Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zanyautor
13. kvě 2009
Jindul - no jo, mateřská demence v plném proudu 😃

Petul - na 30 let :-p
No to je super, že tu školku otevřeli, ale asi jí fakt nevyužiju... Tahat každý den děti do Prahy, to by asi nebylo to pravý :-p
zanyautor
13. kvě 2009
Jindul PA 🙂
petulao
13. kvě 2009
My ještě nevíme, jestli do tý školičky v Praze Lucku dáme, ale jako varianta to je. Ale docela zírám, že to fakt udělali, myslela jsem, že to jsou sci-fi plány 🙂 jako zaměstnavatel se snaží
zanyautor
13. kvě 2009
A k tomu času srazu - myslím, že ideální by bylo asi dopoledne 🙂 To si myslím, že se slezeme spíš a pak se budeme postupně trousit domů na oběd a uspávat větší díťata 😉
jindulina
13. kvě 2009
Petul - já dělala sekretářku u druhého nejvyššího človíčka v jednom nejmenovaném podniku. Celých 6 dlouhých let. Taky bych něco ráda dělala z domova - přes PC. Ale asi to nepůjde. Nic jsem nenašla.

Jani - právě to tělo. Chtěla bych, aby Naty něco dělala, ale co?
zanyautor
13. kvě 2009
Petul - jestli o to byl zájem, tak proč ne 😉 Podle mě spousta mamin z Prahy z centrály to využije 🙂 Zvlášť když je v Praze problém se školkami :-p
A co za to vlastně chtějí? =-) Asi klasické školkovné to nebude, co? 😃
jindulina
13. kvě 2009
Tak manža mi dal ještě chvilku😃 Chudáček.

Taky si myslím, že dopolko by bylo naprosto ideální. Ale holčiny, pamatujte, že já jsem prvomatka, takže za malou všude lítám, aby si neublížila. Tak ne že mě budete kritizovat :-p :-p :-p :-p

Školička - právě si taky nedovedu představit, že bych ráno budila malou, a šup do pražské dopravy .......... a to absolvovat dvakrát.
mjanca
13. kvě 2009
tak u nas je to jasny, protoze manza tancuje, tak oba budeme chtit, aby tancovala 🙂. Slysela jsem, ze jsou nejake tanecky v lidove skole umeni, pry od 2 let, tak tam bychom asi zacly - jestli neco takoveho opravdu je.
Srazik dopo muzeme mimo po a ut vzdy 🙂
mjanca
13. kvě 2009
jindul: v poho, tak litam 🙂. Ja bych do skolicky do Prahy nevozila, nedokazu si to predstavit, ja sama nenavidela dojizdeni :-p
zanyautor
13. kvě 2009
Jindul - jsem si říkala, že se nemůžeš odrthnout 😃
No jo, jednou ho snad neubude 😃

No já Honzíka pozoruju, zasahuju jen v případě hrozícího nebezpečí a kolikrát mám pocit, že i když jsem u něj, tak se mu něco stane :-|
zanyautor
13. kvě 2009
Uvidíme podle počasí a snad se zadaří a konečně to klapne 😉
jindulina
13. kvě 2009
Jo, tak Naty by mohla být tanečnice taky. Miluje hudbu. Asi po mně😃 (teď tu přemýšlím, jeslti je tam mně, nebo mě 😃 )

Petul - koukala jsem na fotečky, malá je krásná. A to jste byli na Hluboký??? 😃 Snad jsem to poznala. Byli jste i v ZOO Ohrada? Naty to tam miluje 😉
zanyautor
13. kvě 2009
Jančo - já jezdila do té Prahy a taky jsem toho měla plný kecky. A to jsem jezdila i víc autem a i tak to byl vopruz 8-(
mjanca
13. kvě 2009
zany: a my se zname z autobusu nebo jeste odnekud? nebydlela jsi na Drkolnove?
jindulina
13. kvě 2009
Zany - no já jsem člověk, který se kolikrát loučí půl hodiny 😃 a čekala jsem, že to někdo písne 😃
zanyautor
13. kvě 2009
Jindul - to je Orlík 😃
jindulina
13. kvě 2009
Holčiny, já celou tu dobu - 6 let - dojížděla taky. V jednu dobu jsem dokonce jezdila tím prvním Bosákem - to bylo po těch povodních, abych byla v práci včas. =-) =-) =-)
jindulina
13. kvě 2009
Tak trapas no. Já fakt myslela, že to Hluboká. Jdu ještě na to juknout |-| |-| |-|
zanyautor
13. kvě 2009
Jančo - jen z busu 😉 Nastupovaly jsme na stejné zastávce pod kruháčem 😉
Na Drkolnově bydlí brácha, tak jsme se tam možná někdy potkaly 😉

Jindul - taky se občas dlouho loučím 😃
jindulina
13. kvě 2009
tak nic, no. Ani nerozeznám Orlík od Hluboký. A to jsme tam byli několikrát 😞 😞 😞 😞
zanyautor
13. kvě 2009
Mateřská demence, to nic 🙂
Ale uklidním tě, když jsem na to ráno koukala, tak jsem měla na první pohled taky dojem, že je to Hluboká 😃

No já jezdila nejdřív v 6,20 a pak v 6,10... Ale většinou pak spíš autem 🙂
zanyautor
13. kvě 2009
Prosim tě, z toho si nic nedělej 🙂
mjanca
13. kvě 2009
aha, tak to jo. Ja jezdila tedy jenom na Dobris. Mne hrozne pripominas jednu holku, co chodila na Drkolnove do nasi party
jindulina
13. kvě 2009
Tak jsem si holky chtěla koupit cestovní postýlku - použitou. A když vidím, že za ně chtějí i 700, tak jsem si řekla, že si raději připlatím a koupím novou. Tedy až pro druhé, pokud se zadaří. Prý půjčují ve Slůňátku, tak na ten jeden víkend půjčíme. Máme totiž jet na akcičku, kde budeme spát v chatkách a tam asi manželská postel nebude. Tak bych s malou asi z postele spadla 😃
mjanca
13. kvě 2009
jindul: jojo, je to pravda, ve Slunatku pujcuji 🙂. My tedy mame, a super, Lucce se tam libi 🙂. Ted jsme byly na prodlouzenem vikendu na Sumave, a spala lip nez doma 🙂
zanyautor
13. kvě 2009
Jančo - to jsem asi já nebyla 🙂

Jindul - kdybychom jí neměli rozloženou, tak bych ti jí klidně půjčila 🙂 Ale takhle bohužel 😞
V tom slůňátku je půjčují, ale myslím, že když investuješ do vlastní, tak jí využiješ. Brácha si jí taky párkrát půjčili a pak sami uznali, že už by měli vlastní 🙂
zanyautor
13. kvě 2009
No jdu hodit sprchu a půjdu to zalomit 🙂

Dobrou noc, holky 🙂
jindulina
13. kvě 2009
Jani - to tím vzduchem. Naty taky krásně spinkala na severu. Jo, mít ten vzduch doma 😃

Tak já holčiny opravdu už půjdu 😃 Musím to rychle zavřít, jinak zase napíšu 😃
jindulina
13. kvě 2009
pa a dobrouuuuuuu 😃
mjanca
13. kvě 2009
taky jdu spat, no jo no, matky chodi spat v 22 hod. 😃