• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Jadiku, normálně se možná dávají, ale já to nikdy nezskoušela. Prostě jsem to brala z hlediska, že já sama bych to nemusela, tak jsem to necpala ani Honzíkovi :wink:

My jsme dali Honzíka spát, ale dneska tam chvíli bulel. Nevím proč, přitom chodí spát takhle každý den a sám, takže si holt chvíli poplakal :unamused: Jinak to nejde!!!

Jindulino, jaky byli trhy? To jsou asi ty jarní, co? :wink:
11. dub 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, možná to bylo tim, že se dnes šeřilo docela dlouho, třeba to bylo tim světlem.

Já ty vločky atd. taky už moc nemusim, ale jako malá jsem měla ráda kaši z vloček, ta byla moc dobrá :dizzy_face:

Holky, a kupujete bio zeleninu nebo takovou tu normální ?
11. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik normální. Oni se nesmí ty dítka moc rozmazlovat. To ti pak sní jednu sušenku a bude mít třeba průjem po tom týden. Já osobně na to teda nejsem.

Dneska jsme byli na roční prohlídce u mudry a naše aktuální míry jsou 9,47 kg a 75 cm. Jinak jsem s ní rozebírala očkování a meningokoka mi nedoporučila, prý nejdříve po třech letech, to samý s klíšťovkou, nejdřív po 2 roku, ale v pondělí s ním jdu na první dávku prevenaru. Zany jak to Honzík snášel? Měl nějakou reakci?

Jinak dneska jsme objednali v Dlouhý Kubíčkovi dortík. Takovou želvičku a hořejšek má z marcipánu. :grinning: Slavit budem až za týden, ale radši jsem tam skočila už dneska. Vím jak to je a určo bych to příští týden honila na poslední chvíli :confused: :sweat_smile:

Mě je 26 a v září 27. :dizzy_face:
11. dub 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, Kubík dneska večer udělal prvního bobíka do nočníku :grinning: :grinning:
11. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám, že jsme tady všechny okolo věkově:slight_smile: To je hezký.

Sokolko - gratulace k bobíkovi :slight_smile: Jsem zvědavá, jak bude naše malá bobíkovat. Já si řekla, že jakmile začne sama sedět, že jí začnu dávat na nočník. A Kubíčkovi bude rok. No to určitě bude velká oslava. Já většinou taky objednávám dorty v dlouhý, protože tam mají nejlepší, aspoň mi to tak příjde.

A s tím očkováním, koukám, co dr. to názor. My třeba chodíme ke Kupkové a ta nám spíše doporučila menigokoka, než-li toho pneum... Ale řekla, že máme počkat, než malé bude rok, že toho teď na očkování má dost.

JInak my dáváme taky obyč zeleninu. Je pravda, že se prďolové pak rozmazlují:slight_smile: A hlavně, kdybychom jeli třeba k tetě na sever, tak tam na vesnici nebude bio a stejně bychom museli dát normální.

Jadíku - já jsem zvědavá, zda my se dostaneme do nějaké kurzu. Příjde mi to tam hrozně nabité. A jak tam chodí maminky s dětmi na další kurzy, tak mi příjde, že tam na nás nebude místo. Je hrozně moc miminek v PB.

Zany - trhy krásný, tedy po dlouhé době se mi líbilo, že na trzích nebylo vietnamské zboží:slight_smile: Samá keramika, "přírodní" oblečení, nějaké občerstvení. ALe po pravdě, kdybych měla koupit vše, co se mi líbilo, tak se nedoplatím:slight_smile: A to počasí, fakt paráda. A hlavně jsem hlup, neb jsme měly fusak (naštěstí je slabej). Musela jsem malou vysvléknout a fusak dát jen pod ní. Nějak se v tom jako prvomamina neorientuji:slight_smile:
11. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul a jak jsi s mudrou spokojená? já k ní chodila jako dítě taky a brácha (10 let) tam chodí pořád. Ale spokojená jsem s ní nebyla. Jinak mi někdo říkal, že by se tady mělo v nejbližší době otevírat další plavání pro mrňata. Tak snad vám to vyjde. :wink:
12. dub 2008 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, gratulujeme Kubíkovi k 1. narozeninám, přejeme vše nej nej nej a hlavně zdraví a štěstí!!!
Posíláme pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To to letí, co? Před rokem jsi rodila a teď je z něj takovej klacek :grinning: :grinning: :grinning:

Jindul, ono tam bude víc maminek, které budou začínat, tak by vás dali do jednoho kurzu a děti jsou věkově hodně podobně. Max. jsou mezi nimi 3 měsíce... :wink: Nedají vás ke skupince, která už jeden kurz absolvovala, protože by byli napřed a vy pozadu :slight_smile:
Takže bych se toho plavča nebála a od září klíďo můžete začít... Hlavně nějaké skupiny vypadnou, tak tam místo bude!!!
My teď chodíme od dubna v pátek a předtím se v pátek neplavalo. Ale byl velký zájem, tak v pátek zrušili aquaaerobic a dali plavčo :dizzy_face:

No jak vidím počasí, tak na trhy asi nevyrazíme :unamused:
Snad se odpoledne udělá líp :wink:

Jinak s tím oblíkáním mám problémy i já! Prostě ho nechci nabalit a ani ho zas oblíct málo!!! Tohle počasí je blbý v tom, že třeba ráno je ještě hnusně a odpo krásně!!!
Třeba v úterý jsme odjížděli hned ráno a tak jsem nacpala do kočáru fusak a odpoledne bylo nádherně!!! No pak se v tom vyznej :confused: :rolling_eyes:

Jadiku, zeleninu dáváme normální, žádná bio :dizzy_face: Souhlasím se Sokolkou, že pak dáš dítěti normální a má průjem raz dva :rolling_eyes: Takže žádný rozmazlování, papká hezky normální jako my :slight_smile:

No nic, jdu se pustit do úklidu a vařit :slight_smile:
12. dub 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Vše nej, nej, nej Kubíčkovi k narozeninkám :slight_smile:
Sokolko, a ještě gratulujem k bobíku :grinning:

No, já právě dávam taky zeleninu normální , ale na netu jsem se dočetla, že ta bio je lepší, tak jsem chtěla vědět váš názor, tak je to ok.

Holky, my to očkování na toho pneum...... stále promýšlíme, ale co takhle znam maminy s mimčama, tak to všechny naočkovat nechaly, tak malou asi taky dáme.Na mening... chcem dát určitě, ale ten se právě očkuje až takhle dýl.

Jindul, Zany má pravdu s těma kurzama, ono se to tak nějak prostřídá, tak si myslim, že to nebude snad tak velký problém se tam dostat.

Ohledně oblíkání, v tomhle počasí je to fakt dost problém, když je každou chvilku jinak.Taky nechci malou moc nabalovat, ale taky nechci, aby jí byla zima!!!
12. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme toho pneumokoka nechali naočkovat až v roce, dřív jsme o tom ani neuvažovali...
Na meningokoka se zeptám až půjdeme za 14 dní na druhou dávku pneumokoka... Ale proti tomu horšímu to stejně není... :unamused:

Já Honzíka radši oblíkám do víc vrstev, abych měla případně co svlíkat :slight_smile: Ale ono to ještě někdy škaredě foukne a zase v kočárku se nehýbe, tak mu je asi chladněji než mě, když jdu :wink:

Honzík po obědě nechtěl usnout :angry: Já jsem si lehla na chvíli s ním a pak jsem šla vytírat. Manža dělal skříň a něco frézoval a Honzíka to asi vzbudilo :angry: A to spal jen hodinu!!! Tak jsem si k němu musela lehnout, protože kňučel a bylo vidět, že by ještě spal... No nakonec spal 2 hodiny :slight_smile:
Teď jsme si dali kafe a asi půjdeme ještě na chvíli ven... :slight_smile:
12. dub 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko - vše nejlepší Kubíčkovi k narozeninám. Hlavně to zdravíčko, ostatní příjde samo :slight_smile:
Jinak k té dr. NO já k ní taky chodila a celá naše rodinka. Neteře k ní chodí, tak jsem k ní chtěla taky. No někdy mě dr. překvapí nemile (spíše její nálada), někdy zase ok. Ale po pravdě, já si myslím, že každý doktor má něco a každý je spokojený s jiným dr. Já zatím jsem s dr. spokojená. Jen mi teď štve, že její sestřička je nemocná a zaskakují tam jiné.

Zany - až v září??? to je pozdě, to už bychom chtěli plavat jako delfínci:slight_smile: Mě instruktorka Kačka říkala, že bychom od května už mohli chodit do bazénku. A s tím dalším plaváníčkem, to by bylo fajn. A mě příjde, že tam právě maminky pořád a pořád chodí, že ty dětičky jsou už hodně starší.

No s tím očkováním je to jedno proti druhému. Na vše očkování není a kolikrát jsem od jiných mamin slyšela třeba názor jejich dr., že meningokok je smrtelný a že u pneumokoka hrozí jen ohluchnutí. Jenže právě záleží, co chytí za typ. Tak mi nejdříve chceme nechat toho meningokoka. No a kdyby začala hodně marodit s ouškama, či horníma cestama dýchacíma, tak bychom se pak rozhodli i pro pneumokoka.

S oblíkáním koukám, že mají všechny maminy problém :slight_smile:

Přejeme krásný den, utíkám za těmi zlatíčky:slight_smile:
12. dub 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul, teď je kurz rozběhlý a končí až v červnu... Takže proto jsem si myslela, že by jste mohli začít až v září :wink:
Třeba pro vás udělají nějaký zkrácený :slight_smile:
Neboj, maminky tam jsou sice pořád, ale skupinky se i mění a ruší! Třeba k nám teď přibyla holčička, která ze skupiny zůstala sama a je narozená v říjnu. Takže od těch mladších dětí ve skupince je skoro o 5 měsíců...

Přesně, co mudra to jiný názor! My chodíme k Chourové a já jsem s ním max. spokojená!!! Chodili jsme tam jako děti, chodí tam všechny děti z rodiny, takže v pohodě :slight_smile:

Hezký večer :dizzy_face:
12. dub 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, Jindul, hoď nám taky nějakou svojí fotečky do alba, abychom viděly jak vypadáš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Moc všem děkujeme za gratulace. Je to neuvěřitelný, že to tak rychle uteklo. Před rokem jsem držela ten malinkatej uzlíček v náručí a nedovedla jsem si představit, jak to všechno půjde. No a teď tu mám takovýho malýho raubíře milovanýho bez kterýho bych si nedovedla svůj život představit. :pensive: Je to prostě nádhera a jsem hrdá, že tento brouček je náš. No radši už dost, nebo se snad rozbrečim. :sweat_smile:

Jindul já s tebou naprosto souhlasím. My chodíme k mudr. Ptáčkové a zatím jsem taky spokojená. Sice někdy s něčím moc nesouhlasím, ale zatím to jde. Každá mudr má něco. :wink:

Zany jak Honzík snášel to očkování proti pneumokokovi? :confused:

My jsme dopo byli v kanceláři s taťkou, trochu jsem mu tam poklidila :grinning: , pak jsem pekla kuře s nádivkou a odpo jsme vyrazili na procházku a zastavili jsme se u babičky na kafču. Pak jsme cestou zpátky hodili lehkou brzdu :grinning: u druhé babičky (mojí mamky) a domů jsme přijeli ve třičtvrtě na sedm. :sweat_smile: Ale musím říct, že už byla celkem kosa. No a před půl osmou už bobásek spinkal :slight_smile:

Jinak doufám, že příští týden bude tepleji a nebude pršet, když jsme ty narozeninky přesunuli. Protože už mám objednanej dort a to už posunout nepůjde. :unamused:

Zatím se loučím přeji klidnou noc a hezké sny. :dizzy_face:
12. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, já taky Adélku oblíkam docela dost, je fakt, že v tom kočárku nemaj ty dětičky žádnej pohyb, tak je jim větší zima než nám, i když je asi lepší je trochu otužovat, ale já se prostě bojim, aby malá nenastydla, tak oblíkam víc. :dizzy_face:

My jsme dnes byly venku docela dlouho, bylo docela hezky, ale ten vítr byl občas pěkně studenej :unamused:

Jo, jo ,to máte pravdu, co doktor, to jiný názor.

Jéééééééééé, fotky, já na ně uplně zapoměla, ale určitě bude Jindul rychlejší, ale já je taky dodám :wink:

Teda Sokolko, tys to napsala tak krásně, že jsem to nemohla ani dočíst, normálně mě to tak dojalo, že mi ukápla slza.Napsala jsi to moc hezky...

Tak dobrou noc :slight_smile:
12. dub 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

tak hrnce na plotně pěkně syčí,maličká spinká (se probudí, až budeme mít na stole, jak jí znám :slight_smile: ) a tak jsem si řekla, že v rychlosti napísnu.

No, hodila jsem Vám svou fotečku do albíka. Až potkáte tlustoučkou maminu s béžových kočárkem, tak jsem to já:slight_smile: Nechápu, jak některé maminy kojí a stačí hubnout. Mě to prostě dolů nejde. Mám dole 6 kg a těch 10 (co je i má nadváha) ne a ne dolů. Ale doufám, že až bude teď častěji krásně, že ty procházky to hubnutí rozjedou:slight_smile:

Sokolko - Napsala si to krásně. Jsem si vzpomněla na svou poporodní depresy, kdy jsem se v porodnici rozbrečela, protože jsem měla strach, jestli se o ten malej užlíček dokážu postarat. No nejhorší pak pro mě bylo, že byla velká vizita a Chudáček se mě před celým osazenctvem ptá, proč jsem plakala :pensive: naštěstí mě ale celá deprese hned opustila.

Dneska půjdeme chviličku kočárkovat a budu mít půjčený od kamarádky šátek na nošení, tak se těším na zkoušky s malou.

AAAAA jsme vzhůru. Tak utíkám. Mějte se krásněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě
13. dub 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, taky jsem si to neuměla ani trochu představit a včera bylo Honzíkovi 15 měsíců :slight_smile: Strašně to letí a vlbec si to bez něj neumím představit!!! Když si ho třeba mamka vzala na odpoledne a já měla všechno hotovo, tak jsem najednou neměla do čeho píchnout a přišel mi tu strašný klid :grinning:

Jindul, já půlku šestinedělí probrečela!!! Přesně si vzpomínám na den, kdy Honzík od rána jen bulel, potřeboval se chovat a já byla ještě v 1 hodinu nenajedená, neumytá, v pyžamu a ubulená!!! Do toho přijel manža, tak jsem měla aspoň chvíli klid se najíst a udělat nám oběd :wink: Ale ty začátky byli docela vostrý :pensive:

No já jsem v těhu přibrala 18 kg a tak 3 mám ještě pořád nahoře a ideální by bylo shodit tak 5... :pensive: No taky nejsem příklad té maminy co krásně hubne!!! :confounded:

My po obědě vyrazíme ven. Honzík se vyspí v kočárku a kdyby byla někde otevřená teráska, tak si dáme kafíčko :sunglasses:

Hezké odpoledne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, Honzík měl reakci skoro jako po každém očkování! Lehkou teplotu - tak 37,2... Ale jinak byl OK!!! :wink:
Kamarádka byla teď s prckem na druhé dávce a říkala, že by pak jen spal :wink:
Tak uvidíme 23.4. jak na tom budeme po druhé dávce :slight_smile:
13. dub 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

no holky, kde všechny jste? :confused: :rolling_eyes:

Honzík byl dneska 2x vzhůru :unamused: Dokonce se v noci i pokakal, což se mu dlouho nestalo :unamused: a asi ho to i vzbudilo!!!
Od 5 spal s námi v posteli, ale jako prkno, takže jsme o něm ani nevěděli :grinning:
Dopoledne vyrazíme do Sokolíku a jen doufám, že bude kde zaparkovat, protože minulý týden to byla dost katastrofa!!! :angry: :angry: :angry: Prostě pondělí a středy zaparkovat ve staráku je úplně katastrofální!!!! :angry: :angry: :angry:

Tak zatím PA a hezký den :dizzy_face:
14. dub 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí

Holky, já si myslím, že každá mamina má strach, jak to z miminkem zvládne a ty brečící deprese si myslím prožije taky velká většina maminek, je to asi v celku normální reakce v šestinedělí.
Jinak já jsem přbrala v těhotens. 15 kg a už je mám dole, jenže jsem moc necvičila, tak mi zůstal špek na břiše :confounded: , tak musim sundat ještě ten a kdyby se mi povedlo ještě trochu zhubnout, tak bych byla ráda.

Malá spinká venku v kočárku, tak mam chvilku volno :slight_smile: Dnes je nádherné počasí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky, malá mi nechce papat obídky, sní jednu lžičku a zvedne se jí žaludek a plive to. Dělá mi to 3 dny, ale ostatní jídla papá dobře, taky se vám to stalo ? :confused:

Jinak jdeme ve středu na první dávku prevenaru, lze ho prý očkovat už od 2měsíců věku.Ptala jsem se i na meningokoka a ten se prý očkuje až po 1 roce věku.
14. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

tak mi máme za sebou první dávku prevenaru. Malej trošku breknul, ale za chvilku byl zase v poho. Teď usnul tak uvidíme, jestli bude nějaká reakce. Mudra mi dala letáček, ale řekla mi, ať ho radši nečtu, že bych z toho byla akorát hotová. :confounded: Prý na to bývá reakce stejná, jako na hexu. No a na tu jsme měli reakci jen jednou a lehkou. Jinak to ve většině případů bývá bez reakce. Jo a prý si to mám přečíst jen když se mi bude zdát malej nějakej divnej :sweat_smile: .

Já jsem v těhu přibrala 13 a dole mám 21 kg. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je fakt, že jsem byla silnější takže jsem ráda, že se mi takhle daří. Snad ještě něco shodim. :sweat_smile:

Jinak počasí je fakt super. Člověk má hned i lepší náladu. Odpo musím na úřad, ale to bude snad jen na chvilku a pak uvidíme. Asi pojedem s taťkou někam se podívat. :slight_smile:

zatím se opatrujte a užívejte počasíčka. :dizzy_face:
14. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak dneska bylo fakt krásně. Byly jsme celý den venku. A plavčo taky dobré, tedy až na to, že malá byla unavená a měla hlad, takže jsme ani nemasírovaly:(
JInak jsem se ptala na kurzy, tak prý nechávají vždy volné kurzy pro vaničkáře, takže budeme chodit od května do bazénku:slight_smile: Mám radost.

Sokolko, neviděla jsem tě náhodou u Alberta??? Asi ne, viď??? :wink: A závidím ti ta kila dole. Já před těhu byla dvakrát na operaci a měla problémy s spodkem, takže jsem nabrala 10 kg, pak během těhu 6, takže teď bych potřebovala ještě těch 10 dolů. No, snad to půjde tím, jak budeme chodit ven více.

Jinak posíláme pohlazení mimískům, aby očkování nebolelo a nedělalo neplechu.

Děvčata, chtěla jsem se zeptat,zda používáte golfky či sporťáky a jaké značky a jak jste spokojené. My máme trojkombinaci Trend line, ale chtěla bych lehčí sporťák či golfky na to krásnější počasí. Ale některé kočárky na kostkách jsou prý fakt síla, tak hledám nápady :slight_smile: Díky za jakékoliv info.

Dneska jsem fakt jak praštěná, asi mám úpal :slight_smile: Tak krásný večer a krásné sny.
14. dub 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul, tak jsem hned v obraze jak to v Amálce chodí :slight_smile:

Honzík po obědě spal 2,5 hodiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak si dal sváču a šli jsme ještě ven. Nejdřív pochodoval sám, ale asi ho pak boleli nožky, protože nechtěl jít a tak šupkal do kočárku :dizzy_face: Dokonce vydržel i v kočárku nepřipoutanej!!! :wink:

Jindul, my máme sporťák Jané Slalom Pro :slight_smile: Nejdřív jsme měli trojkombinaci, ale měli jsme s tím kočárem problémy a tak jsme ho prodali :unamused: No a koupili jsme si tenhle a jsme s ním spokojení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Na druhý dokoupíme hlubokou korbu a autosedačku a máme celý komplet :dizzy_face:
14. dub 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul byla jsem u Alberta. :dizzy_face: Ale byla jsem dost ve skluzu s hodinami tak jsem nekoukala. Teda fakt mě to mrzí.

Malýho bolí ta nožička. Večer jsem mu měřila teplotku, ale neměl. Jenže když nemohl zabrat a pořád pokníkával a hrabošil s nožičkou tak dostal panadol sirup. zatím byl jednou vzhůru a to kolikrát bývá víckrát i když mu nic není. Tak uvidíme zítra. :pensive:

Jinak mi máme sporťák, ale když jsi mě dneska viděla tak i víš jakej :wink: :grinning:
14. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tenhle. Našla jsem si odkaz. Máme ten hnědej http://www.mimishop.cz/anabelka/detail.php?zbozi=183885
14. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

kde jste? :confused: Venku hnusně a tady nikdo :frowning2:

Kubík už má teplotku. Ráno měl 37,2 a teď 37,5 tak jsem mu šoupla čípek a šel spinkat. Snad už bude zítra dobrej. Zany když měl Honzík teplotu po očkování, tak kdy jste šli poprvé ven? Nevím jestli musíme být 3 dny doma jako normálně po teplotě, nebo jestli se to bere jinak, když je to po očkování.

Jinak papá dobře tak jsem ráda. Ráno jsme vstávali už v půl šestý a taky byl pěkně protivnej. :frowning2:
15. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: teda ja se stydim, ja na vas par dni uplne zapomnela :sweat_smile: bylo porad co delat, ale dneska jsem uz po 1. v praci... mesic jsem byla doma a to staci... musim vydelavat, at muzeme zarizovat bytecek :slight_smile:

vitam jindulinu :slight_smile: mne je 26, ale mimco jeste bohuzel nemame... snad se zadari po tech laznich :slight_smile:

zitra jedu po mesici do PB, uz se moc tesim na bytecek, jdeme vybirat nejaky nabytek... a taky jedeme na matriku zaridit formality na svatbu :slight_smile:
15. dub 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sokolko, tak to se máš, že si zhubla tolik a jak se ti to podařilo ? :confused: Já jsem už na své váze, ale chtěla bych ještě něco shodit, ale nějak se mi to už nedaří.
Chudák Kubík, ale snad teplota brzy přejde a bude zas dobře.Ta reakce na očkování nás taky nejspíš čeká, ale třeba to proběhne v poho, no, uvidíme.

Jindul, my sporťák nemáme, jezdíme zatim v hlubokém kočárku, ale jinak máme trojkombinaci.

Luci, tak držim pěsti, ať nějaký nábytek vyberete . :dizzy_face:
15. dub 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik já jsem prostě kojila a kojila a jinak jsem jedla všechno. Někdy jsem neměla hlad ani chuť tak toho třeba tolik taky nebylo, ale není pro mě problém dát si večer v 9 hodin něco sladkého. Je fakt, že ještě kojim, ale od té doby co jí malej příkrmy a toho kojení už moc není tak to už dolů tolik nejde. Ale jsem ráda za každý kilčo. Je fakt, že patřím k těm šťastným, co kojením hubnou. :slight_smile:
15. dub 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

já jsem dneska měla sraz s kamarádkou od nás z Lednovek :slight_smile: Byli jsme se s dětma kouknout na Zličíně v Človíčkově a bylo to tam fajn!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Děti se vyřádili a byli obě ve svým živlu :dizzy_face:
Honzík už byl pak pěkně protivnej, takže jsme to zabalili, děti usnuli a my si dali v klidu obídek :dizzy_face:

Sokolko, nám to píchali do ramínka... Ale myslím, že měl Honzík teplotu jen ten večer a druhý den byl v pohodě a pokud bylo hezky (si fakt nepamatuju :grinning: ) tak jsme ven asi šli :wink:

Luci, zrovna jsem si říkala, že jsi tu dlouho nebyla!!! No tak pěkně zařizujte vše potřebné a hlavně přijdeš i na jiné myšlenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo, tak já teda nepřibírala, ale rozhodně nepatřím k těm co by výrazně kojením zhubli :unamused:

Tak zatím páá a ještě se ukážu večer :slight_smile:
15. dub 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to já jsem kojila bohužel jen necelé 3 měsíce :frowning2: ,pak už jsem měla málo mlíka :angry: a jak jsem začala přikrmovat Nutrilonem, tak už malá ode mě nechtěla vůbec pít ,tak jsme přešly jen na Nutrilon. Přes den se snažim jíst menší porce, jenže ne pokaždé se to povede :grinning: a snažím se nejíst večer, jenže jak padne 9 hod. tak na mě přijde mlsná a to je konec :sweat_smile: :grinning:
15. dub 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek