• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Dobrý den, chtěla jsem vás moc poprosit o hlasík dcerce na:

http://www.hamanektv.cz/cs/soutezni-videa/157-obrazek/

Děkuji moc za podporu Lucka + Andrejka :wink:
18. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, štrůdl taky nezní špatně :dizzy_face:
Na dovču bychom chtěli zase do Řecka, na nějaký ostrov :dizzy_face:
A bříško, zatím neroste... :wink: A ještě nemám ani kilo nahoře za což jsem ráda!!! Touhle dobou jsem s Honzíkem měla min. 3 kg :angry: Snad to pak nevyskočí najednou :confused: :rolling_eyes:
18. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, to jste se teda měli, borůvkový koláč už jsem taky neměla dlouho, ale my jsme měli štrůdl a byl taky moc dobrej :dizzy_face:
Jsem ráda, že se očíčko lepší :slight_smile:
A kam pak se chystáte na dovču :confused:

My jsme byly dnes v poradně a zašly jsme za kamarádkou co má o 14dní mladší holčičku a bylo to fajn :slight_smile:, byla tam s námi ještě jedna kámoška a ta čeká začátkem září miminko, tak jsme si hezky pokecaly .Jinak malá váží 10,6kg a měří 73,5cm.

Počasí je takové divné a prý to hlásej až do konce týdne :angry:
19. kvě 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se omlouvám, nějak jsem si zapoměla otočit stránku a napsala jsem to samé 2krát, hlava děravá :sweat_smile: :grinning:
19. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak to se máte, že se poletíte ohřát :dizzy_face:
No, já myslim, že to teprv přijde ty kila, ale třeba přibereš mnohem míň než z Honzíkem :slight_smile: já jsem přibrala 15kg :dizzy_face:

Tady zase nikdo neni :frowning2: ach jo :frowning2: :sweat_smile: tak jdu spát :dizzy_face: dobrou noc :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

včera jsem byla u mudráka pro průkazku :dizzy_face: Musím si zajít na krev a 2.6. jdu na utz - takový ten kontrolní zda je vše jak má být :dizzy_face: Sokolko, dal mi na výběr nemocnici nebo Roušarovou, kam myslíš, že radši jdu? :confused: :grinning: No jasně že do nemocnice a kor když se za něj platí! Tu nepříjemnou babu sponzorovat nebudu! Sice tam manžu pustila, ale bylo u toho keců jako že se nesmí na nic ptát než bude hotová!!! :angry: :angry: :angry: V nemocnici jsme nikdy žádný problém neměli!!! A ty jsi tam byla taky a Davida tam nevzala, co? :angry:
Navečer jsme pak popřáli synovci a bráchovi k svátku :dizzy_face:

Jadiku, už se na dovču těším :dizzy_face: Mudr mi i doporučil spíš letět než jet autem :wink:
Jinak je mi jasné, že kila ještě přijdou, ale snad ne tolik jako s Honzíkem... Možná je to i tím, že mám teď víc pohybu kolem Honzíka :slight_smile:

Dneska jdu konečně po půl roce ke kadeřnici, tak se těším :slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Zany k Roušarce nikdy :astonished: , jinak v nemocnici jsme nikdy problém také neměli. A náhodou tam se mnou David byl na každém ultrazvuku, kromě toho prvního v 8. týdnu. To měl asi Matoušek velkou radost, že jsi zase těhu. Jemu pomalu vadilo, že ještě kojím a beru antikoncepci a že bysme mohli prý začít pracovat na druhém. :confused: Se zbláznil, ještě mám dost času. :sweat_smile: Teď na to fakt nemám. :grinning:
20. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a na dovce budes v jakem tt?

holky, potrebuju si prehlasit vsechny doktory, poradite mi?
hledam dobrou:
- obvodacku
- kozni
- gynekolozku
- ocni
- ortopedie
- ORL

...boze, tyhle vsechny potrebuju :sweat_smile:

jeee, zany, ja jdu v patek po vic nez pul roce ke kadernici :wink: ale zadnou zmenu neplanuju, jen zastrihnout a hlavne na zkousku ucesu :slight_smile:
20. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dnes po prvy je krk trochu lepsi :slight_smile:
20. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

tak po delší době píši. Tedy počasí je fakt blee:( Snad bude brzy hezčí počasí, protože trávit časík doma:(

Dneska jsem byla moc smutná. Poprvé jsem dala malé banán (ani ne 4 lžičky) a ona měla reakci. Hrozně ošklivě zvracela, takže jsme museli zrušit i plavčo. Snad teď bude lépe.

Zany - tedy dovču, jééé. My jsme byly na Zakynthosu a úžasný, takhle krásnou čistou a průzračnou vodu jsem nikdy u moře nezažila.A připojuji se k Sokolce, Roušarku nikdy. Jinak já ze začátku těhu zhubla dokonce 8 kg, ale pak jsem nabrala, no nad svou předtěhu váhou jsem měla 6 kg. No, ale měla jsem předtěhu nadváhu. Teď konečně trošku to jde dolů:slight_smile: No dr. mi vždycky říkal, že se nemám bát, že to doženu a měl pravdu. Takže neboj, to doženeš:slight_smile:

Sokolko - a kdypa druhé??? Proč ne teď? Vždyť se může podařit až za dýl.

Lucii - tak s dr. to bude síla. A je dobře, že krk je trošku lepší.

Jadík - tak jsem zvědavá, kolik malá bude měřit v 10 m, teď totiž má 69 cm. Ale ono se říká, že pak rostou pomaleji,že? Ale jste tedy veliký - ikdyž nemůžu posoudit, neb jsem neviděla fotečky:slight_smile:

Ještě jsem se dneska trošku naštvala v DM. Jsem asi nervák, ale když se u pokladny sejdou 4 prodavačky a řeší tam jeden problém s cenou, tak se musím ozvat, že jako by někdo mohl jít na druhou kasu. Odpověď zněla, že to bude trvat chviličku. No, z krámu jsem vypadla po 10ti minutách. Vždy, když pospíchám, ale zajdu do DM, tak tam je fronta a já mám smůlu:( Asi to chce příště klid, co? :slight_smile:

Tak já utíkám za maličkou. Mějte se krásně, když to počasí je ošklivé. Jindula
20. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, asi mas smulu na prodavacky resici problem :sweat_smile: ja tam nastesti nikdy moc necekala... ale je fakt, ze fronta je tam casto

dnes je vazne hnusne, jeste ze taham desnik!

koupila jsem nejake stuzky na dekoraci na svatbu, jeste mi schazi vlizelin a balonky, ale ty mozna nesezenu, protoze chci specificky odstin a to je tezky... :confused: v patek jdu na zkousku ucesu, jsem zvedava, co mi vytvori :wink: ve ctvrtek snad uz konecne uvidim saty - no je na case :dizzy_face:

mejte se hezky a nezmoknete nekde

jinak my byli na Krete, taky super, ale priste asi spis bejake letovisko, kde neni tolik lidi... ale vlastne to az tak nevadilo :slight_smile:
20. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčeny z Příbrami :wink: . Luci, když tě tu tak vidím, už dlouho jsme se neviděly :sweat_smile: ...
20. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak to mám lehce zkrácený, ale docela mě zarazila, když si řekla 280 kč!!! :astonished: :astonished: :unamused: Jindy jsem za to samý platila tak max. 220 kč!!! No asi začnu chodit jinam :slight_smile:

Jindul, já teď dlouho v DM nebyla, ale je fakt, že poslední dobou tam fronty jsou... :unamused: Naštěstí jsem byla do 5 min. venku :wink:

No když mi dal Matoušek vybrat jestli do nemocnice nebo k Roušarce, tak byla volba jasná :dizzy_face:
Matoušek mé těhu komentoval slovy, že pro tělo je to akorát :slight_smile: Podle mě záleží na ženské jak se rozhodne :dizzy_face: No a že ještě kojíš? A co? Jsou maminy které kojí dýl... Já nakonec kojila do 14 měsíců... :wink:

Luci, tak poradím ti max. oční - MUDr. Lišková na III. poliklinice (Ravak). Chodím tam k ní a je v pohodě :slight_smile: Ještě je tam MUDr. Slabá a taky OK :slight_smile:
Na kožní chodím k Bodnárový... Má ordinaci pod nemocnicí...
Ortopedii dělá MUDr. Šedivý - taky III. poliklinika - chodila jsem tam dřív...
ORL nevím, obvoďačku taky ne a gynekoložku už vůbec ne :unamused:
Jestli chceš písnu ti čísla do IP :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Consti, dlouho už jsi mezi nás nezavítala :frowning2:
Jak se vede? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ahojky :slight_smile: ja ani nevedela, ze sem chodis :wink:
20. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany mne prijde, ze moje kadernice pokazdy o trosku drazsi... ale jsem s ni spokojena, tak ty penize davam... a kam chodis? muzu ti dat kdyztak kontakt na svoji... kolik chce jen za strih ale nevim... jj cisla mi prosim posli, ja si je obvolam... diky za kontakty, s vasi pomoci se snad nekde chytnu, asi jen s tou gyndou bude velky problem

Zuzi, ted mame frmol, ale pak bysme se mohly sejit, co rikas? :slight_smile: neco ti poslu na mail, tak si to vyzvedni :wink:
20. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na mailík jsem už koukala :dizzy_face: . No chodím, nechodím...byla jsem tu párkrát :grinning: .
Zany ahojky :wink:
20. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Luci ORL na III. poliklinice Mudr. Dvořák, ten je asi nejlepší. Aspoň mamina s ním má výborné zkušenosti. Chodí tam s bráchou a ten je opravdu pořád nemocný. Číslo ti kdyžtak můžu sehnat od mamky. :wink:

Zany Matoušek se mě minule ptal, jestli ještě kojim a když jsem mu řekla že jo, tak se strašně vyděsil :confused: a povídá mi, kolik je dítěti, no a když jsem mu řekla, že mu ještě nebyl rok, tak mi řekl, že to teda jo. Prý si myslel, že je mu tak 1,5 roku. Jako kdyby bylo něco špatnýho v roce a půl ještě kojit. :confounded: No jsem zvědavá do kdy nám to vydrží.

Jindul na druhé se zatím fakt necítím. Pořád bojujeme se spaním, i když se to teď hodně zlepšílo, ale co mi vstával za poslední dobu nejméně tak to bylo 2x. :sweat_smile: No a hlavně já si chci užít každé dítko, takže druhé tak za 2 roky. Nic proti Zany, každý ať si to dělá jak chce, ale teď prostě ještě nechci. Jo kdyby to přišlo neplánovaně, tak si to samo necháme, ale jelikož beru prášky, tak to snad nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Počasí mě pěkně se.... Už aby bylo zase krásně. O víkendu prý má být už lépe. My jsme odpo vyrazili k babí na kafíčko, Kubík byl zakuklenej v kočárku s pláštěnkou a já v bundě. Ale babí bydlí kousínek od nás, tak to celkem šlo. Sice jsme zmokli po cestě tam i zpátky, ale aspoň jsme nemuseli dřepět doma. Dopo jsme jeli jenom pro salámky taky kočíkem a to teda nepršelo, zato foukalo a kosa byla jak sviňa. :angry:

Holky Kubík začal dělat dřepy. No nevim kde na to přišel, protože mi s taťkou opravdu nejsme takový mag... :grinning: abysme dřepovali. No ale je kouzelnej. :slight_smile:

Tak se zatím mějte a ještě zdravím costi a choď častěji. :dizzy_face:
20. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka taky zdravím....no chodila bych častěji, ale nějak není čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
20. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, máš to v IP :slight_smile:
čísla na kožní a ortopedii jsem dokonce našla na netu :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

dneska jsme vyrazili s tatínkem do Prahy a byli jsme docela úspěšní, Honzíkovi jsem koupila v HM béžový klobouček na zavazování (to aby ho pořád nesundaval :unamused: ) :dizzy_face: a v CA jsme vybrali nějaké kraťásky a trička - něco jako komplet, něco zvlášť. Taky jsem koupila Honzíkovi sluneční brýle :slight_smile: Akorát nevím jestli si je nechá, protože je pořád sundavá :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já si v CA koupila kraťasy a sukénku - zatím netěhu, protože je mi to o fous větší, takže snad přes léto vyžiju :dizzy_face: A pak jsem si koupila žabky a 2 tílka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No utratila jsem všechny penízky co jsem měla sebou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manža si pak koupil džíny a 2 trička, takže fakt úspěšný nakupovací den :dizzy_face:
Takže můžeme vyrazit bez problémů na dovču, protože oblečky by byly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak je venku pěkně hnusně, zima a doma je to to samé!!! :angry: Ještě že máme krb, jinak bychom zmrzli :angry:
21. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,¨

no to je počasí a zítra to samé. Mě trefí. :angry:

Zany tak to je paráda, to jste pořídili pěkně. Já jakmile něco neseženu v prvním krámu tak jsem z toho už nervozní a hrozně mě to neba. :unamused:

No nic u nás nového. Kubík je raubíř, všude vleze, sahá pořád na televizi a leze do pračky :grinning:
21. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, teda to koukam! :slight_smile: ja takhle uspesne nakupovat nedokazu... asi to bude tim, ze jsem nerozhodna :sweat_smile:

dnes jedu na posledni zkousku satu, jsem zvedava, jak dopadly :confused: no snad dobre :wink: zitra mam zkousku ucesu a o vikendu finishujeme

jo a holky, mame matrace! takze svatebni noc bude prvni noci v nasem bytecku :slight_smile: (co na tom, ze nic jineho tam nebude :wink: )
22. kvě 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy, tak jak se máte?. Mi teď nic moc, zase klid režim protože- mne můj mudr moc nepotěšil, malá prý hlavičkou hodně naléhá a možná porodím dřív. Sakryš, to abych se pomalu pustila do praní a příprav a zabalila tašku do porodky.. Do toho jsme teď dělali podlahu v obýváku a malovali - nu já samozřejmě ne, nesmím. Tak alespoň něco, že se stihlo. Holky v jakém týdnu se jde do porodnice na monitor, jste zkušenější poraďte díky. Jinak všem krásný den a prckům taky. Já zase zavítám, vždy si vás pročtu, ale nenapadá mne co psát. Asi až bude malá na světě pokecám lépe, budete mi radit :wink: :slight_smile:
22. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky coryno,

to je mi líto, ale když budeš odpočívat tak to třeba vydrží až do plánovaného termínu. :wink: Na první monitor se jde v 36 týdnu. Aspoň myslím. :sweat_smile:

Lucii no vidíš to jaký jste šikuli. Už budete mít za chvilku hotovo. :dizzy_face:
22. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Luci, tak to je super, že první noc a ještě svatební strávíte v novém bytečku :dizzy_face:
Já jakmile přemýšlím jestli si to vzít nebo ne, tak je ámen a nic bych nekoupila! Ale líbilo se mi to, tak jsem to koupila a hotovo :dizzy_face:
Jinak Sokolko, taky mě nebaví nakupovat když hned nic neobjevím!!! A zvlášť když si něco zkouším a ne a ne to padnout, to mám pak vztek a končím! :angry:

Luci, snad budou šaty v pohodě a účes taky :slight_smile: Už to máte za pár :grinning:

Coryno, na monitor se začíná chodit ve 36. týdnu :dizzy_face: Doufám, že budeš OK a porodíš v termínu :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky :wink:
Tak mě Žaneta stále ukecává, abych se sem číhla tak jsem konečně tu :slight_smile:
Máme 21měsíčního chlapečka a jsme z Příbrami. Momentálně plánujeme svatbu, která se už blíží - 14.6. tak jsem teď měla trochu jiné starosti, ale už je dá se říct všechno zařízené tak si můžu vesele psát o dědičkách :wink:
Jinak já z Pb nepocházím tak tu moc lidí neznám tak budu ráda, když se seznámím takhle.
Zany, nedělej se, že by jsi si nic nekoupila :slight_smile: Tomu se mi nechce věřit, jste tam taíkovi pěkně provětrali peněženku :wink:
Jinak moje autíčko má opět zranění, uchází mu kolo tak tam tatík šel to poladit, musí přehodit na rezervu a dát do servisu, asi je tam dírka, ach jo :angry: Chudák Puntík.
22. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Tak jsem tu chvilku nebyla a koukam, že jste se pěkně rozepsaly :slight_smile: to je dobře :dizzy_face:

Nejprv zdravím Consty,Afinku a Corynu a přeju, ať je vše v pořádku a vydrží do plánovaného termínu porodu :dizzy_face:

Zany, tak to se máte, že máte před dovčou :dizzy_face: Jinak jste šikovně nakoupili :wink: A ta kadeřnice je fakt docela dost drahá, ale mám takovej pocit, že budou takhle dráhé skoro všechny, že si asi moc nevybereš :frowning2:

Sokolko, neni nad pořádnou čistotu :grinning: co ho do té pračky asi láká :sweat_smile: Jinak všude čtu, že kojení se doporučuje nejmíň do dvou let i dýl pokud to jde, tak nevím, co jako mudr má :confused:

Luci, z doporučením doktorů holek souhlasím :dizzy_face:
23. kvě 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a jak dopadla zkouška šatů a účesu :confused: :confused: :confused:

Jindul, to je mí líto, že malá po banánu blinkala :frowning2: ale třeba to bylo jen poprvé a teď už ho bude snášet dobře :slight_smile: K fotkám jsem se ještě nedostala :frowning2:
Když jsem byla naposledy v DM, tak jsem byla taky pěkně nasr...... byla tam fronta až kam a ještě k tomu tam zaučovaly nějakou novou paní, tak jsem tam čekala asi 10min.fakt mazec :angry:

Koukam, že jsem se pěkně rozepsala, tak už jdu radši do hajan :dizzy_face:
Dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

tak já jenom narychlo, zase:slight_smile:
Malá mi dneska zase blinkala, tedy přímo zvracela:( Já už nevím, kašlu zatím na příkrmy a snad bude v pondělí dr. v nemocnici. Asi budeme mít fakt alergii na latex. Je zvláštní, že min. týden jí brambor nevadil a dneska po ní asi zvracela:frowning2: Je to hrozný koukat, jak se neumí vyblinkat. Naštěstí to trvá vždy jen 2 hodiny, pak se prostí a je lépe. Ale je mrzout.

Lucií - jj, co zkoušky, jééé to se to blíží, co :slight_smile: A je super, že přišly matračky:slight_smile:

Jadíku - no škoda, že nejsou fotečky :slight_smile: Jinak DM někdy v pohodě, ale když pospíchám tak děs.

Afinko - zdravím. Svatba. Jééé, holčiny, já bych se znovu vdávala. A už máte vše zařízeno a kdepa bude svatba? Na nějakém zámkuv, v kostele nebo jen tak na městě? Já si fakt svatbu užila. Já vám kočendy závidím.

Coryno - držím palečky, aby vše bylo ok. Já měla taky problémy a báli se, abych neporodila dříve. Byla jsem v 32 t v nemocnici a jak to dopadlo, ještě mi to vyvolávali. Takže neboj, odpočívej a bude dobře :wink:
23. kvě 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek