Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
10. kvě 2009
Jindul tak to jo. My po tom prvním priorixu (dávali jsme tetra s neštovicema) jsme měli reakci také takhle. Týden a den. No a měl malej zvýšenou teplotu asi jeden nebo 2 dny a třetí nebo čtvrtý den se osypal. Né moc, ale jo. No a taky se mu udělala boulička za ouškem a to mi mudra říkala, že je to taky k tomu, když jsem jí kvůli tomu volala. Ono právě tohle očkování je živá látka proto je reakce až dýl. 😉 Nás teď čeká druhá dávka. Musím tam zavolat a dojít si pro recept.
sokolka
10. kvě 2009
Jo Zany k tý knížce, tu už mám asi od vánoc nebo ještě před, ale jsi hodná že jsi si vzpomněla. 😉 Jo a právě v tý mám zaškrtaný ty knížky. 😃 Tak jsi mi to aspoň připomněla a hned jsem napsala ségře. 😉
zanyautor
10. kvě 2009
Já dala Honzíkovi jen tu obyč vakcínu a byl bez reakce 🙂

Sokolko - no já jí viděla za výlohou, tak jsem si říkala jestli není nová 😉 A ono ne 😃 Už mám 4 knížky přečtený, ale mezitím jsem četla i jinou, aby se mi to nemotalo dohromady :-p

Jindul - hezký fotečky 🙂
zanyautor
10. kvě 2009
Jo a v úterý jedeme za kamarádkou, takže na hřiště nebo nějakej pidi srazík se nám hodí ve středu dopo, když Ess zítra nemůže...
luccii
10. kvě 2009
holky, tak davno to neni, co jsem chodila do skoly, takze 😉 :
mně - 3. a 6. pád (komu čemu, o kom, o čem)
mě - 2. a 4. pád
zanyautor
10. kvě 2009
Doufám, že to Míša bude mít brzy za sebou a nebude jí Anička moc trápit 🙂 Už si toho chudák užila až dost 😞
zanyautor
10. kvě 2009
Luci - no taky dobrá pomůcka, jen nevím jestli jí můj mozek poznamenaný kojením a mateřskou demencí udrží 😃
sokolka
10. kvě 2009
Tak Zany píšo co mi chybí za knížky:

Znamení blíženců, Souhvězdí labutě,Stopa v mém srdci a to je vše. To jsem si myslela, že mi jich chybí víc. 😉
luccii
10. kvě 2009
zany, to si zapamatujes - manza tu rika, ze on si pamatuje, ze to MNĚ je 3. a 6. pad, protoze ma 3 pismenka 😉

taky myslim na Misu, uz aby to mela kocka za sebou a Anicku v naruci x-)

zany, streda dopo by mi vyhovovala 🙂

jeee, ja jdu zitra do porodnice na prohlidku, to bych tam mohla Misu a Anicku potkat 😎 ale radsi ji tam nebudu hledat, at ma klid 😉
zanyautor
10. kvě 2009
Doufám, že bude hezky a mohli bychom se sejít s dětičkami někde na hřišti 🙂

Luci - manža si to hezky odvodil 😃
Pěkně si porodnici prohlídni ať víš do čeho jdeš 🙂
sokolka
10. kvě 2009
Zany já když čtu od ní víc knížek tak je to taky mazec. Tím, že se to kolikrát tak protíná, tak jsou v tom potom zmatky je lepší to proložit něčím jiným nebo si dát chvíli pauzu. 😉
esssi
10. kvě 2009
Jindul jo prima,díky 🙂jen už bych tu ráda měla nějakou kamarádku....
sokolka
10. kvě 2009
Já jsem teď četla v tejdnu Steelovou - Sestřičky a normálně jsem to zhltla během 4 dnů. A to mi většinou Steelovka vydrží dýl. :-N Tak si budu muset zase něco koupit, protože už to mám vše přelouskané.
luccii
10. kvě 2009
holky ja uz chci taky rodit - posledni 3 dny mam takovy desny bolesti v krizi a fakt si nedovedu predstavit, ze je budu mit jeste az 6 tydnu 😞 rano se probudim a uz to boli... chodit je utrpeni, manza se mi smeje, ze se kolebam jako husa nebo kachna 8-( tak nevim, jestli nezkusit masaz od profesionala, ale to stejne pomuze asi jen na chvilku, co myslite?
sokolka
10. kvě 2009
Tak holky je to tady 😃 Přišla mi tato zpráva

Ahoj v 20:45 vykouklo sluníčko jménem Anička. Mám 45 cm a 2,71 kg. Byl to fofr a jsme všichni ok. x-)
luccii
10. kvě 2009
sokolko, ty jsi ale knihomol 🙂 ja ctu cele tehu Co zivot dal a vzal a porad mi jeste tretina kniha zbyva 😉 jdu spat, snad ty zada aspon v posteli povoli :-| dobrou noc
luccii
10. kvě 2009
jupiiiii gratuluju!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
esssi
10. kvě 2009
Sokol jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé,že moc gratulujeme!!!
luccii
10. kvě 2009
sokolko diky zpravu! 🙂
sokolka
10. kvě 2009
Není zač holky, normálně jsem měla slzy v očích :-N
esssi
10. kvě 2009
Tak já jdu dělat ten tahák, dobrou všem!!
petulao
11. kvě 2009
Dobré ráno,

posílám velkou gratulaci Míše 😃 😃 😃 To je nádhera, že už je malá venku. A padlo to pěkně na den matek 🙂
mjanca
11. kvě 2009
dobre ranko 🙂
Miso: moc moc gratuluju k Anicce, mela jsi to rychly, tak aspon, ze tak. Tesim se na fotecky a dalsi podrobnosti 🙂.
zanyautor
11. kvě 2009
Míšo - mooooooc gratuluju x-) Hlavně přeju hodně zdravíčka 🙂
zanyautor
11. kvě 2009
Jinak přeji dobré ráno 🙂

dneska jsme vstávali v půl 7 :-| Já bych spala, ale dětičky se rozhodly, že se spát nebude a počasí na spaní je :-p
No aspoň něco stihneme udělat, já půjdu vyžehlit a vyluxovat ty moje vlasy co tu všude jsou 8-(
esssi
11. kvě 2009
Dobré raníčko,venku je neuvěřitelná průtrž, Ondru jsem šoupla do školky,vyfénuju si mokrou bundu a vyrážíme na bus směr Pha...ještě, že máme zastávku od baráku 50 m 😎 hezký den všem, odpol se ozvu, až dorazíme 🙂
jindulina
11. kvě 2009
Krásné 😃 ránko, holčiny

Míšo - moc gratulujeme k narození Aničky a přejeme moc zdravíčka a mlíčka. Maličká je maličká, ale to brzy dožene 😉

Sokolko - jsem taky zamáčkla slzu, jsem si to četla přes mobil ještě večer, mi to nedalo 😃 Děkujeme za rychlou zprávičku.

My měly tedy noc půl na půl. Sice jsme vstaly s Naty až v 8:30, ale spala bych dál. Je to tím, že manžu tlačím ke koupi postele pro malou a pořád není sto. Takže já se fakt holčiny nevyspím. Mě malá večer mlátí, jak se otáčí sem tam 😃 No snad brzy bude. Už vidím, jak nám v krámu řeknou, že nejdříve za měsíc a trefí mě.

Venku je tedy šílené počasí, takže budeme doma. Polévku máme od včerejška, tak si uděláme jenom pangáska. Doklidíme a dovyžehlíme ty 4 kousky, co neuschly včera.

Ess - držíme palečky, ať to jde ve škole levou zadní.

Mějte holčiny moc krásný den aspoň doma 😉
zanyautor
11. kvě 2009
Já mám splněno, vyžehleno a vyluxováno 🙂 Jdu se věnovat dětem 🙂

Ess - držím palce 🙂 To jedeš do Prahy i se Štěpou? =-) Tý jo, tak to mě by dali zkoušku jen kvůli tomu, aby jim to tam Honza nezboural 😃

Jindul - no asi tě zklamu, ale my když objednávali postel, tak fakt za měsíc přišla 8-( A vy spíte všichni dohromady? =-) No to by byla moje smrt, protože Honzík sebou mele, teď občas přijde a je to lepší, ale i tak. Pořád vyhazuje nohy, odkopává se a jak má víc místa, tak sebou mele neskutečně 8-( Jen ať si spí hezky na své posteli ve svém pokoji. Proto ho taky má, že 😃
sokolka
11. kvě 2009
Ahojky holky,

tak my dneska vstávali v 7 hodin. x-) Hned od rána jsem začala uklízet. Koupelna, záchod, prach, vyluxovat, vytřít, vyžehlila jsem pár kousků, co jsem tu měla a do toho jsem vařila buřtguláš a pekla trojbarevné řezy. x-) Ale mám hotovo, malej spinká a já si v klídku dávám kávičku s křížovkou 😉 .
Jinak jsem si psala s Míšou, tak jsou v poho, Míše praskla nějaká cévka tak jí to šili a je jí mdlo, ale jinak je v pohodě. Malinká se prý přisává bez problémů, tak dělá mamince jen samou radost x-) .

Ess no to by mě teda do Prahy s Kubíkem nikdo nedostal. Tím, že tam ani sama nejezdim, tak bych se tam ztratila a ještě sebou táhnout dítě. No už to asi máte secvičený, tak to zvládáte. 😉
zanyautor
11. kvě 2009
U nás se spí a dokonce obě děti x-) x-) x-) Honzík usnul nějak podezřele rychle =-) Ale to je dobře :-N Eli usnula u prsa, tak jsem jí jen přenesla :-N
Já jsem ještě přebrala Elišce skříň, vyřadila jsem jí malé věci a vybrala něco po Honzíkovi co může nosit i na doma 🙂 Honzíkovi to taky musím přebrat 🙂

Sokolko - tříbarevnou buchtu bych si taky dala 🙂 Někdy jí budu muset udělat a nebo se pozvu k tobě 😃

Začni psát odpověď...

Odešli