Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
luccii
7. kvě 2009
ale nemam 😉
zanyautor
7. kvě 2009
Luci - nech být... Kamarádka rodila o měsíc dřív, takže buď můžeš rodit dřív a nebo za 14 dní 🙂
esssi
7. kvě 2009
mám děsný děti,vzala jsem je na písek a oni oba zlobili a otravovali...Štěpán je třeba chvíli hodnej a hraje si na písku a pak zmerčí jako dneska třeba sušenky na lavičce..a ta iq-matka, který patřily, místo aby je schovala, tak mu jednu dala a položila je zpátky, takže Štěpán průběžně předváděl hysterický záchvaty, že jako nutně potřebuje další...Ondra byl na písku docela hodnej,akorát tam komandoval jednu holčičku..cestou zpět mi v jednom kuse odmlouval, nechtěl mi dát ruku u silnice a tak...kde jsem sakra udělala chybu?
esssi
7. kvě 2009
Sokol snad se Tě nedotknu, ale ta Tvoje i/y, to je teda sranda 🙂
zanyautor
7. kvě 2009
Dneska jsem z těch dětí zase nějaká vysátá :-|

Dopoledne jsme strávili čekáním hodinu a půl u zubaře a to jsem myslela, že mě vomejou!!! ]-( Sestra nás přitom viděla a viděla, že jsem s dětma, ale i tak jsme tam čekali a nakonec jsme byli během 10 minut venku a to šla nakonec i neplánovaně mamka. Chtěla se objednat, ale když měli čas, tak jí rovnou vzali. Honzík má zoubky v pořádku, já naštěstí taky nic neměla (bodejť jo, když mi tenkrát vrtali dva zuby po sobě 8-( ) a mamka to měla taky v pořádku 🙂
Honzík mi usnul cestou domů, ale jak jsem ho vyndala, tak bylo po spánku :-| Odpo nám pak přijela kamarádka, tak jsme si daly kafe a dortíky a vyrazily jsme s dětmi ven 🙂
Navečer jsme šli ještě s manžou ven, donesli jsme jednomu chlapovi, co nám dělal revizi na elektriku, peníze 😉
Eli už je zaparkovaná, Honzík kouká na posledního Lopaťáka a pofičí. Myslím, že bude během chvilky tuhej 😃

Měla bych dělat úkol na AJ, ale asi na to prdím :-p Zítra po obědě je taky den 🙂
zanyautor
7. kvě 2009
Ess - no mám pocit jako bych to co jsi napsala někde viděla a zažila 😃 😃 😃 U nás je to někdy to samé a jsem z nich na nervy!!! ]-(

No je pravda, že Sokolka píše zásadně MY jako my všichni s měkkým I 😃
Ale já taky jednou v rychlosti napsala "vyděl" 😃 😃 😃
luccii
7. kvě 2009
ahojky, tak jsme po priprave otcu na porod - bylo to fajn x-)
mjanca
7. kvě 2009
ahoj holky,
konecne mam sbaleno a zitra hura na Sumavu, se moc tesim 🙂
luci: chodis k p, Bruckovy? taky jsme tam s MM byli a byla to docela prca 😉
zanyautor
7. kvě 2009
Luci - a co manžel? =-) :-N
mjanca
7. kvě 2009
sokolko: co tebe trapi za bolesti? mne totiz uz po nekolikaty boli v podbrisku, dostat to mam asi za tyden, ale je to neprijemne, nikdy jsem to nemela. Jinak tvoje historka od dr. mne pobavila 😎
zanyautor
7. kvě 2009
Jančo - hezkou dovču 🙂
zanyautor
7. kvě 2009
Jo Sokolko - to víš, náš pan dr. by nejradši všechny viděl těhule 😃 Ještě, že už mám splněno, ale on pořád mele o třetím 😃 To tak, to by na mě musela padnou vrata 😃
luccii
7. kvě 2009
janco, jj k ni 🙂
zany, manza ze pry celkem dobry 😃
esssi
8. kvě 2009
Zany jj, dětičky,světlo mého života 😎

..díftky jakýho máte gyndaře? Já mám dr v Praze, to je dost nepraktický...zubařky senevzdám, alekdyby tu byl dobrej gyndař.......
sokolka
8. kvě 2009
Dobré ranko,

noc na prd, vstávačka v šest a teď se u nás kouká na Lucii 😃 . Až to pánové dokoukají tak vyrazíme na hausbot a přijedeme až večer. Počasíčko vypadá krásně, tak si ještě pověsim ven prádlo, co mám teď v pračce a ono mi to do večera aspoň uschne. x-)

Ess co chodíme my s Zany ke gyndaři tak ten stoprocentně nebere. Zkus nemocnici ve starce. 😉 S těma i y jsem asi dement, ale rozhodně ne jedinej tady, když už.
luccii
8. kvě 2009
dobre ranko 🙂 tak ja jsem ranni rybicka a manza sel spat az pri me druhe navsteve wc - to se ho cele dopoledne nedockam :-N

Daso, moje gyn. brala jen tehotne |-| ale poslu ti tel.c., treba se to uz zmenilo 😉
sokolka
8. kvě 2009
Luci čauky x-) hele a ke komu ty chodíš? x-) Ke Svobodový?
miissa
8. kvě 2009
ahoj holky tak sem tady zase celáá ]-( Jinak holky jááá chci rodit 😃
luccii
8. kvě 2009
ahojky Petul 🙂
jj k ni

diky za tip s Lucii, uz na ni taky koukam 😃
sokolka
8. kvě 2009
Luci nemáš zač 😉 , náš Kuba jí miluje x-)

Miso mi taky chceme, aby si už rodila 😃
miissa
8. kvě 2009
no jen ta naše malá na něco , ale nevim na co čeká.Třeba na neděli jako že chce v termínu
luccii
8. kvě 2009
miso je ji u tebe v brisku dobre 😉
miissa
8. kvě 2009
ale maminka jí pořád řiká, že jí bude dobře i mimo moje bříško, ale to ona né ona nás jen navnadí a pak si tam dřepí dál 😎
luccii
8. kvě 2009
miso clovek se uci poradne trpelivosti behem tehu, vid? 😉 nas prcek mi zase pekne nekdy rozkopava brisko, az to boli a taky s tim nic nenadelam 😃
zanyautor
8. kvě 2009
Dobré odpoledne 🙂

my jsme ráno byli plavat a dneska byla invaze tatínků 😃 Plavali 3 tatínkové a jen 2 maminky 😉 Pak jsme odvezli Honzíka k mamce a ten byl blahem bez sebe, protože babička mu říkala, že budou žehlit a on žehličku prostě miluje 😃 My jsme po obědě a vyrazíme s Eli na procházku. AJ jsme zrušili, abychom si užili volný den 🙂

Ess - nevím kdo by tě vzal, ale zkus tu nemocnici...
S doktory je to fakt bída :-S

Sokolko - máš pravdu, nejsi jediná, ale asi jsi tu častěji než zbytek a je to víc vidět :-p Ale nesmutni 😉 Třeba jsi zrovna chyběla 😃

Míšo - ty jsi jako Martina, ta nás taky napínala 😃 Až pak se vědělo, že jde na vyvolání a že už to teda bude 🙂
esssi
8. kvě 2009
Sokol jj, jen mi vždycky padne oko na Tebe a dostal mě ten trIskáč 🙂 🙂 se nezlob...
luccii
8. kvě 2009
dneska je nadherne 🙂 prave jsme se vratili z Novaku, ani tam nebylo moc lidi, asi jsou vsichni mimo mesto :-N
zanyautor
8. kvě 2009
Tak my jsme po obědě vyrazili na procházku. Eliška spala zase jen půl hodiny, pak usnula cestou zpět kousek od baráku, tak jsme se radovali, že si aspoň v klidu vypijeme kafe a ono prd :-| Chvíli jsme byli doma a pak jsme jeli ještě zkontrolovat pozemek a byli jsme na procházce ve městě.
Taky dneska volal pán, že už má Honzík potaženou jídelní ždiličku 🙂 Nechávali jsme mu jí potáhnout, protože se totálně rozdrbala ]-(
Eliška už je v postýlce, tak snad brzy usne 😉 Mluvila jsem s mamkou a Honzík prý krásně poslouchá a je hodný x-) Kruci, ale proč neposlouchá doma 8-( 8-( 8-(
Jdeme si dát hubky a vínko a uděláme si hezký večer, když jsme jen s jedním dítkem x-)

Hezký večer x-)
sokolka
8. kvě 2009
Zdárek Boženy 😃 😃

tak jsme doma. Počasíčko bylo bezva, i když sem tam když se to zatáhlo a zafoukalo, tak jsem dala malýmu i mikču. Ale jinak lítal v tričíku jen tak na ostro :-p . Maminka se také trošku opálila, zato tatínek dělal hamty hamty ať mám víc než tamty 😃 a má záda jak tři prasátka a břuch jak ředitel vápenky 😃 :-p Malýho jsem hodila do vany hned jak jsme dorazili a musím ho teda pochválit, protože jak jsem ho šupla po půl osmé do postýlky tak tam byl klid a ten pokračuje, takže počítám, že chrní x-) . No a tatínka jsem mázla panthenolem :-p

Ess Zany se nezlobim, ale v první chvíli mě to nasralo, to jako né že ne 😃 😉 . Kritiku nikdo dobře nesnáší né :-p 😃 Ale co se můžu vymlouvat na mateřskou demenci :-p

Jani jestli to bolení máš tak v polovině cyklu a bolí tě jako vaječníky a podbřišek, tak to by mohlo být ono. A bereš nějakou antikoncepci?

Luci jj, všichni jeli z města ven, jako my. A to můžu potvrdit, protože když jsem viděla ten provoz tak mě to moc nepřekvapuje 😉

Miso ty jo já ti to říkám pořád, vyčůraná po mamince. 😃 :-p
esssi
9. kvě 2009
Sokol novidíš, to je osobnostní rozvoj,že se učíš kritiku snášet🙂

Děvčata Ondra včera, tele jedno pitomý, spolkl dvě podložky pod šroub....v noci je vyblinkal, tak nemusím pitvat hovínka 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli