• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
vsem diky za gratulace :slight_smile:

dneska jsme dodelali obyvak :slight_smile: uz jen takove malinke upravy a pak ten posledni pokoj, tam bych rada fialkovou barvu... ted jdeme ke kamaradum, budeme hrat spolecne hry, popijet vikno, zobat neco dobreho... no uz se moc tesim :slight_smile:

jeee, jadiku, to je prima, ze uz pozoruje Adelka okoli z kocarku :wink:

preju vam pekne slunecne dny, pristi tyden tu nebudu (sluzebka), tak se ozvu az pak
8. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

Zany - moc nás mrzí, že neužíváte sluníčka. Doufám, že budete co nejdříve ok a vyrazíte ven.

Jadík, to musí být legranda. Tak jí pořádně přikšírovat:slight_smile:

Lucíí - klidnou služebku přejeme.

My dneska vyrážíme ven s kamrádou, tak se moc těšíme.Holčiny, mějte se mo krásně. papapa
9. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Já se sem vůbec nestíham dostat :frowning2: užíváme si sluníčka :slight_smile:

Luci, přejem klidnou služební cestu :slight_smile:

Jindul, jaká byla prochajda ?

Zany, už je Honzíkovi dobře ? Už chodíte ven ? :confused:

Sokolko, vy si určitě užíváte krásné počasí na hausbotu u vody viď, když je takhle krásně, tak to tam musí být super :slight_smile:

No, už je docela hafo hodin, tak se jdu chystat spinkat :slight_smile:
Krásnou, dobrou noc Vám všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papáááááááááááááááá
10. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky bobiny :dizzy_face: ,

Jadik jj jezdíme každej den na hausbot. Je to pohoda. Akorat včera tam hrozně foukalo, takže to chvilkama vypadalo, že radši zalezem do hausbotu, ale nakonec jsme byli venku :dizzy_face: . Kubík včera odpo vůbec nespal. Vzali jsme mu tam cestovní postýlku a byl tam hodinu a půl a nic. :angry: Po cestě zpátky jsem musela sedět u něj a hlídat ho aby neusnul. No a spát šel skoro o hodinu dřív.

Davča včera hamtal sluníčko a má spálený záda :grinning: . Ono to bylo docela zrádní, jak do toho foukalo. :sweat_smile:

No nic dneska razíme znovu tak snad večír. Zatím se mějte užívejte sluníčka, Luci ty si to užij na služebce a Zany doufám, že už aspoň na chvilku chodíte ven. papapapa :dizzy_face:
11. kvě 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

konečně se taky hlásím... Jaksi teď nebyl čas :slight_smile:

V pátek odpoledne jsme byli poprvé venku... :slight_smile:
Včera jsme měli skoro celý den program... Dopo jsme uklízeli a já pak vařila. Manža si vzal prcka ven a dělali spolu dřevo :dizzy_face:
Odpoledne jsme pak byli venku, byla tu mamka se synovcem a koukali jsme na koníčky a já pomáhala střídavě skládat dřevo :dizzy_face:
Večer tu v hospodě byla Májová veselice, tak jsme vyrazili :dizzy_face: Bylo to fajn... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a dneska dopoledne přijeli na návštěvu kamarádka s manželem a byli jsme společně na obídku :dizzy_face: Honzík se vyspal v kočárku, ale moc tomu nedal... Přece jen v postýlce spinká dýl... :wink:
11. kvě 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a taky mám pro vás jednu novinku :dizzy_face:
V prosinci čekáme druhé miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak dlouho to víš? :confused:
11. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, hned od začátku :dizzy_face: Bylo mi špatně!!! Test jsem si dělala na začátku dubna a v pondělí jsem byla na gyndě a ve středu na utz :dizzy_face:
11. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo takže jsi kolikátej? Hele tak to už jsi to věděla, když jsem tady psala, že jsou 2 z dubňátek těhu viď?! :grinning:
11. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když se koukneš do profilu, tak v 10 tt :dizzy_face:
No jasně, že jsem to věděla :grinning: Už i když jste se ptaly kdy bude druhý :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé, Zany, to je moc krásná novinka :slight_smile: moc Vám gratulujem :dizzy_face: a přejem ať už je ti dobře a vše v pohodě zvládáš a hlavně přejem zdravé a krásné miminko :slight_smile:
11. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi ale potvůrka :wink: . No jo já jsem blbá mě to vůbec nedošlo, že to máš v profilu :sweat_smile:
11. kvě 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak ti je? :confused:
11. kvě 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky za gratulace :dizzy_face:

Tentokrát jsme to tajili dlouho :dizzy_face: I když já bych klidně ještě vydržela to neříkat, ale řekli jsme to rodině, tak už to pomalu pouštíme do světa :dizzy_face:

Jinak je mi celkem fajn, ale občas se mi zvedá kufr :unamused: Ale naštěstí nezvracím!!! :slight_smile: I když je mi večer hůř než ráno :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to mě bylo taky blbě večer než ráno. I když mě bylo blbě jen 3 týdny a to skoro furt. Ale taky jsem nezvracela, takže to šlo. :slight_smile: No to je škoda, že jsem nemluvila s tvojim bráchou nebo švagrovkou. To už bych to věděla. :grinning:
11. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, to by jsi stejně nevěděla, protože i oni se to dozvěděli až v sobotu :grinning:

Dneska jsme byli na kontrole s Honzíkem, tak už je OK. Jinak do očíčka máme dál kapat a mělo by se to zlepšit :slight_smile:
Pak jsme byli s kamarádkou a její holčičkou venku a Honzík si to vykračoval hezky sám :dizzy_face: Ušel toho docela dost, občas jsem ho poponesla, aby jsme někam došli, ale jinak šel sám a chvílema i za ručičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Odpo taky vyrazíme ven :dizzy_face:
12. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Nestíhám, ale chtěla jsem moc pogratulovat Zany k těhulkovství. Jééé, já mám úplně slzy dojetí v očích :slight_smile:

Jadíku - procházka byla super. Seděly jsme u modré kočky, je to tam příjemné.

Sokolko - tedy hausbot vám závidím, takhle si posedávat u vody. jééé, já chci taky:slight_smile:

Dneska jsem byla hotovson. U nás na zahradě se objevil sršáň, zrovna když jsem tam malou chtěla nechat v kočárku:( A asi zalejzal do tújí, co máme u posezení. Tak jsem jí raději vzala do bytečku, neb jsem z toho fakt byla špatná.Doufám, že odletěl pryč.

Tak já zase utíkám.

Mějte se moc krásně a zítra nám držte palce, ať se neutopíme:slight_smile: Jdeme poprvé.

Jindula a Naty
12. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí

Já jsem v těhu zvracela skoro 4měsíce několikrát za den a pak jsem ještě prozvracela celej porod :frowning2:

Zany, tak to je dobře, že už je Honzík zdráv a můžete chodit ven :dizzy_face: dnes je zase krásně :slight_smile: a co má Honzík s očíčkem :confused:

Jindul, tady taky lítaj čas od času sršáni, byla slabá zima a nic nevymrzlo, takže těch potvor bude letos asi hafo :angry: :angry: :angry: . Když mi malá spinká v kočárku, tak dávám síťku přes kočárek, ale stejně mám strach, aby tam něco neprolétlo :fearful:
Snad ty naše malé štěstíčka uchráníme, aby se jim nic nestalo.

Jinak jsem včera byla v Pb na kosmetice a koupila jsem Adélce šatičky, čepičku s kšiltem a bundičku , tak jsem moc ráda, že se mi to podařilo sehnat :slight_smile:
13. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

Jakpa se máte?

Tak tématu zvracení v těhu:slight_smile: Já jsem prozvracela taky skoro 4 měsíce. Ale no zvracení, spíše hulákání to bylo:slight_smile: Ale nemohla jsem vařit, všechny vůně mi přišly jako smrad. A dost času jsem prospala.

Jadíku - já musím ještě síťku koupit. A super, že jste takhle krásně pořídili.Malá bude krasavice. A ty nejsi z PB???

Holčiny, byly jsme plaváčkovat. Samozřejmě malá po 20ti minutách dostala hlad, takže chtěla prso, nechtěla plavat na zádech, pořád se otáčela k prsu. Tak jsme zbytek proskákaly. A protože i při osušování hrozně plakala, tak jsem si tam hambatá sedla a nakojila ji. Jsem asi divná, neb tam dvě maminky na mě nějak divně koukaly. Tak nevím:slight_smile: Příště jí zkusim nakojit déle, aby neměla hned hlad, ale zase mám strach, že když tam takhle skáčeme, abych jí nějak nezmáčkla a ona neblinkala. Ale snad se nám to líbilo, to uvidíme příště, jestli bude plakat. podle mě by nejraději jenom skákala ve vodě:slight_smile:

Doufám, že to krásné počasí vydrží co nejdéle, prosotě je to fakt super chodit takhle ven. Jééé.

Holčiny, krásný večer, mějte se moc krásně. Ahojkyyyyyy
13. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Jadiku, Honzík běhal v sobotu za barákem u koní a jak se tamprášilo a občas fouklo, tak má zánět spojivek... :rolling_eyes: Takže kapeme a na noc dostává mastičku... :slight_smile: Snad se to brzy zlepší...

Jindul, ta síťka by byla asi nejlepší... :slight_smile: Je fakt, že pořádná zima nebyla, tak ty potvory nezmrzly :angry: Budeme muset na ty naše broučky dávat větší pozor!!!

My jsme dneska vyrazili ven. Byli jsme domluvené s kamarádkou, že půjdeme s klukama na písek, ale bylo tam zavřeno!!! Opravovali skluzavku :unamused: No tak pak jsme chtěli jít na procházku, že kluci poťapou a začalo pršet :unamused: Fakt vydařený!!! :rolling_eyes:
Tak jsme pak dojeli koupit pečivo, do Masokombinátu mleté maso na zítřejší obídek a nějaký salámek a šunku pro Honzíka :dizzy_face:

Jadiku a kdepak jsi nakupovala? :wink: Hlavně, že jsi pořídila co jsi potřebovala :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co nějaký ten srazík, nenaplánujeme? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
Čekám návrhy :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

my jsme dneska dopo byli se sousedkou s kočárkama, má 5-ti měsíční holčičku, na procházce a nakoupit v bille. Bylo krásně tak jsme se ještě prošli kolem drkolnova. Bylo to fajn. :dizzy_face: Odpo jsme vyřizovali nějaký věci s taťkou, vezli jsme ještě kytičku druhý babičce ke dni matek a pak jsme jeli domu. Ještě večer jsem pekla kuře, takže máme na zítra vařeno. :slight_smile:

Zany se srazíkem bych to udělala určo v PB a kde, to je mi nějak jedno. I když na sídlišti na námku by to nebylo špatný ne? Bych to měla pomalu za barákem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Né fakt je mi to jedno. :dizzy_face: Jo Zany tak to bych si moc nepomohla, kdybych mluvila s tvým bráchou viď?! :grinning: No nic. Dneska jsme s ním kecali u našeho baráku, když jsme jeli domu. Takže jsme viděli i čerstvou bolístku Ládíka. Nevim jestli jsi s ním mluvila, ale je to hustý. Byli v leku a Ládíkovi se zavřeli před nosem dveře a má ranku na čele. Ještě štěstí, že mu to nemuseli šít, ale stáhli to jen mašličkami.

Jindul fakt si na to hausbotování nemůžu stěžovat. :grinning:
13. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, včera jsem s nimi nemluvila, ale dneska jsem mluvila se švagrovou, tak mi o tom říkal!!! Chudák Ládík :frowning2: No ale ještě že to nebylo na šití!!!

My jsme dopoledne připravili oběd a pak jsme šli ven. Bylo krásně, tak jsme se vtírli ke švagrové na písek... Stejně nejsou doma, tak co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík se aspoň trochu unavil, protože dneska spal až do 8,15 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Po 6. hodině si vypil mlíčko a ještě u mě usnul :dizzy_face: A já se aspoň vklidu nasnídala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Odpoledne jsme pak vyrazili na procházku i s taťkou a Honzík se vezl v kočárku a celou dobu něco kecal :grinning:
14. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, ta síťka je fakt dobrá, moc nestojí a přitom je k nezaplacení, já bych bez ní malou venku spinkat nenechala.

Zany, chudák Honzík :frowning2: , to je asi pěkně nepřijemný, tak hlavně, aby to měl brzy v pořádku :dizzy_face:
To počasí je teď opravdu nic moc, každou chvilku je jinak :angry:
Jukla jsem jen k větnamcům a padlo mi to tam do oka :wink: , nečekam, že to vydrží nějak extra dlouho, ale prostě se mi to líbilo :slight_smile:

Ohledně srazíku jsem pro ho udělat někde v Pb a je mi jedno kde :slight_smile:

Ještě jsem se chtěla zeptat, zda dětičky fotíte z bleskem nebo bez blesku :confused:

Už je pokročilá doba ,tady nikdo neni :frowning2: ,tak jdu do hajan :dizzy_face:
Dobrou noc vám všem :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no téda, tady to teda žije :unamused: :unamused: :unamused:

Jadiku, očíčko má přes den v pohodě, ale jakmile vylezeme ven, tak mu to slzí daleko víc... Asi tím pylem :unamused: Tak snad už to zaženeme :wink:

Dneska jsme byli po třech týdnech plavčit a na to že jsme tak dlouho nebyli, tak to Honzík zvládl v pohodě a ani se netopil a ani já ho neutopila :grinning:
Odpoledne jsme pak vyrazili za kamarádkou z gymplu, tak jsme se i prošli a Honzíka v lesíčku zajímalo kde co :dizzy_face:

Jadiku, oni z toho ty děti rychle vyrostou, takže bych se toho nebála :wink: My třeba od nich kupovali bodýčka na doma, za 39 kč mi ho nebylo líto, když na tom skončilo kde co... Jenže větší velikosti - 86,... už moc nemají :unamused:
16. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,

my pořád chodíme ven a včera jsme dokonce vyrazili v krátkém bodýčku a dneska dokonce v kraťáskách. :slight_smile: Byli jsme na nákupech v Praze a bylo tam hrozně nedejchatelno. Malej byl i tak spocenej takže jsem byla nakonec ráda, že jsem ho moc neoblíkla. :wink: Jinak jsme mu koupili v tescu kraťásky s laclem a jedny normoš a v intersparu ponožky a jedno bodyčko za 39,- :wink: Víc jich v týhle velikosti neměli. :unamused:

Zany tak to jste šikuly ty i Honzík, že jste se neutopili :grinning: :grinning:

Jadiku já kupuju bodyčka taky u větví i jiný věci, protože mám zkušenost, že body z krámu vydrží kolikrát míň než od větnamců. :unamused: Ale perfektně drží z tesca a mají je i za super cenu. My jsme kupovali 7 ks za 230,- :wink:

Tak se zatím mějte krásně a opatrujte se. papapa
17. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak uz jsem zase konecne u vas... :slight_smile:

tak predne gratuju zany, nasi cerstve tehulce :slight_smile:

holky, ta sluzebka byla na draka, ja tam odjela nemocna... na pohotovosti mi rekli, ze je to angina, jenze do nasledujiciho dnes se to zlepsilo, a tak jsem na radu kamaradky odjela vybavena antibiotikami, ktere jsem si dle jejich rad mela vzit, kdyby se horecka vratila... ta se nevratila, ale krk se nelepsil... tak jsem nasadila antibiotika (cca s 2 dennim zpozdenim)... krk se pomalu lepsil... jenze pak jsem zacala kaslat... no a dnes se krk zase silene zhorsil... :frowning2: :cry: pritel ma anginu taky :unamused:

a jinak pro srazik jsem, ale doufam, ze se do te doby dam zdravotne do kupy... sidliste na namku mi vyhovuje, tez to budu mit temer za rohem :wink:
17. kvě 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, já jsem si myslela, že když je venku hnusně, že budete tady a ono nic :frowning2: Kde jstééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :confused:

Zany, tak co očíčko, už je v pořádku :confused: Jinak gratulace k neutopení :grinning:

Sokolko, tak to jsi hezky nakoupila :slight_smile:

Luci, tak to byla služebka teda dost nepovedená :frowning2: ,to je mi líto :frowning2: tak se hlavně brzy uzdravte :slight_smile:

Tak se mějte zatim krásně :slight_smile: ještě se tu dnes snad ukážu :dizzy_face:
18. kvě 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme dneska zalezlí celý den doma :unamused: Je tam pěkně hnusně, tak se nedá nic dělat...
Dopoledne jsem uvařila lasagne a ještě jsem upekla borůvkový koláč :dizzy_face: Byl moc dobrej a už je skoro pryč... Byla tu tchýně se synovcem a pak brácha se synovcem :dizzy_face: No aspoň se to sní :dizzy_face:

Jadiku, očíčko už je mnohem lepší :wink:

Luci, díky za gratulaci :dizzy_face: Doufám, že ti bude brzy dobře!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My musíme taky vyrazit na nákup do Prahy... V půlce června se chystáme na dovču, tak abychom byli vybaveni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, my jsme taky celý den doma, dnes se ven fakt jít nedalo :frowning2: pořád jen leje :angry:
Borůvkový koláč jsem neměla už dlouho, tak to jste se měli :dizzy_face: my jsme meli štrůdl :dizzy_face:
A kam se chystáte na dovču :confused: a jak roste bříško :confused:
18. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek