Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
petulak1988
22. zář 2011
@zany moc dekuji DC je den cyklu a PCO je syndrom polycystickych vajecniku a jsem 8den po inseminaci to je to IUI
kathlin
11. říj 2011
holky chci se zeptat jestli náhodou nějaká z vás nevíte ke kterýmu datumu v měsíci chodí mateřská???děkuju moc za odpovědi
zanyautor
14. říj 2011
@kathlin normálně chodí dřív, mám pocit, že kolem 8. - 10. jí mám na účtu, jinak teď přišla až dneska :-|
jindulina
1. lis 2011
@kathlin mateřská mi chodila ze sociálky z Prahy asi tak do 10. Rodičák až nejdříve 10 (teď v říjnu měli trošku zpoždění). Na rodičák třeba mají příkaz do banky prý 8.
jindulina
30. lis 2011
DĚVČATA, SHÁNÍM MIKULÁŠE NA PONDĚLÍ. NEMÁTE ZNÁMÉHO, KTEREJ JE HODNEJ A BYL BY OCHOTNEJ SE TU ZASTAVIT???? ČERTI MŮŽOU ZŮSTAT U VRÁTEK. 😃 😃
kathlin
11. led 2012
holky už vám přišel rodičák???
esssi
18. led 2012
Přišel dvanáctýho..jde o to, že teď se z Příbrami posílá rp celýmu středočeskýmu kraji, tudíž to asi je, že co den, to jiný město? nevím..každopádně pb asi 12., no...
ivabend
15. říj 2013
Holky holky holky.... je to sice stara diskuze,ale mohla by se obnovit... je tu nekdo z pribrami??? mam osmi mesicni holcicku, tak hledame kamosku, kamose na poradne raubireni 🙂 🙂 🙂
mavo
31. led 2014
Není tady nějaká maminka z okolí Dobříše? Mám 6ti týdenní holčičku a nemáme kámošku... nebo kámoše 🙂
nanina1
10. bře 2014
@ivabend Ahoj ještě by jsi měla zájem o kamarádku na procházky bydlím v Pribrami rok a je nám tu smutno mám 11.mes.holcicku jestli by se vám chtělo tak mi písni a mužem se potkat. budu se těšit zatím se mějte fajn
ivabend
10. bře 2014
@nanina1 Ahojky, no jasne 🙂 🙂 🙂 tak to jsou holky skoro stejne stare 🙂 Pisni mi radsi na fcb, sem chodim jen vyjimecne - https://www.facebook.com/iva.bendova?ref=tn_tnmn

Budu se tesit 🙂
nanina1
10. bře 2014
Ahoj snad jsem té na tom FB odeslala tu zadost nejsem totiž moc počítačovej tip jinak jestli ne tak ja jsem na FB jako Martina Bohmova-Lepsi tak to prosím zkus ty tak zatím pa
mydriasa
27. led 2015
Ahoj, mám 4 měsíční holčičku, přestěhovala jsem se do Příbrami za partnerem v polovině těhotenství, moc tu nikoho neznám a ráda bych potkala nějakou maminku malého dítka s cílem vyjít si na procházku, pokecat..a tak.
nevestinka2010
6. kvě 2015
zdravim pribramskou sekci a sdilim a prosim o sdileni teto akcicky ... diky!
https://www.facebook.com/events/1646567055573511/
nanina1
8. pro 2015
Ahoj holky chci se zeptat jestli některa z vás nemá kontakt na paní na hlídání z Nové hospody U Příbrami údajně hlídání doma a jestli jo tak jestli má někdo s ni zkušenosti Děkuji
okakik
9. lis 2016
Ahoj, hledám gynekologa v příbrami, přestěhovala jsem se sem před týdenm.

Začni psát odpověď...

Odešli