádnej problém jsem neměla. Prala jsem mu jen jeho věci zvlášť s dětským práškem a dětskou aviváží. Ale je fakt, že on si nikdy neublinkával, takže proto mi to ani nikdo nepřišlo, že by to nesálo. :wink:

Mě pěkně štvou. To nás zítra rozmetou Kanaďani :angry:
29. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ranko,

jsme dneska vstávali před šestou :angry: . Bych spala až bych brečela :grinning: . Zato venku to vypadá, že bude krásně. To jsem celkem zvědavá, když hlásili zataženo a déšť :confounded: . Jo úplně jsem vám zapomněla napsat, že výsledky z moči jsou v pořádku, takže budu muset asi naběhnout na gyndu. No to mám radost. Mě bude posílat po vyšetřeních a bůh ví, co zjistí :unamused: . No uvidíme. Misa se neozvala tak předpokládám, že je ještě celá. :sweat_smile:
30. dub 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol hm my vstávali zas v půl šestý :confounded:
30. dub 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol máš nějaký potíže? Ondra mě tu ukecává, že vyrazíme nakoupit už teď dopolko...
30. dub 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši tak to jsme vstávali ještě dlouho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . JJ od září mě každý měsíc někdy i častěji bral močák. Aspoň jsem si to myslela. Urologickej čaj mi na to vždycky zabral, ale už mě to fakt štvalo tak jsem si nechala udělat rozbor moči a nic. Takže to vypadá, že to bude gynekologický. To jsem fakt zvědavá. :angry:
30. dub 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol a třeba máš prostě jen snáz prostupný močový cesty pro infekty...
30. dub 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to nevim, ale dělali mi komplet rozbor z moči a nic. :confounded:
30. dub 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek