• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Jindul - no jo, mateřská demence v plném proudu :grinning:

Petul - na 30 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No to je super, že tu školku otevřeli, ale asi jí fakt nevyužiju... Tahat každý den děti do Prahy, to by asi nebylo to pravý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul PA :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ještě nevíme, jestli do tý školičky v Praze Lucku dáme, ale jako varianta to je. Ale docela zírám, že to fakt udělali, myslela jsem, že to jsou sci-fi plány :slight_smile: jako zaměstnavatel se snaží
13. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A k tomu času srazu - myslím, že ideální by bylo asi dopoledne :slight_smile: To si myslím, že se slezeme spíš a pak se budeme postupně trousit domů na oběd a uspávat větší díťata :wink:
Petul - já dělala sekretářku u druhého nejvyššího človíčka v jednom nejmenovaném podniku. Celých 6 dlouhých let. Taky bych něco ráda dělala z domova - přes PC. Ale asi to nepůjde. Nic jsem nenašla.

Jani - právě to tělo. Chtěla bych, aby Naty něco dělala, ale co?
autor
Petul - jestli o to byl zájem, tak proč ne :wink: Podle mě spousta mamin z Prahy z centrály to využije :slight_smile: Zvlášť když je v Praze problém se školkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co za to vlastně chtějí? :confused: Asi klasické školkovné to nebude, co? :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manža mi dal ještě chvilku:grinning: Chudáček.

Taky si myslím, že dopolko by bylo naprosto ideální. Ale holčiny, pamatujte, že já jsem prvomatka, takže za malou všude lítám, aby si neublížila. Tak ne že mě budete kritizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Školička - právě si taky nedovedu představit, že bych ráno budila malou, a šup do pražské dopravy .......... a to absolvovat dvakrát.
tak u nas je to jasny, protoze manza tancuje, tak oba budeme chtit, aby tancovala :slight_smile:. Slysela jsem, ze jsou nejake tanecky v lidove skole umeni, pry od 2 let, tak tam bychom asi zacly - jestli neco takoveho opravdu je.
Srazik dopo muzeme mimo po a ut vzdy :slight_smile:
jindul: v poho, tak litam :slight_smile:. Ja bych do skolicky do Prahy nevozila, nedokazu si to predstavit, ja sama nenavidela dojizdeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul - jsem si říkala, že se nemůžeš odrthnout :grinning:
No jo, jednou ho snad neubude :grinning:

No já Honzíka pozoruju, zasahuju jen v případě hrozícího nebezpečí a kolikrát mám pocit, že i když jsem u něj, tak se mu něco stane :unamused:
13. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uvidíme podle počasí a snad se zadaří a konečně to klapne :wink:
13. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak Naty by mohla být tanečnice taky. Miluje hudbu. Asi po mně:grinning: (teď tu přemýšlím, jeslti je tam mně, nebo mě :grinning: )

Petul - koukala jsem na fotečky, malá je krásná. A to jste byli na Hluboký??? :grinning: Snad jsem to poznala. Byli jste i v ZOO Ohrada? Naty to tam miluje :wink:
autor
Jančo - já jezdila do té Prahy a taky jsem toho měla plný kecky. A to jsem jezdila i víc autem a i tak to byl vopruz :rolling_eyes:
zany: a my se zname z autobusu nebo jeste odnekud? nebydlela jsi na Drkolnove?
13. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany - no já jsem člověk, který se kolikrát loučí půl hodiny :grinning: a čekala jsem, že to někdo písne :grinning:
autor
Jindul - to je Orlík :grinning:
Holčiny, já celou tu dobu - 6 let - dojížděla taky. V jednu dobu jsem dokonce jezdila tím prvním Bosákem - to bylo po těch povodních, abych byla v práci včas. :confused: :confused: :confused:
13. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak trapas no. Já fakt myslela, že to Hluboká. Jdu ještě na to juknout :pensive: :pensive: :pensive:
13. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jančo - jen z busu :wink: Nastupovaly jsme na stejné zastávce pod kruháčem :wink:
Na Drkolnově bydlí brácha, tak jsme se tam možná někdy potkaly :wink:

Jindul - taky se občas dlouho loučím :grinning:
tak nic, no. Ani nerozeznám Orlík od Hluboký. A to jsme tam byli několikrát :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
autor
Mateřská demence, to nic :slight_smile:
Ale uklidním tě, když jsem na to ráno koukala, tak jsem měla na první pohled taky dojem, že je to Hluboká :grinning:

No já jezdila nejdřív v 6,20 a pak v 6,10... Ale většinou pak spíš autem :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prosim tě, z toho si nic nedělej :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo. Ja jezdila tedy jenom na Dobris. Mne hrozne pripominas jednu holku, co chodila na Drkolnove do nasi party
13. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si holky chtěla koupit cestovní postýlku - použitou. A když vidím, že za ně chtějí i 700, tak jsem si řekla, že si raději připlatím a koupím novou. Tedy až pro druhé, pokud se zadaří. Prý půjčují ve Slůňátku, tak na ten jeden víkend půjčíme. Máme totiž jet na akcičku, kde budeme spát v chatkách a tam asi manželská postel nebude. Tak bych s malou asi z postele spadla :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul: jojo, je to pravda, ve Slunatku pujcuji :slight_smile:. My tedy mame, a super, Lucce se tam libi :slight_smile:. Ted jsme byly na prodlouzenem vikendu na Sumave, a spala lip nez doma :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jančo - to jsem asi já nebyla :slight_smile:

Jindul - kdybychom jí neměli rozloženou, tak bych ti jí klidně půjčila :slight_smile: Ale takhle bohužel :frowning2:
V tom slůňátku je půjčují, ale myslím, že když investuješ do vlastní, tak jí využiješ. Brácha si jí taky párkrát půjčili a pak sami uznali, že už by měli vlastní :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jdu hodit sprchu a půjdu to zalomit :slight_smile:

Dobrou noc, holky :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - to tím vzduchem. Naty taky krásně spinkala na severu. Jo, mít ten vzduch doma :grinning:

Tak já holčiny opravdu už půjdu :grinning: Musím to rychle zavřít, jinak zase napíšu :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa a dobrouuuuuuu :grinning:
taky jdu spat, no jo no, matky chodi spat v 22 hod. :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek