• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
@zany ono se říká, že na rýmu je dobrý ten čerstvý vzduch...takže chodíme každý den aspoň tak na hodinu, někdy dýl. Ale každý den se snažím ho vzít ven.
Ty jo, v hotelu SEN? To muselo být parádní!!! My byli s manželem loni na "svatebním" víkendu v hotelu U Nás v Jizerkách myslím že to bylo.. a taky parádní :slight_smile:
U nás to plavání každopádně zatím padá, co se dá dělat...to nevadí, tak budeme chodit až na ty další až bude větší, tak myslím, že to žádná tragédie není, že o nic nepřijdeme...
12. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - já jsem četla, že i když děti mají teplotu, tak můžou na vzduch. Že jim ten chladný vzduch pomůže a zchladí je :wink: Samozřejmě se to týká dětí, které jsou v kočárku...
Eliška má taky rýmu, tak jsme dopoledne byly doma a odpoledne jí taky nechám doma. Dojedu pro Honzíka a pojedu s ním vyvenčit psa :wink: Zítra jí taky nechám hezky v teple ať můžeme v pátek plavat :slight_smile:
Víkend byl parádní :slight_smile: Hlavně ten klid a ticho :grinning: A taky jídlo v klidu :grinning: Ne žádné okřikování, vstávání, protože každý zas potřebuje něco dalšího atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže fakt paráda :dizzy_face:
Dneska jsem vyházela spoustu nepotřebných a dlouho nepoužívaných kosmetických věcí a hned mám skříňku v koupelně skoro prázdnou :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a včera jsem byla hrát s kamarádkou squash a dneska jsem zas nějaká rozlámaná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám pocit, že mě někdo celou noc mlátil :grinning: ale bylo to fajn, pěkně jsme se prohnaly :slight_smile:
13. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany no, já byla dneska u zubáka, tak míšu hlídala mamka. tak jsem si od ní půjčila Ženy v pokušení, tak si uvařím čajík a půjde se dívat. Manža snad zatopil, tak tu bude teplo :slight_smile: s míšou už dnes ven nejdu, tak dnes už je n v teple :slight_smile:
13. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanncca - tak jak se líbil film? :wink: My jsme na tom byli s manžou v kině a moc se mi to líbilo :dizzy_face:
Já dnes byla na thajské masáži a dobrý :slight_smile: Dostala jsem to jako dárek od kamarádky k narozeninám :wink: Sice jsem jednu chvíli měla pocit, že budu rozmačkaná jak pišingr, ale dobrý :dizzy_face:
14. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany hele, film se líbil, ale zase nějak jo extra dobrej film to nebyl. ale dalo se na to koukat...Ty jo, ty si užíváš, thajská masáž :slight_smile: taky bych si nechala líbit. Už se asi 2m.objednávám, tak už musím. Protože v těhu se masáže nemaj dělat, tak se objednám na celýho svýho člověka :slight_smile:
14. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany Ahojky,budeme se stěhovat z Jinec na Příbram na Ryneček.No já mám Kubu 25.ledna a teď to druhý by jsme měli mít 6.ledna.Takže taky necelé dva roky.A jak se to dá zvládat,tenhle věkový rozestup?Hodně lidí mě tím děsí,ale my chtěli mít děti blízko k sobě,aby k sobě měli blíž.
18. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
omlouvam se ze vam sem lezu :slight_smile:
chci se letos hlasit na tuhle skolu u vas v pribrami
http://www.vssvalzbety.pb.cz/
ale neznam nikoho kdo by tam chodil, abych mela nejakou predstavu jak to tam chodi a na strankach moc info neni. nemate nekdo nekoho znameho kdo by tam chodil? zajima me z ceho prijimacky, jak je to s dochazkou, zda se musi splnovat praxe a jestli jsou prisny.
moc dekuji :slight_smile:
info kdyztak do IP, at vam sem uz nelezu
Sandra
1. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,ted koukam ze uz tu dlouho nikdo nebyl :sweat_smile: :frowning2:
tak snad si to nekdo precte :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sayast - bohužel nevím o nikom kdo by tam učil a známá co učí na zdrávce šla teď na mateřskou a ani jí moc nevídám... :frowning2:
Takže bohužel neporadím... :frowning2:
1. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany nevadi, stejne dekuji :slight_smile:
1. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už jsem tady nebyla asi 1000 let :slight_smile: doufám že se máte všechny dobře.

Mám dotaz, neznáte někdo maminku Janu z Příbrami s dcerou Noemi? Holčičce by mělo být 2 roky a šest měsíců, leželi jsme spolu v porodnici, tak by mě zajímalo, jak se holkám daří. Kdyby jste někdo věděl, písněte, díky :slight_smile:
2. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coryna - Cory, ahoooj :slight_smile:
Jak se holky máte? Co Sabinka, jak roste? Neplánujete druhý a nebo jdeš do práce? :confused: :sweat_smile:

Bohužel maminku neznám :frowning2:
3. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sayast
Ahoj, mám několik kolegyň, které na tuto školu chodí. Je pravda, že o ní také stále uvažuji. Co jsem slyšela, není tolik náročná :wink:
28. únor 2011 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany :slight_smile: čáu, kdepak druhý, už se těším do práce, druhý za dva až tři roky :wink: Sabí roste jako z vody, už kupujeme 116ku a to jsou jí tři až v červenci :sweat_smile:
ta holčička jak jsem se ptala, je mulatka, mamina blondýna s modrýma očima a taťka černoch, třeba si někdo všiml :wink:
13. bře 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coryna - já možná vím kterou maminku myslíš... Mám pocit, že kamarádka jí fotila :wink: Ale kontakt na ní nemám... Dřív jsme se potkávali na cvičení v Sokolíku, ale teď nechodí a nebo jiný den... Akorát mám pocit, že maminka je Daniela :confused: :sweat_smile:
13. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coryna ahoj, maminka s Noemi chodi do sokolika patky od 10 hodin .- hudebni hratky :slight_smile:
brouzdam po MK a zahlidla jsem, ze jeste nase diskuze zije :slight_smile:
13. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY :slight_smile:
máme se s manželem stěhovat do Příbrami, za jeho prací, a sháníme bydlení, kdybyste náhodou věděly o nějakém hezkém pronájmu bytu: 2+1, 2kk, 3+1, 3kk, v Příbrami, Dobříši nebo okolí Přímbrami, tak dejte vědět, prosím. Jsme manželé s 16měsíční holčičkou. Díky moc.
17. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díík :slight_smile: zany a víš že je to možný? Možná jsem to popletla :wink: díky moc
18. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coryna - dneska jsem tu maminku viděla u zápisu ve školce :wink: A jedna maminka jí o tobě říkala, má chlapečka Štěpánka :slight_smile: Brala si na ní telefon, takže brzy budeš mít spojení :slight_smile:

@evita_ij - bohužel o žádném bydlení v PB nevím, tak nepomůžu :frowning2: Ať se ti tu líbí :wink:

@mjanca - no občas někdo něco napíše, jinak je tu mrtvo jako všude :unamused:
24. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, jj :grinning: svět je malej, to byla spolužačka ze ZŠ Lucka, mají postaveno někdo v Pb, slovo dalo slovo a už mám telefoní číslo doma :slight_smile:
Jinak sem už moc nechodím, ale kdyby jste si mě chtěl někdo přidat na Face, tak mé ctěné jméno je Jana Motrincová :wink:

Přeji všem kráásný víkend, ahoj
25. bře 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany jé děkuju! byt už máme, budem se stěhovat k 1.5.2011 :wink:
25. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Příbramačky, poradíte dobrou dětskou doktorku? Stěhujem se do Příbrami na nějaký čas, tak hledám pro malou. Díky moc!
6. dub 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evita_ij - chodím s dětmi (a vlastně všechny děti z rodiny) k dr. Chourové na I. poliklinice... Je úžasná, k dětem strašně milá, nikdy jsem jí neviděla naštvanou nebo nepříjemnou!
Jen nevím jestli bere :confused:
Rozhodně nedoporučuji tu dr. co má ordinaci vedle, dr. Frantová...
7. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAdy to teda žije :grinning: kde jste všechny Příbramačky????????????
6. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakukuji, zda to tady neožilo. bych občas chtěla pokecat :grinning:

Evito - tak co, našli jste mudru??? Ono přistoupit během roku je docela náročnéé. My chodíme ke Kupkové a jsme spokojení. Ale po pravdě, každý doktor má něco. jak se líbí v Příbrami :slight_smile:
13. čer 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij
@jindulina
ahojte, koncem cervence se stehujem do PB tak bych take uvitala ruzne rady a tipy :wink:
jindul - koukala sem, ze bych neco mozna koupila z veci, co prodavas, ale to zalezi, co ti tam zbyde, uvidime :wink:
@zany
je,a proc nedoporucujes Frantovou? ja zrovna uvazovala, ze budu chodit k ni :sweat_smile: ale pokud by nemela byt ok, tak radejc pujdu zkouset jinam :wink:
a taky mate nekdo tip na gyn? a zubare?
a plavani s miminky?
diky! :dizzy_face:
25. čer 2011 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevestinka - gyndr a zubaři jsou tady problém, po pravdě nevím, kdo bere. K dětským je to podle mě trošičku lepší. Záleží, kde budete přesně bydlet - například tu dětskou. Já za sebe jsem s Kupkovou nebo s její zastupující Čermákovou na III. poliklinice spokojená. Hlavně KUpkový zavolám a ona poradí i po telefonu v pohodě, než abychom tam neustále lítali.

Plavání miminek tady je: http://amalka.info/pribram Přes prázdniny tedy neplavou, ale snad by měli pro Vás volno od září. Je to jenom malej bazének, ale s Naty jsme byla spokojená (tedy ona neměla ráda potápění:slight_smile:) S Vojtou nebyl prostor chodit :frowning2:

Věcičky nejsou problém. No, nejraději bych prodala prostě celej pakl, protože po kouskách nemám sílu to prodávat - fotit a běhat s každým kouskem na poštu :slight_smile: Ale jak koukám, nikdo pakl celej nechce. A jako v pátek jsem byla v bazárku a když jsem viděla ty věcičky a jejich ceny.
26. čer 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tady to žije :grinning:

@jindulina ahoj :slight_smile: jsme nakonec u Kupkové :wink: a spokojenost. No oni doktoři všeobecně moc neberou, ale když řeknu, že jsme ve městě jen asi na rok nebo na dva, tak mě vezmou :wink: manžel má stěhovavou práci, takže kdoví, kde budem zas za rok, ted jsme byli 9 měsíců v Plzni a ted tedy Příbram :slight_smile:

@nevestinka2010 ahojky :slight_smile:

Na plavání jsme byli zkusit 2 x v Amálce a od září začnem celý kurzík :slight_smile:
26. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evito - tak dětská má většinou na rok daný počet volných míst (podle toho, kolik jich přejde k dospělákům). Nás si takhle psala na seznam (tedy, když jsem byla ve 4.měsíci, tak jsem se šla přihlásit :grinning: ) A s tou stěhovavou prací, to by mi šlehlo. To máš asi pořád zabaleno v krabicích, ne???

Nevěstinko - Si to plavčo užijte, já bych šla hned taky, ale jednak kvůli mrše by to byl problém a jednak co s malou. A ty jsi tedy z nějaké vesničky okolo, jo???
26. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek