• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany já si myslím, že to byla spíš náhoda, že byl suchej, ale to víš, že jsme zase chválili a hned jsme to komentovali tím, že je suchej, protože nepije v noci :grinning:
14. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ Zany my se známe z OA. Jsme spolu chodily do třídy. :wink:
14. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No vidíš to jak jsem dobrá a uhádla jsem to :grinning: :grinning: :grinning:

Super, že Míšu pustí domů :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdu zatopit v krbu, máme tu 18 st. :unamused:
14. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany: 18 stupňů, to bych byla zmrzlá na kost. Tu školku provozuje firma, co má po republice víc anglických školek a na jejich stránkách je ceník - když chodí dítě 5 dní v týdnu je to 17 litrů. To je síla, co?
To jsi se moc nevyspala.

U nás noc taky nic moc. Lucinka se už třetí noc budí v noci 3x, asi jí nestačí mlíko. Tak jsem jí zkoušela večer dávat kaši a moc jí nesní.
14. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Míša psala, že čekají na propouštěcí zprávu a jedou domů :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Petul - jak sem odpoledne nesvítí sluníčko, tak je to hned znát a tady tou střechou utíká dost tepla :unamused:
Ale to nějak dotuje zaměstnavatel, ne? :confused: A to co jsi psala, tak byla částka na den nebo měsíc? :confused: Předpokládám, že měsíc...

Sokolko - super, že je pustí domů :slight_smile:

Jo a Petul - nerostou jí další zoubky? Ty horní? :confused: Já vím, že se mi pak Honzík začal taky budit častěji... Ale kaše rozhodně neměla účinnek na zasycení :unamused: Prostě se budil stejně když jí jedl a když ne...
14. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
..jsme doma..v Tesku jsem nakoupila fůru zeleninky,maj salátovky za 6 kč,ředkvičky za 4...jo aj ovoce,jablíčka a hrušky....
14. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ty jablíčka, odrůda braeburn, moje oblíbený, jen 22 kč kilo...už jsme si jedno oloupali a papáme :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,nak nestiham posledni tyden.tim ze jsme byly 4dny na chalupe,tak jsem se vsim nak ve skluzu.hlavne se zehlenim.to je katastrofa.kluci ted odesli do rybarny,tomas ma malo kramu.mala spinka a ja dodelavam obed.
to je super,ze missa uz bude dneska s malou doma.to budou zitra na netu,tak hned malou omrknu.

nak se nam kazi pocasi,je docela zima.vcera jsme bylyna pisku a dneska uz to neni na hrani venku.tak asi jen naka odpoledni prestavka.

jirik se zlepsil se spanim.vstava az na pul 9.to jsem uz dlouho nezazila.
14. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jeste jsem nedocetla, ale musim vam napsat, jaky jsou lidi sv.ne. Dneska chceme jit s Lucou ven a zjistime, ze nam nekdo ukradnul kocarek :frowning2:. Mame ho vzdy ve vchode privazany na zamek, pres rok a v poho. Kdo to mohl udelat? dostat se do vchodu, prestrihnout zamek :rolling_eyes: , hlavne, kdyz vi, ze ho mamina s ditetem potrebuje :rolling_eyes:. Ted resim, co a jak. Jestli dokoupit sportak, nebo zkusit prodat korbu a autosedacku a koupit golfky. Co radite?
nechcete nekdo na navstevu? mame tak od 14ti volno.... :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak to je v pr.... :rolling_eyes: To já jsem teda tahala kočárek do bytu, protože jsem měla strach. Ale myslim si, že už je pro vás zbytečný dokupovat velkej kočár, spíš bych koupila jen golfky. My třeba od 20 měsíců jsme bez kočárku a v poho. Záleží jak daleko chodíte a jestli ti to malá ujde.
14. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20882513 nebo http://deti.bazos.cz/inzerat/3501139/X-lander-XT-2007.php Ja bych sla do golfek, ale bojim se, ze neprodam korbu a autosedacku takhle zvlast
14. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanco, to je mi líto...
14. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočendy.

Jani - tak to je v ..... Já bych šla do golfek a sporťák dokoupila z bazárku. Víš, pak na zimu. Známe příbramské chodníky upravované a myslím si, že možná v zimě byste ještě jezdily ve velkém kočárku. Ségře ukradli takhle kočárek z kočárkárny (tedy jak jsou takové ty výklenky na zamykání). Je to hrozný :frowning2:

Sokolko - jste tedy šikulové v odnaučování. Já se snažím malou odstavovat, ale nějak nám to nejde. Přes den je pak mrzout a moc toho nesní. V noci to někdy zaspíme, ale někdy si prostě nedá říct - ani čajík nechce.

My tu máme v ložnici taky 18, v obýváku 19,5. Tak jsem zvědavá, jestli se dneska zatopí. Jsme oblečené, tak to necháváme na tchýňácích.

Jdu péct - po dlouhé době. Budu dělat malinovou buchtu. Jsem zvědavá, jak se povede:grinning:

Přejeme pokud možno krásný den, kočendy. A už se moc těšíme na Míšu a fotečky Aničkyyyyyyy
14. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda tady nikde nikdo.....Míšo ozvi se napiš chceme fotečkýýýýýýýý!!!
14. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojky,

my jsme odpo vyrazili jen tak autem do kanclu, Kubík vysával tak to bylo radosti :grinning: , pokoupili jsme nějaký pečivo a zase domu. Venku je to hnus a na víkend nic moc taky nehlásí, tak jsem na to zvědavá. Přemýšleli jsme, že bysme v sobotu vyrazili do makra, babičku s Kubíkem a bráchou bysme vyhodili v tescu nebo v človíčkově a bylo by. :dizzy_face:

Jo Míša ta bude možná večer, přece jenom asi odpočívá a užívá si domácího pohodlí. :wink:
14. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jse dneska musela jet na kožní, udělal se mi vyrážka po celých nožkách. Šíleně to svědilo. Doktorka mi řekla, že mám kopřivku, dostala jsem mastičku a prášky, tak se to snad zlepší. Jinak jsem včera udělala Vojtovi nový album.
Vojtík zdraví tety koníkovky.... :slight_smile:
14. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

janco to je mi skutecne lito :frowning2: golfky by byly fajn, ale pry se s nimi v zime tady v PB spatne jezdi...

sokolko, Kubik je sikulka :slight_smile:

tesim se na malou Anicku :dizzy_face:

ja dnes vyrazila pred sedmou do nemocnice na rehabilitaci, cekala jsem na primare, ktery me mel reh. predepsat, jenze neprijel, protoze mel autonehodu :unamused: takze jsem se objednala na zitra rano :unamused: a kdovi, na kdy mi to napise, mozna to do porodu nestihnu - i kdyz pokud by byl porod brzo, vubec bych se nezlobila :sunglasses: pak jsem sla na EKG a k obvodacce pro
14. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

my jsme byli dopoledne chvíli venku, počkali jsme na mamku u autobusu a šli jsme domů. Venku je kosa jak z nosa :unamused: Doma jsme si dali oběd a děti šli spát, protože Eli předvedla dopoledne rychlospánek :rolling_eyes: Mamka šla uložit Honzíka a já šla s Eli, ale trvalojí to než zabrala. Já jsem si zdřímla s ní :slight_smile: Pak přijel manža, rychle se najedl a jel se mnou k dr. Všechno v pohodě, tělísko zavedeno a ani to nebylo tak strašný :wink: Špatně se mi taky neudělalo!!! Akorát ten klid mi jaksi nevyšel :confounded: Manža šel ještě něco dělat a Elina byla protivná jak sviňa!!! :angry: Za dnešek naspala tak hodinu a půl... No nevydržela ani do večerníčku a už je tuhá :dizzy_face: Usnula i bez dudlíku :dizzy_face:
Honzík kouká ještě na pohádku a půjde si čistit zoubky a číst pohádku :wink:
Manža jel za stavebním dozorem pro potvrzení :wink:

Jančo - ty lidi jsou fakt ku.vy!!!! :angry: :angry: :angry: Měli by jim sekat ruce!!!

Jindul - tchánovci topení škrtí? :confused:

Misul - snad se vyrážka brzy ztratí :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
... zpravu
14. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ještě jedna pěkná básnička na tchýně:

Tyhle tchýně, to jsou svině,
všeho zla jsou původkyně.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám skoro tchýňku úplně v pohodě. Sedm měsíců jsme u nich s přítelem a pupíkem bydleli, než jsme si sehnali vlastní. Táta mi totiž řekl, ať si sbalim věci a vypadnu, tak jsem šla.
Hlídají s tchánem Vojtíka, berou si ho pořád ven, no jo, první vnoučátko a ještě od nejmladšího syny, cecka :grinning:
mjanca:Lidi seberou i to co je přivázaní. To ani nejsou lidi!!! Úplně mi to vyrazilo dech, sekala bych jim za to ruce.
Zany: V kolik chodí Eliška psinkat??? Ten náš drak se koupe o půl osmé, vyžunkne kaši a v osm je tuhej. Když jsme koupali v šest, tak strašil do jedenácti.
14. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja mam nastesti taky fajn tchyni :wink: do niceho nam nemluvi a je hodna :slight_smile:

misulo, to se tatka teda fakt nastval :confounded:
14. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám tchánovce také v klidu, není s nima problém. Misule s tvojim tátou je mi to líto. :frowning2: Hele a jste ve spojení? nebo viděl už malýho? :confused:
14. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasny vecer.

Tak jukám a Míša ještě odpočívá. Nás napíná s těma fotkama, co:grinning:

Zany - tak snad tělísko vydrží, když nebyl ten klid. A topení - no, oni občas topí nesmyslně, víš. Ale zatopili.Tak je tady teplo. A každý jsme nějaký. Já tchýni mám hodnou, jen je toho na mě moc, jak spolu bydlíme.

Misul - a z čeho pak máš kopřivku, copa jsi snědla, že si se osypala???

Lucí - tedy s tou rehábkou je to škoda. Asi by fakt stihla vůbec do porodu aspoň nějakou rehábku.

SOkolko - Makro, to bych jela hned. Mě se tam vždycky líbilo :grinning:

Buchtu jsem upekla, jen příště si vemu menší pekáček. Ale je to dobrý, manža mi to taky pochválil :grinning:
14. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčiny, já si myslím, že pokud se nebydlí se starší generací, že vždycky se dá vyjít. Ale kolikrát jsem si říkala, že bych s mojí mamkou nechtěla bydlet. A pak jsem šla do baráčku k tchánovcům :confused: :confused:
14. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky mám vám vyřídit od Míši, že nás dočítá a pak písne story :grinning:
14. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí - koukala jsem na ten tvůj pupíček. to bude klučík, viď? Je bříško pěkně do špičky :grinning:
14. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, Míšo , tak nedočítej, nejdříve pošli story a dej fotečky. Pak dočítej :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek