• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany klidně se pozvy :grinning: :wink:
11. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pozvi, ty ťunťo :grinning:

Někdy přijdu, neboj :slight_smile:

Jo a kdybys neměla co číst, moje knihovna je ti k dispozici, něco si tu můžeš vybrat :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem vyfotila pár věcí po Eli a hodila to na MMB :wink: Uvidím jestli se někdo ozve, kdyžtak to pak zas odnesu do sekáče :slight_smile:
Mám tam ještě zimní věci, ale to teď asi fakt nikdo kupovat nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tož počkám :wink:

Doprala mi pračka, tak to jdu pověsit a natáhnu se s knížkou. Musím využít blaženého klidu :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak u nas noc na draka, mimco dovadelo, nejenom proto jsem asi 2 h bdela... rano jsem brzo vstavala kvuli poradne, cestou tam promacala boty i puncochace - sla jsem v te nejvetsi prutrzi, tam mi jen poslechli srdicko miminka, zmerili fundus delohy a zase jsem sla, priste uz monitor
pak jsem se doma prevlekla a vyrazila na cvico - coz bylo utrpenim stejne jako jakakoli chuze ci pohyb ve stoje :frowning2:

odpo jsme sli na prohlidku porodnice, ale maji tam plno :wink: , tak jsem jen vyzpovidala stanicni sestru - je moc mila a sdilna :slight_smile: pak jsme si vyzvedli nabytek do pokojicku a tento tyden ho manza smontuje, az polozi Miralon a koberec :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany :grinning: :grinning: jsem na to koukala až když to tam bylo. No jo no trocha smíchu neuškodí. Hele zase byste se ani nezasmály. :grinning:

Luci tak to nezávidím, že jsi tak promokla. My jsme využili toho počasí k uklízení a bylo to teda příjemněší. :grinning: Tak vidíš, já si myslela, že monitor je od 36tt no jo. Jsem to už pozapomněla. :wink:

My jsme zajeli s mamkou do toho Bohutína pro náramek, vybrala si krásnej, pak jsme je vyhodili doma a jeli do hypošky nakoupit. Teda spíš jsem šla nakoupit já a kluci byli v autě. D na mojim místě a Kubík řídil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma si poručili kakao a buchtu a teď opět čučí na Lucii, mě z něj fakt klepne. Jak na žádný pohádky nekoukal, tak teď si to vybírá. :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, jdu dělat večeři,chemie se nepodařila, příště 4.6.....teď mě čeká právo a životní prostředí.....21.5...

jo a ráno jsem zmokla pěkně...
11. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso, skoda, asi to bude chtit lepsi tahacek :wink:

Petul, proc si mamca vybrala v Bohutine a ne v PB? je to tam lepsi?
11. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,vsechno nedocitam,jen jsem nasla ze anicka uz je na svete,tak gratuluji.nam se zapijeni danielky vydarilo.byla hrozna sranda a prase na grilu no lahudka.strejdove se ozrali jako prasata,tak by mela byt mala zdrava snad cely zivot.dneska jsme prijeli domu vyprat a byly jsme u tchyne,protoze ma dneska 50.tak jsme nakupovali darky a gratulovali.ted jsme domavykoupali obe deti.jirik veceri mala uz je popapani a ja jdu hodit koupel.

uz se tesim az bude v anicka v albicku,aby jsme ji videli.to byla teda malicka.jestli mi unikla naka dulezita informace,ktera se tady objevila od patku,tak me prosim informujte.
11. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii tjn a lepší místo,seděly jsme s kolegyní vepředu a nic neopsaly :frowning2:
11. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso, tak to je jasny, vepredu se opisovat neda :wink:
11. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem taky tady :slight_smile:

Honzík spal hodinu a půl a Eliška něco málo přes dvě hodiny, tak super :dizzy_face: Pak jsme šli ven, manža jel na poštu a pak nás dohnal (byla tam Cecílie :grinning: ). Nebyl problém nás dohnat, protože Honzík se u jednoho chlapa koukal na ptáčky a procházel se po zahradě jako když je tam dama :slight_smile: Doma jsme si dali večeři, děti vykoupali a Eliška šla spát, protože už byla protivná :unamused: U prsa usíná, ale pak řve a nemůže zabrat :unamused: Manža jel od 8 na spinning a já dneska ukládala Honzíka. No přečetli jsme dvě pohádky, zazpívali 3 písničky a on že chce čůrat. Sotva jsem ho tam dala, oblíkla plenku a došla do obýváku, tak došel zpět, že chce zase kakat :angry: No ale aspoň to ze sebe netlačil jak to kolikrát dělá :confounded:

Ess - tak to zmákneš příště :slight_smile: Zkouška je od slova zkusit, že :grinning:

Sokolko - no jo, ani bychom se nezasmály :grinning:

Luci - to zmoknutí nic moc :confounded: Ale neboj, konec se ti už blíží :slight_smile:
Já teď chodila na monitor až od 37 týdne... Nějak se to posunulo...
A v Bohutíně je pěkné zlatnictví, mají tam docela výběr a hlavně berou zlato jako protiúčet a pokud máš něco svého co už třeba nechceš, tak ti to vezmou a platíš pak jen práci :slight_smile:

Marti - no nic jsi asi neprošvihla :slight_smile:
A hlavně, že jste malou zapili a snad bude zdravá a nebude mít ani rýmičku :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jooo, kdyby jste věděly jak mě dalo práci opisovat na VOŠce, když nás bylo ve třídě asi 7 a to ne vždycky a na mě bylo dost vidět :rolling_eyes: Ale zmákla jsem to :grinning:
Pak jsem si vymyslela systém, že jsem si tahák psala do bloku na ty desky, případně na papíry nad a to se jen nadzvedlo a bylo to :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě story pro pobavení :slight_smile:
Nedávno jsem Honzíkovi něco podávala a on mi odpověděl: "Děkuju ti, panenko, jsi hodná" :grinning: :grinning: :grinning:
Koukala jsem na něj jako když jsem spadla z višně a pak mi došlo, že to má z pohádky Hrnečku vař :sweat_smile: Sice je to tam trochu jinak, ale hodně podobně :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany pekna historka :grinning:
jo a to, ze jsem zmokla, mi nevadilo, ja si zpivala Prsi prsi :grinning: ale to ze chodim jako kachna kvuli bolestem beder, to mi vadi a doufam, ze si prcek na svet pospisi...
a diky za tip na zlatnictvi :wink:
11. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - třeba se prcek nenechá přemlouvat a půjde ven dřív :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany kez by, velky je jiste dost :wink:
11. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - a nebo musíš mít mimčo vychovaný od začátku a nejdýl na termín jde ven jako ti moji raubíři :grinning:

Manža je doma, tak se mu jdu věnovat :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany jak jsi to dokazala? :wink:
ja prckovi dneska rikala, at uz klidne jde :grinning:
papa
11. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevite, plati se ted v nemocnici poplatky? a na ZUNZu jsou stejne podminky?
11. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
psychopat Štěpánek vstávalv 5:20....Roman už byl pryč, zasjel do práce dřív, aby něco dodělal...se picnu...

Včera byl den debil!!..moje ségra se kdysi se rozešla s přítelem, s kterým měla dítko..je vdaná za někoho jinýho, maj mimi....na matrice jí poradili,ať zažádá soudně o změnu příjmení Kuby- to je syn z toho prvního vztahu, jenže Kubův otec u soudu dělal divadlo,že se nechce dívat na to, jak jeho syn trpí tím, že se jeho matka vdává a zase rozvádí a Kuba bude mít každej rok nový příjmení, protože Lenka prý je psychicky labilní a není schopná vydržet dlouhodobě ve vztahu...a on- jako ex- měl težkou nemoc a neví, jestli ještě bude moct mít děti-před deseti lety mu našli rakovinu varlat a jedno mu ufikli..a bla blabla..nechápu. že soud bral v potaz nějaký jeho laický posudky na Lenky schopnost či neschopnost kdekoliv a cokoliv vydržet....takže celej barák jsou Krejčíkovi-jen Kuba se furt jmenuje jinak...

Děvčata díky za útěchu, ale mrzí mě to, to teda jo....
12. kvě 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ten srazík? Venku to moc nevypadá, že by se počasí hodlalo v nejbližších dnech umoudřit...
12. kvě 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si do krku nastříkala Jox, nějak mě tam pobolívá a vyrážíme do školky a nakoupit...
12. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

u nás se v noci dvakrát vstávalo :unamused: Do toho se tam nastěhoval Honzík, ale zase jsme ho odstěhovali zpět a v 5 jsem si brala Elišku do postele, po kojení nějak nemohla zabrat a abych se ještě vyspala, tak jsem jí k sobě přimáčkla a spala dál :slight_smile: Jenže pak jí vzbudil Honzík :rolling_eyes: Já mu šla udělat mlíko, on zatím došel do ložnice a vzbudil jí!!! :rolling_eyes:
Jdu se trochu zkulturnit a vyrážíme za kamarádkou :slight_smile:

Ukážu se večer.
Hezký den :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - my ti nestačíme, že zakládáš nové téma? :confused: :rolling_eyes:
Myslím, že ti ho ale stejně zavřou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,

my měli hroznou noc. Pořád vzhůru, pořád čaj, do toho přebalování, pořád kňučel, no myslela jsem, že nebudu :angry: . Ráno vstávačka v půl sedmé, teď kouká na školku a hraje si přitom a já mám v troubě kuřecí čtvrtky a budu dělat rizoto. Venku teda opět hnus a to už na dnešek hlásili lepší počasí. Tak snad se to do odpoledne vybere. :wink:

Přemýšlím, jestli zase něco neupeču. Včera jak jsem dělala ty trojbarevné řezy tak odpo tu byla mamka s bráchou, tak jsem jim dala něco domů, do toho přijela druhá babička s dědou tak jsem jim taky každýmu dala mističku a bylo po nich. Mám tu asi 4 kousky tak nevim. Uklizeno máme, ven se mi moc nechce tak uvidíme. :wink:
12. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to víš, hledám další postižené více dítkama :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokol jsi akční, já mám taky vždycky pečíčí záchvaty, ale teď jsem v útlumu, dnes nic nepeču ani nevařím, mám omáčku s masem a knedlík jsem koupila :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kecám, zadělala jsem na tortily :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky už tu zase otravuju s prozbou.Jestli tu někdo je co pobírá rodič.příspěvek a žádal znovu o mateřskou.Jak je to ted od novýho roku s papírováním?Tak bych potřebovala poradit.Prý zaměstnavatel dá žádost o mateřskou na OSSZ a já si to tam mam vyzvednout (nevím v kterým oddělení)a pak ho donést na tu druhou socku a zrušit rodičák.
Kdo jste to absolvoval to papírování tak budu ráda když mi písnete kam co donést.Lucka
12. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím :slight_smile:

Jsme od kamarádky zpět doma a já jdu za hodinku na srazík s holkama do hospody :slight_smile: U kamarádky to bylo fajn, kluci si pohráli, po obědě jsme šli ven, tak si Eli zdřímla a pak jsme si daly kafčo a Krtkův dortík :slight_smile: No a pak jsme museli mazat domů, protože jsem musela u projektanta vyzvednout nějaké výkresy a on tam je jen do půl 4 a já to měla při cestě, resp. malá odbočka :wink:

Uty - já jsem o mateřskou žádala ještě vloni, tak nevím jak je to od nového roku :confused: Ale normálně jsem si došla na socku, oznámila, že budu nastupovat na mateřskou, dali mi nějaký papír na potvrzení do práce a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko - kruciš, jsem měla na tu buchtu přijet :grinning: A ona už je fuč :grinning:

Ess - já myslím, že stejně postižené by se vyskytly tady :wink:
12. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek