• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Dobré ráno,

noc celkem v poho, vstávačka v 7 :dizzy_face: . To se asi včera krásně unavil na čerstvém vzdoušku. Teď pojedeme do Bohutína do zlatnictví, doufám, že tam budou, potřebuju koupit něco mamce k narozkám a pak se musíme ještě zastavit pro papriky. Budu dělat plněný.

Ess to víš, chybama se člověk učí že :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak ještě že to Ondra vyblinkal, to já už bych asi jela na pohotovost, když bych zjistila, že mi Kubík něco snědl.

Jinak včera byla hustá buřina co?
9. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol jenže tam by řekli, že to není nic jedovatýho a že mám tři dny čekat a pátrat v hovínkách, kdyby to nevykakal, následoval by rentgen a vidělo by se,kde to je....a dle toho by se dávala dieta s velkým množstvím vlákniny a kdyby to ani tak nevyšlo, tak už asi operace...
9. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

Elinka byla v noci dvakrát vzhůru, ale jednou totiž usnula u kojení a já taky :grinning: tak se není čemu divit, že byla za dvě hodiny zase vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a vstávali jsme v 8 :slight_smile:
Honzík prý vstával v 6, tak z něj měla mamka radost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No aspoň usne v pohodě po obědě :slight_smile:
Manža pro něj akorát jel, ještě se staví něco koupit a já zatím vyluxuju :slight_smile: K obědu bude rychlovka, špagety :wink:

Ess - ty jo, ještě že to vyblinkal :slight_smile: No na pohotovosti by ti stejně řekli, že máš počkat jestli to nebleje a nebo nevykadí a sledovat ho jak mu je. Jinak by to pak řešili :wink:

Sokolko - je fakt, že kritika není příjemná, ale zas upřímnost nade vše :slight_smile: A co se týče gramatiky, tak jeden můj kamarád mi pořád psal vÝkend a já jemu normálně vÍkend a vždycky jsem si přišla jako tele, že on si myslí, že já mu to píšu špatně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jedna moje už bývalá kamarádka se se mnou přestala bavit, protože nepřekousla pravdu co jsem jí řekla :confounded: Ta druhá v pohodě, bavíme se dodneška normálně :slight_smile: Holt je někdy lepší říct pravdu, aspoň já to tak beru :slight_smile:

No D. je teda jouda :grinning: To musel pěkně skučet, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany v poho, vždyť já to tak beru, ale v první chvíli mi naskočila kopřivka :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Jj D skučel a říkal, že je kok.... :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - chápu, taky mě občas nejdřív chytne vztek, ale pak si říkám, že na tom je možná něco pravdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jooo, hamtá si sluníčko a pak se tu nemá zatáhnout :angry: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak velký kluci vyrazili na Bitvu u Slivence amalej hajá, jdu si udělat kapúčo a hodím kopýtka nahoru na chvíli :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol Ty js určitě temperamentní děvče, což? :sunglasses:

Zany jj, to znám, moje maminka byla vždycky přímá a upřímná, taky mi to někdy až vadilo..a ocenila jsem to teprv, když jsem si vyzkoušela tchýnino sladké pokrytectví, do očí mi nic negativního neřekla a pak jsem přes dveře slyšela, jak mě pomlouvaj s její matkou, baby jedovatý!!!
9. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eli je vzhůru, přetáhla a o 15 minut :grinning: Tak jdeme na to luxování :wink:

Co dát v pondělí srazík? :confused: :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess jj já se jen tak neztratím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V pondělí nevim, možná by to šlo.
9. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pondělí mám zkoušku.....
9. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam na vas dotaz - mely jste v porodnici nafukovaci kruh?

zany, pondeli se mi jako jediny den vubec nehodi :sweat_smile:

my mame plna briska po obede a vyrazime ke kamaradum (manza jde trenovat paintball :grinning: )
9. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci kruh na co?

Spáchala jsem buchty, akorát jsou to takový invalidi :slight_smile: těsto moc tuhý, buchty veliký, marmeláda tekutá moc a jsou od ní pěkně opatlané, jak to tuhý těsto popraskalo při pečení :grinning:
9. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - kruh jsem fakt neměla, nebyl třeba :slight_smile: A ani jsem nikoho s kruhem neviděla :wink:

Aha, tak necháme srazík na jindy :wink:
Ess - držím palce :slight_smile:

No a chybama se člověk učí, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to už bych musela mít osm titulů, kdybych se chybama učila :grinning: díky, je to chemie životního prostředí, docela masakr, no uvidíme, ještě musím vytvořit taháček :grinning:

Zany anechceš spáchat srazík jinej den příští týden??
9. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso, nafukovaci kruh na sezeni po porodu v pripade nastrihu
a jinak jak jako "tahacek"? :angry: :grinning: ja od druhaku na vejsce, kdy jsem kvuli nemu prisla o kredity (profesorka me nacapala), uz nikdy zadny tahak nemela :wink:

nam ten nafuk.kruh doporucovali na predporodni priprave :sunglasses:
pozitri se jdu podivat do porodnice :slight_smile:

my se prave vratili od kamaradu, byli jsme s jejich prckem na zahrade a dokonce mi pujcili rychlozavinovacku, tak jsem rada, ze ji nebudu muset kupovat :slight_smile:
9. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci bez taháčku ani ránu :sunglasses:
9. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,

Lucci: taky jsem kruh neměla, moc mě nenastřihávali, takže jsem seděla docela dobře. Neříkám, že to nebolelo vůbec, ale dalo se to snést. Kdybys fakt nemohla sedět, tak ti kruh manža donese později, ale myslím, že nebude třeba.

A co jsi dělala za VŠ? Že píšeš o kreditech. Já byla na VŠE a tedy taháčky taky občas byly :slight_smile: A kdybych měla studovat teď, tak to asi budou megataháky, mozek už by toho asi moc nepobral.
9. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme měli odpoledne božský klid :dizzy_face: Honzík spal, Eliška taky a dokonce spala dvě hodiny :dizzy_face: Pak jsme vyrazili na Dobříš na zámek, byli jsme ve francouzském parku a bylo tam nádherně :dizzy_face: Dost jsme toho vyfotili, tak pak hodím fotky :wink:
Když jsme přijeli domů, tak tu na nás akorát zvonil náš zedník a šli ještě s manžou do hospody. Honzík šel taky, protože zedník měl s sebou i chlapečka skoro stejně starého jako Honzík :slight_smile: Já zatím vykoupala Elišku, nakojila a dala spát, ale řve tam jako tur :angry: No jo, holt si zdřímla trochu v autě a teď nechce usnout :rolling_eyes: Ale ona řve i když tam s ní jsem :rolling_eyes:

Luci - teda bez taháku ani ránu :grinning: A nesmíš se nechat chytit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ess - v úterý asi pojedeme ke kamarádce, ale ve středu dopo můžeme :wink:

Petul - jak se líbilo Lucince v bazénu? :confused: :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V bazénu byla nadšená, mlátila ručičkou o vodu jak šílená, takže udělat s ní "Paci, paci, pacičky" to byl nadlidský výkon. Akorát než jsme vlezly do bazénu, tak už jsem byla zpocená až na zadku - ta příprava je náročná, dokonce jsem v tom spěchu nechala svoje plavky ve skříňce :slight_smile: Ale to časem natrénuju. Taky v bazénu štípla nějakýmu chlapečkovi hračku, si jí chvilku nehlídal a měl smůlu.
9. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my jsme odpo šly popřát babičce k narozkám a rovnou jsme jí přinesli kytičku k zítřejšímu dni matek :wink: . Daly jsme si chlebíčky a terče a prošly jsme se zase domů. Malej leží v postýlce tak snad už brzy vytuhne.
9. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty voe jsem zmatená. Tak se ptám jak deb... D co se píše za i y my jsme šli-šly popřát a on že tvrdý. No a teď koukám, že Zany má taky měkký jak jsem psala původně. Teda dámy jste mě rozebraly :confounded: :grinning:
9. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem vám zapomněla napsat story ze včerejšího plavání o uvědomělých matkách!
Asi hodinu a něco po nás chodí plavat jedna skupina, která nám už delší dobu pije krev. Dřív chodili plavat od půl 11 a my v 10 končili a tudíž jsme se s nimi střídali v šatně. Na opuštění šatny je 15 minut a už se nám cpali do šatny sotva jsme vylezli :angry: A to mají mladší děti, takže my ještě dávaly pozor, aby ty naše divoká dítka těm jejich nic neudělala... Pak je posunuli ještě o další půl hodinu...
No a v pátek tam dámy s dětmi seděly a jeden chlapeček si tam držel nějaké erár auto a Honzík mu ho chtěl sebrat. Já na něj koukala a nic jsem neříkala, protože nebyl důvod proč zasahovat, vzhledem k tomu, že šlo jen o pokus :wink: No a vedle ní seděla další uvědomělá matka a ta se do Honzíka hned pustila, aby mu to autíčko nebral a že si ho vzal jako první atd. No já s mojí kamarádkou jsme jen zíraly a já pak pro Honzíka došla, aby si vzal něco jiného! Já Honzíka učím, aby hračky půjčil a našel si jinou a ony se do něj pustily jako když chce bůhví co!!! :angry: No a kamarádky Ondra tam jezdil na motorce, taky erár a jezdil kolem nich. No a jezdil celkem rychle a ony se mohly pos.at!!! Holt nemají sedět na zemi a nebo tam nemají ty motorky dávat, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak ho tam zase umravňovaly, že nemá jezdit moc rychle!!!
My se držely, abychom jim nic neřekly :angry:
9. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď to D napsal do pc a dal zkontrolovat a dobře jsou podle programu obě iy :confused: :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo, ja taky VŠE :grinning:
9. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul a s kým plavete? :confused:

Sokolko - my jsme šli se píše ve šli měkké I :slight_smile: Ale kdyby šli ženy nebo děti, tak Y :slight_smile: I když u těch dětí to někdy motám taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to projde oboje, protože se to dá napsat tak i tak, ale záleží na tom kdo je v tom MY :wink:
9. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - ze začátku jsem toho měla taky dost, ale pak už to bylo v pohodě :slight_smile: Brzy to natrénuješ a budeš v bazénu raz dva :wink:
9. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak já se asi vrátím na základku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jelikož jsme šly já, ségra a Kuba tak teda s tvrdym. No a D mi řekl, že když jdou chlapy tak jdou vždycky s tvrdym :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu za chvilku jak ty policajti co nejvědí jaký iy se píše ve slově gymnázium a půjdu radši na poštu :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak petulo diky za radu, je fakt, ze ten kruh muze manza dokoupit operativne az po :slight_smile: ikdyz teda ja bych samozrejme rada bez nastrihu :sweat_smile: masaz hraze jsme zkusili, ale ja to vzdala, zvlast kdyz mi MUDr. rekla, ze to je podle ni zbytecne :rolling_eyes:

zany, to vis, kdyz na to jednou clovek dojede, tak uz se boji, zvlast kdyz u nas pak zacali vyhrozovat vyhazovem, tak jsem se proste naucila tahaky nedelat :sunglasses: (navic jsem jako na protvoru ten tahak nepouzila, jen jsem ho mela schovany a asi blbe schovany :sweat_smile:)

sokolko, pokud jste sly jen vy zeny, tak Y; pokud zeny i muzi, tak I :wink:
9. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek