• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zdarec holky,

tak jsem se nasr... a sebrala jsem malýmu flašku. :angry: No to jste měly vidět. Dopo jí normálně měl a na spaní už jsem mu jí nedala a to bylo. Řval jak když ho vraždí, vydržel to asi 20 minut, pak sem tam kňíournul, ale neusnul tak jsem ho po 2 hodinách vyndala, když volal děda, že si ho veme na hausbot. Takže je to dnes poprvé, co nespal po obědě. No to jsem na něj večer zvědavá. Děda sice říkal, že by si ho tam nechal přes noc, ale on by mu tam buď řval, že chce flašku a nebo kdyby mu jí dal, tak jsme tam kde jsme byli. No a já mu jí už prostě dát nechci. Když už jsem mu jí nedala jednou, tak už to musíme vydržet, protože jinak by to byllo v pr... :angry: No a teď jsem se rozhodla, že mu ty flašky seberu úplně i přes den aby ho to nelákalo. Normálně mu teď po cestě až pro něj pojedeme koupim nějakou šťávičku se savičkou, aby to měl do auta na cestu a flašky hned schovám s tím, že jsme je zapomněli u dědy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holt to budeme muset pár nocí přetrpět, ale on už mě dneska tak vytočil, když v noci pořád vstával, že je to ideální. Já jsem teď naštvaná, tak to hned musíme zrealizovat, dokud to ve mě vře. :grinning: Sice mi ho bylo líto i po obědě jak řval, ale vynucovat si prostě všechno nebude. Je dost velkej na to, aby to pochopil a takhle by ty pleny na noc mohl mít do pěti let :pensive:

Zany no tak to jsi zaváhala, já ti to psala :grinning:
12. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to sice jo, ale vy všechny furt máte milion návštěv a k nám na kafíčko nikdo nemá čas :slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol a co mělv tý flašce? já dávámna noc malýmu do hrníčku nekapacího jen vodu,aby mu nestálo za to se budit kvůli pití,když nenísladký:slight_smile:
12. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - moudrý rozhodnutí :dizzy_face: Sice to bude trochu zabíračka, ale on si za chvíli zvykne!!! Honzík se taky jednu dobu večer domáhal pití a to pil přes den dost, takže žízeň mít nemohl!!! No a já mu vždycky dala takovou trochu, že mu to za to ani stálo a vzdal to :grinning: Teď už si neřekne, ale i tak v noci ještě nevydrží bejt suchej, ale je pravda, že to není tak strašný. Kdybych ho dala vyčůrat než jdeme spát a pak v noci když vstávám k Eli, tak by jsme se jich za chvíli zbavili :slight_smile:

Ess - vždyť já se na zítra hlásím :slight_smile: Dopo máme čas, odpo mám sraz s holkama. Takže pokud se to hodí, můžeme vyrazit buď na hřiště a nebo na kafíčko :slight_smile:
Ale je pravda, že někdy máme týden plný, jindy se poflakujeme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Žádnej hrneček není nekapací!!! :angry: I ty Nuky už taky kapou!!! A to byly jedny z nejlepších!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se oblíct a jdu si dát něco dietního s holkama do hospody :slight_smile:
12. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak jo, berem, přijdete k nám na kafíčko?
12. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess našemu malýmu je to úplně jedno. Dávám mu ovocnej neslazenej čaj, dávala jsem mu i vodu a nic. Prostě pije a je mu jedno co. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokol hlavně že to teče,co?:grinning:
12. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem si vyslechla vyznání, ondra mi cestou domů ze školky pravil jedním dechem: ty jsi moje maminka kamarádka nejlepší hodná mám tě rád :sunglasses:
12. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso, moc pekny :slight_smile:

tak u nas se uz asi nic nezmeni, v noci jsem zase 2 - 3 h nespala, bedra me boli cely den, chodim kolibave a uz chci rodit :pensive:
12. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci neboj, to přijde, třeba i dřív,když se teď tak mění počasí pořád a s tím tlak...:slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - můžeme klidně k vám :wink:
Půjdu teda teď udělat oběd, abychom neměli zítra honičku :slight_smile:
A kde že to přesně bydlíte, abych nebloudila jak bloud :grinning: Kdyžtak mi to písni do IP i s příjmením a číslem, kdybych potřebovala volat SOS :grinning:
12. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás se spí :dizzy_face:

Eliška nejdřív bulíkovala, ale když jsem tam přišla, tak byl klid, ale začala si hrát s hadem na postýlce. No tak jsem zas odešla a nakonec jsem jí dala plenku na šmudlání a usnula :dizzy_face:
Honzíkovi jsem šla číst pohádku já, protože manža tu něco mastil na noťasu a zůstala jsem u něj, aby usnul a nechodil si zase vymýšlet s čůráním apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale jak spal jen půl hodiny cestou domů, tak byl asi i unavenej a ani sebou nešil :wink:

Jdu se natáhnout k Ordinaci :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Lucka odpadla v 19:30 a ja sla varit obedy na zitra, abych mela zitra klid, s Lucou to ted v posledni dobe nejde. Roste ji stolicka a je jak mala prisavka :confounded: :sweat_smile: . Stihla jsem rozbit jeste sklenenou poklici od panvicky :rolling_eyes: , takze jsem byla nastvana, ze musim jeste sebrat strepy a vyluxovat, nastesti to Lucu nevzbudilo.
zitra hlasi hezky, tak vyrazime s kamoskou asi na nejake hriste, nejspis nad 7 ZS
12. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar matky,
tak dnes jsme vstávali "až" v 5:45.....uf....to je něco s tím Štěpíkem....odhodíme Ondru do školky, musím koupit prášek na praní a pak očekáváme veleváženou návštěvu od Zaníků :sunglasses:
13. kvě 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco jo to hřiště se mi moc líbí jenže štěpán mi tam děsně utíká k východu a pořádá hysteráky,když ho vleču zpět...
13. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak noc byla kupodivu lepší než jsem předpokládala. Večer mu trvalo přes půl hodinky než zabral, pořád řičel, že chce čaj a čůrat a já nevím co ještě. První vzbuzení v půl dvanácté a trvalo to třičtvrtě hodiny než se sklidnil a znovu usnul. Další ve čtyři, to už řval jen 15 minut a asi za hodinku hejknul, ale stačilo udělat šššš a byl klid. Vstávačka v 6 hodin. No snad už bude dnešní noc lepší, protože jak hrozně brečel, tak to s ním úplně trhalo až jsem myslela, že to nevydržím. Tak jsme ho ráno strašně moc chválili, jak je šikovnej kluk, že spinkal jako velkej chlap bez čajíku a že odpoledne půjde řídit s tátou auto, když už je ten velkej kluk. :grinning: Jinak jsem včera dostala mrchu a pěkně mě bolí břicho. Snědla jsem prášek, ale zatím teda nic tak jsem zvědavá, jestli mi to zabere. Co neberu antikoncepci tak je to vpr...

Ess jsem včera nakonec nic nepekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: On přijel brzo D tak už jsem se na to vyprdla.
13. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokol prdelka malej,ale jsi dobrá, Ondry se takhle kdysi ujala moje ségra a nás vyhodila do kina :slight_smile: od tý doby nechtěl dudlík, protože ségra mu ho furt cpala místo flašky :grinning:
13. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol to znám, taky nic teď neberu a mrcha je pěkně krutá....
13. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

já jsem zas jak přejetá válcem :unamused: Šli jsme spát pozdě, v noci jsme vstávali naštěstí jen jednou, Honzík přišel v 5 a před sedmou jsme vstávali :slight_smile:
No trochu se zkulturním a vyrazíme k Essi :slight_smile:

Sokolko - vydrž, prťka, vydrž :slight_smile: Ono to svoje účinky splní a hlavní je nepovolit :slight_smile:
My se takhle vloni zbavovali dudlíku a taky jsem musela vydržet a nedat mu ho :slight_smile: No a zvládli jsme to skvěle :dizzy_face: Podle mě je nejhorší blbost to v zoufalství a lítosti udělat zase a jsi zase na začátku :confounded:

Jančo - no střepy jsou štěstí, ale taky by mě to naštvalo :unamused:
13. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - koukám, že jsi dala nové fotky :slight_smile:
Taky jsme měli nápad jet o víkendu na Orlík, ale než se děti vyspali a my než bychomt am dojeli, tak to nemělo ani cenu :unamused:
13. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele a kam se nám ztratily Barculda a Milky? :confused:
Taky Jadik se dllouho neukázala... :confused:
13. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Barcul taky postrádám.....jo vidíš Zany, ono jich je víc...dostanou černej puntík :sunglasses:
13. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bydlím kousek od Příbrami a teprve dneska mi kamarádka řekla, že je tady Příbram.. tak jsem sem zavítala...
13. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Misulo, já jsem tu nejnovější, bydlíme v Pb asi tak tři týdny :grinning:

Tak Zany s dítkama odfrčela, bylo to mooooooooc príma, dětičky má nějaký podezřele vzorný, Honzík mi chtěl žehlit prádlo, dostal jen utěrku :grinning:
A Štěpík byl všechno, jen nevzornej hostitel, kradl Elince hračky, Honzíkovi pití a žárlil :grinning:
13. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec sem nevěděla, že je diskutují i holčiny z Příbrami :slight_smile: Nějak mě nenapadlo se podívat
Před měsícem jsme byli na první hexavakcíně a udělala se nám na ramínku boulička.Včera to prďolkovi konečně prasklo,ale byl to řev šílenej, ještě mu z toho veteklo takovýho hnisu,fuj... :frowning2: Bylo mi ho hrozně líto, bobečka malýho
13. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

srazík u Ess byl fajn, pokecaly jsme a "huby" nám jely o 106 :grinning: Těším se na opáčko :slight_smile:
Ess - cizí prostředí dělá děti hodnějšími :slight_smile:
Ale Honzík tam vykrámoval kde co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přinesl konvici a mazaně si na to vzal z koupelny stupátko aby na ní dosáhl :slight_smile: Pak objevil fén :grinning: No prostě všechny věci co ho nejvíc zajímají :grinning:

Misule - vítej mezi námi :slight_smile: Kde přesně bydlíš?
Máme skoro stejně staré dětičky. Eliška je 9.12. :slight_smile:
My jdeme na konci května na 3. Hexu :wink: Naštěstí bez reakce a ramínko měla taky v pořádku :slight_smile: Ale chudák Vojtíšek, to ho asi muselo moc bolet :frowning2:

Jinak jsem přijela domů a zjistila jsem, že mi přišel doporučenej dopis, kterej jsem teda čekala. Jukla jsem na čas, kdy tu pošťačky byly a minuly jsme se o 10 minut. No ale protože jezdí celým Orlovem, tak jsem je ještě chytla a mám to bez práce a nemusím na tu blbou poštu :slight_smile:
Elinka spinká v autosedačce, naspala jen 10 minut cestou a pak aby jí nic neuteklo musela koukat. Honzík se najedl a jdu ho dát spát a pokud mi to Eli dovolí, tak si dáchnu taky :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misul můj mladší měl na očko v porodce-tbc takovou reakci, že mu otekla podpažní uzlina,dělali mu chudáčkovi punkci...když si představím, že mě někdo píchá jehlou do podpaží,dělá se mi blbě...
13. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany zrovna se chystám za Štěpíkem do hajan taky :grinning: nevykecala jsem Ti díru do hlavy? :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany:Děkuju, bydlíme v Jincích. My byli naprvní hexa až skoro ve čtyřech měsících, protože jsme byli nemocní. Na druhou by měl Vojtík jít ještě tenhle týden, ale půjdeme asi ža příští. Opět máme rýmu, teče nám z nosu, odsáváme hleny vysavačem, ale nepomáhá. Nevíte jak se ty potvory zbavit?
Holky, kolik Vám je?? Vypadá to tak, že jsem asi nejmladší mamina mezi Vámi... :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek