• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Tak kde máme ten porod? :grinning:
15. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už máme DVD z toho natáčení na plavču :dizzy_face: Nechala jsem udělat i CD s fotkama, tak sem pak nějaké vložím až Honzík usne :wink:
Je to krásný, Honzík byl šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Matka nás napíná :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem ty fotky šoupla do alba teď :slight_smile: Nejsou velký, tak to šlo raz dva :wink:
15. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kde dneska všechny vězíte? :confused:

Musela jsem zatopit v krbu, protože tu zase začíná být kosa :unamused: Musela jsem udělat i třísky, tak jsem se docela zahřála :grinning: Nebyly teda tak malý jak by měly být, ale chytlo to, tak super :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rychle porod : neděle ráno 4:30 mě začaqli bolet ledviny a zvýšila se teplota a tak si řikám sakra já budu snad marodit no nic usínám.V 8:00 si řikám furt to bolí to je hnus, ale nic nesnesitelného.V 10 h sakra mám poslíčky a silnější a ty ledviny do toho no fuj.Kolem 12 jedem do tesca a na oběd.Asi ve dvě sem si řikala, že mi je fakt divně jako nikdy a hnusně a manžel furt v klidu :grinning: to už sem si psala se Sokolkou pak sem dala vanu a to byl hukot prej si uměju hlavu a oholim no vlezu do vany a tam to na mě došlo, že sem málem vyrvala madlo :sweat_smile: lezu z vany na wc průjem fakt super a to řikám, že asi budu rodit brzo pak sem na toal papíru našla trochu krve a polilo mě horko a oznamuji manželovi, že fakt dneska porodim a odpověd prej až ve středu :grinning: :grinning: :grinning: ve 16:00 přijeli naši na návštěvu to sem už chvilkama lezla po stropě, ale pohoda nic brutálního.Měřit stahy na to sem neměla sílu tak sem si dala turka byl dobrej.Pupek skroro na zemi, ale žádnej stres.Lítala sem na wc jak zběsilá.A pak bylo asi 17:15 a to sem se oblékla a když sem klečela a skoro trhala parkety sem manželovi řekla, že jeden že už to nedám tak se oblékl, ale nespěchali sme no byla sem hustá manžel koukal.V porodce mě dali na monotor v 17:47 tam stahy po 5 a po 3 minutách a když dr viděl jak sem plná hhumoru nevěřil, že rodim si myslel, že nás pošle domů prej do okamžiku než mě prohlídl a zjistil, že sem přijela úplně otevřená to čučel :grinning: :grinning: V 19:00 mi dali klistýr prej 3-4 min vydržte ha ha byli dost vtipný.No to sem byla na hekárně a manžel semnou a já lítala jen na wc tam mi bylo nejlíp tam sedět v 20:00 sem dala sprchu a vde 20:15 mi prdli vodu a V 20:45 byla malá venku.Mám 20 stehů, ale dá se to.Porod brnkačka a moc mě chválili že prej na prvodičku slušnej výkon :grinning: dvě hodky sem tam musela ležet a pak mě chtěli dát vyčůrat na mísu se mi děsně chtělo no tak sem se zvedla a šla na wc a do sprchy a to na mě koukali jak na blázna prej sem nevypadala jak po porodu :grinning: :grinning: :grinning: tak to můj porod prostě už sem rodila doma jen sem to nevěděla :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Zany jak jsi šikovná. :grinning: To mi jsme se teď s D dohadovali, kdo se zvedne a zavře okno, že je nám taky zima :grinning: . Vyhrála jsem, zvedl se on :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu si udělat kafčo a půjdu asi umýt nádobí
15. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško já jsem ti říkala, že jsi rodila už doma :grinning: No takže pohodička. :wink:
15. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO a co malinká jak spinkala a co vy?
15. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka nebijte mě, ale když on Štěpík napochodoval rovnou k bedně a zapnul jí,taxem mu pustila dývko a svalila se na gauč, za půl hodinky šel sám zpět do ložnice a já za ním :slight_smile:

Tak jsem se na pekárnu vybodla a koupila jsem si toustovač a v Hervisu botičky a batoh :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess my tě nebijem :grinning: Jen mě to udivilo, tak jsem se zeptala :wink:
15. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo zdááááááár, šikulka, já kdybych rodila desetkrát, pokaždý to budu snášet mizerně a hystericky :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo to asi byly křížový bolesti a ne ledviny :slight_smile: a hrň do alba fotečky malý, nebo sij i dojdu prohlídnout osobně :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol tovíš, já jsem taková hrozná matka, občas se na mně nějaká uvědomělejší vrhne :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany hm taky pěkná noc, asi byl nějakej blbej tlak nebo co...
15. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess nepovažuji se za bůhví jak uvědomělou matku, jen jsem se zeptala :pensive:
15. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol jo rozumím, prostě Tě zajímalo,jestli sotva se Štěpán pohne v posteli, už mu pouštím pohádky,aby neječel třeba :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tebe za hroznou matku taky nepovažuji takhle to opravdu nebylo myšlený :zipper_mouth:
15. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nemyslela, jen jsem se zeptala, protože kamarádka má klučíka, kt., když byl malej tak jí v noci vstával a hrál si tak mě překvapilo, že někdo pouští i pohádky. :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokol v pohodě, to byl pokus o humor :slight_smile: fakt v klidu :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: ok já to tak beru , jen jsem nechtěla, abys to brala špatně ty :wink: :wink: :wink: :wink:
15. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol nééé, víš jak to bylos tím pravopisem, já klíďo nechám rejpnout i do sebe, nejsem urážlivá a sranda musíbejt :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Míšo - tedy, taky dobrej porod. Hlavně si tedy machr, že si vydržela nejet dřív při těch bolestech. A jaká byla doma první noc??

Tedy, já jsem ospalá. To to počasí. A to má přijet kamarádka. To jí tedy pohostím - každou chvíli se mi otvírá papule :angry: :angry:
15. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj, nedocitam, Lucce ani MM neni moc dobre, tak jsem tu jen na skok. Jdu vam rict, ze nam policajti nasli kocarek :slight_smile:. Byl zaparkovany na odkladaci rampe za druzbou, nasli ho v noci, je v poradku :slight_smile:. takze policajti maji u mne velke plus :slight_smile:. Papa, snad budu vecer.
15. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: janco jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je bezva. :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kde je ta profirodička Míša s těma fotkama???
15. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso, my pekarnu mame a je to s ni super :slight_smile: ob den v ni pecu chleba, nekdy i sladke, nekdy mi pripravi kynute testo
15. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to jste meli velky stesti :dizzy_face: to byli divni zlodeji, jen s nim odjeli k Druzbe :wink:

miso peknej porod, az ti holka zavidim :wink: ja se s temi bolestmi v krizi placam uz par dni a asi jeste dlouho budu :pensive:

dneska jsem opet napochodovala do nemocnice, k MUDr., co mi mela predepsat rehabilitaci - byla mila, predepsala ji, ale k sem k nam, abych to mela bliz - ze pry snad moji zdrav.pojistovnu berou... tak jedu zpatky a souram se tam a prd :angry: jasne ze neberou :unamused: takze v pondeli jedu zase do nemocnice :unamused: nez se na ty masaze dostanu, tak porodim :sweat_smile: pak jsem varila obed, za necely 2 h mame solnou jeskyni a vecer musime jeste nakoupit... jo a nabytek je uz v detskym pokojicku slozeny! :slight_smile: az na tu jednu skrinku, jejiz 1 cast jsme museli reklamovat :unamused: uz jsem tam zacala nosit oblecky, pleny apod. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne,

Miso: porodní story pěkná, líčíš to jako kdybyste jeli na výlet a ne rodit :slight_smile: Zvládla jsi to skvěle, to klobouk dolů. A už jsme všechny zvědavé na fotečky Aničky.

Zany: fotky z plavání jsou super, hlavně jak je Honzík pod vodou, moc pěkný. A kdy nám pustíš DVD?
Koukala jsi, jestli se Eli neklubou zoubky? U nás to vypadá, že se rve ven už i ten druhý spodní, tak proto se asi v noci víc budí.

Ess: já taky pekárnu mám, dostali jsme jí jako svatební dar, párkrát jsem v ní upekla chleba, ale kupovaný nám chutná víc. Ten z pekárny byl většinou nějaký rozplizlý, možná jsem to přehnala s vodou. To jsi byla dneska na nákupech vyloženě úspěšná :slight_smile:

Luci: a co máš za zdravotní pojišťovnu?
15. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek