• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Dobrý večer,

tak Honzík zůstal u švagrové a manžovi jsem pak vrazila Elišku a jela jsem nakoupit :wink: Doma jsem pak udělala knedlíky, najedli jsme se a Honzík šel spát. Usnula i Eliška, tak jsme měli chvíli pohodu :dizzy_face:
Odpoledne potom přijel brácha se švagrovou a dětma, tak jsme šli na procházku a pak jsme si dali venku kafe, kluci si hráli na písku a odbíhali se koukat na koníky :slight_smile:
Eliška byla unavená, takže usnula bez pláče a Honzík tam před chvílí ještě volal, tak snad brzy usne. Docela dost toho naběhal, tak by měl být unavený :wink:
Zítra jsme měli jet ke kamarádce, ale padlo to... :frowning2: No ale přijede mamka, tak si užije dětí :slight_smile:

Luci - já bych měla zájem o ten Sunar :wink: Ten Honzíkovi kupujeme, tak sleva by se šikla :wink:

Míša asi chudák trpí :frowning2:
Hele a neuběhlo těch jejích 14 dní co se holedbala, že určitě porodí? :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci - jehněčí máme od švagrové. Chovají ovce, tak si koupíme půlku :wink: Peču to na cibulce a potírám to česnekem :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jako to malé smrádě ještě nespí!!! :angry: :angry: :angry:

Já ještě pověsila další prádlo... Poslední dobou toho máme víc a víc :unamused: No holt trávíme i víc času venku, tak se to pozná počtem špinavých věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany to mi povídej, já dneska prala 3 pračky!!!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No jo, ale ty máš výhodu, že to pověsíš ven a máš to hned suchý. Já to peru na 100x :angry: :angry: :angry:
3. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
To je fakt, hezky mi to zatím vychází, že je hezky :wink: Pořád se mi odesílají fotky do alba a zatím nic :angry: :angry: Jdu na hokej :wink:
3. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý ranko,

teda počasí fakt hnus. To jsem si ještě včera myslela, že si zajdeme dopo aspoň pro noviny a prd. :angry: Noc ušla, vstávačka v 6 h :angry: :angry: , ale aspoň už mám vyžehleno, něco poklizeno, na stole druhou kávu :grinning: a čekám, až mi rozmrzne maso a půjdu vařit. Vůbec jsem zase nevěděla co, tak bude znojemská. Se na to můžu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne,

my jsme byli v noci 2x vzhůru :unamused: Manža říkal, že tam snad bulel i Honzík, ale zase přestal, ale to já fakt nevím :grinning: Honzík vstával v půl 7, vypil si mlíko a pak mu manža pustil pohádku a já si ještě dáchla, když Eli spala :slight_smile: Ale stejně tam dvakrát Honzík přišel...
Teď jsme doluxovali a půjdeme něco tvořit. Uvařeno máme, jak pak přijede mamka, tak akorát dodělám špenát, aby byl pro všechny :wink: Nějak mi pak obarví vlasy a já bych potřebovala sjet k čalouníkovi jestli by nám potáhl tu jídelní židličku :wink:

Počasí je dneska fakt hnus :angry: To zas bude doma vopruz :angry:

Ess - Ondra už šel dneska do školky, viď? :confused: :sweat_smile:

Sokolko - já dělala znojemskou minulý týden :wink:
Zítra vařit nemusím, jedeme za kamarádkou do Prahy, tak to bude bez práce :grinning: No jo, ale na středu něco musím vymyslet už zítra, protože jdu k dr. a to pak mám vždycky honičku než odvezu děti, čekám chvíli u doktora, pak je zase vyzvednu... Takže mám celé dopo co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočendy.

Tak nestíhám, jen kolikrát nakukuji, zda už porodila ta Miška. Tedy se jí to chuďulce vleče - no jo, hold ten konec je vždy dlouhý :frowning2:

Naty mě už zase povolává. Tak utíkám.

Opatrujte se a mějte se krásně. Ať se Vám nemoce vyhýbají (tady u nás jsme všichni nakřáplí, až na Naty). Papapa

PS: praní a žehlení je asi osud každé matky :grinning: Já prala v pátek, pak v neděli a dneska další pračku :grinning: Raději peru na etapy, neb to pak raději hned žehlím a velké kopy žehlení nemám ráda :angry:
4. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,to je des venku.ani nechci tahat kocar ven a jet do kramu.tak musime vyuzit zbytku vseho moznyho nacatyho co mame doma.mala ted spinka a jirik kouka na skolku na dvd.uz to zna cely,ale stejne to tady musi hrat.od zitra mame fofry,kvuli ty sobotni oslave.zitra musime 2xpro drevo,pak pro rozen a vsechno tovozit do bojesic na chalupu.ja to tam pak musim umyt,vsechny nase veci vybalit a pak zase domu a tam varit,poklidit.ve stredu nakoupit tacky,panaky,pullitry,horcice,koreni a dalsi kraviny a ve ctvrtek je tata v praci a ja musim do hlubose zaplatit to prase a pak do rosovic ho vyzvednout a vsechno s detma,to bude super.a v patek rano frcime na chalupu a tam udelat sezeni na zahrade pro 30lidi,zapojit lednici na zahrade,postavit rozen a dalsi a dalsi.a v sobotu rano ro vypukne.a jeste mi rekli,ze ja si nedamani sklenicku vina,ze budu dozor a kdyby doslo piti,tak ridic.........................a jinak se mam dobre a skoro vsechno stiham tak jak chci.jen to pocasi je na h..
4. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany já dělala znojemskou taky nedávno, tak možná 3 týdny, ale jelikož se D nevyjádřil a na rizoto neměl chuť (to mě taky napadlo :grinning: ) tak jsem vyndala maso na omáčku a udělám tu. Co se budu pořád nervovat, co jim mám vařit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jindul tak ať jste brzy zdravoučký a hlavně aby to nechytila Naty :wink:
4. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti malej taky dřepí u telky a kouká na dvd školičky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a co máte za oslavu? :confused:
4. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdáreček,
Zany tak tak, už je ve školce, měla jsem trochu obavy, ještě před školkou mi říkal, že tam nechce,ale vevnitř, jak už slyšel děti, tak pohodička, ve třídě hned vběhl mezi kluky a už mě neviděl neslyšel :grinning:
4. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
.....se Štěpíkem jsme nakoupili, v Tesku usnul, to byla pohodička, po dlouhý době nákup v klídku..a udělala jsem si radost, koupila jsem si dvd Jistě pane ministře a Haló haló, mám radost:slight_smile:
4. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
děvčata netušíte někdo,jestli je tu kožní na druhý nebo třetí poliklinice???
4. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrý, už jsem kožařku objevila, na třetí :slight_smile: odpol tam dojdem...se štěpíkem...
4. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem psala Mise jakk na tom je a ona mi psala, že je na monitoru, že nic moc a pak když byla hotová v poradně tak mi taky napsala. Psala že je otevřená na 2 cm, že jí mudr řekl, že na první porod je to nářez a zítra jde zase na monitor, když nebude dobrej tak půjde na vyvolání a když bude dobrej tak vyvolání v neděli nebo příští týden. :wink:
4. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokol díky za zprávy z bojiště...nechce se dneska někomu přijít na kafíčko? Teda to se u nás nepije, tak leda kapučínko :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
..nebo zítra....nebo kdykoliv :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ess - někdy toho ráda využiju, ale tenhle týden dopoledne máme nabitá... Zítra jedeme do Prahy, ve středu jdu na gyndu a ve čtvrtek k zubaři... To i s Honzíkem :wink:
Tak třeba příští týden :wink:
4. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - díky za zprávy o Míše :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Honzík spí, ale Eliška ne a ne zabrat, takže jí holt dám do lehátka a jdeme barvit vlasy ať nejsem jako strašidlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany ok, domluveno :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
..já si půjdu umýt hlavu a ve dvě vyrazímena třetí polikliničku...stejně je zajímavý, jak je to tu všechno blízko :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a říkal ségře gyndař, že až už nebudem chtít děti, že se můžem domluvit na preventivní totální hysterektomii vzhledem k tomu, že maminka měla rakovinu...
4. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko,tomas zapiji s 25 chlapy z pracemalou.a je to u nas na chalupe,takze mi jako blazni vsechno chystame a ostatni se jen ozerou a vsechno poblejou,jako kdyz se zapijel jirik.
za chvilku prijede segra udelat mi meliry,tak se tesi.pak si to zase vyzehlim a trosku zkulturnim.
4. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

taky nakukuju, jestli už to má Míša za sebou. Anička to taky dělá pěkně napínavý, ale do týdne už bude na světě, to je za pár :slight_smile:

Marti: tak to aby po tý vaší oslavičce přišel pořádný slejvák a tu poblitou zahradu vám umyl, co? :grinning:

Essi: ty už budeš mít Příbram za chvíli dobře zmáknutou :slight_smile: To je fakt dobrý, že se tady všude dá relativně snadno dojít, v Praze by se člověk plahočil sockou s kočárkem jako blázen. Taky jsem ráda, že ve finále bydlíme tady, i to dojíždění za prací do Prahy nebylo tak děsný.

V pátek jsme začali s příkrmem - prvně s mrkvičkou ze skleničky a Lucce docela jela (jedno foto s mrkví po obličeji máme v albu). dneska jsem jí uvařila a rozmixovala bramboru a to se trochu šklebila, ale pár lžiček taky polkla.

Ještě jsme dneska byly na očkování Prevenarem, tak z toho byla tak zmožená, že se ani neprobrala, když jsem jí přendavala z autosedačky do kočárku a pořád ještě chrupe pod oknem.
4. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooj :grinning: :grinning: :grinning: Petul děkuji, že si to sem písla.A ano je to tak monitor zase hnus a když bude zítra stejnej asi ve středu vyvolaj porod a když bude ok tak koncem týdne kvůli mému zdravotnímu stavu. :grinning: :grinning: Jinak aspon mě dr potěšili, že sem otevřená a nemám ještě ani TP :grinning: :grinning: Tp mám mezi 10 a 21.5 prej oni neví a prej budou klidnější když malá bude už venku no neni to krásné :grinning:
4. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Eliška dneska naspala hodinu!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: Půl hodiny dopoledne a půl odpoledne!!! Já se z ní fakt picnu :unamused: To i ten Honzík spí dýl než ona!!!

Jinak jsem byla na pedikúře. Měla jsem jít až zítra, ale to nemůžu, když budeme v Praze, resp. se do 16,00 nestihnu vrátit :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zajela jsem za starostou Bohutíne pro souhlasné stanovisko se stavbou :slight_smile: Takže razítka snad máme všechny a hurá s tím na stavební ouřad :grinning: :grinning: :grinning:

Petul - však ono to Lucince zachutná :slight_smile: Zvlášť když v tom pak bude mrkvička :slight_smile:
A budeš vařit nebo kupovat skleničky? :confused: Já bych to chtěla zkombinovat, aby byla Eli zvyklá i na skleničky, kdybychom někam jeli a bylo jí třeba :wink:

Míšo - jedno je jisté, porodit musíš :grinning: :grinning: :grinning:

Ess - je pravda, že PB je maá a všechno je relativně kousek a v pohodě to dojdeš a nebo holt sockou :wink:
4. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek