• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
@zany moc dekuji DC je den cyklu a PCO je syndrom polycystickych vajecniku a jsem 8den po inseminaci to je to IUI
22. zář 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se zeptat jestli náhodou nějaká z vás nevíte ke kterýmu datumu v měsíci chodí mateřská???děkuju moc za odpovědi
11. říj 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathlin normálně chodí dřív, mám pocit, že kolem 8. - 10. jí mám na účtu, jinak teď přišla až dneska :unamused:
14. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathlin mateřská mi chodila ze sociálky z Prahy asi tak do 10. Rodičák až nejdříve 10 (teď v říjnu měli trošku zpoždění). Na rodičák třeba mají příkaz do banky prý 8.
1. lis 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
DĚVČATA, SHÁNÍM MIKULÁŠE NA PONDĚLÍ. NEMÁTE ZNÁMÉHO, KTEREJ JE HODNEJ A BYL BY OCHOTNEJ SE TU ZASTAVIT???? ČERTI MŮŽOU ZŮSTAT U VRÁTEK. :grinning: :grinning:
30. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už vám přišel rodičák???
11. led 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišel dvanáctýho..jde o to, že teď se z Příbrami posílá rp celýmu středočeskýmu kraji, tudíž to asi je, že co den, to jiný město? nevím..každopádně pb asi 12., no...
18. led 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky holky holky.... je to sice stara diskuze,ale mohla by se obnovit... je tu nekdo z pribrami??? mam osmi mesicni holcicku, tak hledame kamosku, kamose na poradne raubireni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Není tady nějaká maminka z okolí Dobříše? Mám 6ti týdenní holčičku a nemáme kámošku... nebo kámoše :slight_smile:
31. led 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivabend Ahoj ještě by jsi měla zájem o kamarádku na procházky bydlím v Pribrami rok a je nám tu smutno mám 11.mes.holcicku jestli by se vám chtělo tak mi písni a mužem se potkat. budu se těšit zatím se mějte fajn
10. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nanina1 Ahojky, no jasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak to jsou holky skoro stejne stare :slight_smile: Pisni mi radsi na fcb, sem chodim jen vyjimecne - https://www.facebook.com/iva.bendova?ref=tn_tnmn

Budu se tesit :slight_smile:
10. bře 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snad jsem té na tom FB odeslala tu zadost nejsem totiž moc počítačovej tip jinak jestli ne tak ja jsem na FB jako Martina Bohmova-Lepsi tak to prosím zkus ty tak zatím pa
10. bře 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám 4 měsíční holčičku, přestěhovala jsem se do Příbrami za partnerem v polovině těhotenství, moc tu nikoho neznám a ráda bych potkala nějakou maminku malého dítka s cílem vyjít si na procházku, pokecat..a tak.
27. led 2015 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim pribramskou sekci a sdilim a prosim o sdileni teto akcicky ... diky!
https://www.facebook.com/events/1646567055573511/
6. kvě 2015 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chci se zeptat jestli některa z vás nemá kontakt na paní na hlídání z Nové hospody U Příbrami údajně hlídání doma a jestli jo tak jestli má někdo s ni zkušenosti Děkuji
8. pro 2015 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hledám gynekologa v příbrami, přestěhovala jsem se sem před týdenm.
9. lis 2016 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek