• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jééé, teď na to koukám s tím plaváním, že jste byli vy, Evito. No jo, fakt už bych měla jít spát, je pozdě :grinning:
26. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindulina ahoj tak diky za info
no budem na Nove Hospode
vecicky co prodavas mas pekny, ale cely balik bych nevyuzila, preci jen nejake veci uz nakoupene dopredu mam... spis nejake mikiny a bodycka s dlouhym, rikam, uvidime co ti zbyde a pak se nejak domluvime :wink:

@evita_ij tak pokud by nas tam na plavani od zari jeste vzali (zjistim) tak bychom chodili taky

no tak s tema doktorama to bude jeste sranda, me prave po telefonu slibila, ze mi synka vezme ta Frantova...
27. čer 2011 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindulina no v krabicích ne, máme dávno vybaleno, ale to stěhování stálo za to :angry: :confounded: hrůůůůza, tak doufám, že budem mít co nejdýl klid :grinning:

@nevestinka2010 určitě jim zkus napsat, snad budou mít ještě místo.... mi to tam přijde, že to berou jak na běžícím páse, jeden kurz probíhá, druhý se převlíká už do suchého a třetí se chystá zase, takže fakt šrumec, to jsem nikde jinde neviděla :grinning:
27. čer 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

koukám, že to tu nějak ožilo :slight_smile:
Já sem už moc nechodím, lae pokud to tu bude žít, proč ne :wink:

@nevestinka2010 - já prostě s Frantovou nemám dobré zkušenosti a řekla bych, že nikdo z naší rodiny :confounded: Ona je prostě taková nepřístupná, k dětem se mi vůbec nehodí! Když jsem tam byla s Honzíkem, měl šestou nemoc, tak mi skoro nic neřekla a přišlo mi, že bych vlastně měla vědět co mu je! Na všechno jsem se musela ptát! :rolling_eyes: Kamarádka k ní chodí, ale je to jejich známá, takže se k ní chová asi jinak. Já za sebe bych k ní fakt nechodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@evita_ij - tak už jste se zabydleli? :slight_smile:
Nás čeká stěhování v průběhu prázdnin, doufám, že spíš koncem července a už se toho děsím jak to budeme všechno balit :grinning:

@jindulina - od pátku mám Honzíka doma, tak kdyby jsi někdy chtěla, můžeme vyrazit na hřiště :wink:
28. čer 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany diky za info, no tak ja zavolam k te Chourove, jestli by mi synka vzali
a kde v PB bydlite holky vy?
28. čer 2011 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nevestinka2010 - možná je lepší tam zajít osobně :wink: Co vím, tak po telefonu spíš odmítne, než když tam člověk přijde osobně :dizzy_face:
Já bydlím 6 km od PB, v Orlově :wink: Ale bude stěhování do domečku do Bohutína :dizzy_face:
29. čer 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany dik tak jo, no uvidim jak to bude, ja se vracim ze zahranici takze budu mit strasne moc vyrizovacek a litani, ale snad to bude v poho
tak ani Orlov ani Bohutin zatim neznam, narodila jsem se a vyrustala na druhem konci republiky...
29. čer 2011 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nevestinka2010
přeji ať jde to vyřizování hladce :dizzy_face: A co že se vracíte zpět a ještě jste si vybrali PB? :confused: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevestinka2010 - no, tak my budeme bydlet tedy kousek od Vás - u Spartaku :slight_smile: Na Novou chodíme občas na procházky. Oblečení tady pořád mám. Postupně třídím i další velikosti. Není problém se kouknout. A kdy Vás čeká to velké stěhování??? A to vyřizování držím palečky, bude to hodně náročné, hlavně tady v PB :grinning:

@zany - no můžeme vyrazit, vzít třeba i Péťu s Lucinkou. Občas se vidíme tady přes plot :grinning:

@evita_ij - no, mě by stejně dostávalo, kdybychom se stěhovali takhle často - tedy rychle. Ale zase práce je potřeba. No držíme palečky, ať jste tady co nejdéle :wink:
29. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany za Bohutínem jsme se byly onehdá s kámoškou a dětma fotit v poli chrpy a vlčích máků :slight_smile: moc krásné :wink:
29. čer 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany diky
no po 4 letech uz se nam zachtelo domu, navic tady je materska jen 6 mesicu a musela bych do prace, coz si nedokazu predstavit a zit tu z jednoho platu by sice nejak jakz takz slo, ale nechce se mi... takze jsme to tak naplanovali a budem blize k rodine
navic si myslim ze v CR je rodinny zivot takovy nejaky lepsi...
z PB pochazi mamka, takze na Nove je prave babicka a tak jsme vyuzili, ze mela obrovskou zahradu a postavili si tam maly domek...
navic spoleham na to ze okolo prahy je vice prace a tak...

@jindulina
tak to jste teda kousek, to je fajn :wink: urcite se pak nejak sejdem a Filip muze po Vojtiskovi dedit veci :wink:
Na Nove je to moc fajn, kousek do lesa ale i do centra :wink:

letime uz brzy 22.7., uz jsme prvni cast veci nechali prevezt, za 4 roky se nam tu teda nakupilo kramu :sweat_smile:

@evita_ij
to jsou krasne fotky, tady je sice taky pekne, ale jinak, takova krasna pole se tu nevidi, dost se tesim prave zase na ceskou prirodu, lesy, louky, bylinky, houby... v zime snih a lyzovani... no uvidime jak brzy me to prejde
:sweat_smile: prave tech uradu a vyrizovani se bojim a doufam, ze me moc neznechuti hned na zacatku! :sweat_smile:
29. čer 2011 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jindulina - dneska jsem byla s Petrou a jsme domluvené, že se sejdeme příští pátek. Tak pokud nemáte nic v plánu, můžeš se k nám připojit a něco podnikneme :slight_smile: Buď u nich na zahradě a nebo někde na hřišti nebo na procházce :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evita_ij pěkné fotky :slight_smile:

@nevestinka2010 na Nové Hospodě bydlela moje kamarádka a její rodiče tam bydlí doteď :wink: Když jsme byli menší, tak jsme tam dost jezdili na kolech :slight_smile:
A máš pravdu, budete blíž rodině :dizzy_face:
1. črc 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Příbramačky, doporučíte dobrou gyndařku? nechodíte některá k MUDr. Bardové? díky
2. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevestinka2010 no budeme kousek, můžem někdy někam vyrazit :wink:

@evita_ij Bohužel neznám, chodím k Pokornýmu, ale ten nebere

@zany v Pátek nám to bohužel nevyjde :cry:
2. črc 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindulina urcite, to by bylo fajn, to vis, ja tam prakticky nikoho neznam...

@evita_ij ja shanim taky gyn, tak kdyztak dej pak vedet kdo te vzal a jaky/a je...
3. črc 2011 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny a co zkusit gyndr. normálně v nemocnici. Je jich tam celkem dost a mívají tam i svoje ordinace.
4. črc 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindulina no dívala jsem se na internet, nějací lékaři tam jsou psaní, ale tomu moc nerozumím - chtěla jsem někoho normálního, podle různých diskuzí to v Příbrami není žádná sláva s některýma :frowning2: tak uvidím, mám vypsaných pár kontaktů,tak snad něco vyjde. Jedná se mi stejně jen o dobu, co budem v Příbrami, tak snad mě na tu určitou dobu vemou.
6. črc 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jindulina to je škoda :frowning2: Ale my se teď scházíme většinou v pátek, tak třeba to klapne příště :slight_smile:

@evita_ij - já chodím k dr. Matouškovi, ale ten co vím tak taky spíš nebere... Asi bych taky zkusila nemocnici :wink:
6. črc 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky příbramandy a okolí která z vás čeká prcka začátkem prosince?
7. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk už mám doktorku, jsem ráda, uf :slight_smile:
7. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaká je příbramská porodnice??od někoho slyším chválu a od někoho zase že sou tam špatný :frowning2:
7. črc 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathlin
koukni do téhle diskuze :wink:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnice-pribram/

Já jsem byla s PB porodnicí byla spokojená a to jsem tam rodila dvakrát :wink: Navíc mám pocit, že získali i titul Baby Friendly Hospital :slight_smile:
8. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evita_ij
a kterou jsi sehnala? :slight_smile:
8. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathlin jinak v prosinci už se chystám do práce :frowning2: Elišce už budou 3 roky, tak pomaže do školky a já do práce...
8. črc 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathlin Já rodila dvakrát a spokojenost. Myslím si, že všude je něco. Záleží, jakou náladu má PA a doktor. Naštěstí já chytila dobré. Jedinné, co se mi nelíbilo, bylo vysvětlování kojení. Poprvé jsem to obrečela, u druhého jsem naštěstí věděla, jak na to a dělala jsem to podle sebe. Ale co tam byla prvorodička, tak ta byla chudák, protože jí každá říkala něco jiného :pensive:

@evita_ij A jakou????

@zany Už do práce? Hustý, toto utíká. A směr Praha??? Nebo něco tady? Já si to nedovedu představit. Ale řešit to budu až za rok a půl. (možná už za rok)
10. črc 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathlin já teda s kojením problém neměla, ani s tím jak mi to vysvětlovali. Ale já měla spoustu informací od švagrové, která už dítě měla, takže mě moc věcí nepřekvapilo :slight_smile: Když jsem rodila obě děti, byla narvaná porodnice, tak na nás sestry neměly čas, ale říkaly, že cokoliv budeme potřebovat, tak se můžeme zeptat :slight_smile: Takže se v klidu ptej a neboj se :dizzy_face:

@jindulina No jo, bohužel už pomažu do práce :frowning2: Uteklo to, no :pensive: Zatím plánuju návrat do Prahy, ale chtěla bych si sehnat něco tady v PB :wink: Tak uvidíme :slight_smile:
Jinak s Petrou se sejdeme teď ve čtvrtek dopoledne :wink: Takže kdybys měla čas, můžeš se přidat :slight_smile:
11. črc 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany Snad něco najdeš. Je to tu na prd. :confounded: Minulý týden byla malá na prázdninách, tak jsme nemohli. Teď čekáme návštěvu :slight_smile: jsem zvědavá, zda se někdy sejdeme :grinning: Připomíná mi to sraz s kamarádkou :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jindulina tak třeba další týden to klapne :slight_smile:
Já tak nějak doufám, že by se snad něco dalo najít, ale jinak to fakt Praha jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jindulina tak třeba další týden to klapne :slight_smile:
Já tak nějak doufám, že by se snad něco dalo najít, ale jinak to fakt Praha jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jů, koukám, že je tu můj příspěvek dvakrát :grinning: Nevím teda proč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsme se dneska byli podívat na miminko a koupali jsme se ve Vltavě :slight_smile: Eli se bojí v bazénu, ale do Vltavy vleze :grinning:
12. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek