• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jindul tak to jo. My po tom prvním priorixu (dávali jsme tetra s neštovicema) jsme měli reakci také takhle. Týden a den. No a měl malej zvýšenou teplotu asi jeden nebo 2 dny a třetí nebo čtvrtý den se osypal. Né moc, ale jo. No a taky se mu udělala boulička za ouškem a to mi mudra říkala, že je to taky k tomu, když jsem jí kvůli tomu volala. Ono právě tohle očkování je živá látka proto je reakce až dýl. :wink: Nás teď čeká druhá dávka. Musím tam zavolat a dojít si pro recept.
10. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zany k tý knížce, tu už mám asi od vánoc nebo ještě před, ale jsi hodná že jsi si vzpomněla. :wink: Jo a právě v tý mám zaškrtaný ty knížky. :grinning: Tak jsi mi to aspoň připomněla a hned jsem napsala ségře. :wink:
10. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já dala Honzíkovi jen tu obyč vakcínu a byl bez reakce :slight_smile:

Sokolko - no já jí viděla za výlohou, tak jsem si říkala jestli není nová :wink: A ono ne :grinning: Už mám 4 knížky přečtený, ale mezitím jsem četla i jinou, aby se mi to nemotalo dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jindul - hezký fotečky :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a v úterý jedeme za kamarádkou, takže na hřiště nebo nějakej pidi srazík se nám hodí ve středu dopo, když Ess zítra nemůže...
10. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak davno to neni, co jsem chodila do skoly, takze :wink: :
mně - 3. a 6. pád (komu čemu, o kom, o čem)
mě - 2. a 4. pád
10. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufám, že to Míša bude mít brzy za sebou a nebude jí Anička moc trápit :slight_smile: Už si toho chudák užila až dost :frowning2:
10. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - no taky dobrá pomůcka, jen nevím jestli jí můj mozek poznamenaný kojením a mateřskou demencí udrží :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Zany píšo co mi chybí za knížky:

Znamení blíženců, Souhvězdí labutě,Stopa v mém srdci a to je vše. To jsem si myslela, že mi jich chybí víc. :wink:
10. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, to si zapamatujes - manza tu rika, ze on si pamatuje, ze to MNĚ je 3. a 6. pad, protoze ma 3 pismenka :wink:

taky myslim na Misu, uz aby to mela kocka za sebou a Anicku v naruci :dizzy_face:

zany, streda dopo by mi vyhovovala :slight_smile:

jeee, ja jdu zitra do porodnice na prohlidku, to bych tam mohla Misu a Anicku potkat :sunglasses: ale radsi ji tam nebudu hledat, at ma klid :wink:
10. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufám, že bude hezky a mohli bychom se sejít s dětičkami někde na hřišti :slight_smile:

Luci - manža si to hezky odvodil :grinning:
Pěkně si porodnici prohlídni ať víš do čeho jdeš :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já když čtu od ní víc knížek tak je to taky mazec. Tím, že se to kolikrát tak protíná, tak jsou v tom potom zmatky je lepší to proložit něčím jiným nebo si dát chvíli pauzu. :wink:
10. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul jo prima,díky :slight_smile:jen už bych tu ráda měla nějakou kamarádku....
10. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď četla v tejdnu Steelovou - Sestřičky a normálně jsem to zhltla během 4 dnů. A to mi většinou Steelovka vydrží dýl. :sweat_smile: Tak si budu muset zase něco koupit, protože už to mám vše přelouskané.
10. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja uz chci taky rodit - posledni 3 dny mam takovy desny bolesti v krizi a fakt si nedovedu predstavit, ze je budu mit jeste az 6 tydnu :frowning2: rano se probudim a uz to boli... chodit je utrpeni, manza se mi smeje, ze se kolebam jako husa nebo kachna :rolling_eyes: tak nevim, jestli nezkusit masaz od profesionala, ale to stejne pomuze asi jen na chvilku, co myslite?
10. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky je to tady :grinning: Přišla mi tato zpráva

Ahoj v 20:45 vykouklo sluníčko jménem Anička. Mám 45 cm a 2,71 kg. Byl to fofr a jsme všichni ok. :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ty jsi ale knihomol :slight_smile: ja ctu cele tehu Co zivot dal a vzal a porad mi jeste tretina kniha zbyva :wink: jdu spat, snad ty zada aspon v posteli povoli :unamused: dobrou noc
10. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiiiii gratuluju!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé,že moc gratulujeme!!!
10. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko diky zpravu! :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač holky, normálně jsem měla slzy v očích :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu dělat ten tahák, dobrou všem!!
10. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

posílám velkou gratulaci Míše :grinning: :grinning: :grinning: To je nádhera, že už je malá venku. A padlo to pěkně na den matek :slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
Miso: moc moc gratuluju k Anicce, mela jsi to rychly, tak aspon, ze tak. Tesim se na fotecky a dalsi podrobnosti :slight_smile:.
11. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - mooooooc gratuluju :dizzy_face: Hlavně přeju hodně zdravíčka :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak přeji dobré ráno :slight_smile:

dneska jsme vstávali v půl 7 :unamused: Já bych spala, ale dětičky se rozhodly, že se spát nebude a počasí na spaní je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No aspoň něco stihneme udělat, já půjdu vyžehlit a vyluxovat ty moje vlasy co tu všude jsou :rolling_eyes:
11. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,venku je neuvěřitelná průtrž, Ondru jsem šoupla do školky,vyfénuju si mokrou bundu a vyrážíme na bus směr Pha...ještě, že máme zastávku od baráku 50 m :sunglasses: hezký den všem, odpol se ozvu, až dorazíme :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné :grinning: ránko, holčiny

Míšo - moc gratulujeme k narození Aničky a přejeme moc zdravíčka a mlíčka. Maličká je maličká, ale to brzy dožene :wink:

Sokolko - jsem taky zamáčkla slzu, jsem si to četla přes mobil ještě večer, mi to nedalo :grinning: Děkujeme za rychlou zprávičku.

My měly tedy noc půl na půl. Sice jsme vstaly s Naty až v 8:30, ale spala bych dál. Je to tím, že manžu tlačím ke koupi postele pro malou a pořád není sto. Takže já se fakt holčiny nevyspím. Mě malá večer mlátí, jak se otáčí sem tam :grinning: No snad brzy bude. Už vidím, jak nám v krámu řeknou, že nejdříve za měsíc a trefí mě.

Venku je tedy šílené počasí, takže budeme doma. Polévku máme od včerejška, tak si uděláme jenom pangáska. Doklidíme a dovyžehlíme ty 4 kousky, co neuschly včera.

Ess - držíme palečky, ať to jde ve škole levou zadní.

Mějte holčiny moc krásný den aspoň doma :wink:
11. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám splněno, vyžehleno a vyluxováno :slight_smile: Jdu se věnovat dětem :slight_smile:

Ess - držím palce :slight_smile: To jedeš do Prahy i se Štěpou? :confused: Tý jo, tak to mě by dali zkoušku jen kvůli tomu, aby jim to tam Honza nezboural :grinning:

Jindul - no asi tě zklamu, ale my když objednávali postel, tak fakt za měsíc přišla :rolling_eyes: A vy spíte všichni dohromady? :confused: No to by byla moje smrt, protože Honzík sebou mele, teď občas přijde a je to lepší, ale i tak. Pořád vyhazuje nohy, odkopává se a jak má víc místa, tak sebou mele neskutečně :rolling_eyes: Jen ať si spí hezky na své posteli ve svém pokoji. Proto ho taky má, že :grinning:
11. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak my dneska vstávali v 7 hodin. :dizzy_face: Hned od rána jsem začala uklízet. Koupelna, záchod, prach, vyluxovat, vytřít, vyžehlila jsem pár kousků, co jsem tu měla a do toho jsem vařila buřtguláš a pekla trojbarevné řezy. :dizzy_face: Ale mám hotovo, malej spinká a já si v klídku dávám kávičku s křížovkou :wink: .
Jinak jsem si psala s Míšou, tak jsou v poho, Míše praskla nějaká cévka tak jí to šili a je jí mdlo, ale jinak je v pohodě. Malinká se prý přisává bez problémů, tak dělá mamince jen samou radost :dizzy_face: .

Ess no to by mě teda do Prahy s Kubíkem nikdo nedostal. Tím, že tam ani sama nejezdim, tak bych se tam ztratila a ještě sebou táhnout dítě. No už to asi máte secvičený, tak to zvládáte. :wink:
11. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás se spí a dokonce obě děti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Honzík usnul nějak podezřele rychle :confused: Ale to je dobře :sweat_smile: Eli usnula u prsa, tak jsem jí jen přenesla :sweat_smile:
Já jsem ještě přebrala Elišce skříň, vyřadila jsem jí malé věci a vybrala něco po Honzíkovi co může nosit i na doma :slight_smile: Honzíkovi to taky musím přebrat :slight_smile:

Sokolko - tříbarevnou buchtu bych si taky dala :slight_smile: Někdy jí budu muset udělat a nebo se pozvu k tobě :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek