• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
janco ahojky po dlouhe dobe :slight_smile: o vikendu ma byt pekne, takze si to jiste uzijete :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, jsem ostuda, chodim jsem malo, ale ja pisu i jinam a nejak to nestiham. Ja prave dnes cetla, ze maji byt dost prehanky, tak snad jim to nevyjde, chci si to uzit :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hezký večer,
bydlíme kousek od Sedlčan, Bláhova lhota....
MD se zvládnout dá i s 2 dětma, jen jsou věkově od sebe jen kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je někdy problé, ale to si dovedete představit. Hodně času trávíme venku. Máme i kočár sourozenecký, tak je tam vždy frknu oba dva a vydržíme venku i 2 hod. A pláštěnku použváme dosti často.To je fakt super. Jinak rozdělení domácích prací je jako v jiné rodině. takže já nevařím - vyjímečně (kaši.....) a neperu. O víkendu stíhám něco u domu.
Tak čus.
6. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
co rikate na to cviceni v Brdech? mne to nejak nedela dobre..... spatne se mi i spalo. Mne se totiz uz nekolikrat zdalo o 3.svetove valce a tohle jejich cviceni... des. Jeste ted slysim poradne ty jejich stihacky, dle letoveho planu budou litat do 23 hod. :frowning2:
kamoska v Drahline rikala, ze se jim doma otrasaji plastova okna i sklenicky :unamused:
6. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam byli o Velikonocich a meli jsme na pocasi fakt stesti, bylo to tam super! :slight_smile: ted uz bych tam chodila asi jen kolem chaty :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: no jo, videla jsem fotky, zaujaly mne a pak jsem videla, ze patris do Pribrami. Kde jste byli? my jedeme na Churanov, na chatu Meu Pribram, Granit.
6. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco tak ted jsem se zasmala - ty jsi totiz vyresila hadanku, proc jsme na Churanove nasli konternej MeU PB! :grinning: :grinning: :grinning: mam dokonce fotku :wink: my byli v Novych Hutich a odtamtud delali vylety autem a pak trochu pesky :slight_smile:
mimochodem, vis uz, ze mame spolecnou kamadku, resp. kamaradky? :wink:
6. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: :grinning: :grinning: :grinning: , Nove Hute taky znam :slight_smile:
nevim, koho zname spolecne?
6. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
prozradis? :grinning: jsem desne zvedava :wink:
6. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz nad tim tak premyslim, tak Sarku?
6. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, kde jsi? :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, ze ti to napisu - ja to poznala hned napoprve, kdyz jsi sem prisla podle jedne fotky u tebe v albicku, a ta dotycna mi to potvrdila, ze se znate a vidate - napisu ti to do IP :wink:
6. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uhadla :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: mas IP
6. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
MJanca: to škrábání do obličeje mi dělá Lucka taky, zatne se mi rukama do tváří a jak řvu, tak se chechtá. manža má teorii, že to dělá, protože se jí líbí, ten zvuk, co vydávám bolestí.

Zany: pořídila jsem nosítko na bok - Infantino, zas tak často jí v tom ale nenosím. a myslím, že jakmile začne chodit sama, tak jí do něj ani nedostanu.
Příkrmy baští dobře - už jsme prubly mrkev, bramboru a brokolici. Ale naučila se si otírat pusu rukou a pak to rozmatlá po obličeji i vlasech... :slight_smile: A dneska vyžahla skoro celou flašku čaje.

Maro: hoď taky nějaké fotky do alba...
6. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: mne ale prijde, ze to dela opravdu cilene :unamused: .
6. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
janco asi ti nezbyde, nez ji vazne opakovat, ze se to nedela, ze te to boli... kazdopadne se nesmat, oni si pak mysli, ze je to svanda, a opakuji to, aby te jeste rozesmali... :wink:
6. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak jste psaly o tech cvicenim v Brdech, ja si taky jako nekdo tady (esssi myslim) myslela, ze to je bourka :sweat_smile:
janco ja ted blbe spim tak jako tak, nocni mury jsou ted snad kazdou noc :frowning2:
6. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: ja se u toho nesmeju, ale proste rikam ne, a ona to pak dela schvalne, ze mne chce asi nastvat nebo co :slight_smile:. ja mela v tehu taky nocni mury, ja je mam i normalne :unamused:
6. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak pak uz nevim, delas co muzes, asi je to jen vzdor a jiste to brzo prestane delat, drzim kazdopadne palce!
mne chce mimco asi dneska prokopnout brisko, uz to fakt nekdy dost boli :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, trochu ti zavidim, to miminko v brisku :dizzy_face: , jsem ted casto nejak namekko :slight_smile:. Ja se poradim jeste s kamoskama.
6. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted taky byvam rychle namekko :sweat_smile:
tak dobrouky :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky na kute, dobrou :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne,

my jsme dneska vstávali poměrně brzy, už před půl 7 :unamused: No aspoň se v klidu vypakujeme k zubaři a nebudu se muset tolik honit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eliška si chviličku zdřímla, tak snad pak bude spát u zubaře, aby tam s ní mamka nemusela pochodovat.

Janco - no to ti neporadím co s Luckou, aby tě neplácala. Možná jí lehce plácnout přes ručku, aby věděla, že to nesmí a že se to nedělá... Jinak nevím.

Luci - k zubaři jedu na I. polikliniku. Ale příští týden se taky nějak budu pohybovat v PB, tak snad to zvládnu :wink:

Petul - no až začne Lucka běhat, tak jí tam asi nedostaneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem na Eli s příkrmem zvědavá :wink:

Máro - my sourozenecký kočárek nemáme. Koupili jsme stupátko, ale stejně ho nutím, aby šel sám :slight_smile: Ujde toho už dost a když jde s námi manža, tak stejně Honzík žebrá, že chce na koně :slight_smile: Takže stupátko moc nevyužíváme...

Ty střelby jsou fakt hrozný!!! :angry: Včera se to tu otřásalo, že jsem fakt měla blbej pocit :confounded: A teď už to začíná znova!!! :confounded:
7. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý den :dizzy_face:

tak mi vstávali v půl sedmé, noc klasicky s čajíkama :angry: , ale dobrý. Zoubky už má 2 prořízlí a další dva se taky klubou tak snad to bude lepší až už to budeme mít za sebou. Ráno jsem si volala na gyndu a sestřička mi řekla, že se jí tam akorát uvolnilo místo v 9:15 tak že můžu příjít. Jsem byla ráda. D nás v devět vyzvedl, vzal si malýho do práce a za půl hodinky pro mě zase přijeli. Mudr mi dal mastičku a zaváděcí čípky, klasika, kvasinkový zánět :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééé, no a k tomu mýmu bolení. Já už jsem se teď nějak s někým bavila, že je mi to divný, že to mám každý měsíc co jsem přestala brát antikoncepci. No a je to fakt. Mudr se mě ptal, kdy to mám a jestli je to v prostředku cyklu, což je no a že je to jenom ovulace :grinning: . No to je sice hezký, ale nic mi na to nepomůže. Jedině antikoncepce. Tak mi zase nabízel ty kroužky a já jsem mu řekla, že ty nechci, že jsem četla na netu, že to vyhovuje jak komu. No a on mi řekl, že je to vlastně fakt, že se bavil s nějakou známou snad doktorkou či co a že to taky říkala. Takže jsme se vlastně k ničemu nedobrali. Ukecával mě na druhý, že je to akorát :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak. No jak on to umí. Jo a povídá mi, že kouká, že nemám žádný pilulky ani nic jiného od září a jak to děláme. Tak jsem říkala, no jak no a on že prý si dáváme bacha a já že jo :grinning: a on že prý se dá na modlení a půjde na Svatou se za nás modlit, aby nám to ujelo :grinning: :grinning:

Jani zkus na ní něco jiného. Až ti to začne zase dělat, tak jí postav na zem a řekni jí, že je ošklivá holčička a že to maminku bolí a že jí nechceš chovat, když je taková. Na malýho tohle zabíralo, když se vztekal. Vždycky jsem ho od sebe odstrčila a řekla mu, že ho nechci když je takový a v tu ránu byl klid. :wink:

Zany tak co zubař? :confused:

Petul tak to máš blbí, když našel zoubek manža, to šaty nebudou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci už ti moc času taky nezbývá viď? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele tak to už půjdeš příští týden na monitor že? :wink:
7. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě k Brdům. Tak včera večer kolem desáté jsme koukali z okna směrem na Lazec a normálně Čína :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Světlo jak ve dne, tak D volal bráchovi, oni bydlí na Drkáči úplně nahoře tak dělal fotky a normálně byly ty střely vidět jak lítali nahoru. Úplně ohnivý koule :sweat_smile: . :sweat_smile: No a stím, jak ještě v 11 večer lítaly ty triskáče taky nic moc. A to bydlíme ve městě. To v těch vesnicích okolo to musí být to praví ořechový :angry:
7. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej baští obídek, kouká při tom na formeláky :grinning: a pak pošupajdí do postýlky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Venku to vypadá už lépe než včera tak snad se to do odpolka zase nezkazí.

Kde jste kdo? :confused:
7. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , Sabinka vypadá podstatně lépe, mám radost. Teď dopoledne ještě dospávala noc, protože se pořád budila. Stihla jsem alespoň všude vytřít a vyndat a nandat myčku.

Holky já to střílení slyším až k nám :confused: lituju ty, co bydlí blízko
7. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vas nasla az na 2. strane! :fearful:

sokolko, ani nevim, kdy se zacina chodit na monitor - doktorka nic nerikala, tak asi jeste ne...

zany, ok, kuponky tu cekaji :slight_smile:

ja jsem porad lenivejsi a unavenejsi, dnes jsem byla jen na poste :wink: vecer ale jdeme na pripravu otcu na porod, tak jeste musim vydrzet :wink:
7. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci já byla poprvé na monitoru v 38tt, to to letí, už to máš za pár :slight_smile:
7. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek