• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ale nemam :wink:
7. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - nech být... Kamarádka rodila o měsíc dřív, takže buď můžeš rodit dřív a nebo za 14 dní :slight_smile:
7. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám děsný děti,vzala jsem je na písek a oni oba zlobili a otravovali...Štěpán je třeba chvíli hodnej a hraje si na písku a pak zmerčí jako dneska třeba sušenky na lavičce..a ta iq-matka, který patřily, místo aby je schovala, tak mu jednu dala a položila je zpátky, takže Štěpán průběžně předváděl hysterický záchvaty, že jako nutně potřebuje další...Ondra byl na písku docela hodnej,akorát tam komandoval jednu holčičku..cestou zpět mi v jednom kuse odmlouval, nechtěl mi dát ruku u silnice a tak...kde jsem sakra udělala chybu?
7. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol snad se Tě nedotknu, ale ta Tvoje i/y, to je teda sranda :slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem z těch dětí zase nějaká vysátá :unamused:

Dopoledne jsme strávili čekáním hodinu a půl u zubaře a to jsem myslela, že mě vomejou!!! :angry: Sestra nás přitom viděla a viděla, že jsem s dětma, ale i tak jsme tam čekali a nakonec jsme byli během 10 minut venku a to šla nakonec i neplánovaně mamka. Chtěla se objednat, ale když měli čas, tak jí rovnou vzali. Honzík má zoubky v pořádku, já naštěstí taky nic neměla (bodejť jo, když mi tenkrát vrtali dva zuby po sobě :rolling_eyes: ) a mamka to měla taky v pořádku :slight_smile:
Honzík mi usnul cestou domů, ale jak jsem ho vyndala, tak bylo po spánku :unamused: Odpo nám pak přijela kamarádka, tak jsme si daly kafe a dortíky a vyrazily jsme s dětmi ven :slight_smile:
Navečer jsme šli ještě s manžou ven, donesli jsme jednomu chlapovi, co nám dělal revizi na elektriku, peníze :wink:
Eli už je zaparkovaná, Honzík kouká na posledního Lopaťáka a pofičí. Myslím, že bude během chvilky tuhej :grinning:

Měla bych dělat úkol na AJ, ale asi na to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra po obědě je taky den :slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - no mám pocit jako bych to co jsi napsala někde viděla a zažila :grinning: :grinning: :grinning: U nás je to někdy to samé a jsem z nich na nervy!!! :angry:

No je pravda, že Sokolka píše zásadně MY jako my všichni s měkkým I :grinning:
Ale já taky jednou v rychlosti napsala "vyděl" :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme po priprave otcu na porod - bylo to fajn :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
konecne mam sbaleno a zitra hura na Sumavu, se moc tesim :slight_smile:
luci: chodis k p, Bruckovy? taky jsme tam s MM byli a byla to docela prca :wink:
7. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - a co manžel? :confused: :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko: co tebe trapi za bolesti? mne totiz uz po nekolikaty boli v podbrisku, dostat to mam asi za tyden, ale je to neprijemne, nikdy jsem to nemela. Jinak tvoje historka od dr. mne pobavila :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jančo - hezkou dovču :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Sokolko - to víš, náš pan dr. by nejradši všechny viděl těhule :grinning: Ještě, že už mám splněno, ale on pořád mele o třetím :grinning: To tak, to by na mě musela padnou vrata :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
janco, jj k ni :slight_smile:
zany, manza ze pry celkem dobry :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jj, dětičky,světlo mého života :sunglasses:

..díftky jakýho máte gyndaře? Já mám dr v Praze, to je dost nepraktický...zubařky senevzdám, alekdyby tu byl dobrej gyndař.......
8. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

noc na prd, vstávačka v šest a teď se u nás kouká na Lucii :grinning: . Až to pánové dokoukají tak vyrazíme na hausbot a přijedeme až večer. Počasíčko vypadá krásně, tak si ještě pověsim ven prádlo, co mám teď v pračce a ono mi to do večera aspoň uschne. :dizzy_face:

Ess co chodíme my s Zany ke gyndaři tak ten stoprocentně nebere. Zkus nemocnici ve starce. :wink: S těma i y jsem asi dement, ale rozhodně ne jedinej tady, když už.
8. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: tak ja jsem ranni rybicka a manza sel spat az pri me druhe navsteve wc - to se ho cele dopoledne nedockam :sweat_smile:

Daso, moje gyn. brala jen tehotne :pensive: ale poslu ti tel.c., treba se to uz zmenilo :wink:
8. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci čauky :dizzy_face: hele a ke komu ty chodíš? :dizzy_face: Ke Svobodový?
8. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem tady zase celáá :angry: Jinak holky jááá chci rodit :grinning:
8. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Petul :slight_smile:
jj k ni

diky za tip s Lucii, uz na ni taky koukam :grinning:
8. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nemáš zač :wink: , náš Kuba jí miluje :dizzy_face:

Miso mi taky chceme, aby si už rodila :grinning:
8. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen ta naše malá na něco , ale nevim na co čeká.Třeba na neděli jako že chce v termínu
8. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso je ji u tebe v brisku dobre :wink:
8. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale maminka jí pořád řiká, že jí bude dobře i mimo moje bříško, ale to ona né ona nás jen navnadí a pak si tam dřepí dál :sunglasses:
8. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso clovek se uci poradne trpelivosti behem tehu, vid? :wink: nas prcek mi zase pekne nekdy rozkopava brisko, az to boli a taky s tim nic nenadelam :grinning:
8. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne :slight_smile:

my jsme ráno byli plavat a dneska byla invaze tatínků :grinning: Plavali 3 tatínkové a jen 2 maminky :wink: Pak jsme odvezli Honzíka k mamce a ten byl blahem bez sebe, protože babička mu říkala, že budou žehlit a on žehličku prostě miluje :grinning: My jsme po obědě a vyrazíme s Eli na procházku. AJ jsme zrušili, abychom si užili volný den :slight_smile:

Ess - nevím kdo by tě vzal, ale zkus tu nemocnici...
S doktory je to fakt bída :confounded:

Sokolko - máš pravdu, nejsi jediná, ale asi jsi tu častěji než zbytek a je to víc vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nesmutni :wink: Třeba jsi zrovna chyběla :grinning:

Míšo - ty jsi jako Martina, ta nás taky napínala :grinning: Až pak se vědělo, že jde na vyvolání a že už to teda bude :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol jj, jen mi vždycky padne oko na Tebe a dostal mě ten trIskáč :slight_smile: :slight_smile: se nezlob...
8. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je nadherne :slight_smile: prave jsme se vratili z Novaku, ani tam nebylo moc lidi, asi jsou vsichni mimo mesto :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme po obědě vyrazili na procházku. Eliška spala zase jen půl hodiny, pak usnula cestou zpět kousek od baráku, tak jsme se radovali, že si aspoň v klidu vypijeme kafe a ono prd :unamused: Chvíli jsme byli doma a pak jsme jeli ještě zkontrolovat pozemek a byli jsme na procházce ve městě.
Taky dneska volal pán, že už má Honzík potaženou jídelní ždiličku :slight_smile: Nechávali jsme mu jí potáhnout, protože se totálně rozdrbala :angry:
Eliška už je v postýlce, tak snad brzy usne :wink: Mluvila jsem s mamkou a Honzík prý krásně poslouchá a je hodný :dizzy_face: Kruci, ale proč neposlouchá doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jdeme si dát hubky a vínko a uděláme si hezký večer, když jsme jen s jedním dítkem :dizzy_face:

Hezký večer :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek Boženy :grinning: :grinning:

tak jsme doma. Počasíčko bylo bezva, i když sem tam když se to zatáhlo a zafoukalo, tak jsem dala malýmu i mikču. Ale jinak lítal v tričíku jen tak na ostro :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Maminka se také trošku opálila, zato tatínek dělal hamty hamty ať mám víc než tamty :grinning: a má záda jak tři prasátka a břuch jak ředitel vápenky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malýho jsem hodila do vany hned jak jsme dorazili a musím ho teda pochválit, protože jak jsem ho šupla po půl osmé do postýlky tak tam byl klid a ten pokračuje, takže počítám, že chrní :dizzy_face: . No a tatínka jsem mázla panthenolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ess Zany se nezlobim, ale v první chvíli mě to nasralo, to jako né že ne :grinning: :wink: . Kritiku nikdo dobře nesnáší né :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale co se můžu vymlouvat na mateřskou demenci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani jestli to bolení máš tak v polovině cyklu a bolí tě jako vaječníky a podbřišek, tak to by mohlo být ono. A bereš nějakou antikoncepci?

Luci jj, všichni jeli z města ven, jako my. A to můžu potvrdit, protože když jsem viděla ten provoz tak mě to moc nepřekvapuje :wink:

Miso ty jo já ti to říkám pořád, vyčůraná po mamince. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol novidíš, to je osobnostní rozvoj,že se učíš kritiku snášet:slight_smile:

Děvčata Ondra včera, tele jedno pitomý, spolkl dvě podložky pod šroub....v noci je vyblinkal, tak nemusím pitvat hovínka :slight_smile:
9. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek