• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
To tedy zírám, že někdo ukradne kočárek ze řetězu a pak ho zaparkuje u Družby. To jste měli velkou kliku.
15. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo a nechces nejaky ozkouseny recept na chleba do pekarny? :wink:
jsem u OZP
15. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mužíček zítra kráčí do Prčic :slight_smile: a v neděli se pojedem podívat na statek v Nepřejově a domluvím se na to ježdění na koníčkovi :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - super story :slight_smile: Zvládla jsi to v pohodě :slight_smile:

Jančo - to je super, že se kočárek našel a hlavně, že mu nic není!!! :dizzy_face: Nechápu co si tím kdo pomohl!! :angry:

Ess - to jsi byla úspěšná na nákupu :wink: Já se těším příští týden do Prahy, že tam pustím chlup :grinning: Hlavně něco sobě a ne jen dětem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To už jsi manžu poslala až do Prčic? :grinning::grinning: :grinning:

Luci - to je pech!!! :unamused: To fakt dřív porodíš :grinning:

Petul - klidně příští týden přijeď :wink: Je to asi 6,5 minuty :wink:
No koukala jsem Elince do pusy a zatím nic nevidím :unamused: Ale fakt jí z toho podezírám!!! Na spurt to nevypadá, protože přes den pije normálně jako před tím. Jen je holt protivnější a v noci se víc budí... :confounded:
15. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem byla dneska na AJ sama, protože jsme neměli hlídání a manža zas neměl úkol, tak jsem holt jela já :slight_smile: No stihly bychom toho s pančitelkou asi víc, ale musely jsme brzdit, aby toho neměl manža moc na dohánění :wink: Pak jsme se navečeřili, vykoupali děti a Eli už je v postýlce, tak jsem zvědavá jak dneska usne a jaká bude noc :confused: :sweat_smile: Honzík jde už taky do postele :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočendy.

Tak Anička pořád nikde. Jsem si říkala, že jí uvidím jako poslední :grinning:

Jsem holčiny naštvaná. Zítra musíme k Baťovi reklamovat botičky. Kupovali jsme je 7.4 a to malá pořád v nich nechodí. Už slyším, jak mi řeknout, že na reklamaci mají 30 dní a pošlu je někam. Ach jo :frowning2: Loupe se barva z botiček - to by mi ani tak nevadilo, beru únavu materiálu. Ale to, že se odlepuje podrážka, to se mi tedy nelíbí. Jestli mi řeknou, že jí přilepí, že to tak opraví ... ach jooooooooooooooooo. To je malá za měsíc neobuje, neb jí roste noha jako z vody.

Zany - a vy tedy chodíte na anglinu jenom s manžou jo? Se máte :wink: A já s tím spaním - Naty nesnášela postýlku. Takže spí s námi :frowning2: ALe snad bude ta postel - za ten měsíc - dva - tak už bude spinkat sama.

Jani - to tedy s prominutím čumím, že se kočárek našel. To museli být nějací puběrťáci:frowning2:

Lucií - tak to naštve. Tak snad do třetice to bude dobré.

Peťul - je opravdu lepší dávat méně vody.

Pekárna - já bych pekla i každý den, ale manža prostě chce častěji Šumavu, no. ALe aspoň na těsto, nebo falešný marcipán, to pekárnu využívám. A takový olivový chléb, nebo česnekový hmmmmmmmmmm to je ňamka holky- hlavně ještě za tepla :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindulima:Botičky ti musí reklamovat, v dnešní době už je na všechno dva roky záruka!! A únava materiálu?? Po měsíci nošení?? To teda nemají u Bati botky nic moc
15. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucci: tak prosím nějaký recept na pekárnu pošli, zkusím ho.

Jindul: opravdu ti ty boty musí vzít, tak se nenech odradit. Já takhle jednou narazila na ježibabu u Bati na Václaváku, neuznala mi reklamaci. Dojela jsem do jinýho Bati a tam mi v pohodě vrátili peníze.

Zany: zatím nevím, jak budeme mít příští týden čas. V pátek jedeme stopro do Prahy a možná ještě jednou, tak se na předváděčku domluvíme na ten další týden, jo?
15. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misul - jo, to oni mi je na reklamaci vemou. Jen mám strach, že řeknou, že je to opravitelná vada, a na to mají měsíc čas, víš? Takže kdyby to opravili a mě to dali až za měsíc, tak to malá třeba ani neobuje. Já si nemyslím, že by to bylo zrovna Baťou, ale zrovna tyhle boty jsou asi blbý. protože kamarádka je má taky a dneska jsem je viděla a ukazovala jsem jí to a mají to samé, co my. A už se jim taky odlepuje podrážka.
Jak je, co ta tvoje kopřivka? dneska mi psala známá, že si koupila šŤávu Jupí snad s ličim, či co, a malá se jí po tom oprudila, jako blázen. A prý tam ještě píší, že to je bez umělých barviv a .....
15. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam máte dvě fotky víc dán až bude víc času :grinning: Jina porod sem měla opravdu hek-zatlačit a je to :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Míšo, maličká je krásná. Ani nevypadá, že by byla tak malinká.

Už zase na mě leze těhu myšlenka :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to na mě ne :grinning: je sladká a hodná
15. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, malá je fakt krásná. Mi po porodu vůbec nedocházelo, že Naty byla ještě před chviličkou v bříšku a najednou jí držím v náručí. A pak doma ....... to bylo krásný, člověk o toho malýho drobečka musí pečovat a vlastně je tvůj. Jééé, a teď to tady chrupká, měří 80 cm, rozvaluje se po posteli. Kde je to malinký miminečko??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír nebo spíše noc :grinning:

tak děda přijel, dal si obídek a prý jestli s ním pojede Kubík na hausbot. On nejdřív že ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak teda že jo, :grinning: Tak D povídá, že teda aspoň zajedeme do toho makra dneska. Vzali jsme sebou mamku a vyrazili. Jo a děda ještě povídá, abych dala malýmu věci i na spaní, kdyby jsme to nestihli :sweat_smile: . V makru jsme koupili novej odpadkovej koš a šampony a jídlo. Prostě klasika. Samozřejmě, že jsme se z Prahy vyhrabali až před sedmou, takže jsem volala dědovi, že to nestíháme. On že v poho, že máme přijet zítra až se vyspíme. Asi za deset minut mi volal, že malej chce jít spát a že když mu řekl, že se ještě budou koukat na telku tak že začal brečet, že chce dělat hají, tak jestli ho tam má dát. Jsem mu řekla, že klidně, že doma chodí taky tak nějak. My jsme potom doma vyhodili nákup a jeli ke známým na kafčo. V půl devátý jsem volala dědovi, jak malej usnul a on, že ještě nespí :rolling_eyes: , Prý si šel s ním lehnout, pořád chtěl škrabat na zádech a převaloval se tak mu děda řekl, že se jde dívat na telku, protože jinak usne dřív než on :grinning: . No a že akorát vylezl na čůrání :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak to jsem zvědavá, co zítra poví.

Míšo malinká je slaďoučká. Až budeš na icq tak se domluvíme na ten víkend :wink:

Luci to je k vzteku. :rolling_eyes: Honěj tě sem tam a nic z toho. No snad to už vyjde. Ale uvidíš, jestli ty masáže budeš vůbec snášet. Mě to v těhu nedělalo dobře :fearful:

Zany fotečky jsou krásný. Bude to krásná památka. :wink:

Jindul tak těhu myšlenky jo? :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul ještě k Baťovi. Mamka s nimi taky nemá moc dobré zkušenosti. Plno bot tam reklamovala a jedny jí vrátili s tím, že reklamace nebyla uznaná a že pokud s tím nesouhlasí, tak ať to pošle na nějakou odbornou expertýzu a že jestli bude pravda na jejich straně tak že to bude muset zaplatit. :angry: Tak to tam poslala a zaplatit to musel Baťa a ještě jí museli vrátit peníze. :slight_smile: Ale nadělali přitom no hrůza.
15. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. :slight_smile:
Ještě si na nás pamatujete????? Nějak nebyl čas nahlížet. Jo jo, jak malej roste a leze, tak to začíná být nadlidský výkon sedět a krafat na netu :wink: Lezeme teď ouplně všude! položím ho na puzzlíky a během mžiku je v chodbě a seznamuje se s botama :sunglasses:

Misse chci hlavně pogratulovat ke krásnému porodu a ještě krásnější holčičce :slight_smile: !!! a popřát jim oběma hodně hodně hodně krásný společný život.
Jen jsem prolítla pár řádků zpět. Reklamace obuvi-já taky tento týden reklamovala. Tenisky Puma v Prajdě. Řeknu vám, po měsící nošení se mi vpředu na špičkách začala odlupovat podešev :angry: Je pravdou, že jsme teda zakopla :wink: , ale začala to dělat i druhá botka. Tak jsem zvědavá. Prodavačka byla vypruzelá a poudala, že jsem musela zakopnout. Tak jí povidám, pani, i kdybych nakrásně zakopla, tak sportovní obuv je snad šitá i pro případ zakoupnutí, no ne? Přece když člověk běhá, tak se klidně může stát, že zakopne! Od toho je ta bota sportovní, tak by měla býti pevná. A já s ní jen chodím s kočárem! Navíc teda bota od vietnamců mi to neudělá a bota za 1400 se mi hned rozpadne???? Pani mi to poslala k posouzení, tak se huvidí s čím přijdou :rolling_eyes: Jak to vidím, tak mi napíšou, že bota byla určena pro sport v hale a že na reklamaci nemám nárok. No, huvidíme co český hlavy vymyslej :wink: .

Jindul: mne napadá, chodíš na ten Spining???? a zabírá to?
tak pa zase......
16. kvě 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré raníčko,

Zany já ho tam neposlala, on se tam poslal sám :sunglasses: , už má v nohou dva kiláky a prej tam taky prší..

JINDUL PRVNÍCH ŠEST MĚSÍCŮ MÁŠ NÁROK NA ZRUŠENÍ KUPNÍ SMLOUVY!!!!!NEMUSÍŠ JIM S TOU OPRAVOU SOUHLASIT!!! DĚLALA JSEM NA REKLAMACÍCH, VĚŘ MI !!!
16. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo ta je hezoučkááááá, ani nevypadá novorozeně, má nějaký podezřele moudrý oči.....takovejmhle dětem říká jedna moje kámoška starý duše, jakoby věděly víc,než mimino ví...
16. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul nazdááááááááááááááááááááááááááááááááááááááár :slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ess: čus příbramačko :wink:
přirovnání stará duše-zní velice zajímavě :slight_smile: asi na tom i něco bude...převtělení atd..??? :sunglasses: však ona nám to jednou vokáže !
16. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul no přesně, taky se mi to moc líbí, to s tou starou duší :slight_smile: jo prej příbramačko, víš jak mi to kdysi vysvětlila Žany-jsem naplavenina :sunglasses: ...tak co, kdy přijdeš na návštěvu?:slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: tak jsem doma osirela, manza nadsenec sel hrat s klukama paintball :sweat_smile:

zany jee to jsem nevedela, ze mate s manzou AJ spolecne :slight_smile: to jste teda asi na stejne urovni, vid? takova mala trida :wink:

jindul, teda to je hloupe s temi botkami :unamused: a celkem se divim - ja mam od Bati par bot a nikdy jsem zadne nereklamovala :sweat_smile: a jinak ad cesnekovy chleba - ja ho delala jednou a ten smrad v celem byte jsem citila jeste asi 2 dny :grinning: a pak jsem udelala chybu, ze jsem zbytek zamrazila a smrdela mi od toho cela mraznicka :grinning:

petulo: tak pro zacatek ti posilam zakladni recept na chleba (ten se jiste podari :slight_smile: ):
lij a sypej v tomto poradi:

350 ml vody (vlazne, pokud tvoje pekarna nema rychly program s predehratim na zacatku, ta nase ma, takze davam studenou, trva 1:58)
1-2 lžičky soli (ja davam 2 male)
1 mala lžička cukru (staci i pulka)
500 g mouky (smes ruznych - ja davam chlebovou, celozrnnou strednou z Kauflandu a hladkou)
pak udelas dulek a do nej das pulku rozdrobeneho drozdi
kolem dokola nasypes seminka (ja davam kmin, slunecnici, dyni, lnene sem.)

jeste mam rada podmaslovy chleba, tak ten kdyztak priste, kdybys chtela :slight_smile:

miso, mala je moc krasna :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, Anička je opravdu nádherná!!!
Jsem dneska hrozně unavená,asi to počasí.Chtěla bych mít takový energie jako Vojta. Odrána nezavře pusinu a pořád mele a mele. Příťa chrupká po poslední noční, nám nejde UPC, tak jsem musela zavítat sem k vám. Uklízet nemůžu, prý u toho nadělám moc hluku, tak to musim nechat na odpoledne. Vypráno mám, tak pak jen uvařim špagety a bude to.
16. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JIndul, takto asi byla špatná série. Njn, stane se. Uvidíš co to řeknou :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mám netopejra v remosce, pak k němu jen hodím bram.vlnky do trouby :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
? :astonished: u Essi budou mít netopejra???? :sunglasses: to jsou věci... :wink: Jo jo, káfo někdy určo dohodneme, nebo se srazíme třeba na hřišti a poklábosíme. Adámek už celkem rád sleduje jiný děti, jak si hrajou. Navíc moje kočáropartnerka Milkyway jede na týden kamsi, tak tu budu bloumat v příbramských ulicích coby slaměná vdova :pensive: . Až teda ten další týden....A nebo se sejdeme všechny tři, ne?...
Lucii: ten smrad musel být fakt blbej...jo když jsme u smradu, co podlaha? Už nesmrdí? :sunglasses:
Misula:ahoj, se ještě neznáme...tak koukám, že Vojta je pěkně ukecanej :wink: To je fajn, važ si toho. Adámek minulý týden prodělal moučnivku a vlezlo mu to na hlasivky. Takže vůbec nemohl "mluvit" nevydla ani hlásku i při brečení, no hrůza..bylo mi to strašně líto, že ho neslyším vyřvávat :frowning2: Teď už je sice v pořádku, ale stejně toho nenakecá tolik co dřív...jeslti on si chudinka nenavykl, jak mu mluvit nešlo, že radši mluvit nebude...snad ne... :wink:
pa já jdu dusit mrkev....
16. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
barcul, podlaha uz nesmrdi!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: konecne! :dizzy_face: uz je tam i nabytek a zacinam tam stehovat mimi vecicky; v nedeli pribude postylka s matraci a pak uz bude schazet vlastne jen skrinka, kterou reklamujeme :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to jsou veci s kradenym kocarkem,me nekdo tri dny zpatky ukrad z kocarku deky.zrovna takovou novou na danielku.lidi jsou svine.ted nahlizim do kazdyho kocaru co jede kolem a koukam,jestli se tam nekdo nevali na nasi dece.

ja dneska peru jako o zavod.uz tretiracku.a mam uklizeci den. a ted jsem se dala do vareniobeda.

nechcete se nekdy sejit,az bude pocasi treba jako dneska na skalce v tom snecku.urcite by se tam vasim prckum libilo.

sokolko jdete na majdu a frantiska?ja byla pro listky a uz mela jen na balkon a jeste nebyli vedle sebe.to by me asi neda nebavilo sedet jinde a jirik by taky nesedel sam.nemela jsem to holt nechavat na posledni chvili.

kam utek tatka na matersky?
16. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti :slight_smile: teda ty jsi dnes pilna vcelka, ja dnes zatim jen stacila pripalit kasi a pak to nadeleni zlikvidovat :sweat_smile: tak se asi taky do neceho pustim :wink:
16. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: :grinning: Paráda!!!!! a za nedlouho vám to tam bude vonět miminkem.... :slight_smile:

marti: ahojky, s dekou je to teda taky k vzteku :angry: Dneska aby fakt člověk nenechával nic! A já tudle když byla v Amálce, tak tam nebylo místo na kočár, čuliže jsem musela parkovat venku. Přidělala sem si kočár zámkem na kolo a vzala si všechny věci z něj. Pláštěnku, hračky, deku...jak vidět, dobře jsem udělala :angry: se divim, že mi tam ten kočár neurvali i se zámkem....Lidi jsou fakt svině...to je výstižný! a bude hůř! teď co je jich plno bez práce... :confounded:

jo a ve šnečku jsem teda nikdy nebyla holky....ale nebráním se novému poznání. Stejně až bude malej "velkej" tak tam asi budeme brousit občas, když bude venku nevalně...
16. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek