• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
jsme doma....tak na kožním mi sdělila dr, že Štěpán má nejspíš atopickej exém :frowning2: taky jsme venku ztratili štěpíkův hrneček..jsem jakási bez nálady....
4. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso čoveče ty jsi vysmátá jak beruška viď :grinning: :grinning: :wink: Jsem fakt ráda, že už aspoň víš, že to bude v nejbližších dnech a nemusíš být vynervovaná jestli to nebude třeba až za tři týdny. :wink: Fakt jsem ráda. Jinak to byla maličkost to sem holkám písnout. :wink:

Jinak mi dneska vyrazili do hypošky na nákup, koupila jsem malýmu balík těch nasazovacích plen, protože ty obyč si sundavá když jde spát a to by mě treflo. 469,- za 52 plen :angry: . Zloději. Jinak Miso jsem si koupila ty filety z makrely, jak jsme o nich debatily. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malýmu taky pěkně jeli. No jo jenže jsem tam začala nacházet hodně kostí tak jsem mu rozdělala tuňáka a jak mu jel :grinning: . No nic jdu ho hodit do vany, objednali jsme si pizzu, nějak jsme dostali chuť :grinning: a malýmu jsme vzali ovocnou tak doufám, že si dá.
4. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu ani nevíš jak sem ráda za ty dnešní zprávy a sem napnutá jak kšandy co mi poví zítra. :grinning: :grinning: I manžel je rád, že to tak je.No uvidíme zítra ti zase písnu jdu tam v 9 zase :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo už to brzo budeš mít za sebou....
4. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: to Eli přejde a bude spát zase normálně - takový prcek to přeci nemůže vydržet skoro celý den nespat, ne?

Taky chci jídlo kombinovat - skleniček mám nakoupeno spoustu. Taky není dobrý dávat jen skleničky, prý pak nechtějí jíst doma uvařené jídlo. Mrkev je tutovka, přeci jen je to sladší.

Holky, kdy jste začaly dávat dětem pít? Od jakého měsíce? Myslím, že zatím kojení stačí, ale Lucka pořád sleduje jak pijeme, natahuje se po tom, tak už jí asi začnu dávat trochu vody nebo čaje pro děti.
4. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - to nejsou pozitivní zprávy s tím atopickým ekzémem :unamused: Hrneček koupíte novej :wink:

Eliška už spí! :slight_smile: Není se čemu divit, když naspala jen tu hodinu... :confounded: Honzík kouknul na večerníčka, dojídá večeři a půjde taky zařezávat. Ráno musíme tak v 8 vyjet, tak budeme dřív vstávat. To určitě jako na potvoru bude chtít vyspávat jak ho znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A na mě tu čeká hromada prádla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak jí to pití klidně dej, však to neva, ne??
4. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: taky tu mám dvě hromady na žehlení, pustím k tomu Kobru 11 a začnu to likvidovat.
4. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi: taky myslím, že když jí dám pití, že na prso jí hned tak chuť stejně nepřejde :slight_smile:

A co ti na ten atopickej ekzém poradili?
4. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to ne, no...švára ho má fest, i astma a alergickou rýmu...tak snad to štěpík nebude mít tolik a do dospělosti...
4. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul asi tak!!!..hm no promazávat, mám kortikoidovou mast když bude extra zle, mám tu letáček plnej rad...asi začnu prát ve slizu...
4. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
...volal manža, teprv jde z práce,to dorazí tak v devět....aspoň se i tu nebude motat při koupání dětí :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - pití už jí dej! Jakmile se začne s příkrmama, tak by měly dětičky začít i pít :slight_smile: Přeci jen jim pak kojení místo jídla vynecháš, tak aby měli i jiné tekutiny :slight_smile:

Jukni na www.kojeni.net
Tam je toho o příkrmech dost a já podle toho docela jela, když jsem začínala s Honzíkem :slight_smile:

A kdy jdete plavat? :confused:
4. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - no snad to nebude tak zlý!!!
No když je manža doma, tak každý čapne jedno dítě a jde ho koupat a mazat :slight_smile:

Jdu uložit Honzíka a likvidovat prádlo...
4. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: díky za ten link - kouknu tam.
Plavat jdeme tenhle čtvrtek - už do bazénu. Jsem pořídila po x letech nové jednodílné plavky, tak už můžu mezi lidi :slight_smile:

Ess: a je šance, že s věkem ten ekzém přejde? Snad na ty kortikoidy nedojde
4. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess, moc vam preju, aby ten atopickej ekzem byl co nejslabsi a rychle zmizel!

zany a kde chces kuponky predat? az pojedes do PB, pisni, poslu ti radsi i tel.c. :wink:

holky, nikdo jiny slevove kuponky do DM nechcete? venuji :slight_smile: (viz cca 2 strany dozadu)

ja byla dnes na gynde - konecne posun - CS 1 :dizzy_face: dalsi kontrola uz za tyden...
4. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem vyžehlila hromadu prádla a Honzík toho má fakt požehnaně :rolling_eyes:

Jak jsem psala, že Eliška spí, tak se po 50 minutách vzbudila a já akorát četla pohádku. No tak jsem jí došla dát dudlíka a zase řev! :rolling_eyes: No tak jsme dočetli, dala jsem Honzíkovi pusu a šla jsem za Eliškou. Jenže když jsem chtěla odejít, tak zase řev! :angry: Holt chvíli ječela, pak jsem lítala ještě k Honzíkovi, ten přišel, že chce čůrat... No na palici!!! :angry: Nakonec usnuli oba, ale Honzíkovi ještě vyhrožoval manža s vařečkou :grinning:

Luci - díky za číslo :slight_smile: Ve středu pojedu na gyndu, tak bych ti dala vědět a mohla bys mi to předat :wink:
4. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - já si teď po porodu Elišky taky koupila nový plavky :slight_smile: Ty starý už se mi skoro rozpadaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A od kolika plavete? :confused:

Luci - no vida, konečně posun :slight_smile: I když mě dr. říkal, že na porod nevypadám a já vždycky do termínu porodila :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak snad budu mit kliku jako ty :wink: ve stredu jsem v PB jen dopo, jeste nevim do kolika
4. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - já bych to viděla určitě na dopo. V 9,45 mám být u dr., chodím tam co ty, jen o kousek dál :slight_smile: Takže spíš po 10. hodině až bych jela od dr. :wink:
4. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany prima, to bych jeste mela byt v PB :wink: tak se zitra domluvime... dobrouky :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci dobrou :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Dobré ránko,ta mrňavá příšerka mě vytáhlave čtvrt na šest..odrbával si bříško a pak se rozhodl, že se bude vstávat...Musím na katastr pro papíry, už nám provedli zápis :slight_smile:

No snad se námten atopák zlepší, ale to nikdo neví,jak se to bude chovat, nedá se to vůbec předpovědět :slight_smile:
5. kvě 2009 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,

my teda vstávali v našich obvyklých šest hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale co jsem koukala bylo, že měl malej suchou plenku :dizzy_face: . Asi v půl jedenáctý jsem ho přebalila s tý nasazovačky a dala mu normální a on to vydržel a to v noci i pil. No docela čučim. :dizzy_face: Venku je nádherně, kdyby to tak chtělo vydržet.

Ess to jste vstávali pěkně brzy. Ale mi jsme měli období, kdy vstávat po čtvrté hodině a to teda nikomu nepřeju. :pensive: Hele s tím ekzemem uvidíte. Já ho mám, měla jsem ho od mala a malýmu se to objevilo loni takhle na jaře. Naše mudra mi říkala, ať to promazáváme a zatím to neřešim. Letos se mu to objevilo taky a musim zaťukat, že mu to po pár týdnech zase zmizelo. Tak uvidíme. Já jsem alergik a astmatik tak se jen hrozim, aby to neměl taky. Ale je fakt, že v dnešní době už mají takové problémy i děti, které to v rodině vůbec nemají. Holt s tím člověk nic neudělá, ale dokud to půjde tak bych s těma kortikoidama počkala. :wink:
5. kvě 2009 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol taky jste dobrý ptáčata ranní. Ve 4 jsem vstávala já jako dítko. Jo ty kortikoidy jsem si nechala napsat spíš pro sichr,nemažu ho zatím :slight_smile: Njn, lidstvo degeneruje. A co Ty, nechceš přijít na návštěvu? :slight_smile:
5. kvě 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdem do školky a na ten katastr, snad to najdu :slight_smile:
5. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na katastr až zítra, ještě jsem koukala na net a maj klasický ouřední hodiny po a st. V drogošce na náměstí jsem koupila Štěpánkovi novej nekapací hrníček od Canpolu za 65 kč, tamtéž sodu a prací mejdla, hodlám vyrábět sliz :slight_smile:
5. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess někdy se určo můžem domluvit :wink: Dneska máme uklízecí a pak chci zaběhnout do krámu. Prádlo už nám visí dole a odpo budeme s taťkou. Pro nás je lepší spíš dopoledne, protože odpo je s námi táta. :wink:
5. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokol jasan, i pro mně je lepší dopol,panžto to tu mám jen jednoho ničitele :grinning:
5. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, musím jít něco dělat, mám tu práce jak na kostele....
5. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek