• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
@zany Vojta nemá rád bazének (jo hold neměl manža vyndavat s větším okrajem :fearful: ) Vanu miluje. Nevím, zda by do Vltavy vlezl, ale třeba jo. S prací jsem fakt zvědavá za ty dva roky. Nějak to utíká, moc ráda bych se tam vrátila, uvidíme, co se stane....
13. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jindulina když jsme bazén napustili, tak se v něm pak děti chtěly koupat a tak jsem je tam dala... Eli podklouzly nohy a zafičela pod vodu. Hned jsem jí vytáhla, ale myslím, že je to důvod proč se teď bojí... Radši se cáchá v malém bazénku a je jí jedno, že tam má nanošenej bordel :grinning:
A ty jsi byla tady v PB? :confused:
Já nějak doufám, že seženu práci tady, ale kdo ví... Ale Prahu nějak nezazdívám. Holt bude fungovat tatínek :grinning:
13. črc 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany U nás to byl problém, že neviděl z toho bazénku ven, tak se podle mě bál.
Já pracovala v Praze, ale nikdo nikdy neví, co bude za 2 roky, to je to nejhorší :frowning2:
14. črc 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé vono se drbe tadýý???
28. črc 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, všechny jsou asi na dovolené :grinning:
28. črc 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všechny???? Venku prší, je ošklivo a tady nikdo. Vlastně, ona je neděle :slight_smile:
31. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Příbram a okolí.Nevíte některá jestli my udělají odběry krve na cukrovku i na 3. poliklinice nebo musím do nemocnice??
12. srp 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, není tu nějaká Příbramačka? Potřebovala bych radu :wink:
16. srp 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathlin - asi pozdě, přesto. Já byla v nemocnici. Ráno hned 7 první, nalačno, vypiješ ten jejich roztok do 5ti minut, po hodině tam jdeš znovu a po další hodině opět. Celou dobu tam musíš sedět v čekárně, nesmíš pít, jíst, prostě žádněj pohyb,neb to prý zkresluje výsledky (nevím, takhle mi to řekla sestra). Odběr dělají z prstu.
Mám za to, že i na III. poliklinice dělají tento odběr, jen tam jsou snad hodnější a můžeš mít čaj, kterým si to pitíčko naředíš a snad tam nemusíš celou dobu sedět. Ale to opravdu nevím na 100%, takže jedině si tam zkusit zavolat (telefon dle www. by měl být 318 427 425) a nebo tam zajít se zeptat.

@kaleilah tady jich je :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindulina jdu se tak nějak zeptat, jak je v Příbrami.... jak je to tam se školkama atd. Přítel by tam asi od září měl práci, nikdy jsme tam nebyli a vypadá to, že se tam budeme stěhovat. Vůbec to tam neznáme, navíc Daniel jde teď od září do školky, ani nevím jestli by mi ho po novým roce vzali jinde. Taky u nás mám "svojí porodnici" kde se dá rodit přirozeně, koukala jsem ale, že Příbram je na tom taky dobře, jsou připravený na alternativní porody, ale nevíte jak to je s ambuporodama? a co pediatři? je v Př. nějakej doktor, kterej by mi vzal mimčo do péče pár hodin po porodu?

A nevíte o nějakým ubytování? např jestli známej nepronajímá byt nebo tak něco???? to je otázek, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem z toho úplně mimo, stěhování by vyšlo na Vánoce a já bych měla v lednu rodit :sweat_smile:

a hlavně, přítel bude potřebovat na dobu, co bude ve zkušebce sehnat ubytování, nejlíp něco malinkýho, nebo ubytovnu??? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby jsme netáhli dva nájmy, a pak by jsme se stěhovali všichni do něčeho většího....bože to je hrozný, mě už z toho hrabe :confounded:
17. srp 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaleilah mne se v Pribrami libi, prijde mi, ze ted ma Mesto hodne planu, i pro deti, hodne se tu opravuje, buduje...
co se tyka skolek, to je bida. Myslim, ze by ti Daniela nevzali, je plno a je plno deti, co se nedostalo :frowning2:.
Na porodnici nedam dopustit, u mne maji za 1. Pediatra by jsi asi sehnala a ambuporody ti neporadim.
co se tyka ubytovani, jsou tady ubytovny, ale nevim, jak jsou plne, to ti fakt neporadim.
21. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se tady taky líbí.
Školky - jak psala janča, to je tady problém. Naty bude mít teď 4 roky a dostala se jako poslední. Je možné, že třeba na Sídlišti se něco uvolní, ale to nemáš 100%tní.
Porodnice - taky jsem byla maximálně spokojená.
Dětský doktor - je lepší si dopředu (pokud možno co nejdříve) si ho domluvit a myslím si, že by s tím převzetím do péče hned snad nemusel bejt problém.
Ubytování taky neporadím.
Jedinej problém pro Příbram mi příjde pak zaměstnání pro maminu. ALe uvidíme co bude za 3 roky, že
29. srp 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
přistěhovali jsme se sem nedávno, tak se k Vám přidám, ať zjistím, co se děje v Příbrami:slight_smile:))
Zítra se pokusím něco dočíst, ať jsem trošku v obraze...
14. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

@anelka001 - Vítej, snad se ti tady bude líbit :slight_smile:

tak jak je? Začala škola - školka, tak asi žádná nestíháme, co????

Nevyrážíte některá do Sokolíku v pondělí?? Já chci vyrazit s Vojtou, ať si taky užije :slight_smile:

Jindule
15. zář 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindulina Děkuji:slight_smile: Koukám, že jsi tady nejvíc aktivní ty:grinning: tak tě budu asi nejvíc obtěžovat :grinning:

co je to Sokolík? Že bych taky zašla... :wink:
15. zář 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

nějak nestíhám :grinning: Už týden bydlíme a mám pocit, že jsme stále v krabicích, ale vypadá to tu už rozhodně líp :slight_smile: Děti jsou spokojené, v jednom pokoji spí a v druhém mají hračky :dizzy_face: Až projeví přání se rozdělit, tak půjdou od sebe :grinning:

@jindulina v pondělí prý bylo v Sokolíku 30 dětí! :slight_smile: My jsme s Eli přesídlily na úterý :dizzy_face: Má to pořád švagrová a už se to snaží přizpůsobit větším dětem :dizzy_face:

@anelka001 ahoj :slight_smile:
Sokolík je klub pro děti :slight_smile: Mají otevřeno každý den od půl 9 do 12 a od 10 do 11 je pro děti program. Pondělí je pro děti od 12 do 18 měsíců, ve čtvrtek je od 9:00 svičení pro miminka :slight_smile:
Je to v Sokolovně :slight_smile: proto Sokolík :grinning:

@kaleilah se školkou bude v PB asi problém... Vím, že jsou dost nacpané, ale zkus se někde zeptat, třeba ti malého vezmou :wink:
V PB porodnici jsem rodila a byla jsem spokojená... S ambu porodem nevím, možná by se dalo :wink:
Pediatrů je tu taky dost, ale moc neberou. I když přistěhovalce by vzít měli :slight_smile:
15. zář 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
zacala skolka, ale stiham, protoze jsme ted bojovali s rotavirama. Ale Lucka je uz mnohem lepsi, zdrava, tak s ni zitra skocim k dr. , at ji da papir, ze muze do skolky. lucka se moc tesi :slight_smile:. Jen to bude asi hukot, pry tam strasne deti kaslou a rymujou... Lucka oslabena.. no uvidime.

@jindulina do sokolika v po jsem chtela ted jit, ale fakt nevim, 30 deti je mazec, vim to od jine mamci a porad vaham.
@zany kam bych mohla se Zuzkou do sokolika? kam by se vekove jeste hodila? nevis, jestli se nebude resit to, ze by pondeli rozdelili? treba od 10 a dalsi skupinu od 11ti? tohle se neda, to je hrozny hukot!

@anelka001 vitej :slight_smile:
15. zář 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mjanca nevím jak to budou řešit... Tím jak bylo prý hodně miminek, tak se přesunuli na pondělí. Vím, že když byl Honzík menší, tak pondělky měli omezené na max. 20 dětí a i se to nějak rezervovalo. Jak to udělají teď netuším. Možná že to časem ustane :wink: Možná bych zkusila i středu, ta bude podobná jako pondělí :wink: I to úterý by šlo, ale tam už se to Milena snaží přizpůsobit pro ty větší děti jako je Eli a Monča :slight_smile: Ale byly tam i menší děti :wink:
U nás ve školce zatím dobré, ťukám :slight_smile: Hlavně, že máte rotaviry za sebou :dizzy_face:
15. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mohu se k vam pridat??
15. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany tak uvidim, zkusim,jak to bude v po vypadat a kdyz to bude stejne, tak zkusim tu stredu.

@petulak1988 jasne, ze se k nam muzes pridat. Jsi z primo z PB? neco nam o sobe napis, jsme zenske zvedave :grinning:
15. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mjanca pochazim z pribrami a presehovala jsem se pred rokem do prahy ale porad tam mam svoji rodinu...no my se snazime s ritelem o miminko jiz 17cyklus ale v pronatalu v praze nam mi zjistili PCO syndrom tudiz se vlastne snazime 3cyklus s ovulaci kterou mi vyvolali clostylbegytem a prgnylem...a jsem po 2.IUI jinak jsem 15DC na IUI jsem byla vcera..takze cekame co ty,??
15. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mjanca Díky za přivítání:slight_smile:

Tak sokolík mám docela zruky:frowning2: jedině autem, pěšo je to pěkná dálka:slight_smile: ale může to být supr, tak třeba se někdy odhodláme:grinning:

Co jinak pořád děláte? Vy bydlíte všichni v centru?
16. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Vítám:slight_smile: já jsem tu od včera:slight_smile: Tak držím palce, ať to vyjde :wink:
16. zář 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anelka001 Prej nejvíc aktivní :grinning: Jsi mě rozesmála. Bane. To víš, starší mi začala chodit do školky a malej si vyhraje a tak nějak nakukuju. Tak i občas písnu :grinning:
O Sokolíku ti psaly děvčata.

@zany - tak to je mazec, 30 dětí, koukám jako blázen Dneska jsme nešli, Vojtovi rostou zuby, tak má rýmu, tak tam raději nejdem. A pamatuju si, že to bylo omezené na 20 dětí. Je to zvláštní, že to takhle pustili. A jako se divím, byl to první den Sokolíku a k tomu ještě bylo venku docela hezky. Pro nás je jiný den trošku zabitej, protože je Vojta fakt ještě malej.

@mjanca - Jani - to Vás to trápí jako od těch prázdnin??? to je hrozný :frowning2: Snad bude brzy lépe. Zítra jdou dětičky do divadla, tak jsem na Naty zvědavá. Snad se jim neztratí :grinning: :grinning:

@anelka001 - někdo bydlíme na sídláku, některá ve Staráku a některé na vesnici, že děvčata :grinning:

@petulak1988 - držíme palečky, ať se zadaří. A jak se ti líbí v Praze? Já tam bydlela chvíli, ale s dítětem si nedokážu představit, že tam bydlím. Příjde mi to město pro svobodné :grinning:
19. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindulina jj dobre ja nebydlim v centru tam bych v zivote nesla.....bydlime v radotine to uz skoro neni praha :slight_smile: jsem tu spokojena....a moc dekuji za palecky
19. zář 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindulina závidim, že si malej vyhraje:grinning: to já ji mám pořád v závěsu za sebou:slight_smile:) jen když spí, tak můžu řádit:slight_smile: já bydlím až ve Zdaboři, tak je to celkem daleko:frowning2:
19. zář 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

delší dobu jsem nenakukovala, tak napravuji :wink:

@mjanca uvidíš, třeba se to vystříbří a v pondělí tolik dětí nebude... Začnou nemoce a z 30 dětí jich bude půlka! Teď bylo v úterý 17 dětí... My teda nebyli, protože Honzík měl teplotu, takže jsem byla s dětmi doma :wink: Ale už je OK, měl jen teplotu, ale nic jinýho mu nebylo...

@jindulina přesně tak, někdo na vesnici, jako já :grinning: Dalo by se říct na samotě :grinning: :grinning: :grinning: Do vsi daleko :grinning:
Jak se líbilo Naty v divadle? Divím se, že tyhle prcky berou do divadla. Vím, že u nás ve školce to moc nedělají, aby ty děti co právě nastoupily hned někam šly.... :wink:

@anelka001 autobusem to daleko není :slight_smile: Pěšky to kus je, to jo, ale já to mám teď tak 10 km co jsme se přestěhovali :wink:

@petulak1988 jsem z těch tvých zkratek celá vedle :grinning: Jinak vítej a držím palce :slight_smile:
21. zář 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany Tak 10km taky není daleko, od nás je to tak 7km:slight_smile: A kam jste se odstěhovali? Koukám, že tam asi dávají lišky dobrou noc:grinning:
21. zář 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anelka001 odstěhovali jsme za PB, do Bohutína :wink: Ono je to teda ještě kousek od Bohutína, říkají tomu lokalita Rusalka :slight_smile:
Ale je tu klid, dneska jsem děti pustila na zahradu a měla klid uklízet :dizzy_face: Vždycky jsem jukla kde jsou a v pohodě :dizzy_face: Vědí, že ze zahrady nesmí a hrály si na písku :dizzy_face:
21. zář 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zany Taky jsme byly dneska na písku v parku:slight_smile: akorát jsme byly jak čuňata, byl trošku mokrej:grinning: Tak to závidim...taky bych ráda do domečku, někam do klidu...my tu bydlíme taky chvilku....:slight_smile: takže ani nevím, kde je Bohutín:slight_smile: vím, že za náma je Milín a to je všechno:grinning:
21. zář 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek