Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
11. kvě 2009
Zany klidně se pozvy 😃 😉
zanyautor
11. kvě 2009
Pozvi, ty ťunťo 😃

Někdy přijdu, neboj 🙂

Jo a kdybys neměla co číst, moje knihovna je ti k dispozici, něco si tu můžeš vybrat 🙂
zanyautor
11. kvě 2009
Já jsem vyfotila pár věcí po Eli a hodila to na MMB 😉 Uvidím jestli se někdo ozve, kdyžtak to pak zas odnesu do sekáče 🙂
Mám tam ještě zimní věci, ale to teď asi fakt nikdo kupovat nebude 😃 :-p Tož počkám 😉

Doprala mi pračka, tak to jdu pověsit a natáhnu se s knížkou. Musím využít blaženého klidu x-)
luccii
11. kvě 2009
ahoj holky 🙂 tak u nas noc na draka, mimco dovadelo, nejenom proto jsem asi 2 h bdela... rano jsem brzo vstavala kvuli poradne, cestou tam promacala boty i puncochace - sla jsem v te nejvetsi prutrzi, tam mi jen poslechli srdicko miminka, zmerili fundus delohy a zase jsem sla, priste uz monitor
pak jsem se doma prevlekla a vyrazila na cvico - coz bylo utrpenim stejne jako jakakoli chuze ci pohyb ve stoje 😞

odpo jsme sli na prohlidku porodnice, ale maji tam plno 😉 , tak jsem jen vyzpovidala stanicni sestru - je moc mila a sdilna 🙂 pak jsme si vyzvedli nabytek do pokojicku a tento tyden ho manza smontuje, az polozi Miralon a koberec 🙂
sokolka
11. kvě 2009
Zany 😃 😃 jsem na to koukala až když to tam bylo. No jo no trocha smíchu neuškodí. Hele zase byste se ani nezasmály. 😃

Luci tak to nezávidím, že jsi tak promokla. My jsme využili toho počasí k uklízení a bylo to teda příjemněší. 😃 Tak vidíš, já si myslela, že monitor je od 36tt no jo. Jsem to už pozapomněla. 😉

My jsme zajeli s mamkou do toho Bohutína pro náramek, vybrala si krásnej, pak jsme je vyhodili doma a jeli do hypošky nakoupit. Teda spíš jsem šla nakoupit já a kluci byli v autě. D na mojim místě a Kubík řídil 😃 :-p Doma si poručili kakao a buchtu a teď opět čučí na Lucii, mě z něj fakt klepne. Jak na žádný pohádky nekoukal, tak teď si to vybírá. :-N
esssi
11. kvě 2009
zdar, jdu dělat večeři,chemie se nepodařila, příště 4.6.....teď mě čeká právo a životní prostředí.....21.5...

jo a ráno jsem zmokla pěkně...
luccii
11. kvě 2009
Daso, skoda, asi to bude chtit lepsi tahacek 😉

Petul, proc si mamca vybrala v Bohutine a ne v PB? je to tam lepsi?
jirik.k
11. kvě 2009
ahoj holky,vsechno nedocitam,jen jsem nasla ze anicka uz je na svete,tak gratuluji.nam se zapijeni danielky vydarilo.byla hrozna sranda a prase na grilu no lahudka.strejdove se ozrali jako prasata,tak by mela byt mala zdrava snad cely zivot.dneska jsme prijeli domu vyprat a byly jsme u tchyne,protoze ma dneska 50.tak jsme nakupovali darky a gratulovali.ted jsme domavykoupali obe deti.jirik veceri mala uz je popapani a ja jdu hodit koupel.

uz se tesim az bude v anicka v albicku,aby jsme ji videli.to byla teda malicka.jestli mi unikla naka dulezita informace,ktera se tady objevila od patku,tak me prosim informujte.
esssi
11. kvě 2009
Lucii tjn a lepší místo,seděly jsme s kolegyní vepředu a nic neopsaly 😞
luccii
11. kvě 2009
Daso, tak to je jasny, vepredu se opisovat neda 😉
zanyautor
11. kvě 2009
Tak jsem taky tady 🙂

Honzík spal hodinu a půl a Eliška něco málo přes dvě hodiny, tak super x-) Pak jsme šli ven, manža jel na poštu a pak nás dohnal (byla tam Cecílie 😃 ). Nebyl problém nás dohnat, protože Honzík se u jednoho chlapa koukal na ptáčky a procházel se po zahradě jako když je tam dama 🙂 Doma jsme si dali večeři, děti vykoupali a Eliška šla spát, protože už byla protivná :-| U prsa usíná, ale pak řve a nemůže zabrat :-| Manža jel od 8 na spinning a já dneska ukládala Honzíka. No přečetli jsme dvě pohádky, zazpívali 3 písničky a on že chce čůrat. Sotva jsem ho tam dala, oblíkla plenku a došla do obýváku, tak došel zpět, že chce zase kakat ]-( No ale aspoň to ze sebe netlačil jak to kolikrát dělá :-S

Ess - tak to zmákneš příště 🙂 Zkouška je od slova zkusit, že 😃

Sokolko - no jo, ani bychom se nezasmály 😃

Luci - to zmoknutí nic moc :-S Ale neboj, konec se ti už blíží 🙂
Já teď chodila na monitor až od 37 týdne... Nějak se to posunulo...
A v Bohutíně je pěkné zlatnictví, mají tam docela výběr a hlavně berou zlato jako protiúčet a pokud máš něco svého co už třeba nechceš, tak ti to vezmou a platíš pak jen práci 🙂

Marti - no nic jsi asi neprošvihla 🙂
A hlavně, že jste malou zapili a snad bude zdravá a nebude mít ani rýmičku 😃
zanyautor
11. kvě 2009
Jooo, kdyby jste věděly jak mě dalo práci opisovat na VOŠce, když nás bylo ve třídě asi 7 a to ne vždycky a na mě bylo dost vidět 8-( Ale zmákla jsem to 😃
Pak jsem si vymyslela systém, že jsem si tahák psala do bloku na ty desky, případně na papíry nad a to se jen nadzvedlo a bylo to 😃
zanyautor
11. kvě 2009
Ještě story pro pobavení 🙂
Nedávno jsem Honzíkovi něco podávala a on mi odpověděl: "Děkuju ti, panenko, jsi hodná" 😃 😃 😃
Koukala jsem na něj jako když jsem spadla z višně a pak mi došlo, že to má z pohádky Hrnečku vař :-N Sice je to tam trochu jinak, ale hodně podobně 🙂
luccii
11. kvě 2009
zany pekna historka 😃
jo a to, ze jsem zmokla, mi nevadilo, ja si zpivala Prsi prsi 😃 ale to ze chodim jako kachna kvuli bolestem beder, to mi vadi a doufam, ze si prcek na svet pospisi...
a diky za tip na zlatnictvi 😉
zanyautor
11. kvě 2009
Luci - třeba se prcek nenechá přemlouvat a půjde ven dřív 🙂
luccii
11. kvě 2009
zany kez by, velky je jiste dost 😉
zanyautor
11. kvě 2009
Luci - a nebo musíš mít mimčo vychovaný od začátku a nejdýl na termín jde ven jako ti moji raubíři 😃

Manža je doma, tak se mu jdu věnovat 🙂
luccii
11. kvě 2009
zany jak jsi to dokazala? 😉
ja prckovi dneska rikala, at uz klidne jde 😃
papa
luccii
11. kvě 2009
holky, nevite, plati se ted v nemocnici poplatky? a na ZUNZu jsou stejne podminky?
esssi
12. kvě 2009
Dobré ránko,
psychopat Štěpánek vstávalv 5:20....Roman už byl pryč, zasjel do práce dřív, aby něco dodělal...se picnu...

Včera byl den debil!!..moje ségra se kdysi se rozešla s přítelem, s kterým měla dítko..je vdaná za někoho jinýho, maj mimi....na matrice jí poradili,ať zažádá soudně o změnu příjmení Kuby- to je syn z toho prvního vztahu, jenže Kubův otec u soudu dělal divadlo,že se nechce dívat na to, jak jeho syn trpí tím, že se jeho matka vdává a zase rozvádí a Kuba bude mít každej rok nový příjmení, protože Lenka prý je psychicky labilní a není schopná vydržet dlouhodobě ve vztahu...a on- jako ex- měl težkou nemoc a neví, jestli ještě bude moct mít děti-před deseti lety mu našli rakovinu varlat a jedno mu ufikli..a bla blabla..nechápu. že soud bral v potaz nějaký jeho laický posudky na Lenky schopnost či neschopnost kdekoliv a cokoliv vydržet....takže celej barák jsou Krejčíkovi-jen Kuba se furt jmenuje jinak...

Děvčata díky za útěchu, ale mrzí mě to, to teda jo....
esssi
12. kvě 2009
Co ten srazík? Venku to moc nevypadá, že by se počasí hodlalo v nejbližších dnech umoudřit...
esssi
12. kvě 2009
Tak jsem si do krku nastříkala Jox, nějak mě tam pobolívá a vyrážíme do školky a nakoupit...
zanyautor
12. kvě 2009
Dobré ráno,

u nás se v noci dvakrát vstávalo :-| Do toho se tam nastěhoval Honzík, ale zase jsme ho odstěhovali zpět a v 5 jsem si brala Elišku do postele, po kojení nějak nemohla zabrat a abych se ještě vyspala, tak jsem jí k sobě přimáčkla a spala dál 🙂 Jenže pak jí vzbudil Honzík 8-( Já mu šla udělat mlíko, on zatím došel do ložnice a vzbudil jí!!! 8-(
Jdu se trochu zkulturnit a vyrážíme za kamarádkou 🙂

Ukážu se večer.
Hezký den x-)
zanyautor
12. kvě 2009
Ess - my ti nestačíme, že zakládáš nové téma? =-) 8-(
Myslím, že ti ho ale stejně zavřou :-p
sokolka
12. kvě 2009
Dobré raníčko,

my měli hroznou noc. Pořád vzhůru, pořád čaj, do toho přebalování, pořád kňučel, no myslela jsem, že nebudu ]-( . Ráno vstávačka v půl sedmé, teď kouká na školku a hraje si přitom a já mám v troubě kuřecí čtvrtky a budu dělat rizoto. Venku teda opět hnus a to už na dnešek hlásili lepší počasí. Tak snad se to do odpoledne vybere. 😉

Přemýšlím, jestli zase něco neupeču. Včera jak jsem dělala ty trojbarevné řezy tak odpo tu byla mamka s bráchou, tak jsem jim dala něco domů, do toho přijela druhá babička s dědou tak jsem jim taky každýmu dala mističku a bylo po nich. Mám tu asi 4 kousky tak nevim. Uklizeno máme, ven se mi moc nechce tak uvidíme. 😉
esssi
12. kvě 2009
Zany to víš, hledám další postižené více dítkama 🙂
esssi
12. kvě 2009
sokol jsi akční, já mám taky vždycky pečíčí záchvaty, ale teď jsem v útlumu, dnes nic nepeču ani nevařím, mám omáčku s masem a knedlík jsem koupila 🙂
esssi
12. kvě 2009
Kecám, zadělala jsem na tortily 🙂
uty.l
12. kvě 2009
Ahojky už tu zase otravuju s prozbou.Jestli tu někdo je co pobírá rodič.příspěvek a žádal znovu o mateřskou.Jak je to ted od novýho roku s papírováním?Tak bych potřebovala poradit.Prý zaměstnavatel dá žádost o mateřskou na OSSZ a já si to tam mam vyzvednout (nevím v kterým oddělení)a pak ho donést na tu druhou socku a zrušit rodičák.
Kdo jste to absolvoval to papírování tak budu ráda když mi písnete kam co donést.Lucka
zanyautor
12. kvě 2009
Zdravím 🙂

Jsme od kamarádky zpět doma a já jdu za hodinku na srazík s holkama do hospody 🙂 U kamarádky to bylo fajn, kluci si pohráli, po obědě jsme šli ven, tak si Eli zdřímla a pak jsme si daly kafčo a Krtkův dortík 🙂 No a pak jsme museli mazat domů, protože jsem musela u projektanta vyzvednout nějaké výkresy a on tam je jen do půl 4 a já to měla při cestě, resp. malá odbočka 😉

Uty - já jsem o mateřskou žádala ještě vloni, tak nevím jak je to od nového roku =-) Ale normálně jsem si došla na socku, oznámila, že budu nastupovat na mateřskou, dali mi nějaký papír na potvrzení do práce a hotovo :-p

Sokolko - kruciš, jsem měla na tu buchtu přijet 😃 A ona už je fuč 😃

Ess - já myslím, že stejně postižené by se vyskytly tady 😉

Začni psát odpověď...

Odešli