• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Jindul, ty jsi blázínek!!! Kdyby jsi viděla, když se nacpe do bazénu naše skupinka, tak by byl bazén rovnou prázdnej :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak v Sokolíku se dá kočárek nechat... Mají tam pro to prostor, takže žádný strach :dizzy_face: Dá se tam sjet zadním vchodem od hřiště a je tam i nájezd :slight_smile:

A ještě jsi mi Jindul nenapsala jestli znáš tu manžovu ségru :confused: :sweat_smile:

Luci, já jezdila na Budějovickou a zvládala jsem to rychlým tempem na Anděla za 30 minut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak dneska jsme násilím otvírali pusinku a koukala jsem na zoubky a 4 už má docela nalité... Tak snad to nebude tolik bolet a předpokládám, že i ta protivnost s tím souvisí... :unamused:
23. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Zany, tak to je dobrá zpráva, že se tam může s kočárkem. To jsem nevěděla. A já jsem moc zvědavá na ten bazének, budeme to mít jen na dva měsíce a asi to bude v úterý od 2 hodin. Jsem zvědavá i na malou, jak to veme. NO a já tu sestru neznám. Ale manža mi tu koukal přes rameno a říkal, že zná tvého manžu, že má ségru. A teď nevím, zda říkal Lucka, nebo nějak. On dělá v Eurotelu, tedy v O2 a to je nějak profláklé. Nebo že by jí znal ze školy, či co, to fakt nevím. Jsem se jen tak zeptala :slight_smile:
Snad Vám zoubky rychle vylezou. Nám tedy lezou pomalinku. Prý to má nalité (mě to fakt ale příjde pořád stejné), tak uvidíme.

Krásný večer, já jdu za tou hudrulkou:slight_smile:
23. dub 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul, ségra se jmenuje Jitka a chodila na průmyslovku... Tak třeba jí zná spíš ze školy :wink:

No nám to fakt leze pomalu, takže tímhle tempem máme 4 do Vánoc jako vymalované :grinning: Snad vám to taky rychle vyroste! Je s tím jen trápení :angry: :angry: :angry:

V bazénku se bude Natálce určitě líbit :dizzy_face: Honzíkovi se tam líbí a ani nikdy moc neprotestoval :sunglasses:
23. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.

Tak u nás noc byla zase šílená. No snad se to fakt změní.

Zany - no tak manža chodil s Jitkou do třídy na průmku:slight_smile: Tak odtamtud jí zná. A ty zoubky, jsem na ně tedy fakt zvědavá. Některé maminy ani neví, že jim vyrostl zub a my, my to vlastně taky nevíme :grinning:
A bazének, věřím, že se jí bude líbit. Ale já jí neumím polévat. Takže snad se někdy potopíme pod vodu :slight_smile:

Já utíkám, zase hudruje, kočenda jedla.
24. dub 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, mne bude stacit jezdit v pul sedmy, praci mam v Praze cca 20 min od Knizeci... no snad to zaziju jen kratce :wink:

jindul, tak to jsem rada, ze se zany rikate, ze se to da zvladat... ja bych chtela pracovat v PB, ale pro me tam zatim nic neni... no budu doufat, ze po detech se neco najde, musi, protoze pak uz dojizdet odmitam (ostatne to je celkem pochopitelny :wink: )

jindul a ten Ondrousek se vam zdal dobrej? mam 3 kontakty, ale reference jen tady na toho... (a ten je i nejdrazsi)
jindul, jinak si predstav, ze znam v PB malou Natalku, ktere je o mesic mene nez te vasi :slight_smile: a neprehanej s tim vyplavenim bazenu! :wink: holky, ja bych chtela taky chodit s drobeckem na plavani a vubec kamkoli! ted to nechovani jeste snasim dobre, prece jen rekonstrujeme a zarizujeme bytecek a mame pred svatbou, ale co pak, to nevim :pensive: snad budeme mit stesti... uz jsem podala na zdravotni pojistovnu ty lazne, tak snad mi pomohou :slight_smile:

mejte se krasne, dneska bude asi hezky, tak si to uzijte s ratolesma venku :slight_smile: (zany, Honzik uz muze ven?)
24. dub 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme si dneska trochu přispali :dizzy_face: Honzík sice vstával v 6, ale vypil si u mě mlíčko a ještě jsme to zalomili a spali jsme do půl 8 a kousek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás se teď spinká!
Ale Honzík nechtěl usnout se mnou v posteli, tak mě tak naštval, že jsem ho šoupla do postýlky a nechala jsem ho být! No a před chvílí jsem se tam byla kouknout a spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže to budu muset dotáhnout k dokonalosti a naučit ho usínat po obědě samotného každý den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Manža ještě nevolal, že jede domů, tak se asi půjdu najíst sama... Mám hlad jako vlk :grinning:
Honzíkovi dneska losos moc nejel :unamused: Normálně to zmetek plival ven, ale brambory mu jeli!!!

Závidím vám, že můžete ven :pensive: Já jsem zmrzlá jak hovno pod lupenem!!! Předpokládám, že venku je tepleji než uvnitř :angry:
Jinak tchýně by měla dneska dorazit dřív, abychom mohli s manžou vyrazit ještě do města vybrat pro synovce dárek k narozkám... :slight_smile:
24. dub 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, ven fakt ještě nemůžeme :unamused: Zítra jdeme na kontrolu, tak uvidím co nám Mudra řekne... Snad bysme o víkendu na chvilku mohli :confused: :dizzy_face:
Tak jestli to máš z Anděla 20 minut, tak to je v pohodě :dizzy_face: Ale doufám, že nebudeš dojíždět dlouho a budeš brzy těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ani já bych se po mateřský nechtěla vrátit do Prahy... Prostě by to nešlo! Vždyť bych viděla děti jen ráno a večer... :unamused:

Jindul, tak to vidíš jak je ten svět malej a PB obzvlášť :grinning:
24. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak snad uz od zitrka budete moci ven, pry ma byt zitra hezky :slight_smile:
presne tak, radsi horsi prace, ale s detma a manzelem :slight_smile:
24. dub 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii - určitě to dojíždění zvládneš a když máš práci takhle blízko Anděla, tak je to taky super. Držíme palečky, aby jsi byla brzy těhulka. Po pravdě, jestli mimi chcete už nyní, tak bych se jen tak snažila (ne nátlakově :grinning: ), protože zmatek kolem rekonstrukce a svatby zapříčiní to, že na to nebudete myslet a určitě se Vám to brzy podaří :wink:
S Ondruškou Daliborem, no ještě máme doma jeho CD:slight_smile: Protože jsme chtěli živou muziku a do místnosti se nám vešel maximálně jeden muzikant, tak jsme ho vzali. ALe po pravdě, raději CD než jeho. ALe uslyšíš z toho CD,můžu ti ho půjčit (máme ho jako památku u svatby), jestli ho ještě nemáš. Škoda že nemáme svatbu na PC, protože by sis to poslechla. ALe oni ho všichni překřičeli, takže to nakonec bylo dobré:slight_smile:
Kde budete mít obřad??? My to měli na Březnici pod stromem, bylo to príma.

Zany - no jo, svět je malej a PB obzvláště:slight_smile: Jak malému je? DOufám, že lépe. Dárek jste koupili? Dneska jsme malou sprchovali, aby na plaváníčkování nebrečela ve sprše. Byla to legranda. A co ona na to, dneska už spinká v postýlce. Snad jí to fakt vydrží do půlnoci.

Takže utíkám za manžou. Mějte se holčiny moc krásně, opatrujte se a krásné sny
24. dub 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, my chteli puvodne taky Breznici, ale mame to jinde, pisnu ti to do IP

tak jestli je ten muzikant takovy, tak ho nechci, za nabidku CD dekuju, ale on nam ho taky poslal a pry uz dnes doslo... tak jsem zvedava... jak jsem rekla, jeste mam dva kontakty, ale ty pany nikdo znamy neslysel, takze se toho bojim...

dobrouky :slight_smile:
24. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a nešlo by se s těma ostatníma muzikantama domluvit, jestli by vám něco nezahráli na ukázku? :confused: Je to takový blbí jít do něčeho o čem nic nevíš :unamused:

zany držíme s Kubíkem palečky aby jste už byli zdraví a mohli o víkendu ven. Na neděli hlásí krásně. :dizzy_face:

Jindul to je super, že malý se sprchování líbí. Kubíkovi přestalo vadit až nedávno. :sweat_smile:

Kam se nám ztratila Jadik? :confused:

Dneska bylo krásně, tak jsme vyrazili ke kamarádce na barák. Bylo to fajn. Kubík všude ťapkal, ale když jsme mu dali auto, tak to bral po kolenou a byl jak prasátko. :grinning: No jo, musim si zvykat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme šli ještě na chvilku dovnitř a tam si hrál s malou o tři měsíce mladší kamarádkou. byla to fakt stranda, pozorovat ty 2 malý dětičky. :grinning:

Přeji příjemnou a klidnou noc. Papa
24. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

hlásím se po kontrole :slight_smile:

Honzík už je zdravý, tak máme dobrat ATB (do úterka) a od středy můžeme ven :wink: No sice je to za trest až od středy, ale když vidím to počasí, tak by to asi stejně žhavé nebylo... :unamused: :unamused: Uvidíme, možná to porušíme a už v úterý bysme ťapali :dizzy_face:

Jinak tam Honzík trochu protestoval, když ho paní doktorka poslouchala, tak jsem ho musela chovat! Pak si trochu pobrečel když mu prohmatávala bříško, no a když přišel na řadu krk, tak to byl řev :grinning: Ale aspoň tam dobře viděla a já viděla i ty nateklé stoličky :slight_smile:

Dáreček jsme včera koupili - traktor a barevné křídy :slight_smile:

Luci, snad se vám toho muzikanta podaří vybrat... Živá muzika je podle mě vždycky komplikovaná :unamused:
25. dub 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky, kde všechny jste???? :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Já sice chápu, že je hezky a že narozdíl od nás můžete ven, ale až takováhle neúčast???? :rolling_eyes:
27. dub 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak jsem konečně tady, vůbec se sem nemůžu dostat :pensive:
Ale jak tak koukam, tak nejsem sama :sweat_smile: :grinning:

Zany, tak to je dobře, že už je Honzík zdravý :slight_smile:

Luci, ohledně selete taky nemůžu pomoct, nikoho takového neznam, kdo to dělá :frowning2:
Chtěla jsem se optat, pokud to neni tajné, kolik si řekl ten hudbník ? :confused:

K dojíždění do Prahy se nebudu připojovat, nikdy jsem tam nepracovala :dizzy_face:
27. dub 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak máme rýmu :frowning2: . V pátek večer nějak chrochtal tak jsem zkusila odsát a nic. Ve tři ráno jsem ho dala ke kozině, ale vyplivl jí, protože se nemohl nosíkem nadechnout, takže jsem šla odsávat. Tolik jsem toho nikdy ještě neodsála a bylo to lehce nažloutlé. Takže jsem začala stříkal mořskou vodu ve spreji a dneska jsem mu koupila nasivin. Myslíte, že to můžu kombinovat? :confused: Jinak je v pohodě a normálně chodíme ven.

Včera jsme se byli podívat ve Lhotě na leteckým dni. Kubíkovi se to moc líbilo, jak lítali ty letadla těsně nad námi a ani se nebál :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska před obídkem jsme se sebrali a jeli jsme k dědovi na hausbot. Jela i moje mamina s bráchou tak to bylo fajn. Konečně jsme si zase pokecali :grinning: . Bylo nádherně, že Kubík tam nakonec lítal jen v bodíčku a punčoškách, které jsem mu původně dala pod tepláčky, aby mu nebylo chladno, když má rýmu. :sweat_smile: :confused: Vzali jsme tam Kubíčkovi novou tříkolku, takže jsme ho tam vozili, on pořád troubil a byl nejspokojenější dítko pod sluncem. :grinning: Včer jsme přijeli až po půl sedmý takže usnul až po půl osmé. Před chvilkou zakníkal, ale zase přestal. tak uvidíme. Doufám, že nebudeme muset v noci odsávat.

Jinak na zítra hlásí taky jasno a 20 stupňů tak asi vyrazíme zase k vodě. :grinning:

Zany neboj vy už brzy taky vyrazíte ven. Jen aby vydrželo to počasí :sweat_smile:

Jadik neboj nejsi sama, kdo nestíhá. :grinning:

Zatím se loučím :dizzy_face:
27. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my jsme včera porušili zákaz a vyrazili jsme ven :slight_smile: Doma totiž byla větší zima jak venku a Honzík měl studené ruce a venku je měl krásně teplé :wink: Dopoledne jsme šli okolo baráku, koukli jsme na koníčky a šli jsme na oběd. A odpoledne jsme byli taky tady u baráku a Honzík hrabal kamínky :dizzy_face:

Jinak víkend jsme měli návštěvní :dizzy_face: V sobotu tu byli kamarádka z práce s manželem a v neděli pak přijeli brácha s rodinou a oslavili jsme manžovi a synovcovi narozky :dizzy_face:

Sokolko, kombinace mořské vody a nasivinu by vadit neměla :wink:
Tady včera takové horko nebylo a občas to i fouklo, takže Honzík měl hezky mikinu a bundičku a tepláčky i punčošky! Přece jen je po nemoci, tak nechci nic pokoušet :confused:
28. dub 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

moc vás zdravíme, nějak nestíhám reagovat na nic:frowning2: Snažíme se užívat počasí, dneska zase vyrazíme.

Zany - je super, že maličkej je už zdraví. Ještě dobrat ty antibiotika a bude to. Já jsem včera malé taky dala punčošky+tepláčky a měla body,tríčo a mikču.Ve stínu měla trošku chladné ručičky.

Sokolko - doufám, že budete brzy zdraví. A ten letecký den by byl super. akorát mě točí, tak letadla se otáčela na Příbramí a u nás to byla jak při náletech. Lítají hrozně nízko a je to tedy hukot:(

Jadík - tak to máš štěstíčko, že jsi nemusela nikdy dojíždět do PRahy. Já bych taky nejraději měla práci v PB, ale kolikrát jsem byla na pohovorech (třeba hromadných) a půlka lidí řekla tomu v čele "AHOJ" a já věděla, že je po nadějích. No doufám, že teď, když konečně mám praxi 6 let a ještě na velice dobrém místě, že bych mohla nějakou práci najít. Uvidíme za pár let:slight_smile:

Tak se mějte hezky děvčata. Ať dětičkám je dobře a můžete si užívat krásného počasí.

Pa Jindula

PS: trošku jsem nějaká na měkko - zítra máme 6 měsíců, toto utíká :wink:
28. dub 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak dneska udělal Kubík po dlooooohé době rekord. Vzbudil se až v půl jedný a pak ještě dvakrát. Vstávali jsme po půl sedmý :grinning: . Jinak rýmičku má pořád, ale snad už se to bude jenom lepšit. V tejdnu mu budeme muset zajít koupit nějaký botičky. Ty co má už má 3 měsíce a tak nevím, jestli už ho nezačínaj tlačit. Sice byli větší, nekulhá v nich a dobře se mu nazouvají, ale musíme mu stejně nějaký koupit. No a taky bačkůrky na doma. Přece jenom je to pitomý, když chodí doma v tom, v čem chodí venku. :sweat_smile: ¨Dneska asi vyrazíme zase na vodu. Včera to tam sice sem tam taky pofouklo, jenže děda má okolo toho mola takovou síťku a přes to nefouklo, takže by Kubíkovi bylo fakt vedro, kdybych ho nechala takhle navlečenýho.

Jindul počkej až bude malý rok. to bude teprve nářez. :dizzy_face:
28. dub 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak vcera bylo uzasne a dnes to taky vypada pekne! tak si to venku za me uzijte :wink:

my meli super vikend u kamaradu na chate, vcera jsme makali na byte a dnes jedu na zkousku satu :dizzy_face:

jinak MS nedorazila, dnes jsem 47 DC, byla jsem na gynde a pry pockame jeste 14 dni, jestli prijde sama... uz me to pekne stve, protoze ani nevim, zda mam ovulku...
28. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Tak dnes je zas krásně, tak taky půjdeme ven :slight_smile:

Zany, to máš pravdu, že doma je větší zima než venku.

Sokolko, ať se vám u vody líbí a nespalte se !!!
Taky si myslím, že nasivin + mořská voda nevadí :slight_smile:
Přejem, ať vám brzy přestane rýma a koupíte krásné a pohodlné botičky :wink:

Já jsem taky včera Adélce dala punčocháčky + tepláčky,body+mikinku, když zašlo sluníčko, tak byla zima.

Jindul, taky nevím, zda po mateřské seženu nejakou práci :confused: :sweat_smile: , ale do Prahy rozhodně dojíždět nechci :dizzy_face:
28. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééé, Luci, my jsme to poslaly stejně, ale tys byla o chlup rychlejší :grinning: :grinning: :grinning:
Neboj, MS dorazí , třeba to máš teď jen trochu rozhozený po té operaci ...
Luci, kolik si řekl ten hudebník ?
28. dub 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem se pustila do umytí oken dole v chodbě... Byli pěkně špinavý a nemohla jsem se na to už ani koukat!!! :unamused: Ještě pověsím záclony, jedny vyžehlím a ještě i závěsy a je hotovo :dizzy_face: Pak se taky musím vrhnout na okna nahoře, ale nevím kdy... :confused:

Dopoledne jsme byli ve městě a koupili jsme dvoje botky :dizzy_face: Jedny se žirafou (Sokolko, máme ty co vy :slight_smile: ) a jedny u Dechmanna :slight_smile: Jsou spíš takový na jaro, léto... Ale má tam o trochu víc místa než v těch plátěnkách, tak by mohli i dýl vydržet :slight_smile:

Taky jsme reklamovali tučňáky a paní nám řekla, že jsme snad jediní kdo to reklamuje!!! :angry: No nevím, ale každopádně u nás jedou každé koupání!!! Jestli to nebude tím, že je používáme :grinning: :grinning: :angry:

Odpo vyrazíme zase ven :slight_smile: Honzík se aspoň unaví a bude večer hezky spinkat :slight_smile:
28. dub 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebuju radu. Kam se chodí do Příbrami na cukr? Děkuju jdu tam zítra (už mi konečně našli stracenou těhu. kartu)
28. dub 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, já jsem byla na cukru u svého gynekologa, takže ti asi moc neporadím... :confused: :unamused:
Ale předpokládám, že asi do nemocnice... :confused:
28. dub 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani K. - tak normálně v nemocnici, kde berou krev, v laborce. Ale je potřeba přijít hned na 7 hodinu, protože oni pak mají keci:slight_smile: A sedíš tam asi ty dvě hodiny.

HOlčiny, já vůbec nestíhám. nažím se být s malou co nejvíce venku, zítra máme očkování a tak nevím, jaká bude reakce.

Jinak je to tedy mazec, jak to vše utíká. Krásný večer a mějte se moc krásně. papapaaaaaaaaaaa
28. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, ty jsi teda šikulka :wink: To já jsem dnes neudělala vůbec nic, celé odpoledne jsme byly venku :dizzy_face:
Botičky ještě nemáme, zatim je nepotřebujem

Jindul, snad to malá zvládne dobře a nebude mít žádnou reakci.

Jani, já byla na ZUNZu na odběrech, je to v té budově hned u vrátnice.

Jdu se chystat do hajan :slight_smile:
Přeju vám všem dobrou a klidnou noc a hezké sny :slight_smile:
28. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Honzík v noci špatně spal a tak si to ráno natáhl a spinkal až do 8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dopoledne jsme spolu uvařili, něco poklidili a hrál si sám :dizzy_face: Taky to tu podle toho vypadá, protože jsou všude rozházený hračky, ale rozhodně to neuklízím, protože odpo to bude to samý :dizzy_face: :unamused:

Jinak počasí mě pěkně s**e!!! :angry: :angry: :angry: Hlásili přeháňky a přitom chčije celý den!!! :angry: :angry: :angry:
A to jsme měli na odpoledne naplánovanou procházku s kamarádkou :unamused:
29. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, malá taky dnes špatně spala, vzbudila se ve 4:30h. a hrozně plakala, vůbec nešla utišit a zabralo až mlíčko.Pak ještě usnula a spinkala do 9:30h. :dizzy_face: :slight_smile:

Počasí je fakt hnus :angry: tady taky leje bez přestavky :angry:
29. dub 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dala jsem do albicka moje satky na svatbu, s masli i bez, jeste nejsou vypasovane a zkracene... ale musim se priznat, ze z nich nadsena nejsem :cry:
29. dub 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já myslím, že nevypadají špatně :dizzy_face: Až budou finálně upravené, se správnou podprsenkou a s nalíčením, vlasy atd. tak budeš krásná nevěsta!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ty sis nechala šatičky šít? :confused: :slight_smile:

Dneska počasí fakt hnus!!! :angry: Celý den jsme byli doma a jsem z toho až otrávená!!! :unamused:
Jdu hodit sprchu, kouknu na Ordinaci a jdu do hajan :dizzy_face:

Hezký večer a dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek