• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
dobre ranko :slight_smile: takze u nas ma nekdo uz den (ja) a nekdo noc (manza) :wink:

Marti, mala je moc peknoucka, zvlast v tech satickach se mi moc libi :slight_smile: a pak jsou super ty sourozenecke fotky :slight_smile:
17. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny,

tak noc šla, vzbudil se asi dvakrát během hodinky, ale dobrý. Ráno to na m5:15 :rolling_eyes: , ale řekla jsem mu, že je ještě brzo a ať si kouká lehnout a nefňuká :grinning: a kupodivu to zabralo a vstávali jsme v 6:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už peru druhou pračku a chystám se vyluxnout. V 8 hodin volal děda ať přijedeme na hausbot, tak mu D povídal, že mám práci a že on jde na střelnici takže až po obědě až se malej vyspí a děda prý aby mu tam malýho hodil hned :slight_smile: Tak už odjeli a já jdu pokračovat v uklízení.

Ess já už fakt nevim. Ono se pořád říkalo namazat a ukroutit, pak zase že vyviklat, jenže to mám strach, že by se mi utrhlo, tak nevim. :fearful: Souseda mu na to vzala framykoin a pak jsme mu na to daly ještě desinfekci. Dneska jsem mu na to koukala a má tam takovej pupínek. Tak snad to bude dobrý. Brácha ten tam neměl nic, dostal horečky a měl zánět mozkových blan a pupenec žádnej. :frowning2:
17. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak mam poklizeno a sotva jsem sedla k pc,tak malaknuci.ty deti me nenechaji vydechnout ani minutku.diky za pochvalu ohledne fotek.

tak jsem tak premyslela,jak ten cas strasne leti.a napadlo me,ze nejlip to jde poznat podle tehu lucci.porad psala,zase nic,dalsi vysetreni,kontroly,dalsi pokus se nezdaril, a najednou je to 9mesicu co jsme tohle cetli.ja bych rekla,ze tobyly tak 2mesice a ono je za tim cely tehotenstvi.

ja nechapu,ze vsechny holky kolem me co uz maji deti pisou,nebo rikaji ze poroddobry.zatlacily,vyprdli mimco.reci jako ze to nic neni,slo to rychle,bylo to dobry.tak asi jen ja jsem si uzila oba porody az do posledni kapky sil.pro me byl porod nejhorsi zazitek v zivote.ale nepocitam dotoho,kdyz uz mala byla venku.
17. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti holt jsi neměla tolik štěstí. Ale třeba bude třetí lepší :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, ty jsi ale pilna vcelka :wink: ja se teprve k uklidu chystam... manza vstal a zase si sel lehnout :fearful: je to lenoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky ja uz tak chci rodit - ty bolesti beder jsou fakt sila :frowning2: dneska vyperu pleny a osusky, prijede postylka a pak uz muze mimco prijuchat :dizzy_face: uz ho pravidelne premlouvam :wink:

sokolko, tak psala esssi, kliste se ma vyviklat (ze strany na stranu), predtim i potom na nej kapnout desinfekci... hlidej Kubika, zda neni nejak nemocny v nasledujicich tydnech, kdyby nedej boze jo, tak si nech udelat test z krve u pediatricky, hlavni je to podchytit vcas
17. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to Míša taky přemlouvala a bylo jí to prd platný :grinning: :wink: No hlavně aby tě to nebralo do těch zad i při porodu. To jsem měla já, bolesti jak do zad tak do břicha a fakt nářez. Jenže já odrodila jako fik, byl to fofr takže se to dalo. :wink:

Oni v lékárně prodávají přímo nějakou sadu na vyndavání klíšťat, ale stojí něco mezi 600,- až 800,- Tak nevim, jestli to mám koupit nebo ne. Je to celkem pálka. :rolling_eyes:
17. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no mne je jasny, ze ani sexem to nase drahe dite nevyzeneme :wink: ale zkouset s premlouvanim to muzu :wink: ja si myslim, ze s temihle bolestma budou ty kontrakce fakt zuzo :unamused: balim do porodnice :grinning:

tolik penez bych za tu nedala! staci pinzeta (ale jen na to vyclenena) a jakakoli dezinfekce (ja pouzivam Tee Trea Oil)... jo a kliste se nema palit, ani rozmackavat, ale splachnout do zachodu
17. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jirik mel taky kliste,ale docela velky.mel ho ve vlasech.zajimalo by me kde ho chytil.to jsme meli to ockovani akorat.

sokolko treti uz nebude.a jenom kvuli porodu.musela bych od zacatku vedet,zeme vezmou na cisare.

licci mas pravdu,ze se nesmi kliste palit anirozmackavat.my taky pouzivame olejicek na vyndani
17. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jiriku já jsem děsná rodička ale to třetí asi bude panžtodmy chcem tu holčičku a dokuk nebudem mít tři kluky nedám si pokoj :grinning: btw porod je hnus....

sokol no chtělo to nejdřív desinf. a pak framykoin...ale dobrý :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ess já jsem dala tu desinfekci a zkoušela jsem to vytočit, když to nešlo tak jsem zaběhla pro sousedu a ta to vytočila tím framykoinem a pak jsme daly zase desinfekci. :wink: Ona mi právě říkala, že to dětem taky bere tím framykoinem, že ta desinfekce vysušuje a že se pak ty mrchy nechtějí pustit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já mám venku 2 pračky, utřenej prach, vyluxováno a umytý okna v obýváku a v ložnici. Ještě mi zbývají v kuchyni a v chodbě a bude hotovo. :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dneska poprvé vařila bramborový knedlíky a je z nich sr*čka :frowning2: Tak jsme si museli vzít k obědu něco jinýho,.. Ach jo.. je mi z toho do breku :(
17. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Misule nic si z toho nedělej. Já když je dělala poprvé tak byly taky takový všelijaký :wink:
17. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne :slight_smile:

já jsem se od rána pořádně nezastavila. Ráno mě kluci nechali vyspat :slight_smile: Honzík vstával před 6. hodinou :rolling_eyes: a pak už spát nechtěl, tak ho manža odvedl, aby nevzbudil Elišku a já jsem vylezla až v 8 :dizzy_face:
Pak jsem začala dělat oběd, vyluxovala jsem, vytřela a dodělala oběd. Manža vzal zatím děti ven :wink: Sotva jsem to dodělala, tak přišli :slight_smile:
Honzík šel po obědě spát a musel do ložnice, protože neměl povlečenou postel. To jsem fakt nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpoledne vyrazíme ven trénovat na kole :wink:

Mišul - tak to byl pěknej ouplateček za to, aby mohl jít večer do hospody :grinning: Holt chlapi vědí jak na nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko - právě když klíště něčím namatláš (jako tou mastičkou), tak ono se to klíště začne dusit a vypouští do těla ty hnusy :confounded: Radila mi to kamarádka co dělá na hygieně a pracuje s tím :wink: Prostě chce vytrhnout a neboj, nic tam nezůstane, když je dobře chycený. Manža je takhle vloni Honzíkovi vyndaval :wink: A pak to chce tu dezinfekci!
Jinak očkování je už pro malé děti, Honzíka jsme nechávali očkovat v prosinci a to mu bylo za 14 dní 2 roky :wink: Takže to fakt jde :slight_smile:

Mišul - z knedlíků si nic nedělej, příště to chce holt víc mouky :wink: Mě se teda naštěstí daří :wink:

Luci - no koukám, že už začínáš 38tt, tak to máš za pár :slight_smile: No snad si mimčo dá říct :slight_smile:

Marti - no bohužel každej nemá super porod... Já si s Honzíkem taky užila, Eli už byla v pohodě :wink: A třetí bych snad dala doma :grinning:
17. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A mám návrh...

Kdyby bylo zítra takhle hezky, tak co se sejít dopo na nějakém hřišti? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

Šup návrhy sem :wink:
17. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem pro :dizzy_face: Je mi to v podstatě i jedno kde. Jen aby to nebylo přes celý město. :grinning:
17. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý večír,

koukám, že nikde nikdo :confused: , sluníčko vás všechny vytáhlo ven že :grinning: :grinning: Nás taky. Jeli jsme za Kubíčkem na hausbot a i jsme se trochu opálili. Brácha se dokonce koupal, ale na mě teda byla voda poměrně studená :sweat_smile: Kubík leží a je i ticho, tak to vypadá, že padne hned. :dizzy_face:

Tak co ten srazík zítra? Já jsem pro a klidně můžem jen se Zany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem koukala na předpověď a vypadá to blbě :frowning2:
17. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak Eli spí a manža čte pohádku Honzíkovi :wink: Odpo jsme byli venku, nakonec bez kola :wink: Vyrazili jsme na Svatou Horu a v Dlouhý jsme si dali zmrzku :slight_smile:
Pak jsme koupili v Deichmannovi Honzíkovi botičky, takový sandálky (měl je i vloni a užil je :wink: ) a pak jsme byli ještě na kafi u bráchy :slight_smile:
Teď jsem šoupla buchtu do trouby a pak to musím dodělat, aby mi to do zítra ztuhlo :wink:

Sokolko - myslím, že dopo bude hezky :wink: Většinou se to kazí odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Možná by bylo dobrý to u šraněk :wink:
17. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Srazík zítra - vyrazily bychom hned, ale má dopolko přijet kamarádka s rajčátky. Jsem jí řekla, že budeme doma. A pokud jim vyjde předpověď, tak stejně asi bude pršet. Ale třeba jim to nevyjde.
Naty tady teď leží a prý bude s tátou číst pohádku. Já půjdu žehlit - se mi do toho nechce :grinning: ale musím
Musím tady veřejně pochválit manžu - udělal pískoviště a moc se mu povedlo. Tak ještě tu pergolku a houpačku a skluzavku a je to :grinning:

Sokolko - s tím klíšťákem to snad bude dobré. Jak psala Lucií, malého kontroluj a kdyby se mu tam něco vykreslilo do barvy, měl teploty, či byl nějaký malátný, tak raději k doktorovi. Je prý klíšťat hrozně moc, i na Nováku.

Misul - mě se zase nepovedly houskový knedle. To se neboj, jednou se určitě povedou :wink:

Zany - to fakt byla náhoda. Manža zdravil tvého manžu. Tak jsem mu v autě říkala: A myslíš, že si tě ještě pamatuje :grinning:

Jinak k tomu očkování - mě na hygieně řekli, že je lepší na encefalit očkovat až po 3 roku, že prý mají děti plno očkování. Tak my ještě počkáme a až příští rok asi před létem (to bude malé 2,5 roku - tedy pokud jí naočkují).

Lucií - už se ti to pomalu krátí. To za chvilku budeš prďolku chovat - stejně jako Míša už má v náručí Aničku.

Porod - holčiny, prostě to má každá jiné. Já a ségra jsme měly porody v poho, nejstarší ségra je měla hrozný. Kamarádka první v poho a druhý nic moc (dokonce žádala o epidurál, a to je člověk který vydrží hodně :slight_smile: )Vím, že kdybych zažila třeba porod kleštěma, nebo byl prostě těžkej, že bych si asi hodně rozmýšlela mít druhé. Ale my ženský hodně vydržíme. Dokážete si představit, že by rodili chlapy??? Já tedy nee.

Baťa - fakt překvapil. Nevím, jestli to bylo tím, že jsme už vybírali nové. Možná že jo :grinning:

Tak já utíkám na to žehlení. Opatrujte se a mějte se moc krásně.
17. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: tak ti naši manžové čtou pohádku dětem - to je náhoda :grinning: Naty už usnula, ale manža čte dál :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jindul - pamatuje si ho, ale manža ho neviděl :grinning: Soustředil se na parkování :wink:

No uvidíme jak bude dopoledne :slight_smile:
Kdo chce, tak přijde, kdo ne, nepřijde :wink:
Viděla bych to mezi 9 a půl 10 na hřišti u šraněk! Howk :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holciny :slight_smile:
dopo nedorazim, kdyz nebude prset, razime do Sokolika :wink: . Tak snad nekdy priste :slight_smile:
Lucka uz odpadla pred hodinkou, dneska spala malo, jeli jsme do Kamyka na chatu sekat, Lucka tapkala, nechtela ani spat, tak vytuhla na pul hodky cestou zpatky, pak jsme uklizely a varily, tatka spal :grinning: a pak spolecne jsme vyrazili za znamou a do cukrarny :slight_smile: . Proste super den :slight_smile:
co se tyka porodu, tak jsem ho nemala nic moc, mala nesla vytlacit, jeste chvilku a vzali na mne kleste, nastesti jsme to s Luckou zvladly a vylezla sama :slight_smile:, takze druhe mimco chci a uz ted se bojim porodu.
sokolko: kde vlastne ma deda hausboat? je super, ze se tam maly muze takhle vyradit :slight_smile:
zany: jak slo dneska trenovani na kole?
houskovy knedle nedelam, ale bramborovy si myslim ze uz mi jdou, MM rikal, ze dokud se je poradne nenaucim, ze si mne nevezme (vtipkoval) :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli bude pocasi a nevyskytne se neco akutniho,takbudeme mezi 9-10na hristi u sranek.
17. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jindul - asi trénuje :grinning:

Janco - já to měla s Honzíkem dlouhý, ale porod s Eli překvapil. O hodně rychlejší :dizzy_face: Ale je fakt, že ten strach tam byl. Byla jsem smířená s tím, že to bude zase dlouhý... No ale pohoda :dizzy_face: Holt člověk ví do čeho jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
hm tak srazík se asi nekoná....
18. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
čus bus... :slight_smile:
včéra tak krásně a tady čtu, že se uklizelo...u Sokolů, u Zany, u Lucii....holky, neděle je od slova NEDĚLAT! :grinning:
My si dopoledne užívali tepla domova, pak zašli do Tesca pro čínu a po obědě kostili směr Praha na zahrádku k bráchovi, kde jsme strávili odpoledne požíráním dobrot připravených mou švagrovou, popíjením piva čerstve natočeného na Ladronce a povalováním se s Adámkem na dece :sunglasses: prostě pohoda klídek a leháro.... :grinning:
:grinning: Pokud dneska razí Zany na sraz, mám tušení, že tam bude prolejzat na omoklejch prolejzačkách sama.. :grinning: Myslím, že tentokráte i Sokolka zostane raději dom..no ne? Počasí vám holky zkrátka nepřeje.... :unamused:

My jdeme dneska opět plavat, takže bychom se nezůčastnili srazíku ani za lepšího počasí.

Misula: a jak tě ta čísla napadla? to musí mít nějaký význam, ne? :wink: možná v podvědomí... :sunglasses: nějaká magie... :grinning: z knedlů si nic nedělej. Učenej z nebe nespadl..já u sebe na takovýhle lopoty s vařením narážím dodnes.... :angry: S věkem se to nějak nelepší a nelepší....

Ess: ty jo, vy jste nadšenci v tom "dělání dětiček"... :slight_smile: jen houšť!

Marti: já taky nepatřím mezi ty šťastné co pro ně porod znamenal procházku růžovým sadem :wink: ale co...už je to za mnou a teď už mi to tak hrozný nepřipadá.... :slight_smile: Já bych do toho šla klidně znova, leč u mne by to asi znamenalo další řez, neb jsem po CS...a už takhle mám teda ty přerušený svaly všelijak srostlý, ač se teda Mudr. Rapsa snažil seč mohl... :wink:
18. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

počasí mě teda zklamalo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tož jindy!!!

Barcul - nebuď škodolibá, jo?! :rolling_eyes:

Sokolko - tak za hodinku jsme u vás, ju? :wink:
18. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany ok, budeme vás čekat :wink:
18. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě rodila Mudr.Rapsa a byla sem velice spokojená fakt i když je mladej tak ví co dělá byl šikovnej. :grinning:
18. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Rapsa??To je ten mladej a docela pohlednej??:slight_smile: Ten mi dával antibiotika, když jsem týden po porodu dostala šílenej zášet prsu. 4.3 mě i operovali a vyndavali mi z něj útvar z mlíka(bylo prý úplně hnědý) a bylo to velký jak doktörova pěst, a to neměl zrovna nejmenší tlapy :slight_smile: Ale rodila jsem v Hořovicích,tak nevím, jaký to je v Pb, ale moje dvě kamarádky tady byly moc spokojené
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek