• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
@hanncca - byli jsme v Maďarsku, v lázeňském městečku Zalakaros :slight_smile: Byli jsme tam už vloni a líbilo se nám. Pro děti ideální - teplá voda, skluzavky :slight_smile: Takže ty naše kachny byli pořád ve vodě :slight_smile: Eli jezdila dokonce na velké klouzačce a byla úplně nadšená :dizzy_face: Honzík byl taky potápka :dizzy_face:
Tak to byl Míša kus chlapa i přes to, že je skoro o 7 týdnů dřív :wink: On to dožene :wink: Je to dobře, že jste to takhle zmákli!
Mě rodila taky dr. Janečková :wink:
1. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany tak to jste si hezky užili dovču, že? :wink:
jj, míš to dožene, už to hezky dohání. Včera večer jsem ho vážila a měl 3110g :slight_smile: takže paráda.
Janečková byla moc fajn!!
PS. na FB jsem když tak taky. Hanka Křížková Profil fotku mám stejnou jako tady
1. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - našla jsem tě :wink: I já mám stejnou fotku jako tady :wink:
JJ, Janečková byla fajn :slight_smile: Rodila i jednu mojí kamarádku a taky si jí chválila :slight_smile:

Dneska šel Honzík konečně po prázdninách do školky a to je doma najednou klídek :grinning: Elišce nikdo nic nebral, nikdo tu neječel, já jsem nemusela ječet, no prostě pohoda :grinning:
1. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany no jo, vlasntě 1.září a dětičky do školy...Tak to se elišce líbilo, viď
nemůžu se dopátrat tvého jména příjmení, abych si tě mohla najít na FB nebo mě požádej o přátelství.
1. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,sice pozdě,ale můžu se k Vám přidat? :slight_smile:
@hanncca :ahojky to je dobře že jsi už s malym doma a pěkně roste :wink: :slight_smile:
1. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, přidej se, ale moc nás tu není, takové mrtvé to tu je.
jj, už jsem doma od 7.8. -moje narozky :slight_smile:
co Rebecca?
1. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanncca koukám,že to je tady takový hluchý ...
tak to je paráda a dodatečně všechno nej nej :wink:
Beky je malej otesánek,narodila se 3600g a 50cm dneska jsme byli na kontrole a má po měsíci 4530g :grinning:
1. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetka84 tak to je dobře, že takhle hezky přibírá!!!
je to tu docela hodně "hluchý", jak píšeš :slight_smile: ale je to škoda :frowning2: :frowning2:

jak jsem psala zany, tak když tak jsem na FB Hanka Křížková-stejná profil.fotka
1. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanncca už jsem si tě přidala :slight_smile:
1. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - Eli byla doma spokojená :slight_smile: No a jak Honzík přijel, tak to zas začalo :grinning: Ale zas bylo vidět, že se na něj těší, jezdili tu spolu v autě, koukali na pohádku :slight_smile:

@janetka84 - ahoj :slight_smile:
Ty jsi z PB? :confused: :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si připravit věci na zítra, mám promoci, tak ať ráno můžeme vyrazit v klidu, ale pochybuju o tom :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany ahojky jojo jsem přímo z Pb :wink: :grinning:
1. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany na FB krásné fotky z promoce :slight_smile: !!
4. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:

jaký jste měli víkend?
U nás v pohodě. Včera jsme si ještě na parcele opekli buřtíky :slight_smile: Děti tam lítaly, tak to byla pohoda :wink:
Dneska jsem vezla mamku do lázní do Bechyně, tak jsme si udělaly s Eliškou výlet :slight_smile:
Jinak promoce byla v klidu :wink: Jen trochu nechápu některé holky, protože to co měly na sobě, se za slavnostní oděv počítat teda nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@hanncca - díky za pochvalu :slight_smile:

@janetka84 - a i jsi tady rodila?
Já bych si i tipovala, že jste byly s Hankou v porodnici :grinning: Když tak koukám na stáří děti :wink:
6. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany
ahooojky, jé buřtíky, taky bych si dala. My byli dnes s Míšou a s manželem s kámošema v restauraci venku na zahrádce...mňamka :slight_smile: O víkendu jsem tu měla ségru, takže pohoda.
Jj, tipuješ velice dobře, byli jsme spolu jeden den (ani možná ne) v porodnice. Můj Míša je v úterý a Jana přijela ráno ve středu a to já šla domů...tak jsme tam byli asi je npár hodin :slight_smile:
6. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany : jojo tipuješ dobře a hanncca to vysvětlila na jedničku :slight_smile: jen jsem přijela už v úterý v noci,byla vedle hannccy do rána a pak šla na různý vyšetření,monitor atd takže opravdu jsme se viděli pár hodin :slight_smile:
7. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem detektiv, co? :grinning:

Musíme s Eli do města - na poštu, do banky a koupit Eli nějaké džíny. Nějak nám vyrostla a když si sedne, tak jí koukají nahé nožky... JInak když stojí, tak to ještě jde... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad něco koupíme, jinak zapátrám na netu :slight_smile:
7. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany no jo, to jsi detektiv. Takže dobře pořiď džíny pro Eli. My máme za sebou kyčle, vše ok, žádná opatření jako plínky navíc dávat nemusíme :slight_smile: další KO ve 4.měsících!
8. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - nekoupila jsem nic :unamused: Takže jsem pátrala na MMB a dvoje jsem jí objednala :slight_smile:
Super, že nemusíte dávat plenky navíc :slight_smile:
My začínáme zítra s Eli zas plavat :slight_smile: Tak se těším :wink:
9. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany tak aspoň že jsi objednala!! My akorát nakrmili, tak si vlezu asi na chvilku do vany..to mi chybělo...vana, knížka :slight_smile: na KO po 6ti nedělí jdu v pondělí. Plavat? Amálka nebo jak se to jmenuje?Možná taky budem plavat, ale musí být naočkovaný tou první dávkou hexavakcíny, uvidím, jestli naočkují ve těch 3.měs.když je nedonošený...
9. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - co čteš hezkýho? :slight_smile:
JJ, chodíme do Amálky, ale teď snad od září otevřeli ještě nějaký kurz na hotelu Welltor (bývalá Investa a já nevím co ještě). Pořádá to myslím Vydrýsek...
No pokud bude mít Míša váhu a bude mít zhojené ramínko, tak si myslím, že ho naočkují :wink: Neteři se to hojilo dlouho, tak jí tenkrát očkování posouvali... :unamused:
Budeš nechávat očkovat i pneumokoka?
10. zář 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany ahojky, zatím čtu ještě knížku o dětech :slight_smile: ale už se těším až narazím na nějakou dobrou knížku. Doporučíš něco?To plavání budu řešit po kontrole a konzultaci s doktorem. Doufám, že se Míšovi ramínko zahojí dobře a problémy nebudou. Ráda bych jezdila plavat, ale je to fakt dost drahý. Uvidíme!!! Ale váhu má dobrou. Na pneumokoka asi očkovat nechám.
10. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - já jsem naposledy četla od Hany Marie Körnerové ságu Pán hor. Mělo to 6 dílů... Mám od ní knížky ráda :slight_smile:
Pak tu mám ještě nepřečtené knížky od Ivy Hlaváčkové a Kláry Janečkové, tak se do nich taky musím pustit. Už jsem od nic četla všechno, tak ještě musím přečíst ty novinky :slight_smile:
A ještě jsem teď četla od Lanczovky Milenky a hříšníci :grinning:

JJ, to plavání je docela drahý :unamused: Taky zvažuju, že tohle bude poslední kurz a tím končíme... Chci nechat Elišku ještě natočit a pak nějak skončit... Tím, že se platí hypotéka na barák, tak těch korunek moc taky nebude :confounded:
Ale prý ten Vydrýsek ve Welltoru je levnější, prý snad o půlku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany jeee,tak až zjistíš něco o tom vydrýskovi, jestli bude levnější, tak mi dej vědět...třeba by to bylo lepší.já jdu vařit, manžel dneska doma,tak musím něco ukuchtit :frowning2:
10. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - tady je odkaz: http://www.vydrysek.info/
Ale zjistila jsem, že je to pro děti od 1 roku...
O kuchtění mi ani nemluv. Kolikrát nevím co vařit a vařím skoro denně :unamused:

Kluci jeli za psem a my s Eli zůstaly doma :wink: Venku poprchávalo, tak se mi nikam nechtělo... :unamused: Aspoň si dám na zítra vařit brambory, budu dělat švestkové knedlíky :slight_smile:
10. zář 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany díky za odkaz, mrknu na to. No, s tím vařením, nejhorší je vymyslet, co uvařit :frowning2: mám tady cuketu, tak jí zítra asi obalím. Mňam švestkový knedlíky :slight_smile: Můj šel teďko na pivko, tak jsem mu nakázala přinést i mně něco dobrého :slight_smile: nějakou sladkost :slight_smile:
10. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nevím jak to tady funguje...objevila jsem tyhle stránky až teď.Mám 21měsíčního chlapečka Kubíka a v lednu čekáme druhý přírustek do rodiny,ale zatím nevíme co to bude :slight_smile: Jsem z okolí Pb a během 14dnů mě čeká stěhování přímo do Příbrami.Budu ráda za vaše tipy,co se tam dá s dětma podnikat...Verča
12. říj 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veerdi Ahoj :slight_smile:
No tady to poslední dobou moc nežije... Ale pořád doufám, že se to rozpohybuje :slight_smile:
Mojí Elišce je budou v prosinci 2 roky a chodím s ní v pondělí na cvičení do Sokolíku :wink: Včera jsme byly teda poprvé co se to od září rozjelo, protože nás schvátila nemoc... Ale doufám, že už se nám to vyhne :wink:
Koukám, že budeš mít dětičky skoro jako já - ti moji jsou 23 měsíců od sebe :dizzy_face:
A odkud se sem budeš stěhovat? A kam? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

@hanncca - teď jsem to dost flákala :pensive: Omlouvám se :wink:
Jak roste Míša? :slight_smile:
Mě skolila angína, pak jí ode mě chytila Eliška, tak jsme se v tom teď tak plácaly :unamused: No a když my se z toho vylízaly, Eli mohla už ven, tak včera byl u dr. manža a má taky angínu :unamused: Takže je na neschopence... Doufám, že to už nikdo jiný z nás nechytne, protože těch 14 dní doma byly fakt muka :unamused:
12. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany ahojky,takže už chodíte plavat? a dobrý? My plavat zatím do tý amálky chodit nebudeme (pro ty od 3měs.), protože ho doktor nenaočkuje tou hexavakcínou kvůli tomu, že je nedonošenej. Jinak roste dobre, ve 2m měl 4,7 a 59,5cm. Akorát jsme strašně asi 5 dní bojovali s blinkáním, co snědl, to vyblil. Tak nás doktor poslal na sono kvůli polyrostenose, ale ta se naštěstí vyloučila. Takže jsme zvedla trošku postýlku, aby měl hlavičku výš, kojila častěji, ale kratší dobu a ještě dávala před kojo nutriton, to je nutrilon pro blinkací děti. A kombinace těhle tří věcí zabrala :slight_smile:
Jéé, takže vy takhle bojujete doma s angínou? Je to asi děs být furt doma, nejít ani ven, ale tak teď si to vynahradíte, když už můžete ven...my akorát furt máme rýmu :frowning2:
12. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - už jsme zase začaly chodit :slight_smile: Teda 2x jsme nebyly, když jsme byly nemocné, ale teď Eli byla i klidnější než ty první dvě hodiny po prázdninách :wink:
Já jsem s dětmi na vaničky nechodila a myslím, že jsme o nic nepřišli :wink: Možná se ty "vaničkové" děti dřív potápějí, ale když jsem chodila plavat s Honzíkem, tak s námi do kurzu chodili i vaničkové děti a potápěli jsme se na stejno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jejda, tak vy jste bojovali s ublinkáváním :frowning2: No hlavně, že se to zlepšilo a přešlo to :slight_smile:
No mě sklátila angína v pondělí a Elišku v pátek. Takže jsme dobraly ATB, začaly jsme chodit ven a teď to po víkendu chytil manža! :unamused: Ale od nás už to nemá! Měl nějakou akci z práce a kolega byl takový nějaký nakřapaný, tak to má nejspíš od něj :slight_smile: Ale ještě že to chytil až teď a ne před víkendem, protože jsme byli na víkend jen sami dva v hotelu SEN v Senohrabech. Mamka hlídala děti a my si užili volný víkend - sauna, bazén, vířivka, squash :slight_smile: Fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To víš, s podzimem ta rýma bude :unamused: Ale já jsem vždycky s dětmi ven chodila,když měli jen rýmu a nekašlali :wink:
12. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek