• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahojky, můžu se k Vám také přidat?
23. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ajiku - můeš se k nám přidat :wink: Písni mi IP a já ti pošlu odkaz, kde se teď slézáme :wink:
25. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jinak jsem i pro to tu rozpohybovat :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, může se přidat další Příbramajda?
25. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miky - jasan :wink:
25. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: Já už jsem teda od Příbrami trochu vzdálená, bydlet o pár metrů dál,tak jsem okres Praha-západ,ale i tak mě napadlo,jestli tu mezi vámi neni někdo kdo bydlí poblíž Nové Vsi pod Pleší? Manža chodí do práce na celý den,tak většinu času trávim sama s milovanym pejskem, tak hledám maminku, těhulku nebo snažilku pejskařku pro společné procházky, návštěvy a tak - ono se to vyvine :wink: Jsem řidička z leknutí,takže někam popojet zvládnu,ale na nějaké daleké trasy to zase neni :sweat_smile: Budu moc ráda,když se někdo ozve :wink:
1. dub 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Latunko,

skoro nikdo už se tu nevyskytuje...
Ale byla tu jedna holčina, který bydlela někde v okolí... Já jsem z PB, respektive z jedné vesnice, 3 km od PB...
Docela jsi měl pobavila - řidička z leknutí :grinning:
2. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já koukám,že to tady moc nežije :sweat_smile: Ale to v těch regionech celkově :unamused: Já nevim jak to nazvat jinak - jakmile vim,že pojedu dál než 15km od domečku,tak si to musim týden plánovat a psychicky se připravovat :grinning: :grinning: :grinning: A nedej bože,abych musela po dálnici :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata je tu někde někdo? Co nového v Př. Netušíte jestli bude nějaká akce na den dětí?Díky
25. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy ,teda tady to umřelo :grinning:
20. čer 2010 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych se také přidala, ale koukám, že Příbram a okolí je nějaká "mrtvá"...to tu snad není více těhulek, které by si rády psaly? Nebo chatujete jinde??
7. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@esssi - no to tu umřelo už dávno a řekla bych, že umřelo i forum... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale jsem pro to klidně obnovit :wink:

@hanncca - chatovaly jsme jinde, ale tam to taky umřelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň teď...
Jak zvládáš tahle vedra? Jsi přímo z PB?
12. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany ahoj, jj, koukám, že je to tu marný..:frowning2: škoda.. Ne ne, jsem z okresu Příbram, cca 30km od PB, takže docela dálka. Ale pracovala jsem v PB. Křepenice (Sedlčany), jestli neznáš. A Ty jsi z PB?? No..tyhle hice jsou děsný, navíc musím být doma, takže žádný koupání, ale objednala jsem si malej bazének nafukovací na osvěžení, takže tam přes den vždycky hupnu, osvěžím se a bude to :slight_smile: Co Ty..?? Krásné dětičky :slight_smile:)
12. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - Křepenice mi něco říkají :slight_smile:
Třeba se to tu zas rozproudí :slight_smile:
Díky za pochvalu :wink: Teď už sem ani moc fotky nepřidávám, spíš na FB :wink:
Já ty vedra snáším taky blbě a to nejsem těhotná :grinning: Už se těším až doděláme baráček a budeme se cachtat v bazénku :slight_smile: No ale to až příští rok :wink:
Nechali jste si říct pohlaví a nebo to bude překvápko? :slight_smile:
12. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany křepenice jsou směrem na Prahu, kousek od řeky:slight_smile:
jj, to by bylo fajn, kdyby to tu zase ožilo. FB taky mám, ale tam těhu fotky nedávám. ty vedra jsou příšerný, jen co je pravda...ještě teď větrám, ale pořád se tu neochladilo. Pohlaví víme, dokonce i na 100% z plodovky, ale víme to jen já a manžel..takže pro ostatní překvápko. Už aby to bylo, nemůžu se dočkat :slight_smile:
A Ty jsi teda přímo z PB??
12. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - snad se tu chytí i ostatní :slight_smile:
Jééé, to já bych nevydržela nikomu neříct :grinning: My měli obě děti jako překvápko :dizzy_face: Sice jsem to u Eli chtěla vědět, ale nakonec jsme usoudili, že když jsme to vydrželi poprvé, tak to vydržíme i podruhé :wink: No a stálo to za to :slight_smile:
Nejsem přímo z PB, teď bydlíme v Orlově, to je kousek od PB a stavíme v Bohutíně, to je taky kousek... :wink: Do 10 km...
12. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany jo,tak to zhruba vím, kde je. To je taky kousek od PB. A rodila jsi v PB? A zkušenost asi dobrá, viď?
Jj, snad se chytí i ostatní, kéž by, aby nás bylo víc. Tak dobrou :slight_smile:
12. črc 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - jj, je to kousek od PB :wink:
Obě děti jsem rodila v PB a byla jsem fakt spokojená :slight_smile: V dubnu jsem se seznámila s holčinou co tam dělá porodní asistentku a je moc fajn :slight_smile: Bavily jsme se o porodnici a ona říkala, že jí to vždycky potěší, když slyší chválu :slight_smile:
Co dnešní horko? Ráno to vypadalo, že bude chladněji, ale moc dlouho to nevydrželo... :unamused:
Honzíka si vzala na dva dny švagrová, tak zítra budeme jen s Eli, ale ona je teď tak strašně protivná :unamused: Rostou jí zuby, tak snad i proto... Jinak nevím :confused:
13. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - a ty budeš rodit v PB? :confused: :sweat_smile:
13. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já bych chtěla rodit v příbrami. BN je sice od nás tak asi na stejno, možná trošku dál, ale PB znám líp a manža a tak prostě je to známější prostředí. A na PB porodnici slyšim taky jen chválu, teda občas někdo říká, že jedna sestřička třeba byla protivná nebo tak, ale všem se prostě nezalíbíš a ne každý den musí být všichni příjemní. A to vždycky narazíš na někoho, kdo Ti nesedne. Sice i říkají, že pb má starší "zázemí" jako že kachlíky nebo tak(oproti BN porodnici, tak je prý nová), ale to nic nemění na tom, že doktoři a asisentky jsou v PB odborníci. Takže volím PB porodnici. Já se tam teda zatím nebyla ani podívat a asi se tam dostanu až budu rodit, dřív ne. Na kurz se mi nechce vláčet, přece jen to je 30km tam a 30km zpět a já musím ležet a navíc v těhle hicech bych to asi nezvládla. Tak ani pořádně nevím, kde co je, kde se rodí:slight_smile: Akorát vím, kde mi brali plodovku :slight_smile: Jéé, takže Vám rostou zoubky? Kolik už jich máte? Jo, včera to vypadalo na chladnější počásko, ale bohužel. A teď jsem četla, že mají ty hice vydržet možná až do půlky srpna :frowning2:(
14. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamarádka rodila obě děti v Bene a byla taky spokojená :wink:
Na porodnici si stěžovat nemůžu, tam byli všichni příjemní :wink: Na šestinedělí to bylo taky v pohodě, ale je tam jedna starší sestra a ta bývá i nepříjemná. U Honzíka mě tenkrát rozbrečela, přišla jsem si jak macecha! Honzík už dvě noci nespal, já ještě neměla mlíko a tak jsem šla za sestrama a ona mi řekla, že tam dětí mají dost, ale ať ho tam teda nechám. No a ráno mi ho přinesla, že pak spal jako špalek. No přišla jsem si jak blbka největší!!!! A když se narodila Eli, tak jsem jí tam na jednu noc frkla taky, ale to sloužila strašně příjemná sestra a říkala, že v pohodě :slight_smile: Prý jí pak vykoupala a ona se uklidnila a spala :slight_smile: Prostě si to chce nepřipouštět to... Jenže to jsem jako prvorodička nevěděla, u druhýho jsem byla otrkaná :grinning:
Sprchy jsou sice starší, chtělo by to rekonstrukci, ale těch pár dní tam člověk vydrží a zas to není hotel, co? :grinning:

Eli začali růst zuby poměrně dlouho. První jí vylezl až ve 14. měsících, druhý v 15. měsících a pak dva měsíce nic. Teď jí vyrostli 4 zuby během chvíle a další se tam tlačí :wink:
O tom, že má být vedro až do půlky srpna jsem taky četla... Kdyby se ochladilo aspoň na 25 maximálně... No už se těším až budeme mít příští rok k dispozici zahradu a bazén :slight_smile:
14. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany jako vždycky narazíš na někoho, kdo ti bude nepříjemnej, ať je to kdekoliv. a těch pár dní to člověk přežije, ale je mi jasný, že jako prvorodička, navíc ty hormony jsou jak "na houpačce", tak to tu maminku každou asi rozhodí.
dneska bych zase děsnej hic, konečně mi manža zprovoznil větrák, tak se chladím. dneska mi tzaky začly otékat nohy, do teď to bylo ok, úplně bez otoků, dneska prvně a stojí to za to :frowning2:
14. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - jj, vždycky se najde někdo kdo ti nesedí a vždycky se tam najdou i lidi, co ti řeknou že to byla hrůza! Já fakt spokojená byla a slyšela jsem to od víc kamarádek :wink:
Ty hormony fakt udělají svoje, u druhého už je člověk ostřílený a nenechá se jen tak odbýt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to je dobře, že máš větrák a trochu se chladíš :slight_smile: My jsme byli u kamarádky v bazénu, tak to bylo příjemný :slight_smile:
Zítra si jedu pro Honzíka ke švagrový, tak se na něj těším :slight_smile:
14. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany jj, taky jsem slyšela jen chválu na PB porodnici. S negativním názorem jsem se ani nesetkala.
Jo, tak se těšíš na synka, to je dobře :slight_smile:
Já teď lezu do postele, jdu chvilku luštit křížovky a pak budu zase do 2 do rána čumět do stropu, nemůžu spát, je dusno a tak všechno dohromady...
Tak se měj. Dobrou
14. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte shanim kontakt na gyn.dr v PB, nekdo kdo ma soukromou ambulanci a vlastni ultrazvuk, diky , piste prosim do IP, cim mladsi dr. tim lip :wink:
28. črc 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský, jsem zde po 100 letech s většinou holek funguju na Face, jak žijete? :slight_smile:
25. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coryna já jsem tu relativně nová, ale v této diskuzi je nějak mrtvo... :frowning2:
26. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

dlouho jsem do téhle diskuze nezavítala... Buď není čas nebo nálada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byli jsme na dovče, ale počasí nám přálo tak na půl :frowning2: Ale i tak jsme si to užili :slight_smile:

@hanncca - tý jo, ty už jsi porodila :confused: :sweat_smile: Gratuluji k Míšovi a přejeme hlavně zdravíčko :slight_smile:

@coryna - taky funguju víc na FB, ale sem pořád zavítám :slight_smile: Koukám, že Sabi už byly 2 roky :slight_smile: Letí to, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - a jak jsi byla spokojená s porodnicí v PB? Nebo jsi tu nerodila, když jsi rodila dřív? :confused:
1. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany ahojky, jéé, kde jste byli na dovče?? :slight_smile:
no..už jsem porodila, cca o 7týdnů dřív. 32+6tt. 26.7. 2:30 v noci krvácení a bolesti, dopolko ke svému dr a odpolko už to nešlo, takže směr porodnice PB. Tam mi dr řekl, že se otvírám a že prostě porodím. A stalo se. Míša byl ale velkej a statečnej, takže to dopadlo dobře. 2480g, 49cm. Po porodu ho hned teda ale vezli do Prahy na JIP, kde ležel týden a pak ho převezli zpátky do PB, kde už jsme byli spolu a teď už jsme doma :slight_smile: S porodkou jsem byla max. spokojená. U porodu jsem měla doktorku Janečkovou a pak chvíli ke konci i primáře. Malej moc nešel ven, ale nakonec to bylo ok. Takže max.spokojenost.
1. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek