• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
My jsme vyrazili na ty čarodky, dali jsme si buřtíka, Honzík lítal za dětmi a byl spokojený :dizzy_face: Eli už pak byla protivka, tak jsme vyrazili domů. Teď už snad spí :wink: A kluci čtou pohádku :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem jela odpo ještě na poštu poslat něco do práce, aby mi to potvrdili pro sociálku a ve staráku na poště bylo lidí jako když tam dávali něco zadarmo!!! :angry: :angry: :angry: Takže jsem se otočila a jela radši na sídliště, kde to bylo výjimečně v klidu :wink:
30. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak to je bezva, že jste si to užili. :dizzy_face:

Teda pěkně bouří, to jsem zvědavá, jestlli to bude jako včera :confounded: . Jinak hokej je teda hrůza běs. Jsem zase nakrklá, že radši nekoukám na ordinaci :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to se divim, že na sídlišti nebylo moc lidí, tam to vždycky bývá hrozný.
30. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko, tak dnes máme doma tatínka, odpolko se chystáme na to hřiště za Teskem. Včera navečer jsme se byli juknout u rybníka, je to tam super. Jen to pískoviště u vody, to je maso,Štěpán by mi tam stopro utíkal. Takhle seděl v kočáru a vztekal se, že ho nechcem pustit :slight_smile:
1. kvě 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já tu zatím vyzkoušela jen na námku, sice fronty, ale dámy za okýnkama makaly pěkně rychle...
1. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme vstávali v půl 8 a to nás ještě vzbudila Eliška :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík se v půl 5 přistěhoval, tak spal pak s námi. Teď jsme po snídani, manža odveze Honzíka ke tchýni a já půjdu zadělat výborné posvícenecké koláče. Vždycky je dělala tchýně a teď je chci zkusit sama :slight_smile: Snad se podaří :wink:
Manža pak asi bude dodělávat tu skříň a odpo jdeme na AJ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko - já věděla proč se mám radši koukat na Ordinaci :grinning: Pánové pojedou s brečotem domů :angry:

Ess - no tak to se divím, protože to je snad nejhorší pošta!!! :angry: Já tam chodím nerada a když už je to nezbytně nutné, tak tam jedu, ale vždycky mám vztek!!! :angry:
1. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: a pekne polibeni pod rozkvetlou tresni :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

v noci nic moc a vstávačka v 5:45 :angry: , tak jsem ho dala vyčůrat sundali jsme plenu a jestě 20 minut vydržel ležet :slight_smile: . Aspoň něco. Normálně jak dávali ráno Lucii tak malej skoro celej film vydržel sedět a koukat. :slight_smile: Jsem normálně zírala. Pak jsem ho oblékla a taťka s ním vyrazil ven. Tak jsem šla vařit a už se mi jenom dodělá rýže a mám hotovo.

Luci to jsem zvědavá jestli už konečně letos budu políbená pod třešní. Sice jí máme před oknama, ale už je nějaká odkvetlá tak teda nevim :sweat_smile:

Zany ty mi taky říkej, jak máme malého pořád pryč. Vždyť Honzík taky bejvá na hlídání :wink: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale teda musim uznat, že máš ještě Elišku no, abych ti teda jako nekřivdila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess to se teda divim, že jsi na námku spokojená s pošťačkama. Protože specielně ta zrzavá Cecilie je pěkně nepříjemná a vůbec jí to od ruky nejde :angry:
1. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak ty děláš koláče jo? :confused: Tak to mi odpolko přijedeme na kávu :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koláče mám hotový, akorát ty mrchy tvarohový popraskaly :confounded: Příště musím udělat silnější těsto než je zamotám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko, ty voe, mamka si občas Honzíka vezme, ale tchýně si Honzíka vzala dobrovolně po X měsících :rolling_eyes: A spát tam teda nebude, takže večer po AJ si ho zase odvezeme :wink:
Podle mě má tchýně tak trochu černý svědomí, protože děti od švagrový hlídá věčně věků a Honzíka jen když my potřebujeme. Sama od sebe ho fakt dlouho neměla!!! A od tý doby co se narodila Eliška, tak tam ani nespal :confounded: Ne že by jsme to potřebovali, ale aspoň si neodvykne, že :sunglasses:

Jooo, Cecilie je dobrá :grinning: Tu tam mám nejradši, čumí jak když jí nadloube a závodní šnek je proti ní frajer :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany popraskany kolace nam nevadi - ze bysme se stavili? :grinning: zrovna na neco dostavam chut :wink: koukam, ze i sokolka prijede, bezva :grinning:

sokolko, musis na polibeni trvat :wink:
1. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si rikam, jestli bysme uz nemeli vyjet, kdyz prijede i sokolka :wink:
1. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci :grinning:

Já jsem vyrazila s Eliškou na procházku, ale potvora spala jen po dobu co jsem s ní byla venku, jakmile jsme otevřely dveře domů, tak byla vzhůru :confounded: Pak jsme si dali s manžou kafe a jeli jsme odvézt Elišku ke tchýni a ta šla s dětma ven :slight_smile: My jeli na AJ, ale tááák se nám nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eliška nějak bojuje se spánkem, tak je to dneska i s pláčem a Honzík s manžou čtou pohádky :wink:
Zítra vyrazíme asi někam na výlet. Možná bychom vzali Honzíka kus vláčkem :dizzy_face: Jeden z nás by s ním dojel do Březnice a druhý by tam dojel s Eli autem, tam bychom si dali oběd a pak bychom jeli domů :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol proti čimelický poště jerychlá každá!!!
1. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak my jsme odpo vyrazili směr Praha. Dali jsme si jídlo na Zličíně a šli jsme s Kubíkem do človíčkova :dizzy_face: Malýmu se tam strašně líbilo. Nejdříve jsem tak byla s ním a pak jsem si šla i na chvilku sednout a jenom jsme na něj koukali, jak si hraje. Bylo to bezva. Večer mi volal děda, že zítra táhne nějakej hausbot na Zvíkova a že bysme si mohli udělat rodinnej výlet. :dizzy_face: Takže pojedeme mi, máme vzít mamku s bráchou a pojede babička s D bráchou a jeho slečnou. Fakt se těšim, že budeme mít výlet a Kubík bude určo nadšenej. Na obídek si prý zajedeme na Velkej Výr takže pohoda. :dizzy_face:

Ess tak to bych v Čimelicích na poštu fakt chodit nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,měli jsme včera moc milou návštěvu, kamarádku z Prahy s rodinou, bylo to bezva. Odpolko jsme šli na hřiště a chtěla jsem prubnout to za Teskem, teda nic moc, lokalita divná, to to hřiště ve svahu co jsme byli posledně je teda mnohem hezčí!!!!
2. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

my jsme si dneska pospali do 8 a pak jsme měli docela honičku, abychom stihli vlak, ale kdyžtak bychom stihli další :wink: Manža s Honzíkem jeli vlakem do Březnice a já jsem jela s Eli autem. Pak jsem na ně počkala na nádraží a Honzík byl unešený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prošli jsme se trochu u zámku v Březnici, Honzík tam chtěl chytat kačenky co tam plavaly na rybníku a ony mu utíkaly :grinning: Pak jsme si dali oběd, byli tam i houpačky a pískoviště, tak si pak Honzík pohrál a frčeli jsme domů autem :slight_smile:
Já pak byla s Eli na procházce a kluci jeli koupit něco dobrého pro návštěvu a přišli nám naproti :slight_smile: Potom přišli příbuzní :wink:
Elinka už je zaparkovaná v postýlce, Honzík už taky pofičí, protože po obědě nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když má pořád energie na rozdávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko - já mám pocit, že jsem kolem 10. hodiny viděla D. v autě, jel proti mě na Slivici, jestli to byl teda on :confused:

Ess - mě se to hřiště líbí :wink:
2. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak mi jsme vstávali skoro v sedm, tak to šlo. Ale v noci nebo spíše k ránu mě chytlo to břicho, dostala jsem křeče až mě to vzbudilo a sotva jsem se doplížila do kuchyně pro prášek a na záchod :frowning2: . Teď už je to dobrý, tak si musím příští týden zavolat na gyndu. Ráno nás D odvezl na hausbot a jel domu. Musel jet s autem (takže jak jsi ho Zany potkala na tý slivici tak to už jel z Vystrkova :wink: ) , něco nám tam bouchalo, tak zjistili že prdlo péro u tlumiče :angry: . No nic. My jsme si to užili. Počasíčko vyšlo nádherně, s babičkama jsem si dala pár kafíček :grinning: a odpo nebo spíše k večeru jsme si zajeli po cestě na Radavu na brzkou večeři. No a pak už zpátky na kotviště, kde si nás vyzvedl taťka a jeli jsme dom. Dorazili jsme skoro v půl osmé, dali jsme s Kubíkem koupel a šup do postele. Ještě tam kecá tak to jsem zvědavá kdy zabere. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hodim nějakou fotku. Moc jsme jich neudělali, ale něco vyberu. :wink:

Ess já jsem z toho hřiště byla taky nadšená. Je fakt, že jsme na jiným takovým ještě nebyli, ale stejně se mi tam líbilo. :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak fotky budou jindy, protože ten kůň se zase zabejčil a ani na potřetí se mi to tam nepodařilo dostat. :angry:
2. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vcera jsem tu mela na navsteve kamaradku a vecer manza na notasu pracoval, tak jsem vam ani napsat nemohla :sweat_smile:

sokolko, tak co polibeni? :wink: my tresen potkali :dizzy_face: hele doufam, ze ti na gynde nic nenajdou :pensive:

zany pekny vylet :slight_smile:
3. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré nedělní ráno :dizzy_face:

My jsme dneska vstávali brzy, ale to nevadí, aspoň toho víc stihneme :dizzy_face: Kluky jsem teď poslala ke švagrové pro česnek, protože ten co jsme měli doma už byl ošklivej :unamused: Jak jsme ho teď moc nepoužívali, tak vzal za své... No snad s tím brzy přijdou, abych mohla šoupnout maso do trouby. Dneska budeme mít jehněčí s bramborovým knedlíkem a špenát :slight_smile:
Já pak potřebuju dojet nakoupit, tak si možná vezmu Eli s sebou a kluci by mohli vyrazit na chvíli na kolo :slight_smile: Nebo půjdou s Eliškou na procházku :wink:
Odpo určitě vyrazíme ven, je tam krásně :slight_smile:

Sokolko - já si nevšimla ani tak D., ale SPZ auta :grinning: Ty já mám v hlavě :grinning:

Ještě je hezký hřiště kousek nad Modrou kočkou, na Březákách :wink: Tam Honzík na klouzačku hezky vyleze, tam u toho Tesca mi vadí ten vlez a jak musí po těch houpacích prknech :unamused:
3. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,
my byli včera na hřiština,na tom ve svahu :slight_smile:,Štěpík byl děsně protivnej, pořád zdrhal a chytal hysteráky,dnes jsem s ním doma,velký kluci jeli do Čimelic, jednak tam mám v mrazáku maso a Ondra tam nechal novej míč a jednak mně se tam fakt nechtělo :slight_smile: a Štěpík má nějakou vyrážku na zádech, tak dnes na sluníčko radši ne a zítra kožní....
3. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak to asi přehodnotím a budem chodit za tesko, tam nemá ten nrňavec protivnej takový lákadlo v podobě svahu k východu.....
3. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli dopo na prochazce v lesoparku, je nadherne, taky jsme fotili, neco dam do albicka pozdeji, pak jsem varila a ted odpocivame :wink:
3. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany jehneci jsem nikdy nedelala - peces to jako veprove? a kde ho nakupujes?
3. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechcete nekdo nejake kuponky do DM? :slight_smile: - ja je nevyuziju: babylove přebal.podložky 2x, Discreet slip.vložky 3x, babylove masáž.olej, krém, mast na bradavky, olej do koupele, Sebameb intimní mycí emulze, babylove plenky, alverde šampon, Alnatura oliv.olej, Frosh aloe vera mycí prostředek, Ria slipové vložky, Balea Face jemný peeling, Scholl 3v1 set pro zdravé nehty, Palmex koncent.prací prostředek, Cetebe multivitamín, Naturline vitamíny pro štíhlou linii, NUK dudlíky, MAM dězská láhev, dudlík, MAM set na masírování dětských dásní a zoubků, Johnson's vlhčené ubrousky, Persil sensitive, Pampers vlhčené ubrousky, Hami mléčná kojenecká výživa v prášku, Sunar, Hero kojenecké mléko, Nutrilon obilno-mléčná kaše a ještě pár dalších :slight_smile:. Výše jmenované mám některé i vícekrát.
3. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co Míša, ještě vcelku???
3. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess jelikož se mi neozvala, tak předpokládám, že ano. Naposledy jsme byli v kontaktu v pátek večer a nebylo jí dobře. Ale určo by mi napsala. Snad je vše v pořádku. Asi jen není nálada :frowning2:

Jinak malej dneska spal celou noc. :dizzy_face: Asi ho to včera zmohlo, jak byl celý den na vzduchu. Dneska jsme dopo byli věšet prádlo, prala jsem tři pračky, tak mi malej venku asistoval. Ráno jsme ještě byli pro snídani. Odpo nás D hodil na hřiště za tescem ještě s mamkou a bráchou, ale bylo tam teda nařezáno. Chvilku jsme tam pobyli a pak jsme ještě zašli do Billy něco pokoupit. D nás tam vyzvedl a jeli jsme k nám ještě na kafčo. Sundali jsme venku prádlo, malej ještě lítal venku a pak už jsme si dali to kafe :dizzy_face: . Už to vypadá že spinká tak bude klídek na hokej. Změna zase kecá :angry:
3. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek