Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
luccii
6. kvě 2009
janco ahojky po dlouhe dobe 🙂 o vikendu ma byt pekne, takze si to jiste uzijete 🙂
mjanca
6. kvě 2009
ja vim, jsem ostuda, chodim jsem malo, ale ja pisu i jinam a nejak to nestiham. Ja prave dnes cetla, ze maji byt dost prehanky, tak snad jim to nevyjde, chci si to uzit 🙂
marabu
6. kvě 2009
Tak hezký večer,
bydlíme kousek od Sedlčan, Bláhova lhota....
MD se zvládnout dá i s 2 dětma, jen jsou věkově od sebe jen kousek :-p a to je někdy problé, ale to si dovedete představit. Hodně času trávíme venku. Máme i kočár sourozenecký, tak je tam vždy frknu oba dva a vydržíme venku i 2 hod. A pláštěnku použváme dosti často.To je fakt super. Jinak rozdělení domácích prací je jako v jiné rodině. takže já nevařím - vyjímečně (kaši.....) a neperu. O víkendu stíhám něco u domu.
Tak čus.
mjanca
6. kvě 2009
co rikate na to cviceni v Brdech? mne to nejak nedela dobre..... spatne se mi i spalo. Mne se totiz uz nekolikrat zdalo o 3.svetove valce a tohle jejich cviceni... des. Jeste ted slysim poradne ty jejich stihacky, dle letoveho planu budou litat do 23 hod. 😞
kamoska v Drahline rikala, ze se jim doma otrasaji plastova okna i sklenicky :-|
luccii
6. kvě 2009
my tam byli o Velikonocich a meli jsme na pocasi fakt stesti, bylo to tam super! 🙂 ted uz bych tam chodila asi jen kolem chaty 😃
mjanca
6. kvě 2009
luci: no jo, videla jsem fotky, zaujaly mne a pak jsem videla, ze patris do Pribrami. Kde jste byli? my jedeme na Churanov, na chatu Meu Pribram, Granit.
luccii
6. kvě 2009
mjanco tak ted jsem se zasmala - ty jsi totiz vyresila hadanku, proc jsme na Churanove nasli konternej MeU PB! 😃 😃 😃 mam dokonce fotku 😉 my byli v Novych Hutich a odtamtud delali vylety autem a pak trochu pesky 🙂
mimochodem, vis uz, ze mame spolecnou kamadku, resp. kamaradky? 😉
mjanca
6. kvě 2009
luci: 😃 😃 😃 , Nove Hute taky znam 🙂
nevim, koho zname spolecne?
mjanca
6. kvě 2009
prozradis? 😃 jsem desne zvedava 😉
mjanca
6. kvě 2009
kdyz nad tim tak premyslim, tak Sarku?
mjanca
6. kvě 2009
ach jo, kde jsi? 😃
luccii
6. kvě 2009
jasne, ze ti to napisu - ja to poznala hned napoprve, kdyz jsi sem prisla podle jedne fotky u tebe v albicku, a ta dotycna mi to potvrdila, ze se znate a vidate - napisu ti to do IP 😉
luccii
6. kvě 2009
uhadla 🙂
mjanca
6. kvě 2009
luci: mas IP
petulao
6. kvě 2009
MJanca: to škrábání do obličeje mi dělá Lucka taky, zatne se mi rukama do tváří a jak řvu, tak se chechtá. manža má teorii, že to dělá, protože se jí líbí, ten zvuk, co vydávám bolestí.

Zany: pořídila jsem nosítko na bok - Infantino, zas tak často jí v tom ale nenosím. a myslím, že jakmile začne chodit sama, tak jí do něj ani nedostanu.
Příkrmy baští dobře - už jsme prubly mrkev, bramboru a brokolici. Ale naučila se si otírat pusu rukou a pak to rozmatlá po obličeji i vlasech... 🙂 A dneska vyžahla skoro celou flašku čaje.

Maro: hoď taky nějaké fotky do alba...
mjanca
6. kvě 2009
petul: mne ale prijde, ze to dela opravdu cilene :-| .
luccii
6. kvě 2009
janco asi ti nezbyde, nez ji vazne opakovat, ze se to nedela, ze te to boli... kazdopadne se nesmat, oni si pak mysli, ze je to svanda, a opakuji to, aby te jeste rozesmali... 😉
luccii
6. kvě 2009
no jak jste psaly o tech cvicenim v Brdech, ja si taky jako nekdo tady (esssi myslim) myslela, ze to je bourka :-N
janco ja ted blbe spim tak jako tak, nocni mury jsou ted snad kazdou noc 😞
mjanca
6. kvě 2009
luci: ja se u toho nesmeju, ale proste rikam ne, a ona to pak dela schvalne, ze mne chce asi nastvat nebo co 🙂. ja mela v tehu taky nocni mury, ja je mam i normalne :-|
luccii
6. kvě 2009
jani, tak pak uz nevim, delas co muzes, asi je to jen vzdor a jiste to brzo prestane delat, drzim kazdopadne palce!
mne chce mimco asi dneska prokopnout brisko, uz to fakt nekdy dost boli :-N
mjanca
6. kvě 2009
je, trochu ti zavidim, to miminko v brisku x-) , jsem ted casto nejak namekko 🙂. Ja se poradim jeste s kamoskama.
luccii
6. kvě 2009
ja ted taky byvam rychle namekko :-N
tak dobrouky 🙂
mjanca
6. kvě 2009
jdu taky na kute, dobrou 🙂
zanyautor
7. kvě 2009
Dobré dopoledne,

my jsme dneska vstávali poměrně brzy, už před půl 7 :-| No aspoň se v klidu vypakujeme k zubaři a nebudu se muset tolik honit :-p
Eliška si chviličku zdřímla, tak snad pak bude spát u zubaře, aby tam s ní mamka nemusela pochodovat.

Janco - no to ti neporadím co s Luckou, aby tě neplácala. Možná jí lehce plácnout přes ručku, aby věděla, že to nesmí a že se to nedělá... Jinak nevím.

Luci - k zubaři jedu na I. polikliniku. Ale příští týden se taky nějak budu pohybovat v PB, tak snad to zvládnu 😉

Petul - no až začne Lucka běhat, tak jí tam asi nedostaneš :-p
Já jsem na Eli s příkrmem zvědavá 😉

Máro - my sourozenecký kočárek nemáme. Koupili jsme stupátko, ale stejně ho nutím, aby šel sám 🙂 Ujde toho už dost a když jde s námi manža, tak stejně Honzík žebrá, že chce na koně 🙂 Takže stupátko moc nevyužíváme...

Ty střelby jsou fakt hrozný!!! ]-( Včera se to tu otřásalo, že jsem fakt měla blbej pocit :-S A teď už to začíná znova!!! :-S
sokolka
7. kvě 2009
Brý den x-)

tak mi vstávali v půl sedmé, noc klasicky s čajíkama ]-( , ale dobrý. Zoubky už má 2 prořízlí a další dva se taky klubou tak snad to bude lepší až už to budeme mít za sebou. Ráno jsem si volala na gyndu a sestřička mi řekla, že se jí tam akorát uvolnilo místo v 9:15 tak že můžu příjít. Jsem byla ráda. D nás v devět vyzvedl, vzal si malýho do práce a za půl hodinky pro mě zase přijeli. Mudr mi dal mastičku a zaváděcí čípky, klasika, kvasinkový zánět :-p blééé, no a k tomu mýmu bolení. Já už jsem se teď nějak s někým bavila, že je mi to divný, že to mám každý měsíc co jsem přestala brát antikoncepci. No a je to fakt. Mudr se mě ptal, kdy to mám a jestli je to v prostředku cyklu, což je no a že je to jenom ovulace 😃 . No to je sice hezký, ale nic mi na to nepomůže. Jedině antikoncepce. Tak mi zase nabízel ty kroužky a já jsem mu řekla, že ty nechci, že jsem četla na netu, že to vyhovuje jak komu. No a on mi řekl, že je to vlastně fakt, že se bavil s nějakou známou snad doktorkou či co a že to taky říkala. Takže jsme se vlastně k ničemu nedobrali. Ukecával mě na druhý, že je to akorát :-p a tak. No jak on to umí. Jo a povídá mi, že kouká, že nemám žádný pilulky ani nic jiného od září a jak to děláme. Tak jsem říkala, no jak no a on že prý si dáváme bacha a já že jo 😃 a on že prý se dá na modlení a půjde na Svatou se za nás modlit, aby nám to ujelo 😃 😃

Jani zkus na ní něco jiného. Až ti to začne zase dělat, tak jí postav na zem a řekni jí, že je ošklivá holčička a že to maminku bolí a že jí nechceš chovat, když je taková. Na malýho tohle zabíralo, když se vztekal. Vždycky jsem ho od sebe odstrčila a řekla mu, že ho nechci když je takový a v tu ránu byl klid. 😉

Zany tak co zubař? =-)

Petul tak to máš blbí, když našel zoubek manža, to šaty nebudou 😃 :-p

Luci už ti moc času taky nezbývá viď? :-p Hele tak to už půjdeš příští týden na monitor že? 😉
sokolka
7. kvě 2009
Jo ještě k Brdům. Tak včera večer kolem desáté jsme koukali z okna směrem na Lazec a normálně Čína :-p . Světlo jak ve dne, tak D volal bráchovi, oni bydlí na Drkáči úplně nahoře tak dělal fotky a normálně byly ty střely vidět jak lítali nahoru. Úplně ohnivý koule :-N . :-N No a stím, jak ještě v 11 večer lítaly ty triskáče taky nic moc. A to bydlíme ve městě. To v těch vesnicích okolo to musí být to praví ořechový ]-(
sokolka
7. kvě 2009
Tak malej baští obídek, kouká při tom na formeláky 😃 a pak pošupajdí do postýlky. :-p

Venku to vypadá už lépe než včera tak snad se to do odpolka zase nezkazí.

Kde jste kdo? =-)
coryna
7. kvě 2009
Ahoj holky 🙂 , Sabinka vypadá podstatně lépe, mám radost. Teď dopoledne ještě dospávala noc, protože se pořád budila. Stihla jsem alespoň všude vytřít a vyndat a nandat myčku.

Holky já to střílení slyším až k nám =-) lituju ty, co bydlí blízko
luccii
7. kvě 2009
ja vas nasla az na 2. strane! 😕

sokolko, ani nevim, kdy se zacina chodit na monitor - doktorka nic nerikala, tak asi jeste ne...

zany, ok, kuponky tu cekaji 🙂

ja jsem porad lenivejsi a unavenejsi, dnes jsem byla jen na poste 😉 vecer ale jdeme na pripravu otcu na porod, tak jeste musim vydrzet 😉
coryna
7. kvě 2009
lucci já byla poprvé na monitoru v 38tt, to to letí, už to máš za pár 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli