• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Sokolko - no jelikož jsi šla ty, ségra a Kuba, tak s měkkým :slight_smile: Kdyby jsi šla jen ty a ségra, tak s Y :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol: ty mě fakt bavíš :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ti D pěkně kecá - poslechni, co říká Zany.
9. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale my jsme šly ženy a dítě :confused: Ty jo vypadám jak dement :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - většinou nastřihují, aby se jim to netrhlo a pak hůř nešilo...
Mě nastřihávali jen trochu a dalo se to zvládnout. Sice to trochu bolí, ale sedět se s tím dá a v nejhorším ti fakt kruh přinese manža :slight_smile: I když já tam s kruhem neviděla nikoho a to se mnou na pokoji byla i paní co byla nastřihlá dost, protože měla i spešl dietu, aby jí to v případě stolice šlo dobře a neměla problém s tím šitím :wink:
9. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, doplnim zany: deti sly, zeny sly, muzi sli; zeny a muzi sli, ale: ja a segra a Kubik jsme sli (to tvrde plati jen pro "deti sly", pokud jste sly dve zensky a Kubik, tak uz je tam muzsky element, ktere chte nechte dominuje :wink: )
9. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se fakt musím smát :grinning: :grinning: Šli jste s "I". Dítě je muž, tak je tam měkký :grinning: :grinning: Počkej, až bude Kubík ve škole, tak to natrénujete.

Zany: já jsem na jména lempl, ale myslím, že říkala, že se jmenuje Lenka Smíšková....
9. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze zany me predbehla :grinning:

zany oni se jisti, a proto nastrihavaji - nekdy i zbytecne :unamused:
9. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta šatna v Amálce je strašně malá, my když jsme se pak oblíkali, tak už tam začaly chodit těhule a nebylo tam k hnutí. Ale jinak to hodnotím pozitivně :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucci: taky jsme masírovali hráz, a bylo to dost nepříjemný a nevím, jestli to na nástřih mělo vliv nebo ne. Doktorce jsem to říkala, ale stejně střihla, ale jen trochu.
9. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - to natrénujete pak s Kubou :slight_smile:

Petul - no měla bys vidět tu pánskou šatnu. Jak tam teď byli tři chlapi, tak tam prý nebylo k hnutí :grinning: Ale je pravda, že když se nás tam sešlo víc, tak to byl masakr :confounded:
9. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - někdy to asi zbytečně střihnou, holt se jistí a nechtějí si přidělávat práci :confounded:
9. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul ty jsi asi studovala prvni fakultu, co? kdyz jsi pracovala v bance... :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eliška je dneska na zabití!!! S přestávkami ječí!!! :angry: Jdu jí teda hladit a snad usne a pak zapadnu k TV :wink:
9. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucci: studovala jsem pátou fakultu - národo a pak na inženýrovi jsem to kombinovala s personalistikou. Ta banka byla více méně náhoda. chtěla jsem dělat personalistiku, ale nastoupila jsem to firmy, kde mi to definitivně znechutili, tak jsem sjela inzeráty a banka vyšla a zalíbilo se mi tam :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany nic nedavaji :rolling_eyes:
9. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: stejně v TV nic není. Tedy pokud nemiluješ Božskýho Káju :sunglasses:
9. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jste mi to vysvětlily a nebudu muset čekat na Kubíka :wink: No na to, že mi volá vždycky brácha, jestli má iy v pořádku tak jsem se moc nepředvedla :pensive: Ale co zase byste se neměly čemu smát. :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu smolit porodni plan :wink: jsem zvedava, jak ochotni budou v PB porodnici :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty naše dvě smráďata usnula až v půl 10!!! :angry: :angry: :angry: Takže jdeme spát až teď, protože jsme měli konečně chvíli klidu. Já si četla a MM se tu snažil něco spojovat v jednom programu, ale stejně mu to nešlo :grinning:

Luci - co máš za přání? :confused: :sweat_smile: Já porodní plán neřešila :wink:

Sokolko - i já se budu učit s Honzíkem. Akorát nevím kdo mu bude vysvětlovat třeba matiku, páč na tu já jsem blbá :grinning: :unamused: Manžovi asi něco šlo, ale taky žádná sláva :unamused:

Dobrou :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

sluníčko svítí, ptáci řvou jak protrhlý :grinning: a obloha bez mráčku. Tak se mi to líbí. Takže půjdu prát :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Noc u nás byla celkem v klídku až na to, že mě v půl třetí vzbudilo nějaký pípání. :confused: Tak jsem vzbudila D a říkám mu to a on na to hm a koukal jak vyoraná myš :grinning: . Tak jsem se šla podívat po bytě a řval nám alarm na ovládání od auta. Tak mu to říkám, tak vyběhl a hlásilo to, že do toho někdo bušil. Tak jsme koukali ven a nic. D odemknul a zamknul auto a šli jsme zase spát. No a teď koukám na auto a na jedné straně je sklopené zrcátko. Tak jsem zvědavá, co tam ještě najdeme až půjdeme ven. Protože to musela být pěkná rána, když to spustilo alarm. :rolling_eyes:

Jinak vstávačka po půl sedmé. Malej už je po snídani a dopo pojedeme za babičkou do práce dát jí kytičku ke dni matek. :dizzy_face: Moje mamka už jí dostala včera tak to máme splněno. :wink: Uvařeno je taky tak pohoda.

Zany to vás ty děti taky pěkně cvičej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale u nás je to taky tak, i když v půl desátý už teda spíme. :wink:
10. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: tak my chrupkali az do deviti, no asi nam to brzo skonci :grinning:

zany, chtela bych mit miminko na brisku hned po porodu a chtela bych ho tam mit co nejdele - i ta vysetreni by mohli udelat behem toho, co tam bude... jinak zadny zvlastni prani nemam, jen si preji, aby porod probihal co nejvic prirozene, pokud mozno bez zasahu lekare, bez EA, bez nastrihu (kdyz to pujde)
10. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, snad je auto OK :confused:
10. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zany a jeste bych se chtela pri druhe dobe porodni ridit vlastnim nutkanim tlacit
10. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko :slight_smile:

My jsme dneska vstávali v 7, ale já se ještě chvilku válela :slight_smile: Jenže Eliška nedala jinak, že vstáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kluci jeli koupit knedlík k obědu - bude koprovka a Elinka si zatím hodinu zdřímla :slight_smile: No nějak se překonává :grinning:
Honzík si po obědě zdřímne a pak vyrazíme asi někam na výletík :slight_smile:

Luci - držím palce, aby ti přání vyšla :slight_smile: Myslím, že teď už mimčo ošetřují před tebou na pokoji, aspoň to říkala švagrová, protože rodila na normálním pokoji a ne jako já na kachlíkárně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co je EA? :confused:

Sokolko - no snad je auto v pohodě!!! Zas nějaká verbež :angry:
10. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak auto je v poho, ale ostatní moc ne. My jsme měli štěstí, že jsme stáli tak, že nám ho jen ohnuly, ale jinejm autům je i ukopaly. :angry: EA je epidurální anestezie. :wink:
10. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany pro knedlik na namko? :wink: ja prave premyslim, co dnes ke gulasi, ale na namku maji stejne asi zavreno... asi dame kolinka :wink:

sokolko, tak to jste meli stesti, tady je to v noci fakt desny :unamused:
10. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy, tak nám všem přeju vše nej k dnešnímu svátku...mně nikdo nepřál, já zatím taky nikomu, mně zbyla jen babička, tý zavolám a tchýně, na tu dlabu....

Sokol a není to spíš epidurální analgezie? anestezie je ouplně uspání, analgezie je odbolestnění :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týká aut, manželovi v Praze služební vykradli mockrát....
10. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, dvě ekonomky na jedný diskuzi :sunglasses:

No víte jak děvčata, na nás dálkaře jsou vyučující mnohem mírnější,než na deňáky :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já seděla na jedný půlce prdýlky po nástřihu :sunglasses:
10. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek