• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Hmmm, tak Eli toho moc nenaspala a už je vzhůru... :unamused: Takže spánek se nekoná :confounded:

Ess - no to ne, to bych mohla říct i já, že jsem ti vykecala díru do hlavy :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Zany: o víkendu jsem byli na Orlíku, ale jen venku, kvetou tam rododendrony, takže je tam moc pěkně. Pávi řvali jak o život :slight_smile: Včera jsme byly v Praze - byla jsem na gyndě, pak se podívat v práci (byly jsme i na Pankráci na pobočce a tam sedí Bohouš, tak jsme pokecali. Ale prý mám dítě typickou blondýnu netykavku :slight_smile:
Vypadá to, že během dvou měsící začnu z domova lehce po večerech pracovat.

A kdy dáme nějaký hromadný sraz? Klidně na nějakém hřišti...

Vítám nového člena Misulu :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul to musíme dohodnout, ažse trochu vybere počasí, tohle se nedá odhadnout vůbec..

Tak jsem spinkala se Štěpíčkem dvě hodiny :sunglasses:
13. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky našla jsem, že odložený oblečení tu vybírá farní charita, je to ten kostel před náměstím tgm?
13. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam nove prichozi misulu :slight_smile:

ja dnes spala jeste hur, prislo mi, ze jsem skoro nespala... zada desny, doplahocila jsem se k obvodace na prohlidku v tehotenstvi, pry me to boli, protoze se mi rozestupuje panev a napsala mi rehabilitaci :slight_smile: jenze musim na ni az do nemocnice :unamused:

a jinak zehlim a zehlim pidi vecicky :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso, myslim, ze je to nahore na Brezakach - zany to vi lip
13. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no vidíš a teď tu byla pro zapomenutou hračku z dopoledne, jsem se jí mohla zeptat....
..vYdrž,tohle rozestupování pánve je maso, mně na to pomáhala teplá vana....
13. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ess - no vidíš, jsi se zapomněla zeptat :slight_smile:
Je to na Březákách, kousek od kostele, vlastně za kostelem :slight_smile: Vybírají to každou první středu v měsíci, tuším, že od 16 do 17 hodin :slight_smile:

Eli je uložená, ale zase pláč :unamused: Jdu uložit Honzíka, tak se pak ukážu :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso, no maso to teda je, ja to vubec necekala a ted temer nechodim... a zlepsi se to? ted odpo je to trochu lepsi :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem odpo vyrazila na sociálku, abych si vyřídila rodičák :wink: Pak jsem měla sraz se spolužačkami z gymplu a tak jsme byly v cukrárně na kafču a dortíku :slight_smile: Dneska jsem se vyloženě cpala sladkým, protože jsem měla medovník a laskonku u Ess :wink: No prostě dobytek :grinning: Doma jsme pak vykoupali děti, manža jel pak na spinning a my koukli na večerníček a Eli šla spát. Bylo to zas trochu s pláčem, ale nebylo to nakonec tak strašný.
Honzíka jsem teď uložila, ale jen co jsem chtěla odejít, tak chtěl zas čůrat a kakat :angry: Snad usne v pohodě a nebude už vylejzat, jinak mě klepne :rolling_eyes:

Petul - no jo, copak Bohouš :grinning: Ten tomu rozumí :grinning:
Takže bys začala něco pracovat, jo? No ty jo :wink:

Snad s epočasí konečně umoudří a podaří se hromadný sraz někde na hřišti :slight_smile:

Misul - mě je 28 :wink:
13. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany děkuju i tak za odpověd.
Luci je to mazec ty kosti co?No boužel tě nepotěšim moc se to nezlepší ,ale určitě jo porodem :wink: ,ale prý je dobrý si jít zaplavat tak uvidíš. :wink: Lucka
13. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a schválili nám hypotéku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Posílala jsem ještě nějaký dokument mailem a paní psala, že to poslala už na schválení, tak jsem psala kolegyni, tak si to vzala k sobě a schválila to přednostně :dizzy_face: Super!!!!!!!!!
Teď ještě to stavební povolení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dopo jsem se trochu zmátořila, břicho mi povolilo až v půl desáté, tak pak jsem vyprala pračku, trochu to tady pofackovala a oběd jsem jenom ohřála. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubíka jsem šoupla spinkat v půl dvanácté, ve dvanáct kakal a ve čtvrt na jednu už spinkal :dizzy_face: . Sice fňukal, že chce brm brm, ale hysterák se naštěstí nekonal. :dizzy_face: Odpo jsme byli s taťkou v práci, pak jsme zajeli ke kamarádce, děti si pohrály a my jsme si daly dvojku :grinning: . Pak jsme ještě museli zajet jednou do kanclu a domů. Jo a to vám musim napsat. Pereme a malej vždy otevírá pračku a vyndavá mi prádlo. No a chtěl to otevřít ještě před tím, než to povolilo a zůstal mu ten díl, kterým se to otevírá v ruce. No já jsem se v tu chvíli musela otočit, protože se mi chtělo hrozně smát :sweat_smile: . Když jsem ho viděla, jak to drží v ruce a kouká na mě, tak jsem ani neměla sílu mu něco říct. Pak jsem mu teda aspoň vynadala a on začal natahovat a povídá "táta paví" (táta opraví) :grinning: No samozřejmě že to na opravu nebylo, protože se ten plast zlomil, ale hned jsme ho zajeli koupit, stál 200,- a kluci to hned večer opravili. Malej byl za frajera, pomáhal odšroubovávat šroubky a to mu šlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak už snad spinká. Chvíli tam fňukal, pak že chce dělat ee, tak jsem ho dala vyčůrat a on že chce ještě pít. Tak seděl v postýlce, pil z hrnečku a já mu říkám ať dá pozor ať to nevyleje. No samozřejmě s nim drbnul a vylil to na deku. Tak jsem mu vyndala takovou tu chlupatou, co jsem mu dávala do kočáru a on byl z ní tak nadšenej, že mi vrátil hrnek, že už nechce pít, zachumlal se do deky a usnul :grinning: :grinning: Tak uvidíme co v noci. Jen se modlim, aby to bylo lepší než na dnešek, i když to tak strašný nebylo, ale unavená jsem :sweat_smile:

Vítám novou posilu :wink:

Holky tak doufám, že jste nás aspoň pořádně zdrbly :grinning: :grinning: Já jsem byla dopo ráda, že lezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci mě to bolelo taky, ale myslím si, že lepší už to nebude :pensive: Troufala bych si říct, že spíše horší. Musíš to vydržet holka, už se ti to blíží. :wink:

Petul tak to jste měli super výlet, my jsme minulý týden jeli okolo hausbotem po vodě. :wink:
13. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to je bezva, že vám schválili tu hypošku :wink: Jo a to čůrání a kakání je všude stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
vitam novou posilu :slight_smile:
luci: neboj, uz to brzo bude a snad to bude lepsi :slight_smile:, ja tedy takove bolesti nemela. Jo a rodila jsem 37 tt plus 4 (kdyz vidim, ze tobe tam sviti 37tt)
sokolko: tak to je malej sikulka, ze odnaucovani zvlada dobre :wink:
zany: ja se dneska cpala sladkym taky :frowning2:
Lucka je dost protivna, prorezava se ji horni stolicka, moc neji, ma ridkou a smradlavou stolici, dnes se mi pokadila az na zada :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doufam, ze je to k zubum. Mame jit v utery na ocko na Priorix Tetru, ale mozna to zrusime
dopo jsme byly venku, tapala pesky na namko a odpo jsme byly na hristi na Brezakach, ale byla docela zima, tak jsme sly domu.
S hromadnym srazikem na hristi souhlasim :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: taky graguluju ke schvaleni hyposce a preju pevny nervy s vyrizovanim SP. Kde to budete vyrizovat? (ja totiz ani nevim, kde budete stavet). Ja jsem prave ze stavebniho uradu, z Dobrise.
13. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k veku: mne je 29 (ale nedavno mi nekdo tipnul 22 :dizzy_face: )
autor
Sokolko - a víš, že jsme ani nedrbaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pusy nám fakt jely, ale o úplně jiných věcech :slight_smile:
No hlavně, že je ti líp :wink:
A Kubík mě fakt pobavil :slight_smile: Honzík když něco provede, tak přijde a povídá: "něco se stalo" :grinning: No to se pak na něj nemůžu ani zlobit :slight_smile:

A fakt vydržte!!! Uvidíš, že se brzy dostaví úspěch :slight_smile:
autor
Janco - budeme to vyřizovat tady v PB a stavět budeme na Vysoký, jak je ta lokalita Rusalka. Ale ono je to katastrální území Rusalka, jen všichni říkají Vysoká :wink: Dokonce se tam lámou katastry, tak je část Narysov a část Bohutín :grinning:

A Janco - je fakt, že bych tě klidně typovala mladší :slight_smile:
No snad bude Lucka brzy v pohodě! Zuby jsou fakt hnus!!! :rolling_eyes: Nás to taky vždycky trápilo :rolling_eyes:
13. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Rusalku znam, ted byl letak v Periskopu, bude to tam urcite fajn :wink: . U kazdeho zubu je u nas neco, prujem, ryma nebo nechut k jidlu. Ale co ji mam nabizet, kdyz na vsechno krouti hlavou, ze nechce?
13. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janco - presne tak, teď tam ten leták byl :wink:

No my jsme nechutí k jídlu moc netrpěli, ale občas něco tvrdšího nechtěl. Holt jsem ho nechala a až přišel sám, tak jsem mu něco dala :wink:
13. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca:Koukala jsme na fotky a moc se mi líbily ty profi. Kde jste nechávali Lucinku fotit?? Taky bych pak chtěla udělat Vojtíkovo fotky.
Tééda holky, tak to jsem tady asi opravdu nejmladší :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mám zprávy z bojiště. Teď jsem mluvila s Míšou a dneska je ještě nepustily, protože malá zatím nepřibírá, ale je prý pěkně nenažraná :grinning: :grinning: Prostě papá dobře. Shodila se jen o 200 g tak zítra by je měli pustit. Jinak se prý mají dobře, ale těší se domů. Tak snad zítra do večera se tady prý ukáže. Jo a mám prý Zany poděkovat za gratulační sms, že prý si není jistá, jestli ti odepsala :wink:

Zany a Ess teda holky to jste mě zklamaly. Tak vy jste ani nedrbaly jo? No to je úroveň :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Jani se zubama jsou to boje. Já vím, že když mu rostly stoličky, tak to jsem ho ještě kojila a byl schopnej být jen na mlíku. Prostě není chuť tak se nedá nic dělat. Zkuste banán a takový ty věci co staví, aby se jí zbytečně nedráždil ten průjmík a budete muset vydržet. :pensive:
13. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misule a kolik je tobě? Mě 27 :wink: A kde teda bydlíte?
13. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misul - a kolik ti je?

Sokolko - díky za zprávy :slight_smile: Míšu moc pozdravuj!!!
Neodepsala, ale ani jsem to nečekala, takže v pohodě :slight_smile:
A dneska by jí jako prvorodičku stejně asi nepustili, když rodila v neděli, neděle se nepočítá a pouští až 4. den. Tak držíme palce, aby jí zítra pustili :slight_smile:

Sokolko - no jaksi na to ani nedošlo :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Psala, že v Jincích :slight_smile: Musíš číst :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko: moc se tesim na Misu a jeji malou a fotecky a vypraveni :slight_smile:, to je dobre, ze je zitra pusti :slight_smile:
Lucce davam banan - miluje ho, ovsem ted ne, do jablka si 2x kousne a tak je to se vsim, odmita dokonce svuj oblibeny rohlik. Ale obeda i vecere nastesti snedla docela dost, mezitim nechce nic
misul: Lucku jsem nechavala fotit u Jarolimka, je to vedle belgickych pralinek, v tom pruchodu :wink:
13. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorry tak JInce jsem přehlídla, ale jinak čtu celkem poctivě :sweat_smile:

Zany to já jsem říkala taky, ale jí řekli, že jí dneska nepustí proto že malá nepřibrala :confused: Tak nevim.
Ale je fakt, že je úplně narvaná porodnice, tak možná by jí dneska i pustili, kdyby malá přibrala.
13. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si ulovit něco k večeři a pak až dorazí manža, tak bude vyplňovat tu žádost na stavební povolení :wink:
Možná se ještě ukážu :wink:
13. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to když ti jí oběd i večeři tak to bych moc neřešila. Když prostě nemá chuť, tak jí nemá cenu do něčeho nutit. :wink: Hlavně aby dost pila, když má ten průjmík.
13. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek