• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ahoj holky,
miso: porod jsi mela dobrej a mala je kouzelna :dizzy_face: , tesime se na vic fotek :slight_smile:
taky jsem nepochopila, proc to nekdo kradl, mozna ho/je nacapali policajti
Lucka je dneska megaprotivna, vidim spicku i druhe horni stolicky, stale moc neji a prujem se lepsi, tak alespon neco :slight_smile:
ja stihla uklidit wc a koupelnu, pak uz to neslo, hrala jsem si s Lucou. Odpo bude hlidat MM Lucu a ja dovyzehlim.
Nevarime nic, protoze MM je blbe a pro sebe si varit nebudu :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul jj, takovýho z drůbežárny :sunglasses:

Šneček má pro tyhle prťata jednu vadu, nemaj tam dveře, Štěpán by stoprocentně utíkal pryč....
16. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Á, ohlásila se tchýně , za hodinu je tady...no nic, jdu vrznout Štěpíka do postele a vrhnu se na úklid, je tu bordéééél...
16. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
barculda: Ahoj, ještě se neznáme, ale určitě se poznáme... Vojtík je hrozně ukecanej, jen co ho ráno vyndám z postýlky, tak mele a mele. Ani na zprávy se dívat nemůžeme. Vždycky když si s příťou povídáme, tak se nás snaží přeřvat, opičák jeden. Hlavně si v poslední době šíleně vynucuje pozornost. A hrozně to na každýho zkouší a chtěl by se chovat.Ty mrňátka jsou taaaak vyčůraný, že to ni není možný.
16. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste s dekou mi sebrali bundu na jirika.

ess ja myslim,ze by se kluci zabavili a na utek,by nemeli ani pomysleni.

lucci tak jeste ty a jsme tady kompletni vsechny s prckama.

jdu se podivat na tu malinkou anicku do albicka.
16. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak reklamace dopadla dobře. Nevím, zda to bylo i tím, že jsme rovnou koukali po jiných botičkách. Vzali jsme jiné, jen nejsou moc holčičkovské. Měli tam sice holčičkovské, ale byly to ty, co jsme šli reklamovat :frowning2: Ale co, stejně za nějaký časík budeme kupovat ještě sandálky. No, pak jsem se opět nechala překecat k nákupu v Tescu. A opět jsem byla naštvaná. Si beru čokošku, všude vidím 15,9 i dole - jen mě nenapadlo se zkusit podívat, zda tam je i celdulka na tuhle (nebyla tam totiž vůbec - prostě tam nepatřila). A samo mi zase účtovali o 10 Kč více. Tak jsem šla opět otravovat na informace, ať už si v tom udělají pořádek a ne opět bordel - zase tam bylo více krabiček, které tam prostě neměly být. Takže jsem manžovi řekla, že já do Tesca už nevlezu.
A když jsme odjížděli, tak vedle nás parkovali Zany s manžou :grinning: Náhoda, fakt :grinning:

Jiříku - no, po pravdě tě obdivuji, že si v kočárku něco necháváš. Já si fakt v něm raději nic nenechávám u mamky. Ono se lidem hodí leccos.

Lucií - no smrádeček. mě česnek voní, tak mě to nepřišlo :grinning:

Sokolko - tak jakpa dopadlo to hlídání? A těhu myšlenky mě fakt chytají - zvlášť když vidím malé roztomilé miminko. Ikdyž zase mě pak rychle opouštějí, když malá začne hudrovat :grinning:

Holky, svítí puňta, snad to vydrží než se malá vyspí. Před 10ti minutama vytuhla :frowning2:

Barcul - vítej, jsem si říkala, kde je Vám asi konec.

jdu za manžou. Probírá věci na půdě, zda tam nění nějaká pěkná hračka po nich.

Krásný den holčiny
16. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

dnešní noc byla o trochu lepší, ale i tak spala spíš Eliška s námi... Honzík přišel asi v 6 hodin, všechny nás pak vzbudil :confounded: a tvrdil, že chce ještě spinkat :angry: :grinning:
Pak jsme po snídani vyrazili do města na nákup a hlavně jsme se chtěli kouknout Honzíkovi na to odrážecí kolo :wink: V jednom krámu si ho zkoušel, ale mělo to plastová kolečka a to jsem nechtěla... No ale odcházeli jsme s řevem :rolling_eyes: Pak jsme ho nakonec koupili ve Sportissimu a já si tam vybrala ještě boty - zlevněné z 1499 na 499 :dizzy_face: No nekupte to :slight_smile:
Obě děti spí, tak si jdeme dát kafe a něco dobrýho k tomu :wink:
Počasí se docela vybírá, tak odpoledne vyrazíme trénovat na kolo ven :slight_smile:

Kdo je Barculda? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nazdááár, už jsem myslela, že s námi nemluvíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ess - to jsi mě s netopejrem pobavila :grinning:

Sokolko - tak jste nakoupili a ještě se zbavili Kubíka na noc, jo? No to jsou mi věci! Ti to říkám furt, že máte ideální podmímky pro zadělání druhýho :grinning:

Míšo - malá je krásná :dizzy_face: Takovej prťousek :slight_smile: Ale neboj, poroste ti před očima :slight_smile:

Marti - to říkám furt, sekat jim ruce!!! :angry:

Janco - snad brzy zoubky vylezou a bude Lucka zase v pohodě :wink:
16. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul - to byla náhodička :slight_smile:
Manža mi povídá: "to je někdo známej?" Tak jsem mu to vysvětlila a on povídá, že manžu zná :slight_smile: A prý jak se známe my. Tak jsem mu řekla, že odsud a on, že je nás tu jak much :grinning:
16. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany pojď na icq
16. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak malej spal u dědy suprově, akorát ho děda v noci dvakrát budil na čůrání, jinak by asi spal celou noc. Dopo jsme ho vyzvedli a teď ještě spí. Já byla u mamky pro špagety s omáčkou, tak jsem nemusela vařit. :grinning:

Holky mám prosbu, písněte mi všichni do Ip číslo na icq. :wink:
16. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nakonec jsme nešli, protože jsem na ty lístky zapomněla a teď už by je neměli. :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul ja mam cesnek taky rada, ale ten byt jim "vonel" uplne celej a to jsem tam dala jen 2 - 3 strouzky! :sweat_smile:

zany vy furt mlsate u kaficka - ja bych si dala taky, ale nemam vajicka, abych upekla... vcera jsem je chtela koupit, byli jsme k Kauflandu, jenze tam je nemaji v chladicich pultech a salmonelu fakt riskovat nechci :rolling_eyes: ale ted jdeme ke tchyni pro matraci do postylky, tak ze bych ji tam par vajicek vzala? :wink:

sokolko posilam :dizzy_face:

jindul a zany, to je fakt nahodicka :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje icq 558425630
16. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso mala je krasna.

dala jsem nasi prdelce fotky do alba
16. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tchýně odfrčela......je tu bordel,hlavně nádobího jak po armádě......holky to fakt neznáte netopejra?:slight_smile:

jirik jsem śi jistá, že by štěpán utíkal, znám ho....
16. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme po spaní vyrazili na to kolo, ale Honzík je jouda :grinning: On si pořádně nesedne, tak pak se mu blbě odráží :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad na to brzy přijde a bude jezdit jako drak :wink:
Pak jsem si u mamky vyzvedla králíka, tak zítra budu dělat svíčkovou :wink: Ještě jsem koupila knedlík a zeleninu pod svíčkovou :wink:
Elinka už je uložená a Honzík akorát fičí!

My si uděláme chlebíčky a uděláme si hezký večer :slight_smile:

Sokolko - já pak z PC odešla, takže jsem si ani nečetla, že jsi mě lákala na ICQ :wink: Příště :slight_smile:
Já se přihlásím a pošlu ti zprávu, ju? :wink: Nebo proč jsi to číslo chtěla? :confused:

Luci - já nic nepekla, to až zítra, protože v pondělí nám přijede návštěva :slight_smile: Budu dělat ty salko řezy, tak musím dát vařit salko :wink:
Já vajíčka v Kaufu kupuju a v pohodě :wink:

Ess - ne, to jsem slyšela poprvé :grinning:
16. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MArti - malá je krásná, roste jako z vody :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, :wink:

tak my jsme odpo vyrazili ven a zakotvili jsme na terásce v pizzerii francesco :slight_smile: . D si dal pizzu, malýmu jsme objednali nugetky s hranolema, ale snědl tak půlku a zbytek jsem dojedla já a já jsem si dala pohár. Jsem měla chuť na zmrzku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky večer by se ve mě krve nedořezal. Když jsme přijeli od dědy, tak jsem malýmu ani nepřevlíkala tričko, protože ho měl čistý a večer když jsem ho svlíkala do vany tak jsem objevila na bříšku klíšťáka. :frowning2: No nešel mi vytočit, tak jsem doběhla pro sousedku, je zdravotní sestra, tak mu ho vyndala. No má tam červený flíček tak snad z toho nic nebude. Já jsem z toho fakt nervozní, protože brácha takhle ve 4 letech měl zánět mozkových blan. :frowning2:

Zany no tak jindy. Něco bych chtěla probrat. :wink:

Marti malá je krásná, ale už je to taky velká holka. ROste jako z mlíka :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - Honzík měl vloni taky pár klíšťat, ale naštěstí v pohodě. Letos jsme ho nechali naočkovat :wink:
Klíšťata se prý nemají ničím dusit a mají se pinzetou vytrhnout... U nás to dělá manža, já se klíšťat bojím jako čert kříže!!! :confounded:
16. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky...vy se slejzáte za našimi zády před Tescem, jo? :sunglasses:

Zany: já s váma mluvim...respektive píšu...jen nebyl čas neb tu byl přítul a užívali jsme se vzájemně, no a pak než jsem se zase zorientovala :wink: .. nějak ale mi vrtá kebulkou, jak zvládáte být na netu, když ty vaši svištíci lítaj a vymejšlej kapitální békoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neřikejte mi že všechny máte hodný děti :wink:

Sokol: já nevědět co je icq...teda vím, něco hodně málo, leč nic takového nevlastním..to už bych se od toho netu nehla!!!!! stačí mi moje dvě diskuse-a vidíš, ještě jednu z toho docela flákám :wink: :sunglasses:

Já vejce v Kaufu taky občas kaufnu :wink: když tam jedu, tak kvůlivá vejcům nepojedu jinam přece :sunglasses: a páč ráda mlsám, tak si ty vejce na dobrůtky poříditi muším.... :sweat_smile:

Jindul: bezva, že se Baťa pochlapil :slight_smile: a vedle mne parkovat Zany, tak jí zcela jistě nepoznám...neb já jsem prostě slepoň obecný. Já po lidech nečumim. Když jsem tudle potkala Milkyway u Penny marketu, tak prostě jdu, čučim si tak skrze lidi a vona na mne volá...já nic, jdu dál..až teprvá vyloženě zařvala skoro mi do ucha, tak jsem si jí všímla :wink: někdy to může vypadat, že sválně na lidi nereaguju, ale není to tak. Čuliže pokud byste mne náhodou některá někdy potkala, tak hodně nahlas případně nakopnout prosím :grinning: :grinning: :grinning:

Misul: hale, a co je ta zkratka 2115???? není-liž to teda tajemství...... :wink:

Janča: ať je zoubek brzo venku...u nás už to asi taky začíná- při kojení jakoby vtáhne dásně a žvýká, místo aby sál... :unamused:

Ess: nemáš v zubech drápek z netopejra? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

pa
16. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - prostě jim nestojím věčně za zadkem a chvilka se vždycky najde, kdy sem juknout :slight_smile: Holt závislost :grinning:

No my se s Jindul už viděly ve městě, takže jsme se poznaly i tentokrát :wink: A já holt koukám a lidi nepřehlížím :grinning:
16. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já se hned s mudrou na to očkování domluvim, ale vím, že když jsem se jí minulej rok ptala, tak mi řekla, že se očkuje až od 3 let. Tak nevim :confounded:

Barcul ono se to dá s dětma, chvíli si hrajou sami, nebo taky spí takže je čas. Je jasný, že tady taky nevysedáváme pořád, ale chvilka vždycky je, tak se něco písne. :wink: Hele mě by stačil mail, pokud by to nebyl problém.
16. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
dnes jsme podnikli mensi vylet, smer Banik a pak na druhou stranu smerem k Podlesi, pres Brezaky domu, pocasi se zacina lepsit :slight_smile:. Pak jsme zajeli jeste k Deichmannovi pro backurky, ale nemeli, shanim nejake, kde nejsou tkanicky. V Kaufu jsme neco pokoupili a ja si koupila Sachruv dort, jen kousek :slight_smile:
Luca uz spi, takze u nas pohodicka, cpeme se testovinama a jeste si dam ten dort :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Az budu nekdy tehotna, nevim co budu jist, kdyz ted jim jak nezavrena
sokolko: mas IP ohledne icq. Kamoska nechavala dceru ockovat na klistata ve 2 letech. Ja dokonce slysela, ze staci az nekdy kolem skolniho veku, ze je to velka zatez pro detsky organismus. Ale taky z nich mam strach.
jindul: to je super s tou reklamaci :wink:
barculdo: ja sem chodim vetsinou, kdyz Luca spi nebo vecer
essi: koukam, ze tebe prekvapila tchyne navstevou, to nemam rada :slight_smile: .
zany: kam jste vyrazili na kolo? vozite malyho nebo ho ucite jezdit?
16. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barculda:2115??To ani nevím, jen už jsem nevěděla jakýho maila si mám udělat, tak jsem za to dala 2115 a tedko tenhle nick používám skoro všude. :slight_smile:
Taky jsme byli dneska v TESCU. přijeli jsme domů až po sedmý, tak jsme hned koupali, nadlábli se a teďka bobíšek chrní. Příťa mi v TAKKU koupil sukni a tričko, prý jsem byla hodná :slight_smile: a abych prý byla v létě kóóóča :slight_smile: Tak jsme ho musela dneska večer pustit s kámošem na pívo.
16. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
misul: ten si te umi podplatit, aby mohl vecer zaparit :grinning: . MM mel jet na disko, ale od ctvrtka mu neni dobre, tak se tu leci :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda umí, ví jak na mě, ale já si to ještě vyberu. Celý večer budu doma "sama", tak mi to pak musí vynahradit. :wink:
16. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani můžeš na icq?
16. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko: muzu
16. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Barcul to je jednoduchý, když jim pustím nějakou oblíbenou pohádku na dývku, mám klidaaa :grinning:
17. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A klíště je nejlepši ne vykroutit ale vyviklat.....
17. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek