• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Ahojky,

tak Honzík měl v noci zase teplotu a ráno měl dokonce 39,6!!! :unamused: Tak dostal Panadol a kleslo to na 38,8...
Odpoledne měl už 39,7 takže jsme vyrazili na pohotovost a moc se mu tam nelíbilo a plakal :frowning2: :frowning2: :frowning2:
No a naše diagnóza zní: hnisavá angína!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Takže jsme dostali antibiotika a bere je po 8 hodinách... Večer měl 38,7 takže to aspoň o něco kleslo a doufám, že atb brzy zaberou a bude v pohodě!!!
Akorát nechce skoro jíst... K obědu snědl asi 5 lžiček bramborové kaše a odpoledne 5 lžiček lipánku... A to ještě předtím zvracel :rolling_eyes: Večer mlíčko vůbec nechtěl, takže šel spinkat bez něj... No holt si ho vypije v noci!
Doktor nám říkal, že nebude chtít moc jíst, protože ho to bolí, ale že musí aspoň hodně pít...
19. dub 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak to je mi moc líto :frowning2: chudinka malej :frowning2:
Hlavně, aby to zvracení taky přestalo. Když po těch atb nebude zvracet, tak zaberou určitě brzy a bude zase dobře.
Přejem brzské uzdravení a klidnou noc.
19. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, tak jaká byla oslava ? :confused:
Počasí vám teda bohužel vůbec nepřálo :frowning2: , nebo alespoň tady skoro celej den pršelo :angry: , ale snad jste si to i tak hezky užili :slight_smile: .

Jsem dnes nějaká unavená, tak půjdu do hajan.Přeju krásnou a klidnou noc vám všem :slight_smile:
19. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

tak v noci když jsme dávali atb měl Honzík ještě teplotu, ale ráno byl naštěstí bez teploty :slight_smile: Snad mu to vydrží!!!
Naštěstí spal docela i dobře a po tom co dostal atb a měřila jsem ho usnul dobře, ve 3 na mě jen volal, ale asi ze spaní, protože když jsem tam přišla, tak spal. No a od 5 spal s námi a to si vypil aspoň mlíčko :dizzy_face:

Jdu se pustit do vaření a uklízení, protože je tu bordel jako v tanku!!! :angry: :angry: :angry:
20. dub 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, chudacek Honzik, snad uz mu bude lip a lip!

tak my jsme obesli vsechny nabytky v PB a v tom poslednim na Fialce jsme koupili postel! jupiiii, do 3 tydnu ji mame doma se vsim vsudy :slight_smile: ale sedacku jsme bohuzel nesehnali...
na byte jsme pracovali celou nedeli, ale vlastne jsme toho moc neudelali, jde to pomalu... mame napenetrovany obyvak, ja cistila zdi od pavucin, vyhubila moly a cistila lišty... detsky pokoj si nechavame nakonec, dali jsme do nej vsechno harampadi...

jo a v sobotu jsme roznesli oznamka po pritelovym pribuzenstvu :slight_smile:

jsem 40 DC, MS stale nikde a zacina me to stvat... snad ta vyvolavacka neco vyvola... mela by zabrat do stredy

mejte se krasne, snad uz bude hezci pocasi, o vikendu teda nic moc
21. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

téda tady je mrtvo :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak my už jsme naštěstí bez teploty! :dizzy_face: Jen vydržet doma bude asi nadlidský výkon, protože Honzíka nic nebaví, u ničeho nevydrží a jen by chtěl chovat... :unamused:

Luci, tak to je super, že jste pořídili!!! Na sedačku narazíte, neboj :slight_smile: My jí taky vybírali strašně dlouho :wink: Prostě nejlepší je, když mají vystavený kus na krámě... Jenže je toho tolik, že by se jim to tam nevešlo :rolling_eyes: A na obrázku vypadá všechno jinak než pak ve skutečnosti....
21. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

zany je mi to moc líto, že je Honzík nemocnej. :frowning2: :cry: Fakt s tebou soucítím. Teď budete muset být doma, to bude pěkná otrava viď?! Ale snad bude Honzík brzy v pořádku. :pensive:

Luci třeba jsi těhotná :slight_smile: To by bylo fajn ne? :slight_smile: :wink:

Tak sobotní oslava byla super. Až na to počasí. Zima byla jak v ruskym filmu, ale odpo už aspoň nepršelo. Byli jsme venku a občas jsme se šli do hausbotu ohřát.Teda spíš já, protože Kubík byl hodně oblečený. Dortík byl krásný, ale musím říct, že nebyl vůbec sladký. Na to že to je pro děti, tak mi nechutnal. :angry: Dárečky se mu líbili všechny asi tak stejně. :grinning: Snědli jsme 5 kilo masa a 5 kilo brambor :grinning: :sweat_smile: . Mazec co? :sweat_smile:

Tak to vše. Zatím se mějte
21. dub 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ale taťka mi teď řekl, že vám mám napsat, že nejsme žádný prasátka :grinning: :grinning:
21. dub 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, taky bych si dala nějaký dobrý masíčko :slight_smile: Už se těším až bude hezky a něco si budeme moct ugrilovat... Spíš u švagrové, protože my nemáme kde :unamused:

Já jsem s dortíkem z Dlouhé byla spokojená! Nebyl přeslazený, ale sladký byl :slight_smile: Asi je to kus od kusu!!! Ale když měl synovec v březnu narozky, tak mu tam švagrová taky objednávala dort a bylo znát jak je čerstvý a ten piškot byl krásně měkký :wink:
21. dub 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, to je dobře, že už jste bez teplot :slight_smile:
Venku se má prý ochlazovat, tak nebuď smutná, že nemužete ven.

Sokolko, no, spořádali jste toho teda požehnaně :grinning: :grinning: ,ale to patří k oslavě :wink: , jaká by to byla oslava bez jídla :wink: :slight_smile:

Luci, tak to je dobře, že jste vybrali postel, my nábytek do obýváku stále ne :unamused:
tak teď si máknete a pak budete v krásném novém bytečku :wink:
21. dub 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

v noci jsme zaspali na atb, ale asi jen o půl hodiny :wink: Prostě jsem se nemohla vzbudit a ještě jsem se ptala manži, jestli mu je nedával :grinning:
Honzík se vzbudil už v 6,15!!! Ale naštěstí u nás v posteli usnul a všichni jsme vstávali až v 7,45!!! :grinning:

Jadiku, záleží kolik jich na oslavě bylo :grinning: Třeba toho snědli ještě málo :grinning:

Honzík už je zas jako přísavka, tak se mu jdu věnovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, no jo, sedacka potrva, ale nevim, na cem budeme sedet :sweat_smile:

sokolko, tehu bohuzel nejsem, protoze jsme se po operaci nemilovali, teda jednou malinko, ale to jsem byla uz tak 25 DC a navic byl hned venku, ze to tezko zpusobilo oplodneni :pensive:

spis mam asi nedostatek hormonu, vzdycky jsem jich mela malo, no a ted mi kvuli tomu zmizela MS :frowning2:

zany, v Dlouhe je dobra cukrarna? potrebujeme tip na nejakou, kde nechame udelat dorty pro rodice na svatbu
22. dub 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My už máme v troubě žemlovku :dizzy_face: Akorát Honzík zatím vykrámoval půl kuchyně :angry: :angry: :angry:

Luci, já bych řekla, že v Dlouhé dělají dobré dorty!!! Mají tam i velký výběr a my jsme ho opravdu měli sladký... Pokud by měl někdo z vás svátek, narozky... tak si ho nech udělat na zkoušku, aby jsi věděla do čeho jdeš :wink:
22. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a kde je v Dlouhe ta cukrarna? nahore? nejak si ji nemuzu vybavit...
mnam mnam zemlovka, tu bych si taky dala :wink:

holky, prusvih!!!!!!!!!!!! vybouchnul nam hudebnik na svatbu! :frowning2: nevite o nekom? kdo zpiva a hraje na klavesy...
22. dub 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dnes vstávaly taky až v 8hod. :slight_smile:

No, Zany, to máš taky pravdu :grinning:

Luci, já jsem na dorty z Dlouhé slyšela taky chválu, ale žádný jsem sama nejedla, protože nám peče dorty moje mamka :slight_smile:
Jinak bych ti mohla dát kontakt na kapelu :wink: jsou tři a hrajou i na svatbách :slight_smile:
22. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, dekuju, my bysme ale chteli jen 1 hudebnika... nevi nekdo? :slight_smile:

holky a nemate kontakt na nekoho, kdo nam upece a doda sele? to by bylo neco! :wink:
22. dub 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, ta cukrárna je kousek od parkoviště u Bati... směrem nahoru do Dlouhé!!! :wink:

Tý jo, tak hudebník vám vypadl, jo? A proč?
Bohužel o nikom nevím... Nám hrál jeden kluk reprodukovanou hudbu... Žádnýho takovýho drnkálistu jsme nechtěli :grinning: Tady v hospodě nám půjčili CD jednoho chlapa, myslím, že se jmenoval Vondruška, nebo tak nějak..., ale bylo to naprosto strašný a falešný!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
A se seletem taky nemůžu sloužit :pensive:
22. dub 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, hele nedes me! na toho Ondrusku mam kontakt a dnes jsem mu volala... CD mi posle... ja ale na nej slysela chvalu... no uvidime...
ten hudebnik, co nam mel hrat, postoupil do finale nejaky hudebni souteze a to finale je v den nasi svatby :sweat_smile:

ja nechapu, ze si tu cukrarnu v Dlouhy nedokazu vybavit... je to ostuda, ale ja tam asi jeste nebyla... no napravime to :wink: pujdem ochutnavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě vždycky dorty z Dlouhý chutnali, ale s tím dětským to moc nevyšlo. :frowning2: Asi jim zrovna došel cukr. :grinning:

Jinak na to maso nás bylo 10. To zas tolik není ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :dizzy_face:

no Sokolko, půl kila na osobu, nooo nevím jestli by z vás dietologové měli radost :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, já za sebe říkám, že jsem ho slyšela na CD a bylo to strašný!!!! Ale kamarádka ho zažila na jedné svatbě a strašně si ho chválila!!!! Prý hrál skvěle a zahrál i cokoliv na přání... Tak nevím :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a ta cukrárna je totiž trochu zastrčená... Ale jinak fakt dělají dobré dorty a pro Sokolku jim došel zrovna ten cukr a nebo mysleli na jejich línii :grinning: Si řekli, že se budou cpát masem, tak to stačí :grinning: :grinning: :grinning:

My máme za sebou klidnější noc :dizzy_face: Tak jsem ráda!!!
Dneska musíme přežít další den doma a už bude skoro pátek :wink: Ale venku je stejně hnusně!!!! :angry:
23. dub 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, mozna bylo to CD nejak blbe nahrany... no pockame na CD, jak uz jsem rekla... ale mame jeste jeden kontakt a ten pan je o tisicovku levnejsi... jenze toho asi nebudeme moci slyset... tak nevim, jak se rozhodnout

reknu priteli, aby v te cukrarne koupil nejaky dortik na vyzkouseni :wink:

hlasim, ze mame prvni nater stropu v obyvaku a celou kuchyn :slight_smile: bez meho pricineni :sweat_smile: (pres tyden zatim v PB nejsem)
23. dub 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já fakt nevím... Snad se vám to bude líbit. Ale jak říkám, kamarádka z něj byla z té svatby naprosto unešená!!! :dizzy_face:

Určitě si tam něco kupte a uvidíte :dizzy_face:

Tak to je super, že takhle pokračujete a i bez tvé práce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Honzík je dneska na ránu!!! Od rána se chce jen chovat a nosit a ještě hejká!!! Vyloženě jsem se těšila až půjde spát!!!! :pensive: aspoň chvíle klidu :dizzy_face:
23. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tak aspon ze dalsi pozotivni ohlas na nej :slight_smile: ale prijde mi drahy...
zany, takhle se dobre pokracuje :wink: ale neee, mne tam nevadi pracovat, naopak, ale behem tydne se tam proste nedostanu

holky znate nekoho, kdo dojizdi pravidelne kazdy den do prace do Prahy? me to ceka a uz z toho mam hruzu...

zany, to Honzika nemuzes ani utahat, vid? kdyz se chce jen nosit... :sweat_smile:
23. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já ani nevím kolik chce...

No já jsem do Prahy denně dojížděla a dalo se to! Sice jsem byla celý den pryč, ale šlo to!
Ráno jsem jezdila busem, pak s manžou a zpátky naštěstí s kamarádem co dělal kousek ode mě! Ale taky to nebylo pokaždý...
23. dub 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja budu muset jezdit busem... snad brzo otehotnim :wink:
23. dub 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Zany už abyste byli zdravý viď?! Já vím, že když jsme byli s Kubíkem zavřený doma, tak byl taky hrozně protivnej, protože už ho to nebavilo. :frowning2: Ale za pár dní už budete fit a budete moct vyrazit ven. :slight_smile:

Luci to dojíždění ti fakt nezávidím. Ono se to určitě dá, ale zabiješ tím celý den. Jeden známý taky dojíždí a říkal, že dcerku vidí ráno ještě spící a večer už spící. :frowning2: Ale ty budeš brzo těhulka, takže si to cestování ušetříš. :wink:
Já nikoho, kdo by hrál na svatbách neznám, takže bohužel nemůžu sloužit.

My byli dneska dopo v Matyldě, ale bylo tam hrozně dětiček, tak to bylo takový blbí. Ale chvíli po tom, co jsme přišli se to tam vylidnilo a už to bylo lepší. Známá mě pořád láká, ať jdu v pondělí do sokolíka, jenže mi to máme blbí. Tím, že Kubík ještě dopo spinká a vstává většinou kolem půl jedenáctý, tak než bysme dojeli do staráku, tak by byl konec. :frowning2: To jedině když by vstal před desátou.

Venku se nám to celkem vytáhlo, takže odpo vyrazíme ven. Už aby bylo jen hezky. To hnusný počasí mě už deptá.

zatím se loučím pa :dizzy_face:
23. dub 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na to sele nikdo kontakt nemate? :wink: :slight_smile:
23. dub 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, na sele fakt kontakt nemám, bohužel :unamused:

Sokolko, no je to fakt hrozný!!! Sám si vydrží hrát sotva 3 minuty a už je zase u mě :unamused: Už abychom m ohli ven, jinak se zblázním a Honzík asi taky :grinning:
No v Sokolíku je to fajn a řekla bych, že tím, že je tam program pro děti, tak i pleší než v Matyldě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jak dlouho ti Kubík spí, když spinká ještě 2x denně? Mě Honzík spal jen 2x hodinku a chodil kolem 11 a tak jsem mu to natáhla na tu 12, teď půl a spinká dýl :slight_smile: Tak kdyby jste to pomalu natahovali, tak ti bude taky spinkat 1x denně a dýl :wink:

Luci, zvládnout se to dojíždění dá! Já jezdila ráno v 6,10 a v půl 8 jsem byla v práci... Končila jsem většinou v 5, jezdila busem v 17,30 a v půl 7 jsem byla doma... :slight_smile:
Nevím jak daleko to máš z práce na bus...
Jinak neboj, brzy otěhotníš a budeš si užívat klidu domova :sunglasses:
23. dub 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A už tu dlouho nebyla Jindul! :confused: :confused: :frowning2:
23. dub 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holčiny.

Zany - jééé, to je hezký, že takhle na nás myslíš :slight_smile: Já nějak nestíhám. Sice stihnu přečíst, ale než si dám - přidej odpověď - tak už malá hudruje. nevím, zda je to těmi zoubky (tedy pokud to jsou zoubky), nebo něco jiného, prostě nechce být beze mě. Včera to bylo celkem dost náročné, nemohla zabrat a nakonec jsem vytuhla s ní :slight_smile:
Doufám, že HOnzíkovi je už lépe.

ÁÁÁÁ, už zase hudrujeme, tak se snažím jí trošku zabavit.

Lucii - tak my na svatbě měli toho Von... Hrál na klávesy a po pravdě jsme si říkali, že kdybychom si sehnali dobrá CD, že jsme to mohli pouštět z CD. Snad budete spokojenější. JInak s tím seletem to vidím bledě. Kde vůbec budete mít svatbu. Možná byste to mohli zkusit v Holywoodu (tam taky grilujou). A dojždění se dá zvládnout. Já vstávala jednou dokonce ve 4 a vracela se kolikrát až po osmé, to když jsem zaskakovala za kolegyňku. Taky záleží, kde konkrétně budeš pracovat. Já dělala u JIndřišské, takže jet jen na Můstek, tak proběhnout metro a Jindřišskou a bylo to. Takže jsem strávila na cestě maximálně 20 minut. Držím palečky, aby se Vám brzy podařilo otěhulkovat.

Sokolko - já pořád přemýšlím o SOkolíku, ale kde nechat kočárek? :frowning2: Tak uvidíme, doufám, že brzy otevřou na Skalce tu kavárničku i pro děti, a že poznám nějaké maminky na plaváníčku a budu mít s kým kočárkovat.

JInak od května budeme chodit plaváčkovat do bazénku. Budeme plavat asi s Káťou, tak mám radost. Už jsem s ní i cvičíkovala jako těhu. Jen mám strach, abych jim z bazénu nevyplavila všechnu vodu, protože až do ní vlezu, jééé :frowning2: Aspoň 5 kilo rychle dolů :slight_smile: Jinak mám i strach, abych malou neutopila. Nějak nám nejde AAA- žbluňk

ÁÁÁÁÁÁ, už zase hudruje. Kočky, moc se opatrujte, mějte se krásně, ať se všem jen a jen dobře, nikdo nemarůdkuje a snad brzy ahojkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
23. dub 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek