• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
já byla spokojená moc, ale já měla opravdu porod hrc frc :grinning: Ale i tak sem byla s porodnicí moc spokojená jen na oddělení byla jedna dětská sestra nepříjemná z té sem si trhala vlasy a manžel poznamenal, že nosí děti jako králíky :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - to asi vím kterou myslíš!!! To je fakt megera :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misul: jo jo, mladej voříšek :grinning: :grinning: :grinning: to je Rapsa.... Rodil mi kamarádku, ta se před nim prej celá styděla.... :pensive: Mne rodil takovej ten malej cca 35 let, má slovenský příjmení....už si nevzpomínám. Ale vim, že jeho prohlídky, zda se otvírám, šííííleně bolely! Jsem se stresovala víc, než při kontrakcích.... :angry: No a nakonec byl stejně ten císař a to už mne operoval Rapsa a jeho kolegyně-špinavá blond, taky mladá.... :slight_smile: a to už bylo v pohodě...a teda s tim prsem, to jsi si holka užila! ! ! to čumim jako blázen, že něco takovýho taky je! :unamused: ještěže už to máš za sebou....

Zany: :wink: to nebyla škodolibost....fakt... :sunglasses: teď je tam krásně kupříkladu...a my plavat nebyli, neb Amálka to odpískala.
18. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen hlasim, ze u nas vse pri starem...
byla jsem zase v nemocnici dohodnout si tu rehabilitaci, rekli, ze maji plno, ze az tak za tyden az dva :unamused: tak jsem jim rekla, ze to potrebuju celkem dost akutne a ze se pry neda nic delat a kdyz se objevi misto, tak mi zavolaji... a odpo volali :slight_smile: takze ve st tam jdu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer,

Barcul: ty taky žiješ? :slight_smile: A jak se Adámkovi líbí plavání? Lucka je v bazénku vyloženě spokojená. Chodíme ve čtvrtek.

Já byla z těch mladých doktorů taky lehce v šoku :slight_smile: Byla jsem zvyklá na doktorku a tady v porodnici najednou chlapi a ještě takový mlaďasové. Ale byli oba příjemný a šikovný. Ale rodila mě starší paní doktorka, jméno už jsem stihla vypustit.
18. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžete mi poslat svého maila do Ip? Potřebovala bych Cory, Jadik a Misule 2115 díky :wink:
18. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, s prsem jsem si užila hooodně moc.Bylo to fakt šílený. Levý prs jsem měla asi tak o dvě čísla větší než pravý. Když jsem chtěla spát na břiše, tak jsem ho musela "házet" na stranu. My taky chodíme do Amálky na plavčo, zatím jsme byli jen jednou, pak jsme byli nemocní, pak nám praskla boulička na ramínku a ve čtvrtek jdeme zase na očkování, tak pak musim zavolat, že jsme konečně fit :slight_smile: Vojtíkovi se nelíbí na zádíčkách. Jinak je spokojenej :slight_smile:
V hořovické porodnici mě měla nastarosti(protože se známe) MUDr.Chudáčková, je to manželka příbramskýho primáře na gyndě a byla super, jen už mě nestihla odrodit,končila.
18. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky deticky mi spi,jdu trosku poklidit,at toho nemama rano tolik,nakrmim malou a jdu do hajan,at mama nakou silu na zitra.zase cely den pred nami.

me rodilsabo.taky mladas a sympatak a s jirikem me rodila takova kratkovlasa a od pohledu hrozne nefoukana pani dok´torka,ale tedsi ani nahodou nemuzu vzpomenout jak se jmenovala.

preju dobrou noc
18. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim doporucte mi dobrou kožařku
18. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
booze no to se tesim, jestli se jeste budu pri porodu stydet pred mladym pohlednym doktorem :grinning:
Marti tu kratkovlasou doktorku znam... na rizikovym jsem poznala dalsi mlady doktory, jeden chlap fajn, ale ta blondynka nic moc - nevedela si se mnou rady a ani mi nerekla, ze kdyz nevi, co se mnou, tak ze tam jeste zustanu (a to mi slibila, ze mi da vedet, jak se rozhodla):zipper_mouth: nebyt toho chlapa, tak jsem tam byla zbytecne o den dyl :wink: ale je fakt, ze nikdo neni neomylny :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my byli u mudr.Kočový natřetí poliklinice, byla příjemná, jestli je dobrá, to já nevím :slight_smile:
19. kvě 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: taky jsem už 2x byli u Kočový....s Adámkem :wink: ...poprvně čučela jako puk a včera byla samá sranda i sestřička, kočár jsem si mohla vzít o ordinace :slight_smile: a obě se rozplývali z malýho, jakej je to kousek :grinning: ale jestli poradila dobře netuším. po první mastičce paráda, druhou máme na něco jinýho až od včéra, tak to nevím ještě, zda zabere :confused:

Peťul: čusík bambusík, malej je v bazénku taky spokojenej. Jen se furt kroutí jako žížala, nkdy mám pocit, že už by si dal kraula sám bez opory :grinning: :grinning: :grinning: ale mamka drží, ač má kolikrát co dělat. a mlátíme rukama a cákáme kolem a voda v očích nám náhle nevadí... :wink:
19. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: a toho porodu s madýma doktroama se zas tak neboj :wink: podle mne asni nemáš čas se stydět :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda pokud pojedeš až fakt budeš mít silný kontrakce.... :wink: mě zrovna Rapsa vkládal vyvolávací tabletu a to jsem se asi trohcu rdila.... :wink:
19. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já taky chodila ke Kočový a vždycky mi poradila, popřívadě vyléčila co se dalo. Je v pohodě. Ale do Příbrami do nemocnice už vbec nejezdíme, byli jsme s malym na ORL(měl bouličku u ouška) a tak nám řekli, že to bude dobrý a nic víc. Tak jsme jeli do Hořovic a ti nás rovnou poslali do Motola. Tam mu to propíchli a vyteklo mu z otho strašný množství hnisu a nakonec to byl zlatej streptokok.
Jinak šel Vojtík spát asi o půl deváté a vstávali jsme v devět. Teďka skočim nakoupit a příťa bude vařit.
19. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska jsem si fakt uzila :confounded: na gynde mi tocili monitor, vubec jim to neslo zachytit, mimco spalo a pak mi rekli, ze to vypada spatne, ze mimi na akci delohy reaguje presne naopak - snizenim srdecni akce a ze by mohlo mit pupecnik kolem krku a poslali me do nemocnice na pretoceni s tim, ze si me tak nechaji, pokud to nebude lepsi :cry: hrozne jsem se bala, uz jsem videla, jak mi delaji cisare jeste dnes :frowning2: natacili me 80 min a pak to sestricka odnesla doktorovi a ze pry je to OK :slight_smile: a uz budu chodit do poradny tam... tak doufam, ze je mimi fakt v poradku :pensive:
19. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci neboj dobre to dopadne.danielka se narodila s 2xomotanym pupecnikem a jaka je to holka.neboj se.

holky potrebuju udat posledni stenatko,nevite o nekom?
19. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: bohužel nevím....

Lucii: hoď to za hlavu. Mě takhle strašili na všech monitorech, který mi dělali mimo nemocnici :angry: Chodila jsem k matouškovi na monitor...byla jsem taky vyplesklá, jako ty. Bulela R.do telefonu, no nervy nadranc. V nemocncii to natočili znovu a vždy to bylo o.k. Příště to samý na nanovo :unamused: a pak mi v nem.sestra povidá:od koho to jdete? Tak poudá od Matouška a ona na to: hm, tak to už ste dneska pátá :wink: to je zvláštní, že u Matouška všem vycházej špatný monitory, a u nás už je to o.k. :wink: Tak mne uklidnila...navíc tam byla pani vedle na monitoru, která šla taky od Matouška. :wink: No a pak mi řekli že pro klid duše mojí, už budu chodit na monitory jen a jen k nim... :sunglasses:
19. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to bude určo v poho. Já měla mimochodem u Matouška taky špatnej monitor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, Marti, Jadik a Cory prosím můžete mi poslat svou mailovou adresu do Ip? Když teda nechodíte na icq :wink: Díky
19. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem slepoň omlouvám se . Cory už mám díky :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za uklidneni; ja jsem z toho jeste ted vyklepana :fearful:
ja chodim vedle ke Svobodovy - asi maji s Matouskem stejny monitory :wink: nastesti uz jsem v peci nemocnice :dizzy_face: ted se budu porad sledovat, jak se bojim o miminko...
19. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lUCII: já taky chodim ke Svobodový, ale monitor má jenom Matoušek, takže i pacientky Svobodový natáčej u Matouška... :wink: bude to v poho....určo! Já měla šílený hodnoty a hned první návštěvu mne strašili se srdeční aritmií Adámka! Já řvala a řvala....monitor mi lítal sem tam 120, pak najednou 210, šílený...no a čim to bylo, pánbůh ví! Ale v nem.to bylo vždy lepší :wink: možná to bylo tím, že jsem chodila pěšky k Matouškovi a jak jsem valila těch 20 kg nahoru, tak jsem se zadejchala a Adámek taky... :grinning:
20. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - bude to v pohodě, uvidíš :wink: Mě občas taky lítal monitor, ale pak zjistili, že musím změnit polohu, protože tam prcek někde tlačí a proto mi to tak lítá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matoušek občas maluje katastrofické scénáře a radši to asi posílá do nemocnice... No lepší než kdyby řekl, že je to v pořádku a nebylo to tak :rolling_eyes:
20. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak zatim se teda vubec neorientuju na tech novych webovkach.poradne to prostuduju a pak se uvidi.me kun neblbne a uz jsem tady zvykla.ale jestli tady zustanu jedina,tak mi nic jinyho nezbyde,nez presedlat za vami.

my byli dneska 3h na novaku.jirikpoustel parnik na ovladani hrozne se mu to libilo.i jsme chvili brouzdali ve vode a studeny to nebylo.lidi se i koupali.zitra tam asi vyrazime taky.

zdravim vas
20. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiriku my byli taky u rybníka,v kolik jste tam byli vy?
20. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro, Svobodova ma monitor! vzdyt me natacala :sweat_smile: k Matouskovi posila jen tehdy, kdyz ma sama plno :wink: lidi si me ted venku se zajmem prohlizi, protoze chodim jako kacena :angry: ja ven uz kvuli te sileny bolesti ani nechodim, pokud vylozene nemusim... dnes rano reh. v nem. byla uplne na prd! :angry: ani ne 5 min! ukazala mi par cviku a ze masaz mi delat nemuze a na ten zbytek, co mi MUDra predepsala (Vojtova metoda, reflx.masaz plosek) se vykaslala :unamused: mela jsem to mit 5x a aona rekla "Tak prijdte v patek, zopakujeme cviky a bude to..." tak na to ji kaslu, kvuli 5 min tam nepujdu...
20. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ess mi tam byli od10d 13h.
20. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - já bych teda nesmočila ani paleček :grinning:
21. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam taky nezlezla,ale jirik byl jak silenej,ma hrozne radvodu,a tohle bylo pro nej sileny lakadlo.vyuz jste vsechny presidlili na ty nove stranky?
23. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to brácha se minulý týden koupal na Orlíku a taky mi to teda přišlo studený. Holt ty dětičky více vydrží :grinning:
23. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo to už tady nikdo nééénííííííííí
1. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek