• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany, co je to Človíčkov ? :confused: :confused: :confused:
15. dub 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, neboj, ono to dolů nějak půjde :dizzy_face:
A já mám taky ten špek jako blázen :grinning: :angry: :angry:

Jukni na www.clovickov.cz
Mělo by to být i tady na Skalce...

Je to v podstatě velký dětský koutek v Metropoli na Zličíně, kde si dáš kafe atd. a děti si hrají... Ale prcky jsme museli ještě hlídat :wink:
Ale bylo to jinak fajn :dizzy_face:
15. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme vstávali v 7 :dizzy_face: Honzík byl 2x vzhůru a když k němu vstával manža, tak stejně volal mámo mámo, takže jsem musela vylézt taky :unamused: :wink: Vzala jsem si ho do postele, přitulil se a pak jsem ho odnesla zase do postýlky :slight_smile:

Dopoledne se tu budeme chvíli placatit a pak vyrazíme do PB ke tchýni a já k zubaři :unamused:
16. dub 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak včera jsme byli v Praze, docela mě to zmohlo :slight_smile: Ale malou ne, já už nevím, už tři noci mi malá pořádně nespí. Skoro vůbec. Večer mi usne v náručí, jakmile jí dám do postýlky, tak se buď probudí, nebo spí 30-60 minut a je to takhle, dokud si k ní nelehnu do postele velký. Včera jsem to zkoušela, zda to nemůže být postýlkou, tak jsem jí dávala dlabat u mě v posteli a když usnula, tak na 30 minut:( Vůbec nevím, co jí trápí. Snad bude zase lépe. NO dost naříkání:slight_smile:

LUcii - díky za přivítání. Určitě se zadaří, moc ti držíme palečky.

Sokolko - jestli jsi u Alberta zahlédla bláznivou maminu s mimčem v náručí, tak jsem to byla já :slight_smile:

Díky za tipy na kočárek. Já fakt nevím, zda mám jít pak do nějakého lehčího kočárku. Docela mi vadí, že když by malá usnula, že jí nemůžu zvednou nožičky a když jo, tak je nebude mít celé podepřené. Tak fakt nevím. Takže snad nám opraví náš kočárek (neb šíleně zahybá) a asi budeme jezdit zatím v něm.

A závidím těm, co kojením zhubly. Já tedy mezi ně nepatřím. Mě spíš pomáhá nejíst :slight_smile:

Tak já utíkám za manžou, půjde za chviličku do práce. Moc se opatrujte, mějte se krásně a pohlazení mimískům
16. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, no sama jsem zvedava, jestli vubec neco sezeneme, oni maji na netu velkou nabidku (bic, kunc, novotny...), ale na prodejne toho moc nemaji a my si to chceme vyzkouset

zany, jj mas pravdu, aspon neresim voloviny... MUDr., co me posle do lazni, rikala, ze lazne mi pomuzou i po psychicke strance, ze nebudu myslet na mimi, ale na to, kdy je jidlo a jednotlive procedury :wink:

dnes je ale pekne hnusne!
16. dub 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindulino, diky moc :slight_smile:

zany, ke komu chodis k zubari?
16. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Tak máme za sebou první dávku prevenaru, tak doufam, že to bude malá snášet dobře, že nebudou žádne velké teploty.

Zany, děkuju, to může být fajn, nikdy jsem o tom neslyšela, ale až bude malá trochu větší (až bude sama chodit), tak se tam někdy sjedem taky podívat.

Jindulino, a nerostou Natálce zoubky :confused:
A nebo prostě nechce být v postýlce sama :wink: Naše malá taky usíná v náručí, většinou u tatínka, pak jí dáme do postýlky a spinká, ale jak zjistí, že už taky ležim, tak chce ruku a drží mě celou noc za ruku, je to náš milovanej mazánek.V noci když se vzbudí, tak jí dám napít a dudlíčka a spinká dál.
16. dub 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak pak písni, jak se vám líbilo.Nám se líbilo v BICU a na Fialce, ale stále se nemůžem rozhodnout.
16. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii - lázně určitě pomůžou. Snaž se odreagovat (ikdyž je to těžké). Já podstoupila dvě operace (jednu cystu a MDT) a ani jednou mě do lázní neposlali. Je pravda, že jsem chtěla být někde daleko a o nějaké lázně se vůbec nestarala a nezajímala. Ale teď vím, že kdybych si to vydupala, že by bylo lépe už dřív a ne až po promluvení s léčitelkou. A teď máme Natálku.
Jinak s nábytkem to máme podobné. Byli jsme tak zklamaní ze všech prodejců, že si to nakonec necháváme dělat u truhláře. Sice máme strach, jak to bude vypadat ve výsledku, ale snad to bude dobré. Tak jsem zvědavá, zda alespoň vy budete mít na nábytek štěstí.

Jadíku - no zoubky, trápí nás to dlouho, tedy jako že hodně slintá a pořád všechno používá k broušení. Ale nepříjde mi, že by měla nějak dásničky zarudlé či naběhlé. Přes den spinká OK a je i v klidu, nějak nepláče. Jen ty noci:(Je pravda, že jsme přemístili postýlku, ale to by přece spinkala alespoň u mě v posteli. Snad se to nějak upraví.
Držíme palečky, aby teplota nebyla a aby byla Adélka v pohodě.

Dneska je divné počasí, tak uvidíme jestli půjdeme vůbec ven. Ale aspoň na chvilku:slight_smile:
16. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul, dneska jsem tě asi zahlídla z auta :slight_smile:
Po 4. hodině jsi stála s nějakou kamarádkou na křižovatce u Auto Štangl, že jo? :confused: :sweat_smile: Teda typovala jsem to podle kočáru a i fotky co jsi tu nechávala :dizzy_face:

No jdu se věnovat prckovi a pak se ukážu :dizzy_face:
16. dub 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, tak to snad bude jen dočasný a malá brzy začne spinkat celou noc :dizzy_face:

Malá zatim teplotu nemá a krásně spinká, tak jsem moc ráda :slight_smile: .Ale ještě se moc neraduju, protože to může ještě přijít v noci :unamused:

Odpoledne jsme nakonec jeli ještě do Pb kouknout ještě do těch nábytků a stále se nemůžeme rozhodnout jaký vybrat.

Tak jdu kouknout na telku a ještě se pak ukážu :slight_smile:
16. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany - jj, to jsem byla já:slight_smile: Jde vidět, že nejsme k přehlédnutí :grinning:

Jadík - no teď spinká asi necelou hodinku, tak jsem zvědavá. Před tím spala ani ne 40 minut. Namazala jsem jí dásničky, tak uvidíme. Ale spinká v postýlce.
Snad si nějaký ten nábytek nakonec vyberete. My s tím fakt i kvůli prostoru máme problém. Takže budeme mít na míru:slight_smile:

Já se jdu asi holčiny natáhnout, tak dobrou noc, klidné spaní miminek a mějte se krásně :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul, já jak jsem viděla kočár, tak jsem si řekla, že to budeš asi ty :slight_smile:

Jadiku, tak to je super, že je malá bez reakce!!! :dizzy_face: Snad to bude i v noci OK!!! :dizzy_face:

Tak my jsme to dneska zvládli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ráno jsme vyrazili k babi, já jsem pak odrčela do města a jukla jsem po bundičce pro Honzíka, ale nikde nic nemají, ani u číňanů :unamused: :unamused: :unamused: Pak jsem šla k zubaři a byla jsem tam i dřív :wink: No a dokonce mě vzali hned Ještě jsem si pokecala se sestrou, protože její dcera má o 2 měsíce starší holčičku a už mají druhé...
No převrtal mi ten zub a objevil další kaz, takže 9.6. tam jdu zase :unamused: Pak mě brněla celá huba a 2 hodiny nekousat :angry: A já měla hlad jako sviňa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík si dal u babičky trochu polívky a pak frčel spinkat, ale spal jen hodinu :unamused:
My si dali k obědu vdolky a byli výtečný :dizzy_face: My pak vyrazili na větší nákup do DM! Pak jsme si vyzvedli Honzíka a jeli jsme domů... Ale tady začalo to pravé! Honzík protivný jako sviňa!!! :angry: :angry: :angry: Všechno si vynucoval řevem!!!!
I u tchýně předvedl scénu, protože musel mít nutně citron a kousal ho!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No jdu sem pustit MM, protože tu potřebuje ještě vypálit CD pro kolegu...

Dobrou a klidnou noc :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik snad to bude v poho po tom očkování. Nechci tě strašit, ale rozhodující bude zítřek. Kubík dostal teplotu taky až druhý den během dopo. Ale dneska už byl v poho a odpo jsme byli jen na chvilku u babči, po cestě jsme něco pokoupili a šli zase domu.

Jindul víš že asi vím? já jsem přijížděla k Albertu a ty jsi hnala z druhý strany taky tam. Právě jsem si všimla, jak pospícháš s mrňousem v náručí. :grinning:

Holky všem vám přeji ať nějaký ten nábytek seženete. My jsme teda v Bicu nic nesehnali, nic se nám nelíbilo, ale sedačku jsme koupili na Fialce u Kunce. No a stěnu do obýváku ve skontu, ale to nedoporučuji. Dobrej kup to fakt nebyl. :angry:

Kubík už byl dvakrát vzhůru. to bude zase noc. Jenže se prořezává další zoubek tak asi tím je to horší. Jinak spí teda stejně blbě, ale teď je to druhou noc ještě horší než normálně. :pensive:

Opatrujte se přeji klidnou noc a zase zítra. Pááááá :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

my máme za sebou celkem klidnou noc :dizzy_face: V půl 5 si Honzík u nás vypil mlíčko a v 7 jsme vstávali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď jsme po snídani a asi vyrazíme do města koupit nějaké masíčko do zásoby, protože mrazák zeje jaksi prázdnotou :unamused:

Odpo se uvidí, ale máme mít AJ, sice trochu později, ale asi bude :wink:

Nám se líbila sedačka v BICu :slight_smile: u Kunce nic a na Fialce taky nic... :angry: Po jiném nábytku nekoukáme, protože jak jsme v podkroví, tak se sem hned tak nic nevejde a všechno musí být na míru... Takže manža dělal takhle skříně prckovi do pokoje :dizzy_face: Nám do ložnice jí dělá už půl roku :angry:

Hezký den :dizzy_face:
17. dub 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, jeee, my byli vcera taky v BICu! :wink: a co shanite vy?

holky, nabytek nic moc, Bekr u plavecaku je bida s nouzi, v BICu meli hezkou postel, ale je prodana :frowning2:
Novotny mel uz zavreno a Kunce jsme nestihli
sedacku v PB nemuzeme sehnat, ale hlavne bysme potrebovali tu postel, na ni se ceka aspon 6 tydnu, takze to asi do svatby nestihneme - skoda

holky, premysleli jsme o truhlari - jindul, u koho si to nechavate vyrobit? my nasli prodejnu na Dobrisi, ale postel vyjde bez rostu a matrace na skoro 30 tis.! to je moc
chceme bytelnou postel z buku, vyvysenou a mozna prodlouzenou
takze jestli nekdo vite o sikovnem truhlari, sem s kontaktem :slight_smile:

tak jsem konecne byla v nasem bytecku a je super! sice prace jde pomalu od ruky, ale o vikendu zasmirglujeme zasadrovany diry (snad to pujde, jsme amateri) a pak budeme malovat...
17. dub 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

tak u nás noc nic moc, ale už lepší než ty dvě před tím :wink:

Sokolko - no já si právě říkala, je to SOkolka, není to SOkolka :slight_smile: Já moc nemám totiž pamatováka na tváře a na jména :slight_smile: My běžely na plaváníčko a kočárek nechaly u babči. Ta pak přijela s panenkou:slight_smile: a jela s námi na procházku. Potřebuje pohyb, tak jsme jí tím trošku donutily :grinning:

Zany - My jsme nepřehlédnutelné:slight_smile: No prostě velrybka tlačí béžový velekočár:slight_smile: A koukala jsem na fotky, má tvůj manža sestru?? :slight_smile: Jinak já zubaře nemůžu. Musím být objednána hned na ráno a to mě týden předem chytí nervóza a je mi zle. Vždycky zhubnu. Celkem se divím, že během těhu se mi nezkazily zuby.

Lucii - tak mi máme postel z masivu, stála nás teď budu lhát 20 tisíc (přemýšlím, zda to bylo s matracema nebo ne). Ale je smrková nalakovaná na olši, má pevný rošt,úložný prostor,když na ní sedím,tak mám pravý úhel v kolenou,pouze zadní čelo:slight_smile: Dělal nám jí jeden známý z Rosovic. Je pěkně těžká. Je tedy prodloužená na 210. A matračky stály každá 5 tis. prodloužená a kupovaná v Bicu (na Evropský,teď nevím, zda to je Bic, či něco jiného). Jsme spokojení.
Jinak nábytek do obýváku si necháváme dělat od švagra. Ten z masivu ale nedělá,tedy aspoň o tom nevím.A vůbec nevíme, jak to bude vypadat,trošku do toho jdeme na slepo.
Jak budete malovat? Budou nějaké barvičky,nebo klasika bílá??
17. dub 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my jsme dopoledne nakoupili maso, já jsem pak uvařila, naporcovala maso a ještě jsem nám zatopila v krbu :dizzy_face:
Honzík po obědě usnul až v 1 a dělal u toho strašný cavyky :unamused: Dokonce jsem ho musela plácnout :pensive: protože jinak by to nešlo a snad by neusnul...

Jindul, nepřeháněj s velrybkou :grinning: Do té máš hodně hodně daleko!!!!! :grinning: :grinning: :wink:
Jojo, můj manža má ségru :wink: Máš pocit, že ho znáš? :confused: No PB je malá, ani bych se nedivila :dizzy_face:

My máme postele z Ikei a ještě jsou k tomu noční stolky a 2 komody... Ale už z toho nic nedělají a buď dělají tmavé dřevo a nebo hooodně světlé... Tohle je prostě pro nás akorát :dizzy_face:
Honzík má v pokoji skříně z lamina a je to buk :slight_smile:
Jinak v obýváku máme komody od Kunce a obča je mají v letáku... Jsou z masivu :slight_smile:
A ještě máme v obýváku skříň kterou jsme kupovali v Sedlčenech - Unis N :slight_smile: Dělají to různě namořené :wink:
17. dub 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak Adélka zatim v pohodě, bez teplot :slight_smile: , v noci se vzbudila jen jednou, takže pohoda :slight_smile: , ale na nožičce má docela velkej červenej flek :frowning2:

Já mam jít k zubařce v květnu a už mám taky strach teď :frowning2:

Sokolko, přejem ,ať se zoubek brzy prořízne ať to Kubíčka netrápí dlouho .
17. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

Luci ségra s přítelem si kupovali postel v konexu. To je v křižáku jestli víš. Stála asi 16000,- i s matracema a roštama tak se zkuste podívat tam. :wink:

Jadik to je super, že je Adélka bez teplot. To že má červenou nožičku je normální. My jsme to měli po jedné hexe taky. Měl tam flíček a ztvrdlo mu to. No a když jsem volala mudře tak říkala, že pokud z toho nebude vytékat hnis tak je to v pořádku. No a asi druhý nebo třetí den to zmizlo.

My se chystáme na nákup odpo až se kluci probudí. Zatím ještě oba chrupkaj. :grinning: Potřebuju nakoupit něco na tu velkou slávu, co nás v sobotu čeká a taky něco domu. Maso a tak. :slight_smile:

Jadik díky, snad to bude brzy lepší. Ale už mě ten náš pacholek točí. Dneska jsme opět vstávali už v 6 hodin. :unamused: Mám vždycky problém se probrat, ale pak už jsem celý den v poho. :grinning:
17. dub 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul a byla to sokolka viď?! :grinning: :grinning:
17. dub 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindulina: malovat budeme barevne krome predsine a kuchyne

sokolko, no jo, v krizaku jsme jeste nebyli - no mame co delat, abychom to vsechno obehali... je mi lito, ze to dosvatby nestihneme, ty dodaci lhuty jsou moc dlouhe...

no holky, ja jsem zvedava, kdy vas nekdy potkam :wink:
17. dub 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám pneumokoka píchali do ramínka a hexu do zadečku :slight_smile:
No jsem zvědavá příští týden jak to zvládneme... Jdeme ve středu, ale to bude zase boj někde zaparkovat, zvlášť u I. polikliniky :unamused:

Sokolko, my jsme jednu dobu taky vstávali takhle brzy, ale teď se to zase ustálilo :dizzy_face: Většinou jsme do 7 vzhůru :wink: Ale taky to pro mě bylo krušný, když jsem vstávala takhle brzy!!! :unamused:
Ale počasí vám zatím na oslavu moc nepřeje, co? :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No třeba se o víkendu udělá líp!!! Musí!!! :grinning:

Luci, tak snad něco pořídíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Honzík nakonec spal 2 a čtvrt hodiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I se dobře probudil, tak jsme pak dělali v ložnici blbosti a mučili jsme tatínka :grinning: :grinning: :grinning:

Anglinu dneska nemáme :wink: Pančitelka má rodičáky, tak by mohla ža dýl a to by bylo zase blbý kvůli Honzíkovi... Tak jdeme zítra :slight_smile:

No až bude trochu tepleji, tak můžeme naplánovat srazík :wink: :wink: :wink:
17. dub 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany Kubík má prostě období, kdy vstává v 5 (to bylo kolem 3 měsíce), ale i kolem osmý a teď zase kolem šestý. Mě to vyhovuje tak kolem 7, protože to není tak dlouho, aby ještě dopo neusnul, ale není to ani tak brzy, abych se nevyspala. :sweat_smile: To toho chci dost co :grinning:
17. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám tak trochu pos... net, a nemohla jsem to dopsat :angry: , ale už je to snad v pohodě :dizzy_face:

My máme postel a sedačku z BICU a jsme spokojený.
Teď sháníme nábytek do obýváku, chcem jen nějaké komody, stěna se nám sem nevejde.Vybrali jsme dvě sestavy na Fialce, ale stále se nemužem rozhodnout, kterou znich.Ale musim teda říct, že ten nábytek dělaj vzhledově hezkej, ale ta kvalita je hrozná :angry: přijde mi to všechno takové jak na jedno použití :angry: takový chatrný :frowning2:

Sokolko, to přesně malá má, červený a trochu tvrdý, tak to zatim budu pozorovat.

Zany, nám očkujou vše do nožičky.
17. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my máme za sebou příšernou noc!!! :angry: Honzík byl tak 5x vzhůru :angry: a ještě ke všemu vstával v 6!!! :angry: :angry: :angry: Do 7 jsme ho udrželi v posteli, tak aspoň něco... :wink: člověk si rychle odvykne na takovéhle noční vstávání :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Sokolko, to chceš po Kubovi fakt moc :grinning: :grinning: :grinning: No třeba se k tomu dopracujete :grinning:

Dneska jdeme plavat, tak se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Včera nám psali, že jsme zůstali ve skupině sami, tak máme přijít až na 10 hodinu :dizzy_face: No jsem na to zvědavá :sunglasses:
18. dub 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík měl chudák po plavání teplotu a já nevím z čeho :confused: :confused: :confused: Měl 38,2 :frowning2: a pak měl i trochu průjem... No uvidíme jak na tom bude odpoledne a zítra!!! Snad je to jen k těm zoubkům! :unamused:

Dokonce i rychle usnul :slight_smile:
18. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany snad jo, ale tyhle virozy jsou fakt naprd. Vím o čem mluvím :frowning2: :frowning2:
18. dub 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík spal nakonec skoro 3 hodiny... Když se vzbudil, tak měl pořád 38,2 :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak dostal Panadol sirup a uvidíme večer... Ale šacuju to spíš na zuby, protože když jsme se vrátili z AJ, tak měl pořád ruku v puse! S babi to tu zvládli dobře, prý byl v pohodě, lumpačil a protivka nebyl :slight_smile:
18. dub 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Zany, tak co Honzík, už je bez teplot ? :confused:

Dnes je venku zase hnus :angry: ach, jo.Už aby bylo to léto :slight_smile:
19. dub 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek