• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Napíšu epidurál a je mi to hned jasný :grinning:

Sokolko - tak to jste měli štěstí! Sekat jim ruce i nohy!!! :angry:

Ess - mě kluci přivezli k dnešnímu svátku kytičku a koupili i babičkám, ale tchýni bych jí nejradši nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: No moje matka to není, tak ať si s tím manža dělá co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - knedlík byli kluci kupovat v Kaufu :wink:
10. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no já mám pořád v živé paměti, jakou mi tchýně udělala scénu po telefonu, když jsem odjela za mamčou, když ji zavřeli do špitálu s tou trombózou....bylo jasný, že umírá a ta píp tchýně na mně do telefonu ječela, že se mám vrátit domů, že tam mám děti a že mámu nezachráním..přitom děti hlídal Roman....a v pozadí tam pokřikoval tchán...tohle jim nikdy neodpustím!!!
10. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolka si dala práci a hledala to jak je to správně :grinning:
Kdyby tam bylo epidurál, tak mám jasno a je mi fuk jestli je to anestezie nebo analgezie :grinning:
Ale aspoň v tom mám jasno :wink:

Ess - některý věci se nadají zapomenout!!! :unamused: Taky jich mám spousty v živé paměti a nemusí se týkat ani mé tchýně :unamused:
10. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík spí, tak ho nechám chvilku vyspat a vyrazíme někam výletit :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol fakt? No vidíš,tady machruju a nic o tom nevím :grinning:
10. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tjn.....a taky jak jsem slyšela tchýni s bábrlí, jak mě drbou, to bylo taky moc pěkný :rolling_eyes:
10. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem našla tenhle popis:

Klíčová slova:
dura mater = tvrdá plena, jeden z míšních obalů
epidurální, peridurální = prostor kolem míšních obalů
anestezie = znecitlivění, necitlivost
analgezie = zmírnění bolesti, bezbolestnost
místní anestetikum = znecitlivující látka
10. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A wikipedie praví:

Anestezie – je vyřazení veškerého čití, senzitivního i bolestivého.
Analgezie – vyřazení jen bolestivého vnímání.

Tzn anestezie je širší pojem než analagezie......
10. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
presolila jsem gulas :angry:

tyjo, ja napisz jednu zkratku a je z toho strankova diskuze :grinning: zany, omlouvam se, priste bez zkratek :wink:
10. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hlásim změny svého stavu bolesti je mi na umření takže jestli tohle nepovede k porodu chci umřít.Jinak holky před porodem měli ste krom stahů i něco jiného jako výtok atd něbo špinění nebo tak něco
10. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso odchází někomu hlenová zátka, může tam být trochu krve i....že by????
10. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen rychlé info, večer písnu více. S Míšou jsme od odpoledne v kontaktu takže pořád jí bylo špatně, dala vanu a pak mi psala, že jedou do porodky. Tak čekám na další zprávy. Pak je sem hned hodim. :wink:
10. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
gulas zachranen - dala jsem do nej syrovou bramboru a nechala uvarit :slight_smile:

miso, moc s tebou soucitim a preju ti, aby uz jsi mela rychle po porodu! hlenova zatka odchazi pry najednou, ale muze to byt az 10 dni predem, coz snad neni tvuj pripad :pensive: nekdo si jejiho odchodu vsimne, nekdo ne...

delam moucnik pro tchyni ke dni matek :slight_smile: a pecu chleba, takze vyjdeme az po sedme...
10. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol hu úplně si vzpomínám na porod, brr!!!!
10. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci hlenová zátka už jí odešla dřív, takže dneska to spíš vypadá na porod. :wink:

My jsme byli odpo na hřišti nad šraňkama a D šel na Stalingrad nahlásit to zrcátko. Tam se mu v podstatě vysmáli, že prý je nechytli přímo při kopání tak mají všichni smůlu. :angry: Pak jsme vyrazili ke známým na Háje, dovezli jsme pečivo, odvezli si vajíčka a upekli jsme si tam buřtíky. :slight_smile:

Zítra hlásí ošklivo tak budem vařit a péct a možná i uklízet. No to ještě uvidím, podle toho jak mi to půjde od ruky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů, že by se už Míša rozhodla rodit? :slight_smile: No jo, je 10.5., tak to má akorát :grinning:

Elina zas ječí, tak jdu na ní :unamused:
10. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
hlasim navrat ze Sumavy :slight_smile:
co to tu nevidim? konecne ctu, ze Misa jela do porodky? :slight_smile:. Moc drzim pesti, at je vse v poradku a malou ma brzo u sebe :slight_smile:
Sumava byla super, podnikli jsme 2 vetsi vylety a Lucka to zvladala dobre. Ani jednou jsme nezmokli. Bohuzel ji asi trapi zoubky, protoze dnes od rana prudila, ma 37,6, temer neji a ma prujem. Tak snad jsou to opravdu zuby!!!!
10. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

tedy, konečně se Míša rozhodla rodit jo - na den matek :grinning: To je super.
Doufám, že to bude mít kočenda rychlé, neb si nakonci tedy fakt vytrpěla.

Jinak my jsme byli o víkendu pryč - na severu, užili jsme si to, jen malá měla reakci na očkování (vždy večer teplůtku). No zamilovala se do slepic, tak si říkám, jestli tady náhodou nechovat slepice :grinning: Jeli jsme ale už kvůli té teplůtce včera večer, tak jsem stihla i vyprat a zítra mám co žehlit :slight_smile: Manža mě dostal, neb zase viděl ve zprávách něco o pihách a pořád mě znervózňuje - neb mi ve vlasech našel dvoubarevnou pihu a že se mu nelíbí. Tak přemýšlím, kdy vyrazím na kožní.

Sokolko - s autem je to síla. Se hold mladí baví. Si kolikrát říkám, že je to vůbec napadne. My jsme sice pařili, ale nikdy jsme bordel nedělali. A policajti - no comment, kolikrát si říkám, k čemu tady jsou (ať měšťáci, tak státní).

Zkratka EA a pak ještě pravopis - to jste mě fakt rozesmáli. S pravopisem je to kolikrát síla. Občas taky tápu, s i y snad problém není. Mě spíše dělá problém mně mě mne :slight_smile: Takže raději píšu Mi :slight_smile:

Kočendy, moc se opatrujte a budu koukat, kdy konečně se tu objeví zprávička, že má Míša v náručí konečně Aničku (to by byla legrace, kdyby nakonec byli chlapeček :grinning:)

Krásný večer. Jindula
10. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme odpoledne po spaní vyrazili odvézt babičkám kytičku ke dni matek :slight_smile: Taky jsem dostala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jsme jeli na Makovou, vyšlápli jsme si pěkný kopeček, Honzík si tam dal sváču a frčeli jsme domů. Eliška zase vyváděla se spánkem a to odpoledne moc nespala, resp. půl hodiny :unamused: No a Honza si tradičně vymýšlí, už tu byl dvakrát na čůrání a teď si vymýšlí, že chce kakat :angry:
Vložila jsem nové fotky :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janco - snad to bude od zoubků :wink: Nám se fakt nikdy jen zuby nepotvrdily, vždycky se z toho nakonec vyklubalo ještě něco jiného :unamused:

Jindul - na jakém očkování jste byly? :confused: Snad už bude Naty bez teploty :slight_smile: S pihou si dojdi, aspoň pro jistotu :wink:

No to by byla legrace, kdyby to byl fakt kluk :grinning: :grinning: :grinning: V červeným kočáru by jezdit mohl, vždyť Ferrari je taky červené, ale ty růžové oblečky :grinning: :grinning: :grinning:

Sokolko - policajti jsou fakt na h...o!!! :angry: Nevím od čeho tu jsou!!! :angry:
10. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - v pátek jsem za výlohou viděla novou knížku od Lanczovky :wink: Potížistka
Nevím jestli jí už nemáš...
10. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul tak jako pomůcku použij to,že kam bys dala Ti, tak dáš mě a kam bys dala Tobě, píšeš mně.....
10. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - díky za vysvětlení, tohle taky pletu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale stejně budu asi psát "mě" :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess - díky za vysvětlení, ale stejně bych to pletla - třeba beze mně?? (bez tebe :slight_smile: ) Jak jste se, rodinko, zabydleli v Příbrami???

Zany - Naty minulé úterý byla očkována Priorixem - prý může být reakce do 10 dnů. No a Naty měla od středy vždy večer 38, přes den byla jen mrzutá. Maximálně by to mohly být zuby, ale ty nijak nejsou zvlášť nateklé. Uvidíme, jak dál. Koukala jsem na fotečky, moc krásný. Neměla si strach, že by Honzík zaplul do té vody :astonished:

Také jsem dala pár foteček do albíka.
Snažíme se usnout - jako Naty :grinning:

Kde je ta Sokolka s mírama Aničky ?? :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem tu jak na trní, zprávička žádná jak to pokračuje, ale nechci zase Míšu otravovat, abych jí psala, když vím, že jí je blbě. :frowning2: K večeru jak mi psala že jedou, bylo půl šesté, tak jsem jí psala, že když na to bude mít sílu ať písne jak pokračujou a co jí řekli. Tak snad se ozve. NO já snad ani nepůjdu spát :sweat_smile: . Si vemu telefon i do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jindul a malá měla reakci po týdnu ve středu nebo druhý den po očkování? :confused:

Jdu juknout na fotky. :wink:
10. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no já to taky pletla, až kamarádka mi prozradilatenhle fígl :wink:
10. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fotečky jsou krásné chválím. :wink:
10. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko - ona se snad ozve, kočenda. Snad jí to půjde rychle, si fakt protrpěla. Musí být vysílená, vždyť se jí to táhlo hrozně dlouho.
A Naty měla reakci až po týdnu - jsem si říkala, že se jí to vyhne. Ale jak psaly i jiné holčiny, tak po tom priorixu měly reakce třeba až po těch 9 dnech.

Holčiny, já si fakt na jednu stranu říkám, že jsem měla super, že jsem neměla vůbec žádné bolesti, že mi to vyvolávali. Ale na druhou stranu, pokud se nám podaří druhé, budu mít totální bo@ky (se omlouvám), jak ten konec bude probíhat. :confused: :confused: :confused:

tak malá usnula, jen mám pocit - strach - že je pokakaná.Jdu čuchnout :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak není. Utíkám spát taky :grinning: Dobrou noc kočendy a zítra tu snad bude už zprávička o narození Aničky. Se nemůžu dočkat - Sokolko, tak bych pořád kontrolovala mobil :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek