• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ahojky!

Zany, máš pravdu - on se v noci nebudí hlady - on papat nechce, jen protě chce napít čajíku a stačí... jinak poslední tři noci je děs - od jedenácti večer vstáváme každou hodinu - už mám dost :unamused: :frowning2: malej je nastydlej a má rýmu a kašel, navíc nemáme chodit ven, dokud ho to nepřejde, takže i možná tady můžu hledat příčinu - byl zvyklý chodit dopo i odpo a najednou je jen doma - tak uvidím, jak bude dneska odpo a asi bych s ním aspoň na chvilku přece jen šla... :slight_smile: jestli dneska v noci nebudeme spát aspoň dvě hodiny v kuse, tak se asi už zblázním...

jinak z toho nekojení si už nic nedělám - některé mamky kojí, jiné holt ne - ale ze začátku mi to přišlo hrozně moc líto :frowning2: :wink:

letím dodělat oběd, odpo se tu zkusím ještě stavit!
mějte se zatím fajn,
pa
Lucka
25. říj 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no už jsem se bála, že jste na nás zanevřely a budeme tu jen já a Sokolka :unamused: :dizzy_face:

Noc byla jakž takž v pohodě. Honzík se vzbudil kolem půlnoci, ale čaj nezabíral, takže jsem musela nakojit. Pak nevím v kolik se vzbudil, ale čaj zabral, takže jsem kojila až v půl 6 a vstávali jsme v půl 8. Abychom se mohli v klidu nasnídat, tak jsem dala Honzíkovi malý krajíček chleba, takže spokojeně seděl a my se nasnídali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já jsem potom rychle vyluxovala, pak jsem kecala se švagrovou a do toho přijela mamka. Tak si hrála s Honzíkem a já jsem zatím umyla koupelnu a záchod. Před půl 12 byl Honzík unavenej, takže usnul během chvilky a já jsem šla vytřít. Říkala jsem, že vždycky když je tu mamka, tak je ze mě galejník a jen uklízím a uklízím :angry: :angry: :angry:

Včera mě manža nas..l!!! Byl u tchýně něco odstěhovat a přikrýt igelitem kvůli oknům. Odjel ve 4, přijel v půl 7. Tak jsem mu pak říkala, že hlavně, že tam je všechno hotovo jak máma potřebuje, ale že my doma nemáme nic hotovo, tak to ho nezajímá. Potřebujeme už konečně nalepit tu borduru, udělat další skříňky, já přezout zimní kola, ale nic z toho prostě není!!! :angry: :angry: :angry: A když máma něco potřebuje, tak to se jde hned, ale doma se nic nedělá. Fakt jsem měla vztek!!! Tchýně si Honzíka sama od sebe nevezme, aby pomohla taky nám, jen když jí poprosíme a to ho hlídá dobu nezbytně nutnou, jinak nic! Vždycky uklízím když je tu mamka a nebo co jde s Honzíkem... Manža teď poslední dobou nehne brvou. Chápu, že chodí do práce, vydělává peníze, ale jinak fakt nic neudělá. Prostě si myslí, že je to v pohodě. Tak se dušoval, že se do toho zase pustí. Jsem na něj zvědavá!!!
:dizzy_face:

No téda, Luci, řekla bych že nekojená dítka spí i líp... A ono taky ne :angry: A do toho má chudák Matýsek rýmu :frowning2: A počasí taky nic moc, takže i my jsme celý den zevlili doma :angry: No snad bude líp... :confused:

Jinak Honzík dopo spal hodinu a půl. Ale pak byl po třetí hodině unavený, že by spal znovu, tak jsem říkala manžovi ať ho jde uspat, protože já měla nabarvenou hlavu. No ale bez úspěchu. Nechtěl tam být... Tak jsem ho musela chovat a usnul u mě v náručí. Ale to je vám tíha, tahat asi tak 10 kg :confounded: :confounded: :confounded: No nechala jsem ho spát 45 minut, aby pak spal večer. Takže spal do půl 5...

Tak zatím pááááá
25. říj 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny, Luci jsem ráda, že jsi se ukázela :grinning: . zany taky samozřejmě zdravím.

Tak dnešní noc. Večer usnul sám asi po 3 minutách :astonished: :grinning: . První vstávání v půl dvanáctý a pak ještě asi třikrát. No a vzhůru jsme od třičtvrtě na sedm. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem i odpočatá akorát mě pobolívá hlava. Ale to je asi z toho počasí.

Luci nejdříve gratulace k pěti měsícům :grinning: Jinak Matýska lituji, ale snad už to bude dobré. :grinning:

Včera ráno když se mlaďas konečně probral :grinning: tak jsme si hráli a já jsem pak šla žehlit. Takovou hordu prádla jsem tu snad naposledy měla když jsem byla těhule a prala jsem věci malýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak přijel přítelík a přivezl oběd :wink: . Takže to kuře co jsem chtěla péct jsem udělala až večer. :grinning: Odpo jsme jeli do města něco pokoupit a pak přijela babča a ségra tak jsme kecali a já při tom lehce poklízela. No a abych se pochlubila. K obědu jsem mu dala zbytek příkrmu od předvčírka s tím masem a snědl mi celou mističku. Asi tak 180 ml. No jo maso. :grinning: dneska dostane jen zeleninu, tak snad se mi na to nevyprdne. :sweat_smile:

Zatím se loučím a mimínku posíláme pusinky pa :grinning:
26. říj 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hnus venku. Ale stejně tam musíme. Potřebuji koupit sýr na špagety. to by mě trefilo. No aspoň trochu vyvenčim Kubajse. Zatím pa
26. říj 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, kde máš fotku???!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Včera byl Radim v hospodě, ale šel už před šestou a přišel asi ve 20,45. Smrděl tak strašně hospodou že jsm ho poslala vykoupat :slight_smile: Pak jsme si chvíli povídali, ale já i tam měla pořád blbou náladu a nějak mě ten vztek na tchýni i na manžu neopouštěl. Ale dneska je to už v pohodě

Na dnešek spal Honzík opět do půlnoci dobře. Pak se vzbudil, nakojila jsem ho, ale nemohl zabrat. Takže jsem ho po půl hodině marné snahy vzala k nám do postele a spal. Vzbudil se chvíli před třetí, řev, pití nepomáhalo, tak jsem ho nakojila. Jenže pak pořád bulel, sedal si,... Asi nejspíš zuby Protože Calgel pak nějak pomohl... Ale myslím, že jsme s manžou oba usínali i u řevu :grinning: :grinning: :grinning: Pak sebou zase mlel, že se s ním nedalo spát. Teda já se aspoň moc dobře nevyspala. Ale spali jsme pak do 7,45 :dizzy_face:

Teď spí, ale občas tam zakašle... Jinak nezakašle přes den ani v noci ani jednou :unamused: Tak nevím...

K obědu jsem vařila guláš a bude i na zítra, tak jsem ráda, že nemusím pořád vymýšlet co vařit :slight_smile: I když zítra večer to zas bude vymýšlení. Hlavně potřebuju zase něco na 2 dny, protože v pondělí jdeme plavčit a nechce se mi nic kuchtit...
26. říj 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,

Zany to by mě taky zajímalo, kde mám foto. Najednou zmizelo a je fuč. Ale nejsem jediná. Na dubňátkách taky jedný holčině zmizelo. No nic vyfotíme nějakou novou a dám jí tam. Hele já jsem dneska udělala z mletýho masa omáčku na špagety tak to budeme mít i na zítra a v neděli asi udělám sekačku s bram. kaší.

Hele dáváš Honzíkovi bramborovou kaši? A děláš jí z normálního mlíka nebo umělýho?

Ty chlapy jsou holt hrozný. Já bych mohla vyprávět. Všichni jsou stejný. Ono si nikde jinde nepomůžeš.

Zatím se loučím jedeme s Davčou a Kubajsem do Prahy. Papa :grinning:
26. říj 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak mi přišlo IP od žirafky, že je proti pravidlům mít tam foto miminka. Že tam musím mít aktuální svoje foto. No chápeš to? Já teda ne. Kdybych tam měla něco neslušnýho, ale takhle. :confounded:
26. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Písnu zítra :slight_smile:
26. říj 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, tak to taky nevím, že fotka miminka nesmí být... No ale tahle fotka je taky hezká :slight_smile:

Naše noc byla zase "super" :angry: V půlnoci jsem Honzíka kojila a pak nemohl usnout. Nic nezabíralo, tak skončil s námi v posteli. Pořád sebou mlel, točil se tam a zpět, spal kolmo k nám, no prostě úžasný :angry: Ale kojila jsem ho až v půl 5 a spali jsme do 8 :slight_smile:
Teď kocourek spí :slight_smile: Byl už nějak unavenej a usnul docela rychle :slight_smile: My se asi v klidu naobědváme a pak jedeme ke kamarádce z plavča na návštěvu. Kluci si pohrají a my pokecáme :dizzy_face:

Bramborovou kaši Honzíkovi nedávám, ale měla by se dělat z UM nebo si odstříkej a udělej jí ze svýho... Kravský mlíko by děti neměli...

A co jste pořídili v Praze? My se tam chystáme příští týden, chceme už něco koupit na Vánoce... Tak jsem zvědavá jak budeme úspěšní :confused:
27. říj 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

v Praze jsme vlastně nepořídili nic. Jen si David jel pro zboží. Ale v pátek je magistrála fakt mazec. :angry: Do krámu jsme ani nikam nejeli jen jsme se zastavili v mekáči tak jsem se nadlábla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Naše noc byla opět stejná jako poslední dobou. Žádná změna. Večer byl tak protivnej, že ani nejedl kaši tak se taky při prvním probuzení nadlábl. :grinning: Ráno jsme vstávali v 7 takže taky klasika.

S tím mlékem jsem to četla, ale nebyla jsem si jistá.

Na vánoce vůbec nevím, co budeme kupovat. no snad se něco vyvrbí. :grinning:

Zatím pa a užívejte víkendu :grinning:
27. říj 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Zany kdy se mění ten čas? Dneska?
27. říj 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ty toho naděláš, chvíli tu nejsem a ty hned děláš BU BU BU :grinning: :grinning: :grinning:

Jojo, čas se mění dneska. Ve 3 hodiny se posouvá zpět na 2 hodiny. Jsem zvědavá jak Honzík bude vstávat...

My byli dneska na té návštěvě a bylo to fajn. Honzík byl pak unavenej, že usnul v autě a my ještě kecali před autem :slight_smile: Byl tam jak u vytrzžení. Mají balkonové okno a tak tak stál a koukal na pejska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Taky futrovali buchtu, křupky a pak si nacpal okurku do pusy a fuj, ta byla hnusně ožužlaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra dopo budeme sami doma. Radim pojede pomáhat stěhovat zpět nábytek a ještě něco mastit kolem těch oken... Ach jo! :frowning2:

Tak dobrou :pensive:
27. říj 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko děvenky, spánek byl opět všelijakej, vstávali jsme asi tak 6 krát. Usnul v sedm a v půl osmý byl vzhůru, pak v 9 a pak v půl jedenáctý. No a to jsem ho ještě šoupla do postýlky a Davča šel spát kolem půl 1 a ještě u mě v posteli nebyl. Tak nevím v kolik se pak vzbudil, ale to už spinkal do rána u nás. Protože jsem vždycky usnula s ním a pak mě vzbudil když zase začal kňourat. No a vstávali jsme na novej čas ve čtvrt na sedm tak to jde. :grinning:

Dneska pojedem nakoupit do Kaufu a bude se vařit. Davča si vymyslel, že chce udělat karboše a ještě plněný papriky pečený v troubě. No a to dneska musím vařit i Kubovi tak se asi od plotny nehnu. :angry: No ale narvu si to do mrazáku a budu mít zase na chvíli klid :grinning: . doufám, že v Kaufu nebude moc lidí. To nesnášim. :angry:

Jo dneska měl Kuba první bobky. Mazec. :grinning: :grinning:

Tak zatím se loučim a přeji ti ať se Radim brzy vrátí. papapa :dizzy_face:
28. říj 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Sice nejsem těhulka, snažilka ani maminka, ale jsem z Příbrami. Nebydlím tu dlouho a potřebuji tu sehnat dobrého gynekologa. Doporučily byste mi nějakého???Zatím mám skvělého doktora v Brně, ale na další prohlídku už půjdu k doktorovi v PB, přecejen je to do Brna dálka. Ke komu chodíte vy?Koho byste mi doporučily?Díky moc! :wink:
28. říj 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky consti,
Hele já chodím k doktoru Matouškovi. Jsem s ním moc spokojená, ale on má strašně moc ženskejch a nepřibírá. Teď vzal mojí ségru po třičtvrtě roce přemmlouvání. Jinak mamka chodí do nemocnice do staráku k mudře Plíhalový a je s ní celkem spokojená. Tak se zkus zeptat tam. A třeba by tě tam vzal i jinej doktor. Tam jsou všichni v poho. Jinak ti asi víc neporadím :sweat_smile: .
28. říj 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka, tak to je škoda, že už další nebere.Mně docela dlouho trvalo, než jsem narazila na dobrého a pečlivého doktora, který by nic nezanedbal atd. Takže potřbuji opět někoho takového...ještě počkám, co napíší ostatní holky...I tak díky :wink:. Vidím, že už jsi mamina 6 měsíčního chlapečka, takže gratuluji :wink: . Jsi přímo z PB?
28. říj 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Consti, vítej u nás. Klidně se přidej :slight_smile: Bohužel i já tě s gynekologem zklamu. Chodím totiž ke stejnému doktorovi jako Sokolka :grinning: Je fakt, že nebere, ale možná by tě vzal když řekneš že jsi přistěhovalkyně :grinning: Jednou jsem tam byla a šla tam nějaká holčina, která k němu chtěla přejít, ale nevzal jí. Řekl, že pokud by se přistěhovala, tak ano, ale jinak ne... Zkus to... Kdyžtak ti dám popis (nebo i Sokolka) kde ho najít. Ale i v nemocnici se dá někdo sehnat a myslím, že to nejsou špatní doktoři.

Jo, obě se Sokolkou jsme z PB, já tedy kousek od Pb, z Orlova :slight_smile: jestli ti to něco říká...
A kde jsi se tu najednou vyskytla? :slight_smile:

Honzík vstával v 7 nového času, takže v pohodě :slight_smile: Ale v noci jsem k němu nebyla schopná vstát a Radim mi ho jednou dával na kojení a jednou k němu vstával a dával mu napít :slight_smile: Ale spal bobíšek celou noc v postýlce, takže úspěch :slight_smile: Dopo jsme byli u bráchy a Honzík byl jakou dobu docela zamrzlej. Asi je dlouho neviděl, ale pak se rozkoukal a v pohodě. Akorát nastal problém když jsem šla na záchod. To spustil řev :unamused:
No Radim měl nakázáno přijet v 1 hodinu na oběd. Přijel sice o něco dýl, ale v pohodě. Nějak jsem si zvykla...

Odpo jsme vyrazili na prochajdu na hřbitov, koupili jsme si pak v Riu ke kafču dortíček :grinning: a mazali jsme domů.

Jo a v Kaufu jsme dopo taky byli a docela fronta u pokladen. A to jsme měli pár věcí co jsme zapomněli koupit... No je to tam děsný!!! Hlavně jsem si všimla že co kupujeme HOnzíkovi Frutapurtu, tak jí tam měli asi o 10 korun dražší... Stála tam asi 54 a v DM stojí asi 42. Hustý, ne?

Tak zatím páček... :slight_smile:
28. říj 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zany, tak to bude asi dobrý doktor,co??No možná ho teda zkusím :wink: .Napište mi některá do ip kde má ordinaci i jak se tam dostanu...přecejen se v PB ještě moc nevyznám. Vdala jsem se sem. S manželem jsme měli vztah na dálku pěkných pár let, pak jsem tu byla čím dál častěji, do toho jsem studovala..no a v září jsem konečně dostudovala, tak jsem se sem přesunula natrvalo, našla s tu práci...Orlov mi něco říká, ale kde přesně je, to nevím :grinning: :wink:.Zany máš krásného chlapečka s hezkým jménem :wink:.
28. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

tak my jsme dnes ranní ptáčata a to dost extrémní!!! :angry: Honzík se rozhodl pro budíček v 5,00!!! :angry: :angry: :angry: Tak do 5,45 jsme se váleli ještě v posteli, ale pořád po nás lezl, plácal, tahal za vlasy, takže jsem to vzdala a vstali jsme. Honzík si požužlal trochu chleba a začala mu padat hlavička. Takže v 6,50 jí zase zalomil! Lump jeden :slight_smile:

Večer usnul v pohodě, ale v 11 byl vzhůru (to je ta jeho posunutá půlnoc!!!). Čas jeden pitomej, jako by s tím museli pořád hejbat sem a tam!!! :angry: :angry: :angry:

Na plavčo nejdeme. Honzík v noci kašlal, takže nebudeme riskovat. Sjedu s ním pak k Mudře, aby na něj jukla a případně nám něco na kašlík dala... Radši vynecháme jedno plavčo než pak nejít víckrát.

Consti, písnu ti to tedy do IP, snad budeš úspěšná :slight_smile:
No hezky jsi tu zakotvila :slight_smile: A kde pracuješ? Teda jestli to není tajné... :wink:
Orlov je kousek za PB. Nad Kauflandem uhneš doprava a pojedeš do Podlesí a pak pořád do kopce do Orlova :slight_smile:
Jo, jinak díky za pochvalu :slight_smile: Však jsme si dali záležet :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zatím PA
29. říj 2007 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Consti, koukala jsem na fotečky ze svatby. Moc Vám to slušelo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany kde si ty fotky ze svatby viděla? Já jsem asi slepá.

My jsme včera usnuli v půl osmý, teda ne mi ale Kubík, :grinning: no a první vstávačka v jedenáct. Pak asi v půl jedný a pak nevim. Byl dneska nějakej uplakanej, ale ráno jsme vstávali v 7 tak aspoň něco. :grinning:

Uvařeno mám od včerejška tak mám dneska klídek. Jsem ráda. Zatím se tu mějte děvenky papapa :grinning:
29. říj 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Našla jsem to na Beremese.cz :slight_smile: Nahoře máš odkaz, tak pokud tam budeš přihlášená (platí tam ten samý nick a heslo jako tady), tak tam najdeš seznam členů a najdeš si Consti a pak fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kdyby jsi to nenašla, tak ti sem hodím link. Ale snaž se děvče :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues tak já se tam zkusím podívat až bude víc času.

Tak jsem objetovala 400 stovky a koupila jsem malýmu od Lamaze sobíka. Je fakt kouzelnej a Kuba si s ním hraje už přes hoďku. To koukám, že mu to tak drží. Většinou novou hračku za chvilku zahodí.

Dopo jsme byli 2,5 hoďky venku a odpo 3 hoďky. Jsem celkem uťapkaná, ale odpo bylo celkem hezky, nebyla taková zima, tak jsem si to celkem užila. Jinak odpo mi Kubík spinkal v kočárku 1,5 hoďky. Jsem docela koukala. To je asi po 14 dnech co spal tak dlouho v kuse. :grinning:

No nic jdu mu udělat kaši. Od dvou nejedl tak snad jí zdlábne. Zatím :grinning:
29. říj 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany díky :grinning: .
Pracuji na Evropské, naprosti mlékárně. Je to francouzská spediční společnost. Ale zatím jsem tam jen krátce...a práce mě tam moc baví :wink: .
Co vy kočky?Čím jste nebo kde jste pracovaly?
Zany tak to vím, kde je Orlov, byli jsme tam na kolech, tam jsou moc hezké vesničky :wink: .
29. říj 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tu s vámi nějak míjím :sunglasses: :confused: ...
29. říj 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to se míjíš :slight_smile:
Jdu se navečeřet a pak ještě juknu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, mám čas jen večer a vy přes den :wink: .Tak třeba se tu někdy sejdeme :grinning: :wink:.
29. říj 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My i večer jen od toho i odbíháme.... :grinning:
29. říj 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pracovala jako prodavačka v tabáku a taky jako účetní u taťky ve firmě. S tím vlastně tak nějak pořád pokračuju. nechci z toho vypadnout během mateřský. Takže pracuji i tak. Do tabáku se už určitě vrátit nechci. Jsem ráda, že jsem odtamtud vypadla. Dělala jsem na Jiráskových sadech v tom stánku s občerstvením a novinama a už jsem toho tam měla dost. Samej vožrala a tak. :angry:
29. říj 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka to se ti ani nedivím :wink: . Tam je to šílené. Já ještě učím na jazykovce, takže to mi taky vyhovuje...jednou při mateřské to bude fajn přivýdělek :wink:.
29. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek