• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
zany, tak to jsi me trosku uklidnila... diky! ja jsem hodne vysoka, takze usit saty pro me bylo jednodussi nez obehavat vsechny svatebni salony v republice :wink: v Praze jsem nasla saticky jen dvoje a jedny jako svatebni ani nevypadaly a navic staly 10 tis.

holky, dobra zprava! - po 48 dnech prisla MS!!! :slight_smile: konecne zase funguju! a ted uz bych mohla otehotnet :wink: :dizzy_face:

zany, Ordinaci jsem tez videla... :slight_smile:

papa a hezky den... dnes jedu zase na zkousku satu, reknu si o par uprav a jinou masli
30. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, já si taky myslím, že až ty šaty budou doupravené, že budou moc hezké a bude ti to moc slušet :wink:
Já jsem taky docela vysoká, ale šaty jsem sehnala v pohodě v PRONUPTII v Příbrami a moc hezké. :slight_smile: upravujou je tam na dýlku i na šířku, takže jsem byla moc spokojená :slight_smile:
30. dub 2008 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Počasí dnes takové divné :angry: já chci sluníčko!!! :sunglasses: :sweat_smile:

Na Ordinaci jsem taky koukala, a začíná to být pěkně zamotané, pěknej mazec :dizzy_face:

Kde máme Sokolku a Jindul :confused: :confused: :confused:
30. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jadiku, ja jsem ale hooooodne vysoka :wink:

Ordinace se mi libi :slight_smile: jeste sleduju Dobrou ctvrt
30. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak malá včera neskutečně plakala, protože chtěla spinkat a já jí nechala asi jen 10 minut před dr. Takže byla fakt na mě naštvaná. No ale co jsem měla dělat, když počasí bylo fakt hnusný a nemohla jsem s ní na procházku. Tak pak aspoň spala přes hoďku. To jsem s ní šla z III. pol až k nám pěšo, ještě že nefoukal vítr a já mohla mít menší deštník.
No dneska už jsme byly taky na procházce. Teď si hraje. Naštěstí teplůtku ani nějakou reakci nemá. Asi jí to sestřička dobře píchla, protože se jí neudělala ani boulička na noze (tak jako od těch předchozích).

LUcii - šatičky jsou moc hezké a až budou úplně doladěné, tak budou fakt nádhera. Já měla půjčené z Prahy, protože jsem vysoká a hlavně i do šířky:slight_smile: a na mě, takové jaké jsem chtěla, tady v PB neměli. Ale ta pálka za půjčení 7500:frowning2: no, ale aspoň jednou jsem si připadala jako princezna:slight_smile: A už se těším, až budeš mít v albíku fotečky ze svatby. A pak co nejdříve fotečku pozitivního testíku.

Zany a Jadík - jak dneska spinkali drobečci? Už to bylo lepší??? My naštěstí už spinkáme lépe, ale i tak vstáváme po 3 hodkách. A já se stydím, neb k ránu (cca od 3 hodin) jsem líná vstávat k malý, tak si jí raději vemu do postele.

No, kdepa je Sokolka???? Snad už je rýminda opustila.

Utíkám, za chvíli příjde manža a asi pojedeme ještě ven. Mějte se moc krásně a užívejte si počasí.

JO a krásný první máj, ať Vás manžové + přítelové pořádně olíbají. A hlavně ať Vás dneska večer neupálí:slight_smile:
30. dub 2008 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak naše noc byla katastrofální!!!! :angry: Honzík se vzbudil už v 10 a do půl 12 vyváděl!!! Střídali jsme se u něj, namazali jsme zuby, hladili ho, byl u nás v posteli, ale nic nepomohlo!!! :angry: Tak pak teda usnul u nás, ale ani nevím jak, protože jsem už byla docela unavená :pensive: Pak si ráno před 5. hodinou vypil mlíčko a šupajdil do postýlky a vstávali jsme v 7...
Dopoledne jsme vyrazili do města a koupili jsme konečně tu bundičku a je i s kalhotama :dizzy_face: Tak mám radost, že máme bundičku na ven kterou klidně může Honzík zničit :dizzy_face:
Po obědě Honzík spal 2,5 hodiny a já jsem si taky zdřímla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jsme šli ven a navečer jsme se šli podívat na čarodky co tu pořádali :dizzy_face: Honzík se tam proběhl, pak si našel nevěstu :grinning: Půlroční holčičku držel pořád za ruku, pak když jí paní vyndala, tak jí pusinkoval a dokonce jí i objímal :grinning: :grinning: :grinning:
Doma jsme hodili rychlou koupel, vypil si mlíčko a už spinká :dizzy_face:
30. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky moje,

koukám, že je tu po mě sháňka :grinning: . Nějak jsem to nestíhala. Vždycky jsem vás jen dočetla a už jsem nestačila odpovědět. :sweat_smile:

Dneska odpo se to počasíčko celkem vytáhlo, takže jsme si udělali krásnou procházku. :dizzy_face: Šla s námi ségra, tak to bylo fajn. Malej už je celkem v poho i když trochu pokašlává. Takže mu dávám ještě medicínku, ale z nosíku už neodsáváme skoro nic. Zatím mu teda ještě pořád střídám nasivin s mořskou vodou, ale už to vypadá, že bude v pohodě. Snad jsem to nezakřikla. :sweat_smile:

Ale skolilo nám to taťku. Nějak ho to chytlo už včera večer, takže mu celej den dělám čajíky. Jenže ono je to těžký, když pořád lítá po zákaznících :angry: . Vím, že to jinak asi nejde, ale na druhou stranu mi večer tvrdil, že už mu je lépe. Tak snad ho to brzo přejde úplně. Já zatím celkem odolávám, i když občas taky zakašlu. Jojo to je to počasí, jednou je krásně a za chvilku se to zatáhne, foukne a je to v pr... :unamused:

Luci šaty jsou pěkný. Není to přeplácaný nějakýma krajkama a až se to doladí, tak to bude super. Ale tu mašli bych asi vynechala. :sweat_smile: No uvidíš sama. Jo a gratuluju k tomu, že přišla MS. :grinning:

Jindul takhle to u nás taky začínalo. Myslím to spaní u nás v posteli. Do 4 měsíců spal celou noc a pak se začal čím dál častěji budit. Takže vždycky putoval k nám do postele, já mu dala kozinu a usnula jsem dřív než on :sweat_smile: . No a když jsem se náhodou vzbudila dřív tak jsem ho přesunula do jeho postýlky. Teď když se náhodou povede, že se vzbudím dřív než on a dám ho do postýlky, tak v tu ránu řve takže vše znovu. Ale zatím to nějak neřeším. Vlastní pokojíček nemá (máme 2+1) a až ho bude mít, tak už bude mít i více rozumu aby pochopil, že tam bude spinkat sám. Nám to ani jednomu nevadí, že spí s námi a náhodou si to i celkem užívám, že je v posteli se mnou. :pensive: Možná je to ode mě i trochu sobecký, ale když on je takovej slaďoušek můj milovanej, že ho mám moc ráda u sebe. :sweat_smile:

Zany snad se to brzy zlepší to spinkání. Já už jsem si myslela, že to začíná být v poho, ale na dnešek opět vypil 2 flašky čaje, pak se samozřejmě pročurdil, takže jsem ho v půl pátý celýho převlíkala. :angry: No uvidíme jak to bude vypadat dál. Ale já jsem si to myslela,že když ho vychválim jak spal z neděle na pondělí až do půl jedný, po tak dlouhé době, takže se to zase pos... :confounded:

Jo a ještě vám musim napsat, jak jsem se nasmála s Kubíkem venku. Když už jsme šli domu, tak jsem ho vyndala z kočárku ať si ťapká, aby se taky unavil. No a vzpomněla jsem si na Zany, jak psala, že Honzík už nechce chodit za ručičku. NO takže Kubík už taky ne. :grinning: Takže si to tak štrádujeme a Kubíček najednou hodil otočku a šel na druhou stranu než mi. :confused: Tak na něj volám, že mi teda jdeme s tetou sami a říkali jsme mu papapa. On se teda otočil, chvilku na nás koukal a pak se otočil zpátky a začal utíkat od nás. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já za ním vyrazila a ten pacholek se mohl usmát, že ho jako honim. :grinning: :grinning: Fakt prča. Ale musím vám říct, že je to úplně kouzelný, když takovej drobek začne sám ťapkat. To bych ho samou láskou snědla. :dizzy_face:

No už jsem toho nakrafala dost, takže se prozatím loučím, doufám že mám áčko smazaný :grinning: a přeji příjemnou a ničím ani nikým :grinning: nerušenou noc. pááá :dizzy_face:
30. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Jindul, tak to je dobře, že jste bez reakce :slight_smile:
Malá teď spinká hezky, sice se často budí, ale vždy zabere dudlík nebo pití, takže to je super :slight_smile:
jinak tě chápu, že se ti nechce vstávat v noci,naše malá má postýlku u naší postele, takže nemusím nikam chodit, stačí se jen zvednout :dizzy_face: do postele naší jsme si jí ještě nenaučili, ale celou noc mě drží za ruku :slight_smile:

Zany, kde jsi koupila bundičku, taky nějakou potřebujem na jaro.
Jinak Honzík začíná pěkně brzy :grinning: to abys mu už střádala na svatbu :grinning: :grinning: :grinning:

Sokolko, téééééééééédáááááááá, ty ses rozepsala :grinning:
Taky už se těšim, až malá začne sama chodit :slight_smile:
Tak se všichni brzy uzdravte :slight_smile:

Jdu uspat malou zatim páááááááááááááááá
1. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme se ráno zabalili a vyrazili jsme do PB. Já jsem měla sraz s kamarádkou a šli jsme na procházku :slight_smile: Ale Honzíka to v kočárku moc nebaví a tak jsme to za hodinu zabalili :unamused: Kamarádky holčička ještě nechodí a to je stejně stará, tak mají v kočáru ještě pohodu :wink:
Pak jsme byli u mamky na obědě - kachna, zelí a bramborový knedlík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky knedlíčková polívka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Byl tam i brácha, tak se Honzík před spaním rozdováděl, ale nakonec usnul a dokonce bez dudlíku, protože jsme ho zapomněli doma :pensive: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Spal jen hodinu... :unamused: Pak jsme šli ven a zase v kočárku protestoval, tak jsme ho pak vysvobodili a šel sám, ale za ruku ne :angry: To ho chytal amok a byl pěkně vzteklej!!! :angry: :angry: :angry:
No a my pak jeli na AJ a Honzík zůstal u mamky a byl prý hodňoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doma jsme ho vykoupali, dostal mlíko a šel spinkat :dizzy_face: AKorát jsme po večeři a já jdu žehlit :unamused: :unamused: :unamused: Mám tu hromadu prádla... :confounded:
1. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme taky dnes byli v Pb , malá pak usnula v kočárku, tak jsme pak zašli na oběd :dizzy_face:

A jak jste opusinkovaný :grinning: :confused: My jsme teď byli pod třešní :dizzy_face: , tak snad neuschnu :slight_smile: :wink: :grinning:

Zany, nóóóóóóóóóóóóó, kachničku, zelíčko a knedlíček bych si taky dala :wink:, ale je fakt, že jsme to měli nedavno, mňam, mňam :dizzy_face:
Prádla na žehlení tu mam taky docela dost :unamused: , ale ještě mi schne jedna várka, tak to budu žehlit pak najednou :dizzy_face: , dnes se mi do toho nechce :sweat_smile:

Jsem nějaká unavená, tak půjdu do hajan :slight_smile:
Přeju krásnou dobrou noc a hezké sny :dizzy_face:
1. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holčiny,

tak je toho tady nějak moc, že ani nevím, na co reagovat :slight_smile: Doufám, že si pořádně užíváte krásného počasí (ikdyž občas jsou přeháňky).

Zany - tak co spánek Jendy? Doufám, že lepší a že zoubky tolik netrápí.

Sokolko - tak jsem se zasmála. To musela být akce. Kdybych to viděla naživo, jak je Kubík vysmátý, tak se asi počůrám smíchy. Tyhle akce dětí mě vždycky dokážou upřímně rozesmát. No ale jsem zvědavá, až budu jednou ve stejné situaci, to se asi moc smát nebudu. Malá taky nemá pokojíček. Máme taky 2+1 :slight_smile: Má tady v ložnici kouteček malej. Ani si nedokáži představit, že má svůj pokojíček.

Jadík - kdypa nám sem dáš nějakou fotečku? :slight_smile: A koukám, že neperu a nežehlím jediná. Mě příjde, že snad pořád žehlím a peru. A to nepoužíváme látkové pleny:slight_smile:

Lucí - tak jak jdou přípravy na svatbu???

Krásné sny děvčata. Já se jdu natáhnout, ikdyž chviličku budu čekat, zda se neprobudí malá na jídlo. NO jestli to dopadne jako včera, tak budu čekat hodinu, pak usnu a malá se probudí až za další 1,5 hodky:slight_smile:
2. kvě 2008 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jsme asi zase nemocní :unamused: Honzík strašně kašle, takže jsme včera ani nebyli venku a dneska taky nepůjdeme... Zítra ráno vyrazíme k Mudře na poslech a jen doufám, že z toho nebude nic hroznýho, případně další atb!!! :unamused:
Honzík kašle i v noci a špatně se mu spí :frowning2:
Včera jsme byli akorát u tchýně a to jsme byli celý den doma a ke konci to bylo už o nervy! Byl umíněný, pořád chtěl co nemohl mít,... :unamused: :unamused: :unamused:
Doma pak ječel, protože chtěl ven! Stál u dveří a marně se je snažil otevřít a děsná scéna!!!! Dneska ráno udělal manžovi to samý... No jo, jenže když on strašně chrchlá, že ven fakt jít nemůžeme!!!! :pensive:
4. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

Zany to je mi fakt moc líto. :cry: My zítra asi taky zaběhneme k mudře. Jen tak na radu a aby ho pro jistotu poslechla. Kašel už sice nemá skoro žádný, ale pořád bojujeme s rýmou. Má jí sice jen občas, takže chodíme pořád ven, a je i vodová, ale už se mi zdá, že jí má dost dlouho. :unamused:

Jinak včera jsme lítali po obchodech. Jen tak normální nákupy, nic zvláštního. No a dneska jsme odpo vyrazili ke známým na Háje na barák a upekli jsme si buřtíky. Malej tam pořád pobíhal, takže je už dost unavenej. Za chvíli ho tam frknu a bude. :grinning:

Jinak se prozatím loučím pa
4. kvě 2008 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, to mě moc mrzí, že máte dětičky nemocný. Hlavně ať jsou brzy v pořádku a dr. vám nedávají žádná antibiotika.

To mi máme pořád v hovínkách hleny, takže asi fakt budeme alergičtí na mléko:( Uvidíme v gastro poradně.
Taťka se nám vrátil z víkendu, tak za ním utíkám.

Moc se děvčata opatrujte a klidnou noc vám přeji.
4. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindul u nás to nevypadá na nemoc. Jen je mi divný, že pořád má tu rýmičku. Jinak je v poho a teplotka taky nebyla. :dizzy_face:
4. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak už spíme!!! Ale pořád jsme odsávali :unamused: Rýma mu vyloženě teče, takže jsme utírali nos a pomalu 2x do hodiny jsme odsávali :unamused: :unamused: :unamused: No ale hlavně, že mu to jde, jinak by nám třeba píchali uši... :rolling_eyes:
No a večer jsem ho měřila a měl 37,8 :frowning2:

Já byla odpo s kamarádkou tady naproti v hospodě na kafču, tak jsem si aspoň trochu orazila :dizzy_face: Manža šel pak štípat dřevo a opravovat něco na dveřích. Tak jsme se tu hezky vystřídali :dizzy_face:
4. kvě 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko, pokud je to jen vodový, tak to možná bude OK. Může to být třeba i těma pylama :unamused:
Ale pro klid bych k Mudře taky zaběhla :wink:
4. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany on to měl nejdříve do žluta, ale teď už je to jen vodový. Ale stejně tam radši zaběhnem. No já mám taky obavy, aby nebyl alergickej po mě. Protože kolikrát i pšíká tak nevim. :unamused:
4. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Jindul, já ty fotky do alba dát neumim, a vždy když sedí u počítače manža, tak si na to buď nevzpomenu nebo už je hodně hodin a chce se mi spát atd., ale snad už to brzy uděláme a fotečky budou :dizzy_face:

Zany, to je mi taky moc líto, že jste zase nemocný :frowning2: , tak držim palce, ať to neni na atb., když jste je teď sotva dobrali.

Sokolko, myslím si, že to nebude na nemoc, ale spíš na tu alergii :frowning2: teď je všude spousta pylu :confounded:

My jsme včera měli ty křtiny v kostele na Makové, bylo to fajn. :slight_smile: Křtily se tři holčičky a bylo to moc hezké :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

my už jsme od Mudry zpátky!!! Naštěstí je to jen nastydnutí :dizzy_face: Takže máme dávat kapičky proti kašli a odsávat... Teplota by měla klesnout a pokud by se nezlepšoval, tak máme přijít! Jinak por jistotu jdeme příští týden na kontrolu :wink:
Jinak jsme zase strávili delší dobu parkováním než u Mudry!!!! Zaparkovat v úřední hodiny ve staráku je fakt o nervy!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Sokolko, jak jste dopadli vy? :confused:
5. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Zany, já jsem byla ráno u kadeřnice v Březnici a pak nás vysadil Davča u mudry. Jenže tam bylo asi 10 dětiček, takže jsme se sebrali a šli domu. Se na to můžu vyprdnout. Má to o hodně lepší tak uvidíme. Kdyžtak tam zběhnem zítra nebo pozítří. Nebo jí brnknu.
5. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak se vam musim pochlubit - mam tu zkousku z AJ, co jsem delala pred 2 mesici! :slight_smile:

o vikendu jsme malovali obyvak - je 2barevny! nevim, zda si na to teda zvyknu, ale byl to muj napad, tak musim je merunkovo-pistaciovy, ty barvy jsou svetlounky... ale byl to porod, protoze ta zelena barva se nam zdala moc tmava, tak jsme ji namichali s bilou, jenze uz nam nestacila barva na cely druhy nater, a tak jsme michali jeste jednou, nastesti jsme chytli skoro ten samy odstin a vypada to dobre :slight_smile: no a jestli si na tu zelenou nezvyknu, tak porad muzu utect do detskoho pokoje, ten bude fialkovy a basta! :wink:
5. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jindulina: no na ten pozitivni testik cekam uz pul roku, ale asi bude fakt az po svatbe :wink: asi to tak melo byt :slight_smile:

sokolko, tak masle tam nebude ta velka, ale jina, fialkova a malinka, jen na boku... a ta stuzka bude i pod prsama, tam kde je ted ta bila stuzka...
5. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jindulina: pripravy svatbicky ted nejak stagnuji, porad se nam zda, ze je jeste casu dost a ona je uz temer za tri tydny! :sweat_smile: no ale moc toho nastesti nezbyva...

zany, to je mi moc lito, ze zase marodite! jeste ze to je jen nastudnuti!
5. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde všechny jste ? :confused: :confused: :confused:

Zany, tak to je dobře, že to neni na atb. a už je malemu lépe ? :confused:

Sokolko, byli jste dnes u té mudry ? :confused:
Ty chodíš ke kadeřnici až do Březnice ? :confused:

Luci, gratulijem ke zkoušce z Aj :slight_smile:
Na barvy si určitě brzy zvykneš :dizzy_face:
Tak už se vám to hezky blíží co, už za tři týdny budeš mladá paní, to je krásný :wink: a pak brzy bude ten pozitivní testík :dizzy_face: a budeš už jen šťastná :slight_smile:

Nikde, nikdo :confused: :frowning2: tak jdu do hajan :dizzy_face:
Krásnou, dobrou noc vám všem :slight_smile: papáááááááááááááááááááááááááááááááááááá
6. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jadiku, taky si rikam, kde jsou vsechny :confused: no ono je venku hezky, tak si vsichni uzivaji slunicka :slight_smile:
vis, ja jsem stastna i ted, holt si jen musim na ty dve krasny carky pockat :wink: v patek mam dovcu, takze ten prodlouzeny vikend vyuzijeme opet k pracim v bytecku... a pak tu tyden nebudu, protoze jedu na sluzebku

mejte se moc hezky a hlavne at uz vam deti nechuravi!
7. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holčiny,

tak tu máme krásné počasí. Jsem šťastná jak blecha. :grinning: Dneska jsme byli dopo i odpo venku a super. Kubík tlačil kočárek a byl fakt k sežrání. :grinning:

Jinak k mudře jsme už nešli, protože rýma ustala a tak to zatím nechám bejt.

Luci gratulace ke zkoušce. :wink:

Jadik já jsem jí dostala doporučenou, protože stříhá i barví pěkně a hlavně je levnější o půlku než v Pb. Takže asi tak. :dizzy_face:

Zatím se opatrujte a papapapa
7. kvě 2008 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Je fakt krásně. Ale už začínám z toho sluníčka být mimo. Asi si budu muset pořídit něco na hlavu :grinning:

Lucii - veliká gratulace ke zkoušce. A blíží se to, blíží. Jééé, já bych se asi vdávala znovu :slight_smile: A ty barvičky, na ty si zvykneš. My máme všude barvičky - kuchyň,koupelna do světlé žluté, chodba zelenkavá, ložnice mobrá a žlutá, a obývák byl houbičkovou metodou oranžový, ale teď je takový žluto hnědý (taková zvláštní barva:slight_smile: ) Nedokážu si to představit bílé. A znám hodně holek, které měly pozitivní test zrovna, když to vůbec nečekaly:slight_smile: Moc přeji, aby si na ty // koukala co nejdříve.

Tak malá zase hudruje.

Holčiny, doufám, že mimískové jsou ok a už je nic netrápí. Mějte se všechny moc krásně a užívejte si moc krásného počasí. papapa
7. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak my si krásného počasí užívali bohužel doma... :unamused: Prcek ještě pořád kašle a má rýmu, tak jsme radši doma, aby se z toho co nejdřív dostal a mohli jsme zase ven... :dizzy_face:
Jinak nic nového u nás není... :wink:

Luci, gratuluji ke zkoušce!!!! :dizzy_face:
Na barvičky si určitě zvykneš!!! :slight_smile: Vždycky je to ze začátku nezvyk... Ale počkej až k tomu bude nábytek a doplňky, tak to bude útulný a ne jen bílý :slight_smile:
My máme tu smůlu, že tady jde těžko nějak vymalovat barvičkami, protože jak tu jsou zkosený stěny, tak by se to dost zúžilo a to nechceme... Ale prcek má pokoj na oranžovo a jen ty velké stěny a vypadá to dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a do svatby ti to uteče jako fík :sunglasses:
7. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No, počasí je konečně krásné :dizzy_face: :slight_smile:
My jsme dnes byly celé odpoledne venku , malá si začala sedat v kočárku, tak je to sranda, ale nevim, zda mám držet dřív jí, aby mi nezbuchla nebo tlačit kočárek :sweat_smile: :grinning: , ale je to kouzelný jak se snaží a pak má velikou radost, že se jí to povedlo a hlavně, že může hezky všechno sledovat.
7. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek