• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
tak než jsem uklidnila malou, tak jste pryč :frowning2:

je to fakt Orlík, holky :slight_smile:

mně to denní dojíždění do Prahy až tak nevadilo, ale to proto, že jsme jezdili oba autem. za niecelou hoďku jsem byla v práci. manža teď jezdí sám na Budějovickou a když není zácpa je tam za 40 min. to kolikrát lidi po Praze jezdí víc jak hodinu.

Zany: za tu školku chtějí 1.300 plus stravné asi 1.000 měsíčně.
13. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar matky,
teda vy jste jeli, já odpaslas dětma, bylo mi blbě, a Štěpán se ještě v deset v noci poblil ...

Sokol fakt jsme nedrbaly, příště to napravíme,když si to tak přeješ :sunglasses:

Haha, asi jsem tu možná nejstarší já,nebo jedna z nejstarších, za dva měsíce mi bude 32 !!!!! :sunglasses: ..
14. kvě 2009 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko číhej,co jsem napsala MATKY JELI ,hehe, samotam mělo být tvrdýýýýýýýýýý :sunglasses:
14. kvě 2009 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
...Štěpík mi před měsícem urval mezerník, já ho nacpala zpět ale je málo citlivej, musím ho asi zase utrhnout a zkusit to znova...
14. kvě 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem včera v Albertu šestikilovej Persil na 60 praček za 333 Kč, to ujde, ne???
14. kvě 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím dojížděním s dítkem, záleží na věku, s Ondrou- tomu jsou tři a půl, je cestování hromadnou dopravou už pohoda, sedí, kouká z okna..malej to je peklo, ale když je unavenej, za chvíli usne...
14. kvě 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko, :dizzy_face:

holky moje snažení přináší ovoce. V noci se vzbudil malej kolem půl dvanácté, začal fňukat, že chce pít tak jsem mu vysvětlila, že je noc a ať nekřičí, že vzbudí tátu a sousedku :grinning: a otočila jsem se na druhej bok a spala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a matně si vzpomínám, že jsem ho slyšela kňourat ještě jednou, ale to jsem zaspala takže super. Já mám takovou radost, to jsem netušila, že to půjde takhle hladce. Prdelka moje. No vstávačka v 5:50, ale takhle jsme kolikrát vstávali i s čajem takže pohoda.

Ess to byla sranda, :wink: žádný drbání :grinning: :grinning: Co je se Štěpíkem, že blinkal? :confused: :confused: Aby to nebyla nějaká chřipajzna. :frowning2:

Holky teda to se zaměstnavatel vytáhl se školkou a určo je to super pro ty Pražandy :wink:

Jindul to já za malym taky lítám a to je už starší. Ale spíš je to tak, že jsme na hřišti a on chce pořád na klouzačku a tam mu musím asistovat. :wink:
14. kvě 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol, nazdárek, to je prima s tím pitím :slight_smile: šikulky :slight_smile:
..já nevím, teď je ok, tak uvidíme...třeba mu jen něco nesedlo...
14. kvě 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to nic nebude. Minule si taky psala, že ti nějak blinkal, viď? On je asi blinkací dítko, co? Nevím víš, jen se ptám :wink:
14. kvě 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol víš co, nám ta témata naskakovala sama, hlavně tím, jak jsme vždycky ztratily nit hovoru a probíraly úplně něco jiného najednou :grinning:
14. kvě 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky hroznou radost z toho spaní. On mi včera D říkal, že si na to prostě musí zvyknout, že byl vlastně celý život zvyklej v noci pít, tak že to bude chvilku trvat, ale myslela jsem si, že to bude trvat dýl. Fakt mě hrozně překvapil, miláček můj. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol no právě že ani není blinkavej....v neděli blindil...třeba jsou to nějaký příbramský bakterie, na který nejsme zvyklí :slight_smile:
14. kvě 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol většina těnhlech nočních odnaučovacích krizí trvá dvě až tři noci, to jseš teď ráda,že jste vydrželi, viď??

ty bláho, venku je jen sedm nad nulou...
14. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky anketa, máte nějaký koníček? Myslím něco, do čeho jste zažrané, já nevím, sbírání známek,paličkování krajek, seskoky padákem.....
14. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem fakt šťastná, že jsem se k tomu konečně dokopala. teď už nám snad z odnaučování nic nezbývá, kromě nočních plen. Ale musím ještě napsat, že měl i suchou plenku a ráno se vyčůral rovnou do nočníku. :slight_smile:

Ess že by na něj takhle působilo město? :sweat_smile: No uvidíte, snad to nic nebude. :wink:

Počasí, to jsem koukala, jak je tam celkem hezky, ale nevim. Přemýšlím, jestli nevyperu tmavý, ale aby to nedopadlo jako včera, že to tam bylo celý den a večer jsem to měla akorát, než začalo krápat :confounded:
14. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess tak možná čtení :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol ti nevím, čéče,,,,trochu víc pohlídám jídelníček a uvidíme,dnes žádný sladkosti...jo čítávala jsem hodně, teď už radši spím než čtu :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jdu vzbudit Ondru a vyrazíme do školky a do Teska....
14. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

Sokol: Kubík je borec, to se odnaučil hodně rychle :slight_smile:

Ess: tak to jsi můj ročník, akorát, že ty už jsi dvojmatka :sunglasses: Jo a do tvojí ankety o koníčcích - můj koníček jsou koně starokladrubáci
14. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak snad nezmoknete, nějak se to tam zase mračí :angry:
14. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ranko, Petul, no koně jsou taky super, jen to umět :sweat_smile: Jedna moje bývalá spolužačka do je taky v Žežicích na koník. Markéta V. :wink:
14. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul to jsou nádherný zvířata, starokl.vraník je v genetickejch zdrojích, žejo? Já koně mám moc ráda,děsně se mi líbí chlaďáskové...jenže na to, abych se něčemu takovýmu věnovala, nemám penízky :frowning2:
14. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde tady vůbec jsou koně? Z vlaku jsem viděla u Milína...
14. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol: Příbram je fakt malá, Markétu znám :slight_smile: A dokonce je to naše sousedka. My máme ty naše zlatouše taky v Žežicích. Starokladrubáci jsou národní kulturní památka.
14. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tjn, koukala jsem do skript, přímo národní kulturní památka, jak píšeš :slight_smile: a to tam chodíš jezdit nebo máš koně?
14. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
essi: začali jsme tam chodit s manžou jezdit před 3 rokama, a pak už nám to nestačilo, tak jsme pořídili vlastního černýho :slight_smile: No a letos jsme pořidili bílýho kámoše
14. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holčiny. Tak my jsme byli večer pěkně protiný. Vykoupali jsme se s Vojtíkem spolu v půl osmý, namazali, dostal kašičku a od osmi chrupkal až do sedmi,zlatíčko. Já to zalomila už v devět. Nějak mě ten včerejší den zmohl.
14. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jééééééééé..když jsme bydleli v Čimelicích, kousek ve vedlejší vsi byl statek, provozuje ho mladá mamča-náš ročník :wink: a tam jsem chtěla začít jezdit,ale pak jsme se přestěhovali...má různý koně,mně byl nejsympatičtější koník jménem Ervín,všetečnej a hodnej :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

já jsem zase nevyspalá :rolling_eyes: Eliška se vzbudila už o půlnoci, tak jsem jí nakojila a nemohla zabrat a pořád tam hejkala :rolling_eyes: Tak jsem jí vzala k sobě do postele a v 1 hodinu přišel Honzík, tak jsem musela vystěhovat Elišku, protože to by nešlo, aby spali vedle sebe... No a pak byla vzhůru Eli asi ve 4 a vstávali jsme před 7. hodinou :confounded: :confounded: :confounded:
Dopoledne přijede mamka, aby pak pohlídala děti až pojedu s tomu doktorovi na to tělísko...
Oběd máme, tak pokud nezačne pršet, tak vyrazíme ne chvíli ven :slight_smile:

Teda, vy už jedete :grinning:

Sokolko - to je Kuba šikula :slight_smile: Snad už to zvládne v pohodě a odnaučí se to :wink: Honzík teda ráno suchej není... Ale tohle ještě ani neřeším :wink:
Ty znáš Markétu, jo? No podle mýho úsudku jste spolu chodily asi na OA, ne? :wink:

Ess - co mě baví? No jak kdy :slight_smile: Ráda čtu, občas vyšívám, nebo maluju na sklo :slight_smile: Teď mě zrovna drží to čtení, ale pak mám období kdy nepřečtu dlouho nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petul - tak to není zas tak strašná pálka :slight_smile: Čekala bych, že za to budou chtít víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misule tak to ti spinká krásně :wink:

Holky tak Míša psala, že malá měla včera 2,51 kg a dnes 2,67 kg takže je dneska pustí. :slight_smile: Už čekají jen na vizitu.
14. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek