• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
holky znáte některá dětskýho doktora Krejzu nebo Štangla? Já nějak ty ženský nemusím, v Praze jsem s klukama chodila k úžasnýmu doktorovi dětskýmu.....
30. dub 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ke Krejzovi někdo chodí. ale vůbec nevím kdo. Každopádně jsem na něj slyšela chválu. Toho druhého neznám.
30. dub 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u dr.Krejzi dělá mamina :grinning: tam bude chodit Anička jestli se teda hodlá narodit někdy.Jinak včerejší buřina ve mně zanechla bolení bříška a žaludku :angry: a neklid.Jinak sme byli včera na Zličíně a ve 3 sme už byli doma a zase sem musela něco koupit malé tak má nové kratasy :grinning: manžel kalhoty a brýle sem mu koupila a já košilku do porodky ještě jednu :grinning:
30. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo faakt? Hele a nemohla bys za mně ztratit slovíčko??? :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teď přišli s Teska a Alberta, mám nakoupeno na víkend,trochu nás chytl deštík :slight_smile:
míšo já nic na kluky dopředu moc nekupovala, když byli malinký, člověk neodhadne ty malý velikosti....
30. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo ale zas je fakt, že zkraje nějaký zásoby mít musíš....vlastně bez ohledu na roční dobu můžeš kupovat bodíčka, dupky,trika...
30. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme dneska vstávali dřív než předešlé dny, ale aspoň líp Honzík usne po obědě :wink: Teda doufám, jinak jsem z něj na mrtvici :angry:
Ráno jsem uvařila, dojeli jsme jen koupit knedlík a noviny a zase jsme šupkali domů :wink:
Eliška od rána spala jen 20 minut v autě a jak jsem jí vyndala z auta, tak se za chvíli probrala :rolling_eyes:
Máme zatopeno hezky v krbu, tak tu máme teplíčko :dizzy_face:
Večer jsou tu od 18 hod. čarodějnice s pečením buřtů, ale jestli bude hnusně, tak nikam nejdu a s Eliškou je to jen na chvíli, ona je pak protivná jako činže :unamused:
30. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my jsme šli jen ráno po školičce hodit dopis do schránky a do sparu. Koupili jsme pečivo a noviny :grinning: cestou nás pár kapek taky postihlo, ale v poho. :slight_smile: Na čarodky se nechystáme nikam, protože stejně má být hnusně a hlavně jet někam s Kubou když jde pak zase spát to nemá cenu. Večer bude stejně hokej a že to bude řežba :grinning: , tak je mi to i nějak jedno. Je fakt, že čarodky jdou nějak okolo mě od doby co se Kubík narodil. :sweat_smile:

Ess jsem dneska potkala nějakou pani se dvěma dětma, chlapečkama, tak ve věku tvých, ale když přišli blíž tak mi obličej nic neříkal, takže nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zany Kuba je teď taky na pěst, vůbec neposlouchá, hluchej je víc než maminka, když jsem si zarvala špunty do uší :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale naštěstíí chodíme spát po obídku pořad. Je ale fakt, že vstáváme vždycky dříve. :wink:

Miso ty bláho ty už máš výbavičku tak na 2 dětičky viď. :grinning: :grinning: My jsme v podstatě nekupovali nic, protože pořád nakupovali babičky a opravdu jen tak vyjímečně jsem mu něco koupila a to trvalo tak do půl roka, možná i dýl. Teď už teda nakupujeme normálně, babičky už to trošku pustilo, ale je fakt že už toho taky potřebuje víc. :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol já dnes měla na sobě černorůžovou mikču a černý tříčtvrťáky, copánky jako obvykle, tak nevím, jestli jsem to byla já nebo ne :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebyla, to byla úplně jiná pani a potkalii jsme jí u Horníka před námkem. :wink:
30. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol aaha, my šli od teska okolo alberta domů...

netušíte někdo, kde tu najdu galanterii a opravu obuvi??
30. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Galanterie je na námku, jestli víš jak je céčko potraviny, tak vedle je masna, pak mlíčňák a úplně v rohu je galanterka. No a opravna obuvi je taky na námku, jestli jí teda ještě nezrušili :sweat_smile: , ale snad ne. No a ta je na druhým konci naproti drogerce, jak je tam ta květinka a foťák. :wink:
30. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol díkes :slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač :dizzy_face:

Malej už chrní, ale že mu to zase trvalo. Tak půl hodinky no, ale to je ještě v normě :grinning:
30. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uložila jsem díťata, tak mám chvíli klid :slight_smile:

Ess - nebo je galanterka ještě ve staráku u Pražský :slight_smile: A opravna obuvi taky :wink: Ale popisovat ti to fkat nebudu, protože to by ses ztratila :grinning:
30. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak už ti dětičky taky chrněj jo? :slight_smile: to je pohoda a klídek vid :grinning: :grinning: Hele já mám ty knížky zaškrtaný asi v tý, co má ségra. To byla ta poslední co vyšla, tak jí musim říct, ať mi jí kouká navalit. Ona si vždycky něco pujči, má to rok a stejně to nepřečte. To fakt nechápu
30. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš a já bych to div nehledala lupou :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, mám klídek :dizzy_face: Jenže to vidím, že je za chvíli po klidu, myslím, že Eli dlouho spát nebude :pensive:

Jdu si chvíli číst dokud můžu :slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem si totiž původně myslela, že to je v tý co jsem ti dala a pak jsem si uvědomila, že tam to asi nebude. :sweat_smile: Tak to se moc omlouvám :pensive: :wink:
30. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm a teď tam bude pěkně, když jsme ráno zmokli....
30. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já měla hodinu a 3/4 klid :grinning: :grinning: :grinning: I když Eliška to na mě za půl hodiny zkoušela, tak jsem jí tam nechala chvíli hejkat a ještě usnula :dizzy_face:
A chvíli potom co se vzbudila, tak se vzbudil i Honzík :wink: Teď tu byla tchýně naměřit Elince háčkovanou čepičku :wink:
No a čekáme až přijede manža a půjdeme na chvíli ven a pak snad na ten ohýnek. Docela se to vybralo :slight_smile:

Sokolko - to je v pohodě :wink: Já si říkala, že asi špatně koukám nebo co :grinning:

Ess - aspoň vyrazíte ven odpoledne :wink: Celý den doma by byl vopruz :unamused:

Jinak mě čarodky taky nic neříkají, ale tady je to tak, že je oheň, opečou se buřty a hotovo :wink: Je to spíš pro děti :slight_smile:
30. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo ptala sem se ti, ale bohužel neberou mají moc plno, ale musí tě vzít dr pod kterého spadá tvoje adresa to já ale nevim kdo to je.
30. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

teda venku se to fakt vytáhlo. Zajeli jsme do masokombinátu pro maso, docela to i šlo s těma lidma, no a pak jsme zakotvili na hřišti za tescem. Skoro nikdo tam nebyl tak to byla paráda. Kubíkovi se nejvíc líbila klouzačka a houpačky, ale taky žebříky no prostě všechno. :grinning: Pak chtěl čůrat, ale než stihli sundat s taťkou slipky tak si krupnul a pak se mu to prosáklo i do kalhot takže jsme jeli dom. Teď je ve vaně tak ho jdu vyndat než se utopí. :sweat_smile:

Zany no vždyť já to taky tak myslela s těma knížkama :grinning: Jo ohýnek by byl dobrej, ale s nikým jsme se nedomlouvali a jet někam takhle až večer, protože všichni známý to tak dělat budou je na prd. Takže neřešim. :wink:
30. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, tak to je zvlastni, ze v moci nic nebylo... a kdyz jsi ji odevzdavala, tak te to jeste bolelo? moc ti preju, aby to nebylo nic (ani gynekologickyho, ani nic jinyho)
30. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja byla dnes 2x venku, rano jsem zmokla, odpo jsem se dost unavila - okruh k Bille, do DM, do Hypernovy a do Alberta :wink: aspon jsme s kamaradkou pokecaly :slight_smile: ve fronte v Hypernove me jeden pan pustil a druhej na me koukal, mel plny kosik, ja 4 veci a nepustil :unamused: no ale ja stejne byla potesena, ze aspon nekdo, uz jsem byla celkem unavena

my na Carodky asi pojedeme, teda pokud neusnu :sweat_smile:
30. dub 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky :wink: . No jsem na to zvědavá a když jsem jí to dávala, tak mě to bolelo, ale už jen malinko. :confounded: Tak to jsi se teda nachodila dneska, takový okruhy jsem nedělala ani s kočárkem :sweat_smile:
30. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlásíme se po delší době. Žijeme, jsme ok, dneska jsme se vrátili z dovči v Rakousku.

Lucinka je profesionální turista - zvládla to naprosto v pohodě. Půl cesty autem prospala, zbytek jsme si hrály. Chodili jsme po výletech, takže jsme toho měli každý večer plný kecky. Rakušani jsou na děti připravený - v restauracích byly všude přebalovací pulty, číšníci tam na Lucku dělali opičky, dokonce hračky jí nosili, takže byla spokojená :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - to jsi toho teda nachodila :slight_smile: Aspoň máš trénink na chození s kočárkem :slight_smile:
No jo, některý lidi jsou holt divný a nepustí tě ani kdyby jsi měla jednu věc!!! :angry: My tuhle v Kaufu pouštěli pána co měl taky asi 4 věci a byl rád :slight_smile:

Sokolko - tak budeš muset naběhnout na gyndu... Já tam jdu ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem tam volala a překvapilo mě, že jdu hned ve středu :wink:

S těmi doktory je to asi fakt potíž :unamused:
30. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé ahojky Petul :slight_smile: Já si říkala, kde se touláš. To je fajn, že jste si to užili :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek