• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj kočendy.

Tak zase jenom koukám, zda už Miška porodila a asi zase nee, co? No, ale už to bude mít brzy za sebou, kočenda. Se těšíme moc na fotečku maličké.

Lucií - tak konečně se něco děje, viď? Ale ještě si chviličku počkáš až bude CS aspoň 5 :wink:

Holčiny, já vás nestíhám dočítat. Manža zůstal doma, neb chrchlá, tak ani nemám čas tu sedět a zkusit Vás dočíst. Tak snad jste všechny zdravé a i dětičky a máte se jen a jen krásně.

Pa JIndula
5. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec děučata :dizzy_face:

tak mi odpo vyrazili do starky. Taťka nás tam hodil s babičkou a bráchou a jel udělat něco na autě. Na námku bylo něco od příbramského děníku, měli tam být hasiči, ale přijeli jsme moc brzy a s malym tam fakt nebudu stát hodinu a půl než to začne. Tak jsme se prošli v Prajdě a jeli k nám na kafčo. Kluci si dali párky v rohlíku, Kuba teda jen ten párek vyjedl a do rohlíku jednou kousnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď ho půjdu šupnout do vany.

Jinak Misa psala dopo že monitor dobrý, stahy jsou, ale zatím jí nechají do příštího týdne, jestli neporodí sama, tak asi vyvolávačka. Ale už se jí to krátí holce jedný :grinning: :wink:
5. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak se taky dneska hlásím :slight_smile:
Ráno jsme jeli s manžou do Prahy, vysadil nás u kamarádky a jel si po své práci :slight_smile: My jsme vyrazili ven, když bylo celkem přijatelně. Děti se aspoň unavily, Eliška se prospala :slight_smile: Dneska spala mnohem víc, tak aspoň něco :wink: Pak jsme si dali obídek, děti si pohráli a vyzvedl nás manža. Jeli jsme ještě do banky a Honzík tam usnul v autě. Tak si aspoň odpočinul, protože po obědě by neusnul, když řádil :grinning:

Petul - tak už mám taky modrácký účet :stuck_out_tongue_closed_eyes: No teď mám teda dva, ale ten druhý mi příští týden zruší, prý radši po výplatě :grinning:

Dneska zafrčím brzy do postele. Šla jsem spát pozdě, Eli se v noci vzbudila a v 5 se vzbudila zase a nechtělo se jí už moc spát :unamused: No a v 6 jsem stejně potřebovala vstávat, abychom v 8 vyrazili :wink:
5. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,

tak u nás už se taky spí. Mám takový tušení, že se už poklubou zoubky, dneska byla Lucka pěkně ukňouraná.

Zany: plavat jdeme ve čt od 15 hod. Vy máte taky tenhle čt plavčo?
Modráckej účet si nechám taky otevřít - příští týden razíme do Prahy, tak tam vlítnu. Nevíš, jestli má sociálka speciální lejstro na hlášení změny účtu?
5. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vložila jsem nové fotky :slight_smile:

Petul - nevím, ale asi mají jen nějaký formulář co jim vyplníš přímo tam :slight_smile:

Že by už zoubky? :confused: No možný to bude :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jsem tu poprvé. Vaše diskuze mně moc zajímá. Já jsem chlap na mateřské - tedy pro vás taky manža :grinning:. Zajímají mně vaše problémy, aspoň to můžeme porovnat.... My máme 4 měsíční Lucinku a 2 letého Adámka. Je to fakt super. Dneska ale mám volno, hlídá tchýně, ta je zlatá :wink:. Tak se ozvěte, dáme pokec! Čus Marek
5. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéééé, chlap v naší diskuzi :slight_smile:

Marku - no řešíme hlavně dětičky a zlobivé manželi :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku ahoj, vitej, tak nam ukaz sve deticky na fotce :wink:
5. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt?
Tak to tedy nevim, jestli jsem tu správně. Já když se na to podívám, tak myslím, že my ani zlobit neumíme, ale vy trochu jo :sweat_smile:
Ale už se jdu taky zaparkovat, klika cvakla, dveře letí, žena vchází do dveří. Tak tedy čus!
5. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee esssi, tak to jsem zvedava, jak ti sliz dopadne a jak se osvedci :slight_smile: ja ho chci taky vyzkouset, ale zatim mame praci prasek, tak az pak...
jo a jinak jsem slysela, ze nekapajici hrnicek neexistuje :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany moc pekny fotky :slight_smile: koukam, ze Eliska je Honzikovi podobna :wink: v realu me to nenapadlo, ale je to tak, kdyz je vidim na te spolecne fotce :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zprávy z bojiště.Kelikož monitor dopadl ok neni akutní vyvolávat tenhle týden takže tam jdu v pondělí a uvidíme.Akce dělohy slušná a nepotřebuju na to ani monitor :grinning: :grinning: je dost možné, že tenhle týden to dám sama bez vyvolání to by bylo to nejlepší.Jinak tedy vítám nového příchozího :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso ahoj, ja to nechapu - vzdyt jsi rikala, ze musis rodit cisarem :fearful: drzim palecky :wink:
5. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci sliz dobrej, jen jsem ho udělala hustší, panžto jsem neodhadla objem kýble, tak ho musím dát rovnou do bubnu pračky, panžto násypku by v této konzistenci stopro ucpal :grinning:

Zdar maskulinnímu faktoru v diskuzi :sunglasses:
6. kvě 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

naše Eli se rozhodla, že budeme vstávat dvakrát za noc :unamused: Do toho přišel v noci Honzík a ječel, že chce mlíko :angry: No a jak hezky ještě do 7,15 spal :dizzy_face: Eliška si dáchla půl hodiny navíc :slight_smile:
Teď jsme po snídani, za hodinu dorazí tchýně a já vyrazím k doktoru. Chtěla bych zkusit i katastr. Potřebujeme výpis, ale pokud tam bude hodně lidí, tak to vzdávám :confounded:

Jestli se nepletu, tak Míša by rodila císařem za předpokladu, že by se Anička neotočila a zůstala by zadečkem dolů nebo by byla napříč, ne? :confused:

Míšo - koukám, že jsi posunula termín porodu :grinning:
A víš, že už přetahuješ 14 dní :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já tam dnes byla, podatelna plná lidu, já naštěstí šla jinam :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

po nějaké době se ukazuju. Malá nám marodí,v noci měla 40,5C ! :cry: Všichni že je to od zubů, dávala jsem ji zábal a čípky, s tím, že když to nezabere, manžel nás odveze na pohotovost, naštěstí teplota klesla. Hned ráno jsme s ní jeli k doktoru, zjistil že má silnou angínu, kde k tomu chudinka přišla, nevím. Máme antibiotika a spoustu dalších léků a když teploty do 48hodin neustoupí, máme jet rovnou do nemocnice. :cry: :frowning2:
Abych Vás dočítala fakt nehrozí. Doufám, že se máte všechny dobře!

Porodil nám někdo? :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vítám marabu :wink:
6. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
coryno ach jo, chudinka malá...nikdo neporodil:slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany napsala si to přesně císař by byl kdyby se malá neotočila byla příčně.Jo posunula sem TP když prej sem mezi 10 a 21.5 tak sem vybrala střed nějakej a 14 jo vim :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi nic neuteklo, nemůžem ven, tudíž zlepším docházku :wink:
6. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku bouří a poprchává, malej chrní, jdu obalovatkvěták a cuketku...
6. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess to nebouří to střílej v Brdech :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme dnes vstávali v půl sedmé, hned je to veselejší i když počasíčko bleee :angry: Ale ve 4:40 vylezl malej z postýlky a že vstáváme :confused: no to jsem ho rychle zapakovala zpátky. :grinning: dopo jsem vařila zapečený prsa s bramborama a dělala jsem kari těstovinovej salát. Teď malej spí a je tu D tak jsi dáme kávu. :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem tááák nas.aná!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
Vytočila mě neskutečně tchýně!!!!!!!!!!!!!!!! Přišla sem a že si vezme děti ke švagrové! Tak jsem čuměla jako puk a ptala jsem se jestli by nebylo lepší, aby přišel pak Matěj sem. Ksichtila se na mě, že to manžovi říkala, že si vezme děti tam a že je radši bude hlídat tam :angry: Tak jsem je jak idiot oblíkla, tchýně vzala Honzíkovi motorku (nevím na co!!!!!!!! :angry:) a šla s nima. Já letěla k doktoru, tam na mě doktor koukal jak na vejra co tam dělám a prý jestli mám odvoz! Tak jsem mu řekla, že mi povídal, že mám přijít s výsledkem z UTZ a že se pak domluvíme co a jak. No a on že by mi to hned zavedl, ale takhle ne. Prý musím mít někoho kdo mě odveze a pak se mi postará i o děti, že to není nic příjemného a že pak budu jen ležet a nebude mi moc dobře :unamused: Tak jdu příští týden ve čtvrtek :slight_smile:
Pak jsem zkusila ten katastr, kde skoro nikdo nebyl :slight_smile: Výpis mám, tak aspoň něco. No a pak jsem přijela sem a letěla jako blbec pro děti! Přijdu tam, tchýně nikde (resp. v kuchyni), Eliška řvala v kočárku a děti tam pobíhaly... Do toho tam byl i starší synovec... Tak jsem měla vztek, že Eliška je chudák v kočárku, nabalená jak jsem jí oblíkla, když jela ven. Obě děti švagrové v mikinách a Honzík v tričku! Přitom tam extra teplo nebylo!!! :angry: :angry: :angry: Čapla jsem děti a šla jsem vzteklá domů!!!! :angry: :angry: :angry:

Teď jsem vytřela, protože tu byl zas bordel jako v tanku, Honzík spí a Eliška spala chvíli a to ještě ječela jako siréna! Teď už tam zase haleká, ale nic takovýho, ať kouká spát dýl než tu svojí půl hodinu!!!
6. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - to je mi líto, že má Sabča angínu :frowning2: Snad jí ATB zaberou a bude jí brzy líp :slight_smile:
Honzík už jí taky párkrát měl a taky nevím kde jí chytl :unamused:

Ess - to fakt nebouří :grinning: Ale rány to jsou pěkný a my jsme ještě blíž, takže se kolikrát leknu až nadskočím :grinning:
No na katastru už to po té 10. hodině šlo :slight_smile:

Jdu si lehnout k té malé hysterce jestli ještě zabere! Jinak jsem zralá na Bohnice!!! :angry:
6. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak u nás všechno v pohodě, dětičky spinkají jak andílci a já se po obědě taky asi natáhnu :grinning: Co jinak, když je takové póčo.... :confounded: snad bude odpoledne lepší, nebo že bych dneska uklízel? No uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, to chce klid, trochu malou pochováš, přmačkneš a už spí, já to znám, jen žádn nervy! Naše Lucka taky někdy kvílí a tohle zabírá!
A za tchýni buď ráda, my máme jen jednu hlídací babičku a je to znát, bral bych jakoukoliv další... když potřebuju, obíhám všechno s dětma. Je tedy fakt, že jsme sehraný tým a jsou hodný, tak se to dá.
Coryno - díky za přivítání :wink:
6. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máro - fakt to přitisknutí nepomáhá!!! Ona poslední dobou se spánkem přes den bojuje, v úterý naspala jen půl hodiny dopoledne a půl hodiny odpoledne :confounded:

S tchýní je to složitý! Ono totiž švagrová má věčně přednost s hlídáním, hlídá se jí věčně a já co jde, tak se snažím dělat až přijede manžel z práce, takže hlídání potřebuju z její strany minimálně. Jenže když už ho potřebuju, tak mi hází klacky pod nohy a komplikuje mi to! :angry:

A hoď nám sem dětičky :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak čtu, tak máme skoro stejně starý dětičky :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek