• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jdu na telku, ale ještě juknu. :wink:
13. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: a mate baracek do 150 m2?
sokolko: jojo, nastesti pije dost :wink:
13. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janco - nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže stavební povolení a ne jen ohlášení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale prý je to snad o razítko víc...

Ježíš, kde ten manža je??!! :angry:
13. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je mi 19, 3.7 mi bude 20. Bydlíme v Jincích :wink:
13. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: kdyz budes mit vsechny podklady, tak to bude v pohode :wink: , snad te nebudou moc prudit
misul: to jsi mladoucka :slight_smile:, a v cervenci te ceka poradna oslava :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to 3.července slaví i můj přítel narozeniny, tomu bude 23. jeho brácha bude mít 30 a můj taťka 40, ten pořád nemůže překousnout, že se stal ve 39 dědečkem. Měli jsme hezkej vztah, než zjistil, že jsem byla těhotná
13. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holčiny.

Vítáme Misul.

Tak to vypadá, že jsem tady nejstarší - já letos oslavím sladkých :grinning: 30 :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
My jsme dneska vyrazily ven, na kožní, k babi a ségře. Bylo hezky, až na to odpolko - docela se zatáhlo a ochladilo.

Zany - gratulace k hypošce. Jééé, já bych taky hned stavěla :angry: :angry:

Jani - snad to bude od zoubků. Ikdyž mě řekla Kupková do telefonu, že prý děti mít průjem k zoubků nemůžou. že to je špatným jídlem :confused: :confused: Ale Naty jedla pořád stejně, takže si myslím, že to měla k zoubkům. Snad se to brzy prořeže a bude zase dobře.

Sokolko - snad to malej vydrží - nebo spíše ty :grinning:

Srazík - no, když bude krásně, tak vyrazíme rády, tedy pokud to nebude zase v 1 hodinu :grinning: :grinning: To většinou opravdu spíme.

Snažíme se zase usnout :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca:a a na kolik vás to focení vyšlo???
13. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jindul: tak to je dobre, ze jsem Kupkovy nevolala, hned by mne tam hnala. Jeste pockam. Ja si myslim, ze to k zubum naopak byt muze, vsude to pisou. Lucka ji takyporad stejne :wink: . Dneska jsem Vas potkaly :slight_smile:. Jinak v 1 hod. taky Luca vetsinou spi.
13. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si říkala, že by mohli zítra pustit Míšu, co??? Nebo Sokolko máš nějaké čerstvé info???
13. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul: koukni o stranku driv, tam Sokolka zrovna psala nove info .-)
misul: tak 10 fotek nas prislo na 1000 Kc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fakt mazec, ale na pamatku jsem to opravdu chtela :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - jj, jsme se potkaly. Jsme se i zdravily ne :grinning: Bylo fakt krásně, jen pak se to zkazilo:frowning2: S tím průjmem, já právě měla strach, malá neměla žádné teploty, jen něchtěla jíst a k tomu třeba i 6 krát během dne průjmík. Jsem jí přebalila, odnesla do koše a byla zase. Jsem měla po 3 dnech strach, že to třeba bude něco infekčního. Tak proto jsem volala Kupkový. No jo, jsem prvomatka, tak mám nárok být trošku nerví :grinning:

Misul - focení je 50 Kč za vybranou fotku (jako záběr) + za vyvolání 10x15 25Kč a pak za CD 100
13. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - díky za to info:grinning: Jsem ostuda, to prostě nestíhám pročíst. Občas fakt jenom prolétnu.

A kde máme těhulku Lucií ????
13. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul: Lucka mela ted zvysenou teplotu. Jinak s prujmem a 40 jsme byly v 10m v nemocnici, tyden, z toho 2 dny byla na kapackach, mela sondu zavedenou do zaludku :frowning2: .. brrrrr, uz nikdy to nechci zazit. Proto mam strach, co se zase deje. Kadi tak 3x za den, ale za to radne! Minuly tyden kadila 6x, ale tak nejak normos.
Misu pusti zitra, kdyz mala bude pribirat :wink:
13. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - tak snad to bude dobré. Hlavně ať malá pije. A snaž se aspoň do ní dostat polévku, to je vlastně taky voda. Nejhorší je, tak ti prckové jsou celkově oslabení.

Já si právě říkala, že Míšu by mohli pustit zítra. Většinou pouští 4 den od porodu (tedy nepočítají den porodu). Tedy pokud jsou děti i mamina v pořádku. A pokud není plné oddělení a nepotřebují místo :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda nechci nic říkat, ale já mám o mudr Kupkové svoje mínění. :confounded: Já k ní chodila jako dítě do osmnácti a kolikrát měla taky ty diagnozy všelijaký. Nevím no, každopádně průjmy k zoubkům prostě bývají. :wink:
13. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko: ja ji jako dite mela rada, ale ted postupne zjistuju, ze....... Kubik chodi ke komu?
13. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem koukala na toto video, kdo chcete, kouknete, ty segry jsou uzasny: http://www.youtube.com/watch?v=s7FjKSxZnZQ&feature=related
13. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám ještě chvíli než budu vyhozena :grinning:

Jančo - no dokumenty snad máme všechny, všechny souhlasy, tak snad problém nebude :wink:

Jindul - nejstarší nejsi :slight_smile: Petul je starší než ty a Barculda taky :slight_smile:

Mišul - ty jo, to jsi fakt mladice :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já říkám, že každý doktor má něco. Ale příjde mi, že se ze začátku snaží a pak ta snahu mizí a mizí. Hlavně Naty jak je alergická na doktory, tak mi příjde, že na ní kouká už skrz prsty. No, raději tam nechodit, když není potřeba. :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám se teda průjem k zoubkům nikdy nepotvrdil!!! Vždycky za tím bylo schovaného ještě něco jiného :confounded:
Většinou měl Honzík angínu :frowning2:

Jindul - porodnice prý praská ve švech :wink:
13. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany - tak mi to spadl kámen ze srdce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne si dělám srandu. ALe příjde mi, že to staří mi jde nějak čím dál více naproti :grinning:
A snad nemáte ze stavebního úřadu jednu paní - ta se prý vyloženě chová, jako by se to stavělo za její peníze.
13. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bohutín snad patří pod nějakýho chlapa :wink:

My jsme se dneska s Ess výborně bavily tím jak jsme něco nakously, obsáhle jsme začaly mluvit a ztratily jsme původní myšlenku :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - to je tedy fakt super video. Jen by mě zajímalo, kolik holčinám je. Bych se zlomila :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany - tak to se mi taky stává. Chci něco říct, začnu a pak skončím jinde a přemýšlím, proč to vůbec říkám :grinning: Ale to je asi ta mateřská demence.

Já jsem včera mluvila s lidma z mojí práce, ptala jsem se i na brigádu. No, nejdříve se moc netvářili, že jeden den v týdnu (asi je to málo). Ale pak když jsem občas promluvila, tak mi řekli, že budou muset něco najít, abych se fakt odreagovala :grinning: Takže je to se mnou asi po stránce mateřské demence špatné :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul: jo, nejstarší jsem já, Barculda je pár měsíců po 30, kam se na mě hrabe :slight_smile: Ovšem Barculda sem už nezavítala hodně dlouho !!

No musím říct, že v 19ti rodit, to si fakt neumím představit. A ve 39 být prarodič, to je taky mazec :slight_smile: Ale že by kvůli tomu měl být táta naštvaný, to nechápu.

Zany: gratulace k hypošce. na kolik let jí máte? Představ si, že zaměstnavatel fakt otevřel tu školičku pro děti zaměstanců. Pronajali pěknou vilu na Praze 4 - o ulice vedle budovy, kde sedí manža. Má to být s výukou angličtiny (nevím sice, co takový prťouse naučí) a přes webovou kameru si můžeš dítko kontrolovat :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - :grinning: - toť k věku jako :grinning: A školička u zaměstnavatele musí být tedy super. Ale vozit dítko do Prahy, ale je pravda, že je zase s vámi
13. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul: u mě se demence mateřská taky projevuje. díky bohu, ale začne mozek během dvou měsíců pracovat. aspoň lehce večer místo televize. zaměstnavatel včera nabídl docela zajímavou věc. a co jsi vlastně dělala za práci ty?
13. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul: holky moc sikovne, ale za par let jsem zvedava na jejich telo, budou ho mit pekne znicene
13. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, tak já utíkám. Pouštím sem manžu. Mějte se krásně a opatrujte seeeeeeeeeeeeeeeeeee
Snad zítra už uvidíme fotečku malé Aničky :wink:
13. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek